Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Gillian   four letter word
04 marca 2012 16:44
Dzionka, gryglodor, nie wracamy. Jedziemy w bardziej czyste i przyjazne miejsce 🙂
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
04 marca 2012 17:00
quanta, kary dzięciak nawet bryka z gracją 🙂
zairka, grota wygląda super i widać po niej, że wiosna idzie!
Tuptek, fajny zwierzak 🙂
Gillian, bardzo fajnie się chłopak 'buja'  😍
arivle, ruda super! wyrobiła się aż miło 😀
lenka, ruda bardzo fajnie wygląda.
Nasturcja-Renata, żar jest śliczny. fajnie, że już praca lepiej idzie 🙂
maleństwo, łoś bardzo przyjemny dla oka 🙂

to teraz my. pan koń zabrał mnie wspaniałomyślnie dzisiaj w teren  💘 co prawda w każdym innym chodzie poza stępem napierał bardzo na wodze i się usztywniał, ale jak na niego w terenie to i tak super. ogólnie było miło i przyjemnie i (o dziwo!) relaksująco  😜
pozdrawiamy!
wątek zamknięty
sei, wow, pierwsze zdjęcie przepiękne! Ale ładny ten twój rudziak... Już nie było buntów przy wyjeżdżaniu ze stajni 🙂? Łaskawie się zgodził? Aż mi narobiłaś smaka na jakąś sesję, za tydzień może kogoś namówię na wycieczkę 🙂

Gillian, no to fajnie, bo jak sobie przypomnę tamtą halę, to wciąż nie mogę uwierzyć, że tyle koni robiących różne rzeczy mogło się tam pomieścić 😀
wątek zamknięty
sei, ale cudne konisko 🙂. Jednak to jest prawda - co rudy koń to rudy koń. 🙂

Ja dziś postanowiłam nie wracać już na halę - ciekawe co mi z tego wyjdzie 😉. Generalnie jak co roku otwartego terenu nie mogliśmy się z rudym doczekać. Wczoraj już zrobiliśmy sobie jazdę na placu - oczywiście rudy koń ma w nosie to, że normalne konie to po wyjściu z hali mają problemy z hamulcami i wesoło w głowie. On ma minę - no nareszcie i problem raczej z napędem 😉. Nie wiem kto wczoraj był bardziej zmęczony po galopach - boję się, że ja.

Dziś już było sporo lepiej a rudy koń mógłby tak chodzić na co dzień  😜. Było na tyle fajnie, że aż trenerka była chyba zdziwiona  😎. Jak to powiedziała - nie ma się co czepiać rudego konia!
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
04 marca 2012 17:10
sei, świetnie wyglądacie!!!
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
04 marca 2012 17:25
Dzionka, hehe no było trochę zamieszania 🙂 całe szczęście w kolejnej stajni nie ma w ogóle rekreacji, są całe 3 konie pensjonatowe z moim 🙂 totalne odludzie ale warunki dla koni super no i czysto, że nawet nie wiesz że stoisz w boksie. Nie mogę się już doczekać  😍
wątek zamknięty
zaraz nadrabiam zaległości, bo widzę, że dużo się dzieje... 😉

tak na szybko, to dziękuję Misskiedis za miłą wizytę i czekam na zdjęcia  :kwiatek:
wątek zamknięty
sei, jak zobaczyłam Twoje zdjęcia to pomyślalam, ze u mnie byłaś 🙂 mam taki sam wyjazd do lasu 🙂

Informuję, że byłyśmy w terenie, wróciłyśmy całe i zdrowe. Kobyła pobrykała, wróciła bez nadmiaru energii 🙂 Wesoło było 🙂 Zdjęć niestety brak, aparat zapomniany przeleżał w kieszeni..
wątek zamknięty
sei jaku cudny rudzielec ! 😀
wątek zamknięty
sei, super wyglądacie, chyba wiosna do Was zawitała już na dobre 🙂
Tuptek, piękny fryzik
Sierra, oj dawno Was nie widziałam, dawaj jakieś zdjęcia, skoro brzuch, brzuch i brzuch 😉 😉
maleństwo, ale on ogromny, a brzucha zgubi
arivle, bardzo fajnie wyglądacie
efka, to się nazywa efekt WOW  🤔zok:  czy na pewno konia Ci nie podmienili? 😉

nie miałam czasu pojeździć żadnego konia przez ostatnie dni, chyba że o 20-21, ale nie mam już siły o tej porze  😎
a tak chce mi się jeździć.....
wczoraj jeden chłopak jeździł tego samego konia, co ja kilka dni temu, zsiadł i powiedział że więcej nie chce, ten koń to muł, bez ostróg i bata to nawet nie da się ruszyć, chłopak wrócił caaały spocony, a koń suchutki.... to już nie jest przyjemność z jazdy.... a jazda ma być przyjemnością tak?
wątek zamknięty
Fantazja, zwykle tak 😉 Choć bywa różnie 😉

A ja z okazji +8 stopni zrobiłam G. foto bezderkowe 😉
wątek zamknięty
Fantazja i sei Dzieki :kwiatek:
AnaaŚliczny! masz jeszcze jakieś?
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
04 marca 2012 18:18
Anaa, jakie ciasteczko!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata fajnie wyglądacie, widać, że dobrze Wam się razem współpracuje 😀

maleństwo ładnie, ładnie, ale... czemu nie na zewnątrz? Taka piękna pogoda przecież 😉

sei świetne foty, aż czuć wiosnę 😜

Dziś ambitnie umówiłam się na jazdę z pomocą z dołu, ale niestety z przyczyn odgórnych nie wyszło. Mimo tego wsiadłam raniutko z niecnym planem poćwiczenia i nawet byłam w stanie się na tyle skupić, żeby po prostu miło się powozić i nic nie zepsuć- sukces 😁 Szkoda tylko, że jednak nie wsiadłam po południu, bo podłoże później a rano- niebo z ziemia 🙄 No ale nic, mam nawet jakieś zdjęcia:

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg593/scaled.php?server=593&filename=img3456m.jpg&res=medium[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg14/scaled.php?server=14&filename=img3572s.jpg&res=medium[/img]

[img]http://desmond.imageshack.us/Himg705/scaled.php?server=705&filename=img3475uw.jpg&res=medium[/img]

Jednak mimo wszystko najwięcej radochy dają długie, luzackie spacerki do lasu, który dopiero teraz ukazuje swe uroki 😜
Pozdrawiamy z bezmięśniowym Arkiem! :kwiatek:
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 marca 2012 19:59
Atamanka, uwierz mi, ze już rzygam halą 😉 ale mieszkam na Syberii, było +1 stopień Celsjusza, podłoże na placu: miejscami skute lodem kałuże, miejscami miękko, miejscami gruda. Mój koń wymaga dość dobrego podłoża, wolałam nie ryzykować. Za kilka dni powinno być już fajne, jeśli ta pogoda się utrzyma.
wątek zamknięty
Anaa, ale przystojniacha!!
Atamanka, ładnie wyglądacie 🙂

A to Grimma po wczorajszej próbie lonżowania. Foto komórkowe.

Powoli zaczynamy coś działać 🙂 Wreszcie nareszcie  🏇
wątek zamknięty
maleństwo obyś szybko miała możliwość wyjechać na zewnątrz 😎

aniaagre e tam ładnie, do ładnie to może trochę się zbliżymy, jak dodamy jakieś mięśnie i ja sensowniej usiądę 😉 Działajcie z Grimmą, wiosna motywuje!
wątek zamknięty
Tuptek eee, to z 5. nikogo nie znam 😀
sei przepięknie  😍


Noo... A ja chwilowo nie nadążam myślowo, bo dostałam dzisiaj w głowę  🤔 I nie tylko...
Czuję się po prostu doskonale. Bilans strat? Kolano, sztuk jedna - spuchnięte, boli. Głowa, również jedna, guz.
Powód?
Dzieciaki strzelające fajerwerkami za oknem, myjka wywołująca u mojego konia apopleksję plus zbyt długi uwiąz... I dobre chęci pod tytułem: może jak potrzymam za kantar i pogłaszczę, to się trochę uspokoi i uda mi się go wyprowadzić powoli...  😵
wątek zamknięty
maleństwo ależ jak lubię Twojego Łośka. Tak btw co to za siodło?
Tuptek fajna ta Twoja baba🙂  Częściej wstawiaj zdjęcia.
Anaa jak ja bym chciała, żeby mój był tak podkasany jak Twoje ciacho 💘
wątek zamknięty
maleństwo   I'll love you till the end of time...
04 marca 2012 20:59
Vuko -  prestiżowski Lucek. A Łosia to ja też całkiem lubię 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 marca 2012 21:00
quantanamera  nie no czarnuch to jeden z moich ulubieńców  😜 😜
efka no no no! Ale facet się z niego zrobił  😜
Zairka hahah ale wygibasy  😁
asds portrecik boksowy 😎 😎
ash lubuję się w nim  😜
arivle ale super wiosenne zdjęcia  😍
gryglodor siwa się wczasuje i fajnie wygląda!
maleństwo pierwsze zdjęcie --> padłam  😁 👍
sei foty pierwsza klasa! Ale jak pięknie wyglądacie!  😜 Ciacho  😍  A mogę prosić o więcej  😀
Anaa ooo! Jest na czym "zawiesić" oko  😎
Atamanka superowo że wsiadłaś  😜 a mięśnie będą się budować  😜


A my dziś z Lolkiem mieliśmy trening*
a po treningu Marta na niego wsiadła i poczłapaliśmy na plac zewnętrzny, chwilkę ich oprowadzałam a później już stępowali sami. Lolek był baardzo grzeczniutki  😍
a następnie poszłyśmy z nim zobaczyć nowo wybudowaną "mini" halę ( do puszczania koni luzem) / lonżownik  bo jeden u nas nie wystarcza  😁 😁
Ale fajnie, był grzeczniutki taki

* jak to można nazwać treningiem, 10 minutek kłusa  💘
wątek zamknięty
sei, lubię na was patrzeć, bardzo lubię 🙂

Anaa, gierko mięsko 😀
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
04 marca 2012 21:12
a mysmy dzis mieli pierwszy dzien na rozruchu... czuc bylo ze pod tylkiem mam tykajaca bombe, ale i tak jestem Gibkowi wdzieczna ze na tyle na ile umial, opanowal emocje 😉 Gdyby nie to, ze bardzo, baaardzo chcial schodzic w dol i wyciagac mnie razem ze swoja glowa za wodze, to byc moze bylby to niezly obrazek. mam nadzieje ze szybko nadrobimy pozimowy brak miesni, reszty nie trzeba raczej, bo dzis koniczek pokazal, ze niczego nie zapomnial. Noo, moze troche reakcji na lydke, ale mysle ze to byly tylko takie bunty (moze ktos powie, ze przeceniam inteligencje mojego konia, ale on nie reagujac na np lydke do klusa doskonale wiedzial, ze w ruch pojdzie bat... a to przeciez doskonala okazja do tego, by na bata oddac i zaczac pajacowac :> ). ale bylam dzielna, nie dalam sie sprowokowac, wyjechalam co chcialam, juz nie moge sie doczekac nastepnej jazdy i nastepnej... dobiore mu sie do tego leniwego, kombinujacego, chudego po zimie zadka 😉
wątek zamknięty
Misskiedis dzięki za odwiedziny, przemiłą rozmowę w autbusie i marfefki dla Ducha :kwiatek:
Szkoda, tylko że moja dzisiejsza jazda była jak na złość taka żenująca. Ale moja wizja jeździectwa wywraca mi się do góry nogami i potrzebuję czasu na przestawienie się 😀

juliadna, coraz więcej kłusa, teraz to już będzie z górki 😅

W ogóle fajny koński dzień dziś miałam, najpierw mój misiaczek, potem Krzysio efki, który jest taki wieeeelki, że ja to się go boję normalnie 😁 no i karusek, który skradł me serce. Nie dość, że przemiły w obejściu konik (nie widziałam jak się ogierzy, więc opowiadam tylko na podstawie dzisiejszych doświadczeń 🙂😉 to jeszcze jak się ruszy...
No i przy okazji miałam okazję zwiedzić lostakowo :kwiatek: Jestem pod mega wrażeniem ośrodka, wszystko jest takie funkcjonalne, czysto, piękne konie, unosząca się w powietrzu atmosfera pracy nad sobą i koniem. W dodatku zostałam bardzo ciepło przyjęta przez samą lostak, ugoszczona kawką i pogawędką. A potem tylko chłonęłam i korzystałam jak mogłam (a lostak odpowiadała na moje durne, laickie pytania :icon_redface🙂 z treningu prowadzonego efce. Musze sobie wszystko poukładać w głowie, ale dużo dziś się dowiedziałam.
Super 😅
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
04 marca 2012 21:19
gryglodor, Misskiediss, Atamanka, sei bardzo dziękuję  :kwiatek:

gryglodor fajna ta Twoja siwka, ciekawe co sie urodzi

sei piekny rudy  💘 i miło się na was patrzy  🙂

Atamanka fajnie tuptacie, a jaka on czadową grzywkę, taki busz  😁

maleństwo fiu fiu, jacy eleganccy. Jak na brak nadzoru z ziemi, to naprawdę miło się patrzy  🙂

amnestria czekam na zdjęcia Duszka  🙂
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
04 marca 2012 21:19
amnestria, oczywiście "zapomniała" wspomnieć że zwiedziła też halę na grzbiecie karego  😁 taki szczegół.. 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
04 marca 2012 21:24
amnestria dalej mamy tyle samo 🙂 5 min , chwilka stępa i znów 5 min 🙂
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 marca 2012 21:25
amnestria, czy tym razem PW doszło? 👀
wątek zamknięty
Efka, to z emocji zapomniałam! Co ja mogę powiedzieć... Chcę go. 😁
wątek zamknięty
maleństwo hehe też miałam Lucka, ale poszedł w świat^^
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.