Ogłowia

Niestety mam pojęcia, co to za naczółki i jakie skóry / ceny / cokolwiek, to są fotki zrobione przypadkiem przez dziewczę, które ma kucyka i się nim w necie chwali 😉
A czarne piękne... Jeden czarny Schumacher cały czas po mnie chodzi - no ale do Skwarka nie pasują świecidełka, na Gryzolu i tak nic nie widać spod włosów, a czarny na czarnym nie ma sensu 😉
Tak czy siak, jak nam tu jakiś domorosły producent się urodzi - nie mam nic przeciwko, żeby się wzorował na powyższych  👀
W boekelo na zawodach bylo stosiko z podobnymi naczolkami, duzo mniej ich bylo ale ten typ,  jakos normalna, ceny ok 19 euro
crazy, żartujesz z tą ceną? Mnie nic w tych naczółkach tak nie przeraża jak ceny - momentami z kosmosu 😉
draskaeb no właśnie jeszcze nie dzwoniłam, muszę odłożyć kasę i też chciałam zawieźć mu do podwyższenia sztylpy z miękkiej skóry, mam nadzieję że sa się je podwyższyć bo kupiłam za niskie🙁
BandA Chodziło mi o model, dziękuję  :kwiatek:
Ja liczyłam, że w Neumunster upoluję ładnego blinga, ale w Holsztynie chyba nie lubią świecidełek  🤔
kasiaaddham Ty jesteś z Warszawki to możesz sobie podjechać. Ja muszę zadzwonić tam i dowiedzieć się czy wszystko możliwe jest drogą internetową, bo nie mam jak tam pojechać!

Edit:
Właśnie dzwoniłam! Niestety chyba nie ma możliwości uszycia z tej lakierowanej skóry gdyż jest ona bardzo droga i ciężko ją dostać. Koszt nachrapnika to 150zł a teraz muszę się zastanowić...bo chciałam taki wymarzony a jak mam dostac już taki mniej wymarzony to nie wiem...
asds   Life goes on...
01 marca 2012 13:12
Aj cholercia, to tak jest jak sobie człowiek coś wymyśli, z potem ciężko coś takiego upolować🙂
Przejadę się do niego jakoś może w przyszłym tyg i zobaczymy czy coś z tych moich kaprysów uda się wyczarować🙂
Hmm a może u jakiegoś innego rymarza dało by się taki piękny lakierowany zdziałać 🙂?
Ojej, co ja zrobiłam. Weszłam na stronę schumachera obejrzeć naczółki, bo przymierzam się do kupna. Ale zamiast wejść w dział naczółki weszłam obejrzeć sobie ogłowia. No i się zaczęło...
Są cudowne, idealnie wykonane. Każde zdjęcie ogłowia można powiększyć i obejrzeć dokładnie ogłowie i brylanciki...
Heh..szkoda, że tak straaasznie drogie. Można stworzyć własne, wymarzone ogłowie...

Mnie urzekło to, model Paris


to śliczne dla kucyka  😍


a to dla jakiegoś karuska


A tutaj ten brązowy lakier...ehhhh...


Muszę poznać jakiegoś szejka..
kasiaaddham to jak będziesz u niego to pokażesz/wytłumaczysz mu ten nachrapnik, w sensie ze on cały jest taki wypukły! Bo ja nie wiem jak się z nim dogadam, nie wiem czy on posiada jakiegoś maila, zeby wysłać mu fotki?!
Petit podlinkuj proszę  🙇, bo ja nic dziś znalezć nie mogę  😵.
Petit. Omg, przepiękne! O.O
Petit., ale super! Można wybrać absolutnie wszystko - od koloru skóry, podszycia , przez kolor nici do własnych rozmiarów wszystkich pasków ! Tylko do cennika nie dotarlam, dzięki bogu 😉
http://www.os-sattlerei.com/en/
Te dramatyczne paintowe przeróbki tła nie dają mi oglądać ogłowia, brr.
Burza, ww firefoxie bardzo ładnie można oglądać i powiększać zdjęcia.
Dotarłam do galeri made by me..cudeńka...
anai, i nie docieraj do cennika... nawet nie próbuj. Za ogłowie można kupić używane siodło  🤣





Faktycznie można wybrać wszystko, szerokość nachrapnika, jego kształt, podszycie i nic którą ma być przeszyty.
Tutaj ogłowie z różowym naczółkiem i różową nicią na nachrapniku. Słodziakowy  😍 😍 😍



A weszłam obejrzeć naczółki... 🤔wirek:
Petit., teraz wstawiłaś normalne zdjęcia 🙂 poprzednie są masakryczne- i mam firefoxa 😉

Nie wiem czemu ale nie grzeją mnie w ogóle.
a jak działa ten meksykan?  http://www.os-sattlerei.com/en/trensen/zfconnect.php jest regulacja tylko w jednym miejscu?
Ha no i gdzie są ceny, bo nie widzę (ale może i lepiej)
Petit. a wiesz co jest najlepsze w tych oglowiach? ze na zywo sa jeszcze lepsze  😁 sa po prostu boooskie  😜
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 marca 2012 21:22
Ile kosztuje takie cudeńko?
Ojej, co ja zrobiłam. Weszłam na stronę schumachera obejrzeć naczółki.

Mnie urzekło to, model Paris


Taaaak, to od razu powiem, że na to ogłowie trzeba naszykować 350€ 😎

Ale Schumachery to totalna ekstraklasa ogłowiowa. Drogie jak diabli. Nawet używane chodzą raczej sporo powyżej 700 złotych.
figaro2046 no to ześ sobie wybrała fimrmę Equipe-jedna z najdroższych na rynku w Wielkiej Brytanii!
Taaa... 😁, i do tego nie cierpię różowego  😵
Wiem,że są booooskie. Mam nachrapnik Schumachera i jest rewelacyjny.

Tuta kilka cen ogłowi Schumachera
http://www.calevo.com/cgi-bin/calevo/products.html?mv_arg=trensen
ChingisChan   Always a step ahead! :)
01 marca 2012 22:54
Przerwę zachwyt i się spytam jak z tranzelkami firmy JHL?
Matko święta, ceny 500-700 euro za ogłowie... O ile te ogłowia nie mają jakiejś magicznej mocy sprawiając że koń lepiej chodzi to na pewno nie są warte takich cen.
draskaeb tak, mam zamiar wziąć ze sobą to zdjęcie i też wezmę artemisowy nachrapnik żeby pokazać mu grubość, tylko muszę mu dobrze wytłumaczyć że ma być wypukły :P
kasiaaddham O widzisz to ja w takim razie powiem, że chcę taki jak Ty mu pokazywałaś tylko grubośc 5,5cm!
Bo nie wiem jak mu wytłumaczyć a jakby zobaczył to od razu inaczej!
maleństwo   I'll love you till the end of time...
02 marca 2012 18:56
A ja się pochwalę, a co!

Wreszcie się dorobiłam własnego "Ursusa" 😍
Teoretycznie dla Łosia na urodziny (jak to stwierdził mój mąż "jak to na urodziny, przecież tego się nie da zjeść..."😉

Na razie tak na drzwiach od łazienki, jutro postaram się na modelu (oby pasowało)







😜
pal licho, ze sie zjesc nie da  😁 jest boskie to oglowie  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się