NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Na podstawie wpisu przez W&P. Pamietaj, że ani mnie ani innych przy tym nie było. Słowo przeciwko słowu. Jak juz pisałam, zbieram dane z wątku. Musisz to z nia wyjaśnić.


No właśnie W&P też przy tym nie było, jak się rozliczałam z właścicielem stajni.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2012 17:41
W&P jest userka tego forum, a nie jej chłopak. Ona Ciebie wpisała. A nie jakiś koleś, o którym w zyciu nie słyszeliśmy tu na forum. No weź się zastanów. Mam ogólnopolska listę robić???? Lista dotyczy wątku NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE. W&P Ciebie wpisała to jedynie ją można to dopisać. A nie jakiegoś kolesia, o którego istnieniu dowiadujemy się raptem od Ciebie.
dragonnia, weź ty sobie kobieto nie dokładaj problemów - powiedz, że PW od kogokolwiek cię nie obchodzą i od razu je kasujesz bez czytania, przecież ty nie jesteś sędzią. Ty tylko zbierasz w listę to, co tutaj ludzie piszą - W TYM WĄTKU a nie po kątach czy w tajemnicy. Jeśli Cintra czy W&P chcą coś dodać do sprawy, to niech piszą odważnie tutaj, a nie smarują do ciebie wiadomości. Po jaką cholerę?

Ja bym usunęła Petit. z listy i poczekała na oficjalną wypowiedź WŁAŚCICIELA pensjonatu w Drwalewie,  a nie jego dziewczyny czy innej krewnej. Przecież W&P nie została oszukana przez Petit., jakim cudem więc tutaj cokolwiek pisze i ją oskarża? To bez sensu, nie róbmy tutaj sądu, spisujmy tylko te jasne sytuacje typu "nie zapłacił" albo "sprzedał o 3 rozmiary za małe" albo "towar niezgodny z opisem i sprzedający nie chce zwrócić kasy".

I już to pisałam, ale jakim cudem Dramka jest wpisana przez Cintrę tutaj? Przecież dała jej bryczesy zgodne z opisem, w niczym tu nie zawiniła.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2012 17:48
Dzionka, no sama widzisz. Wykasowałam, bo tak samo uważam jak Ty - to źle. W&P napisała PW i Cintra. Dodałam znów, to Petit ma do mnie żal, mimo, że przyznaję jej rację jeśli właścicielem pensjonatu jest chłopak W&P.

I tak źle i tak niedobrze.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
02 marca 2012 17:52
dragonnia, niedługo się okaże że będziesz wpisywać X bo Y tak chce bo ma znajomego którego brat ma kolegę który został oszukany przez X ale nie na forum tylko na zupełnie innym portalu ale wpisz 😵 Na listę powinni wpisywać ci, którzy sami zostali oszukani
dragonnia, ale co cię PW obchodzą? Rób tak, jak by ich nie było, bo wtedy inni użytkownicy mogą zbiorowo zdecydować co zrobić. Jak nie widzimy tych PW to nie mamy oglądu całej sytuacji...
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2012 17:59
No to własnie tak zrobiał. Zebrałam dane z wątku. W rezultacie Petit dopisała W&P i tez jej nie pasuje, bo powinien być jej chłopak. Ale na forum go nie ma. Petit wpisana została przez W&P.

Moim zdaniem (ale to tylko moje odczucia):
Dramka nie powinna mieć wpisu od Cintry, bo bryczesy były bdb+
Cintra ma mieć wpis Dramki, bo pusliska odbiegały mocno od stanu bbdb
Petit nie powinna mieć wpisu W&P, bo faktyczna osobą, która może ją wpisać jest chłopak W&P (z nim sie rozliczała)


Ale tu musi zająć głos szersze grono userów. Dopóki W&P nie wypowie się w tej sprawie, Petit wykreślam.
Decydujcie.

dragonnia, zgadzam się ze wszystkim co napisałaś 🙂
też jestem zdania, że Petit nie powinna być na liście, w ogóle ta sytuacja z W&P jest jakaś chora  🤔
też się zgadzam ze wszystkim powyższym
Ja też, brzmi to bardzo logicznie
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
02 marca 2012 18:21
Jak narazie 4😲

No i Dramka nie powinna mieć wpisu od Cintra
dragonnia - podziwiam za to co robisz  👍
I jak zawsze - masz rację z tym co napisałaś 😉
cieciorka   kocioł bałkański
02 marca 2012 18:29
I ja.
A Petit może może oskarżyć WP o pomówienie/zniesławienie?
też uważam że Dramka nie powinna mieć wpisu - ona była ok, jak już to ją oszukano

sprawa Petit. i stajni ....no do cholery no! co forum obchodzi czy i jak ktoś placi za pensjonat?? było to przez ogłoszenia na forum załatwiane? nie? to nie powinno się liczyć. zaraz ktoś dopisze swojego mechanika, krawcową, panią z warzywniaka... co nas to obchodzi?? tu chodzi o transakcje z forum! (chyba?) nawet jeśli zawiniła - nie powinna być z tego powodu wpisana. (nie czuje się - jak i nikt inny nie powinien w mocy tego osądzać bo nie znamy sprawy!)
ale widze, że jeszcze coś o jakiejś derce jest przy jej nicku - jak to prawda, to niech zostanie na liście, ale sprawa hotelu powinna być usunięta.
Dzięki dziewczyny za poparcie  :kwiatek:
Jak może wpisywać kogoś na listę nieuczciwych nie dokonując z danym użytkownikiem danej transakcji, jak ma to miejsce w przypadku moim i W&P.

Niestety obawiam się, że niebawem pojawi się na forum właściciel Drwalewa, którego zapewne już powiadomiła W&P....heh..tak to jest wstawić konia na wieś, do chłopca, który chciał mieć stajnię..ale, nie spodziewał się, że jak ktoś przyprowadzi konia na pensjonat i płaci to wymaga...

Co do derki, to faktycznie zarezerwowałam derkę i się wycofałam z transakcji.

cieciorka Nie miałam z tym Panem podpisanej umowy. Po kilku m-cach przyniosłam mu umowę do podpisu, to tak ją długo podpisywał, że koń miał rozciętą klatę a umowa nadal nie podpisana. Mam faktury za leczenie konia które mu przedstawiłam, podczas wyprowadzania się ze stajni.
Polak mądry po szkodzie..wierzyłam w ludzką uczciwość, to, że chłopak młody, nie będzie kombinował..ale okazał się oszustem i krętem jakich mało.
Co do derki, to faktycznie zarezerwowałam derkę i się wycofałam z transakcji.


Gdybym miała podawać każdego kto zarezerwował lub napisał "biorę podaj nr konta"  😁
Dramka, już nie chce mi się pisać do lovely, wyjaśniać sytuację.... to było tak dawno.
Nie mam nic na swoją obronę. Chciałam kupić derkę, spodobała mi si,e ta wystawiona przez lovely, jednak po przeczytaniu o rozmiarówce Masty rozmyśliłam się i zrezygnowałam.
Bez przesady  😉
no dokładnie, za takie coś też nie powinno się być wpisywanym na listę.
Znam Petit., parę dobrych lat, nie wierzę w jej nieuczciwość finansową, i uważam, że oskarżenia osoby która nie potrafi się podpisać własnym nazwiskiem jako właściciel stajni są wręcz śmieszne, i niestety ale psują moją opinię o całkiem przyzwoitej stajni.
przede wszystkim to lista dotyczy transakcji na forum. Petit., nie powinna byc na liscie, a jesli wlasciciel pensjonatu ma jakies ale to niech sobie windykuje od niej. tyle na temat.
Można samemu się wpisać na listę?  😵

Spotkałam  się ostatnio z kpik i dałam jej złe wędzidło  😵 Pisała o 13,5 a Ja byłam pewna że 12,5  🤔wirek:

kpik  :kwiatek: i posążek dla Ciebie  🙇

Mam nadzieje że rozmiar bryczesy pasują  😁

Droga Pani, nie wydaję mi się, że nasza stajnia musi zakładać drugie konto, w celu potwierdzenia informacji, no cóż najwidoczniej Pani obawy mają jakieś uzasadnienie. Nie sądzę również ,że forum jest odpowiednim miejscem do kontynuowania tej dyskusji. Sądzę, że to odpowiedni moment do zakończenia tego wątku, ponieważ jak zawsze Pani linią obrony jest atak i oszczerstwa. Cóż nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Pani znalezienia tej "idealnej" stajni, a było ich już wiele. Pozdrawiam. W.P.S.


Skoro mod i użytkownicy uznali, że użytkownik nie powinien być na liście, niech tak też będzie. Jednak mój post pozostanie.
dragonnia, przepraszam Cię, że wysłałam PW  :kwiatek:

edit.
[quote author=horse_art link=topic=5367.msg1324527#msg1324527 date=1330713060]
sprawa Petit. i stajni ....no do cholery no! co forum obchodzi czy i jak ktoś placi za pensjonat??(...)
[/quote]

Kiedyś była robiona ankieta dot. za co wpisywać, więc tam zapytałam, no i oczywiście dostałam odpowiedz, że koniecznie należy to napisać w tym wątku, więc dlatego też tak zrobiłam. [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,72450.msg1174159.html#msg1174159]klik[/url]
dragonnia to jakiś błąd noen mnie nie dodała do listy  🤔
noen   A story of a fighter of our human race
02 marca 2012 22:04
prosze o usuniecie konfliktu Dramki ze mna z listy, nie bylo to oszustwo na kase, a po prstu sprzedala czaprak, za ktory mialysmy sie wymienic za strzemiona. Nie bylo to fair, ale oszustwa na kase nie bylo 😉
noen Nie pamiętam ale przepraszam  😡  :kwiatek:
W&P nie chce mi się już pisać na ten temat, z osobą która nie jest w stanie się przedstawić. Dla mnie jak i dla wielu forumowiczów temat zamknięty, i dzięki Bogu.
Dragnonnia, też się zgadzam Petit i Dramka out, a Cintra zostaje. Poza tym jak zaczniemy wpisywać za zawracanie du.y (czyli tak jak Cintra wpisała Dramkę) to niedługo ta lista nie będzie miała końca.
A ten pensjonat to w ogóle kosmos, ktoś się rejestruje, pisze dwa posty na krzyż i rzuca oskarżenia. Tak to można też wiele osób pomówić.
Masz rację w tym, co napisałaś, więc olej te PW. Gratuluję cierpliwości i dziękuję za listę  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się