Perfumy

Pod choinka znalazłam Escape CK, zapach który chodził za mną od 10 lat
Z posiadanych to jeszcze DKNY zielone, a z planowanych DKNY Be Delicious Night
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
28 grudnia 2008 12:34
ja ostatnio szaleje na punkcie Chloe  😍 ten zapach jest taki delikatny, kwiatowy i kobiecy. a żeby nie bylo mi nudno to na zmiane z Chloe pryskam sie bardzo klasycznymi Coco Mademoiselle
ale powoli szukam czegos nowego, bo stosuje zasade, ze nigdy nie kupuję tej samej wody dwa razy
tez trzymam się tej zasady  😉
Zakupy na strawberrynet.com są jak najbardziej bezpieczne i legalne 😉
Perfumy (i wszystkie pozostałe kosmetyki) są oryginalne i to nie ulega wątpliwości, a ceny 'bardziej-niż-zachęcające' wynikają z nader korzystnego kursu dolara 😉 i odliczenia od ceny wyjściowej słonej prowizji, ktorą naliczają sobie drogerie.
Słowem miejsce sprawdzone i jak najbardziej polecam 🙂

Z jedną tylko uwagą: przesyłka owszem, jest bezpłatna, dotyczy kosmetyków do pielęgnacji i "kolorówki". Perfumy przesyłane są zawsze osobno i za niewielką opłatą, ze względu na zawartość alkoholu (co mozna przeczytać na głównej stronie).
Zdarza się jednak, że urząd celny wybiórczo odławia takie paczuszki z zagranicy i nalicza cło, naprawdę na różne kwoty i nie ma tu żadnej reguły, którą paczkę oclą, a którą nie, ale jeśli komuś bardzo szkoda kasy lub cło bedzie duże (co za tym idzie zakupy nieopłacalne), strawberry zwraca koszty 😎
wasia   Goniąc marzenia!
28 grudnia 2008 22:41
Aktualnie nie rozstaję się z perfumami Christiny Aguilery  😍
Uwilbiam też Nike up or down. Bardzo długo miałam też ukochane La Rive Sweet Rose.  💘
ekhem, Wielkie dzięki za informacje🙂
Ja na codzień uwielbiam perfumy Lacoste Touch of pink i Gabriela Sabatini Temperamento.ostatnio w prezencie dostałam perfumy Salvadora Dali i Christiny aguilery i też bardzo mi się podobają😉
[quote author=śliwkowa link=topic=218.msg132602#msg132602 date=1230572411]
ekhem, Wielkie dzięki za informacje🙂
[/quote]

ależ proszę, jakby ktoś miał jeszcze wątpliwości to chętnie odpowiem - kilka razy już stamtąd kupowałam.

ja jeśli chodzi o perfumowe preferencje to kocham bezgranicznie wszystkie "jadalne" zapachy - z nutami wanilii, kakao, kokosa, mandarynki, cynamonu - ale tylko w takich połączeniach żeby nie pachnieć jak cukiernia  😉
za to nie przepadam za kwiatkami.

aktualnie zachwycam się Jungle Elephant by Kenzo -dla mnie wymarzony na zimę: ciepły, korzenny, słodki ale dość ciężki. podobnie jak moja druga, jeszcze niespełniona miłość: Hypnotic Poison Diora.

....wkurza mnie tylko, że tak szybko przestaje czuć nowe perfumy. pierwsze 3 dni jest ok, a później 15 minut po psiknięciu nic już nie czuje 🙄, chociaż dalej pachnę. ktoś ktoś też tak ma?
ja tez tak mam  😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 grudnia 2008 14:24
Aktualnie nie rozstaję się z perfumami Christiny Aguilery  😍
Uwilbiam też Nike up or down. Bardzo długo miałam też ukochane La Rive Sweet Rose.  💘



a jak z trwałością, szczegolnie tego la rive? bo to vhyba podrobka lacoste jakis?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 grudnia 2008 14:37
Ja uwielbiam zdecydowanie Puma Flowing ( te o --> http://www.dolce.pl/puma/flowing_woman/1085.php5 )  😍 😍 😍
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 grudnia 2008 14:39
ja tez lubie ten zapach 😎 w gimnazjum go uzywlam.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 grudnia 2008 14:43
Łooo w gimnazjum  😎 Ja go dostaje co jakis czas z tych rpezentow - zazyczonych, czyli zazwyczaj mam go, mam go, mam go, a potem gdzies 1-2 lata przerwy i znowu  😍
Niewidzialna   Czołowy hodowca Re-Volty
30 grudnia 2008 14:59
Ja go kupiłam koleżance na urodziny, bo też mi się podoba 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
30 grudnia 2008 14:59
Ja mam fioła na punkcie białej/szarej (?) Pumy  😜
Mam tą różową pumę.Właśnie mi się kończy.Trochę słodki zapach,ale ładny🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
30 grudnia 2008 17:31
Dokładnie tak - słodki, ale baaaaardzo ładny!  😅
Ada   harder. better. faster. stronger.
30 grudnia 2008 19:12
( te o --> http://www.dolce.pl/puma/flowing_woman/1085.php5


To ja teraz zapytam o wiarygodnośc tej strony ?
Mają on identyczne ceny co w strawberrynet (przynajmnej tego zapachu co mnie interesuje) a zawsze wysyłka z polski wychodzi taniej a poza tym odpada ewentualne cło, o którym wspominała ekhem  🤣
to ja sie podczepiam pod pyt Ady , bo ceny bardzo ladne. tylko czy to oryginalne za taka cene?  🤔
co sprawdzania orygialności, kiedyś wpadła mi w łapy taka strona, na której wybiera się markę perfumów, wpisuje się kod z opakowania lub buteleczki (pownien być taki sam) i można sprawdzić czy posiadamy oryginał.. poszukam i podlinkuje- może komuś się przyda 🙂

a polując na okazje warto zajrzeć do super-pharmu, czasem mają nieziemskie przeceny - ja kupiłam swoje kenzo za niecałe 130 zł/50ml czyli tyle co w najtańszych perfumeriach internetowych i bez ryzyka 😉
Ja mogę z czystym sumieniem polecić http://www.iperfumy.pl/.
Kontakt może nie jest najlepszy, ale tragedii nie ma, cała operacja dość sprawna. No i zaoszczędziłam 80zł (w porównaniu do cen z Sephory). Z tym, że ja odbierałam osobiście, w biurze w Warszawie.
Ada   harder. better. faster. stronger.
31 grudnia 2008 14:55
ekhem, o jak znajdziesz to koniecznie podlinkuj tutaj ! 😉

Moje pytanie o stronę http://www.dolce.pl/ nadal aktualne !
Może ktoś korzystał z ich usług ?
ja ostatnio szaleje na punkcie Chloe  😍 ten zapach jest taki delikatny, kwiatowy i kobiecy


haha, no to tak jak ja 😜 ten zapach jest cudowny, kocham go miloscia bardzo namietna 😎
a ostatnio wzbogacilam sie jeszcze o balsam do ciala Chloe 😜 polecam 😍
Ja uwielbiam zdecydowanie Puma Flowing ( te o --> http://www.dolce.pl/puma/flowing_woman/1085.php5 )  😍 😍 😍


tez go uzywalam i bardzo lubilam

[quote author=Edytka link=topic=218.msg131305#msg131305 date=1230467673]
ja ostatnio szaleje na punkcie Chloe  😍 ten zapach jest taki delikatny, kwiatowy i kobiecy


haha, no to tak jak ja 😜 ten zapach jest cudowny, kocham go miloscia bardzo namietna 😎
a ostatnio wzbogacilam sie jeszcze o balsam do ciala Chloe 😜 polecam 😍
[/quote]

az z ciekawosci zobacze sobie na niego, jak tak wychwalacie
rzeczywiście w uk można nieźle zaoszczędzić, zwłaszcza jesli funt stoi nisko.

kilka perełek.
lekkie, orzeźwiające, na dzień
d&g l.blue
CK in 2you
EA white
boss intense
ck euphoria
marc o'polo ( niestety już nie w produkcji 🙁 )
jil sander sport
issey miyake

na wieczór, intensywne, b.trwałe

extravaganza givenchy
ange ou demon givenchy
nina ricci les belles the ricci, żółte - również już nie produkowane 🙁
miracle - lancome

polecam wszykie 🙂
CK Euphoria
Kate Moss Kate Velvet Hour



cuuuudowne 😀
Gucci Envy me  😉
Gillian   four letter word
06 stycznia 2009 20:07
a co powiecie na męskie zapachy? co Wam się najbardziej podoba?

mój-nie mój facet pachnie czymś tam przeboskim, że własnie tym zwrócił na siebie moją uwagę i to głównie zapach mnie elektryzował. Pytałam co to, ale zręcznie unikał odpowiedzi. Byłam na 100 albo i 200% pewna, ze to muszą byc jakieś mega-wypasione perfumy z górnej półki, przecież to TAK pachnie... a co się okazało? że to zwykłe H.I.M z La Rive, za 20 zł w każdej drogerii. Szok 🙂 ale mówię Wam, zapach zniewala, powala i robi mechaniczny szpagat u płci pięknej 😀
hmm, lubię Acqua di Gio męskie, z nikim konkretnym mi się nie kojarzy  😎
Ultraviolet Paco Rabanne kojarzy mi się źle, ale wciąż lubię ten zapach  😎
obecnie jestem pod silnym wpływem któregoś Hugo Bossa  😎
męskie

issey miyake
egoist platinum chanel
kenzo jungle i nic wiecej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się