Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
27 lutego 2012 18:51
potrzebuję pomocy.
ktoś wie, jakie by były dokładne koszty za cottona berry w poniaku wraz z przesyłką DO POLSKI?
bardzo mi na nim zależy, boję się, że coś tu pomieszam...
jeśli ktoś jest wstanie mi pomóc to bardzo chętnie pv.

strona z czaprakiem
http://www.e-shop-direct.com/eshop/pikeur/schabracke-cotton-11961/?PHPSESSID=57048ba0e98f19656d5281f6b1ef29d0
czy mozna zamrozic zrobione (usmazone) nalesniki? (bez nadzienia w srodku) beda potem dobre do jedzenia? 😡
Ada   harder. better. faster. stronger.
27 lutego 2012 19:20
Losia, ja dostaje mrożone tyle że z nadzieniem od babcie i są dobre 😁 Myślę że bez nadzienia będzie tak samo tylko ja bym złożyła w trójkącik.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 lutego 2012 19:53
Losia, mrożone naleśniki sprzedają nawet w IKEI tylko że z nadzieniem 😀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
27 lutego 2012 19:57
rozumiem wycinanie gałęzi wystających na drogę. rozumiem ścinanie chorych drzew, które z różnych względów zagrażają otoczeniu.

ale nie rozumiem czemu ktoś zlecił wycięcie drzew z terenu muzeum KL Auschwitz. ktoś wie?
przykro, ładne były, zdrowe.

edit: poprzestawiane wyrazy
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
27 lutego 2012 20:04
Trochę głupie pytanie ale potrzebuje kaloszki do sponiewierania jakieś tanie i mam dylemat -.-
Niebieskie czy fioletowe?



http://www.amigo-konie.pl/media/products/71e142cd0efb8648f53740d5da2128fe/images/thumbnail/big_C-fakepath-et-kalosze-fiolet.jpg?updated_at=1330355214

Ja nie mogę.. W życiu nie stałam przed tak głupim dylematem...
cieciorka   kocioł bałkański
27 lutego 2012 20:05
po drugie- dawno, dawno temu, na starej volcie jeszcze wypłynął temat jakiejś stajni. o ile pamiętam- na południe od warszawy i chyba lekko na wchód. nowoczesna, ładna, quanta mówiła że to jakiejś trenerki, nie ma pensjonatu. pomógłby mi ktoś odnaleźć ten wątek, o ile jeszcze istnieje?

już wiem, to stajnia pani Hansen 🙂
:kwiatek: dzieki bardzo za odpowiedz 😉 w takim razie zrobie wiecej! 😀
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 lutego 2012 20:48
paulina931226, zależy do jakich czapraków, żeby się kolor nie gryzł 😎 Chociaż dla mnie to fioletowe fajniejsze, niebieskie dają po oczach i kojarzą mi się z takimi beczkami niebieskimi 🤣
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
27 lutego 2012 20:51
No właśnie do takiego czapraka http://photos04.istore.pl/6218/photos/big/4264779.jpg  to fioletowe pasują ale no  😀iabeł: te niebieskie sa piekne  😜
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 lutego 2012 21:17
😎
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
27 lutego 2012 21:41
Nie zmienia to faktu, że są obłędne ! Ale w sumie trochę kiczowate ;p szkoda, że nie mam nic niebieskiego 🙁
potrzebuję pomocy.
ktoś wie, jakie by były dokładne koszty za cottona berry w poniaku wraz z przesyłką DO POLSKI?
bardzo mi na nim zależy, boję się, że coś tu pomieszam...
jeśli ktoś jest wstanie mi pomóc to bardzo chętnie pv.

strona z czaprakiem
http://www.e-shop-direct.com/eshop/pikeur/schabracke-cotton-11961/?PHPSESSID=57048ba0e98f19656d5281f6b1ef29d0

ale skoro chcesz go zamowic do polski, to czemu po prostu nie kupisz go w polskim sklepie i taniej- bo tam wychodzi ci prawie 125zl + przesylka, a w polsce kupisz za 119.
dziewczyny, a moze jednak o dylematach kolorystycznych porozmawiacie w watkach modowych na konskich?
Sanndy   „Czy dajesz siłę koniowi…”
27 lutego 2012 22:10
moze zle szukam, ale totalnie nigdzie w poniaku nie moge go znalezc 🙁
Jak jakieś dziecko używa zdjęcia mojego konia i mojego autorstwa w avatarze profilu na NK i zgłosze naruszenie to zostanie ono usunięte?
somebody, powinno.
Mam nadzieje. Wkurzają mnie dzieci które kręcą się po stajni i wstawiają zdjęcia wszystkich koni ze stajni skopiowane ze stron np. Uwielbiam takie kuniareczki 😉
Czy da się zmienić kategorię ogłoszenia? Wstawiłam do "sprzedam", a powinnam do "oddam". Czy muszę usunąć i wstawić jeszcze raz?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
28 lutego 2012 13:53
katija, u mnie też tak okropnie muli i to nie wina internetu, bo 4mb facebooka otwiera w 2 sekundy.
Co polecacie na ogromne swędząco-bolące zimno, które wyskoczyło na bródce ?
próbowałam wypalić spirytusem, ale za bardzo to nic nie dało  🤔
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 lutego 2012 17:29
vratizolin/zovirax i wiatminy.
Co polecacie na ogromne swędząco-bolące zimno, które wyskoczyło na bródce ?
próbowałam wypalić spirytusem, ale za bardzo to nic nie dało   🤔


Sonol- jednak nie można nim smarować zdrowej skóry, marszczy się i łuszczy.Jak już "przesuszy" zimno trzeba go przestać stosować, bo będzie spowalniał gojenie się. Jest on w płynie i ma kulkę- coś jak antyperspirant w kulce 😉 W aptece kosztuje ok.8zł. Stosuje go już kilka lat, jest bardzo skuteczny.
Mam nadzieje. Wkurzają mnie dzieci które kręcą się po stajni i wstawiają zdjęcia wszystkich koni ze stajni skopiowane ze stron np. Uwielbiam takie kuniareczki 😉

Uderz do rodziców delikwenta/delikwentki. O ile ma ich w znajomych.
Czy odwołując się od mandatu (za brak biletu) za przejazd Kolejami Mazowieckimi muszę wpłacać opłatę manipulacyjną? Na stronie KM nic nie ma, za to na odwrocie mandatu piszą o niej w przypadku reklamacji.
Mają też taki punkt: "Do odwołania powinny być dołączone oryginały biletów i uwierzytelnione (np. przez wystawcę, notariusza lub upoważnionego pracownika tut. Wydziału Windykacji) kserokopie dokumentów poświadczajacych uprawnienie do bezpłatnych lub ulgowych przejazdów."
Biletu nie miałam (nie było konduktora 'przy pierwszych drzwiach'  😵 ), więc oryginału im nie prześlę  😎 , a co z dokumentami dotyczącymi ulg? Na mandacie jest napisane, że przysługują mi, więc nie wiem czy dosyłać czy nie.

edit: mandat został wystawiony na podstawie mojej legitymacji studenckiej
Czy paragon fiskalny jest dowodem księgowym?
Jak na moje to nie, bo nie ma tam twoich danych.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
01 marca 2012 13:04
Jaka jest prawidłowa formułka na odchylenie standardowe w exelu?
Czy ktoś wie może, co to za siodło? W 0:10
[quote author=wiedźma link=topic=20.msg1318249#msg1318249 date=1330276699]
Znacie jakiś podkład bardzo długo trzymający się i dobrze kryjący?🙂 W wątku o kremach i pudrach nie dostałam odpowiedzi, dlatego pytam tutaj.
[/quote]

Dermablend Vichy jest mocno kryjący, a także Double Wear Estee Lauder, lub Double Wear Light - jego lżejsza wersja
formuła na odchylenie standardowe w excelu ,tu jest wszystko wyjaśnione
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się