możliwość zmiany nicków- ankieta!

dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
04 marca 2012 09:57
WNIOSEK

W imieniu swoim i kilku userów forum, wnioskuję o wprowadzenie do regulaminu punktu:
BRAK MOŻLIWOŚCI ZMIANY NAZWY UŻYTKOWNIKA. RAZ WYBRANA PRZY REJESTRACJI NIE ULEGA ZMIANIE.

Takie zmiany dezorientują.


Celowo nie daję trzeciej opcji "W BARDZO UZASADNIONYCH PRZYPADKACH DO ROZPATRZENIA PRZEZ ADMINA", bo wtedy ankieta nie będzie zasadna.

To głosujemy

zmieniam tytul, bo w tej formie jest dublem watku "zmiana loginu"
Dworcika   Fantasmagoria
04 marca 2012 13:05
Nie, nie, nie, nie, nie!
Chociaż sama o tym myślałam, bo ten taki gówniarski 😁

Jak się człowiek rejestruje, to niech się zastanowi - czy za 5-10 lat nadal będzie chciał być "słodziaśnym kFFiatushkiem 3748573 xD" 😉 Tak, jak ludzie ida do urzędu dziecko rejestrować i się zastanawiają czy potomek będzie się dobrze czul będąc 40-letnim Denisem albo Jessicą Kowalską.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 marca 2012 15:12
Nie! Poza przypadkami utrudniającymi korzystanie z forum czyli np za długi nick rozjeżdżający forum lub 2 bardzo podobne nicki wprowadzające zamieszanie (np. Katja-Katija, Szafirowa-Szafirowa:*-rejestrując się nie zawsze ludzie sprawdzają czy nie jest już używany bardzo podobny nick)- takie przypadki pod decyzję moderatorów/administratora
Chociaż sama o tym myślałam, bo ten taki gówniarski 😁


Kurcze.. Mój chyba też i zaczęło mnie to wkurzać  😤
No, ale ja też jestem przeciwniczką zmieniania nicków, więc jakoś to przeżyję (chyba) 😁
Ja też jestem przeciwna zmianom ników, szczególnie w sytuacjach kiedy jest to robione z premedytacją, kiedy się coś przeskrobało na forum i chce się "zakamuflować"  😎
Moim zdaniem zmiana powinna być możliwa wyłącznie w przypadku bardzo podobnych ników
dwa bardzo podobne nicki wprowadzające zamieszanie (np. Katja-Katija, Szafirowa-Szafirowa:*-rejestrując się nie zawsze ludzie sprawdzają czy nie jest już używany bardzo podobny nick)- takie przypadki pod decyzję moderatorów/administratora
Petit nie oceniaj mnie własną miarą 😉 Zakamuflowałam się tak bardzo, że dla zmyłki zostawiłam ten sam avatar  😎 Wiesz, tak żeby nikt przypadkiem nie domyślił się, że to ja...

😂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
04 marca 2012 20:59
Cintra, ale jak ktoś o tobie wspomina w rozmowie to nie widać twojego avka 😉
Cintra Ja nie mam nic do ukrycia, to raz. A dwa to nie zmieniłam,nie zmieniam i nie zamieram zmieniać nicka.
A po trzecie to akurat nie myślałam o Tobie  😉 Więc spokojnie.
Cintra/Brzoza Uderz w stół  😁

Nie widzę potrzeby zmiany nicku..

Dworcika mój to dopiero jest gówniarski  😂
desire   Druhu nieoceniony...
05 marca 2012 15:45
powiem tylko, że właściwie chciałabym zmienić login z dwóch powodów:
1) na innych forach też pisze i wszędzie mam jeden i ten sam login - tutaj nikt mnie nie kojarzy po "desire"
2) nick nawet podobny do "derige"  - na pierwszy rzut oka może to być mylące 😉
na swoje usprawiedliwienie - czemu taki login - sądziłam, że forum będę wiecznie tylko czytać, a okazało się, że pisać-też pisze...  🤔wirek:
desire, jak dla mnie oba powody nie są wystarczające, żeby były odpowiednim uzasadnieniem dla zmiany nicku.
IMHO to są właśnie takie powody, dla których quniareczki chcą nick zmieniać. Było myśleć wcześniej
dokładnie. Ja również jestem za niezmienianiem nicków. Jeszcze o ile ktoś ma charakterystyczny avatar, to można się połapać, ale dla mnie to wprowadzanie niepotrzebnego zamieszania. O ile była jeszcze sprawa z katją/katiją- ok, tym bardziej, że avatar katji wpadał w oko. Ale w innych sytuacjach nie widzę potrzeby.
desire   Druhu nieoceniony...
05 marca 2012 16:06
nie wiem czy to z tymi "quniareczkami" to prowokacja w moją stronę, ale cavaletti - nie sądzisz, że gdybym swoje argumenty uważała za naprawdę  istotne to bym już dawno prosiła się o zmianę loginu i po sprawie?  🙄    właśnie ubolewam nad swoją głupotą, że zarejestrowałam się pod takim loginem, jaki się właśnie wyświetla i tyle  😁  😜 no, aleeee... słowo się rzekło, więc jestem i będę desire  :kwiatek:
Petit nie oceniaj mnie własną miarą 😉 Zakamuflowałam się tak bardzo, że dla zmyłki zostawiłam ten sam avatar  😎 Wiesz, tak żeby nikt przypadkiem nie domyślił się, że to ja...

😂


Avatar można w każdej chwili zmienić i nowe forumowicze nie będą kojarzyć że cintra to dawna brzoza  🤔
a może dałoby się wprowadzić opcję, która pokazywałaby gdzieś stary nick?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
05 marca 2012 18:38
Jaaasne, jeszcze czego??? Mało root robi dla forum? Wkurzajcie ją dalej takim biadoleniem to wyciągnie wtyczkę serwera z prądu i guzik zobaczycie, a nie forum.
a czy ja biadolę? to już zapytać nie można bo banda maruderów urządziła najazd z powodu ogłoszeń? odniosłam się tylko do wpisu Dramki. no bo jak inaczej poznać, czy TA osoba, to ta z którą były już problemy? zresztą ja jestem za zakazem zmiany nicków, zakaz = brak takich problemów. o, i chciałabym wiedzieć, jakie argumenty ma te 16 osób, które nick chciałyby zmienić (z wyników ankiety). ale oprócz "bo mi się znudził".
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
05 marca 2012 19:06
calore, no może Ty nie biadolisz, fakt ale jak słusznie zauważyłaś, chodzi o ogłoszenia. Możesz sprawdzić w wątku o zmianie loginu kto się o to starał. A powody? Raczej innych nie przeczytasz jak te "znudził mi się" 🙂

Ja zmieniłam od tak , bo miałam idiotyczny. I jakoś świat się nie zawalił..
chciałabym wiedzieć, jakie argumenty ma te 16 osób, które nick chciałyby zmienić (z wyników ankiety). ale oprócz "bo mi się znudził".

Ja swojego nie chcę zmieniać bo po co, ale zagłosowałam na tak. Dlaczego? Zdarzały się nieustające pomyłki Katja / katija (nie pokręciłam?  👀 ) czy ostatnio któraś "szafirowa" się skarżyła. Bywały też problemy z wysyłaniem pw do osób, które mają w nicku &. I pewnie jeszcze kilka przykładów by się znalazło. Nie jestem za zmienianiem nicka bo ktoś ma takie widzimisię, ale nie popieram też całkowitego zakazu.

A w ogóle to wnioskuję o zablokowanie stosowania w nickach znaków takich jak & * : i innych.  🤔wirek:  😵  🤔  👿  🍴 ( 😉 )
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 marca 2012 19:30
Dlatego ja jestem za brakiem możliwości zmiany nicku z 2 wyjątkami. Zagłosowałam na "nie" i podałam wyjątki jakie ja bym uznawała 😉
i ograniczenie liczby cyferek 🤣
deidre fakt, że zdarzają się takie sytuacje, ale chyba niezbyt często? no i w takich sytuacjach myślę, że zmiana nicka byłaby możliwa. ale tylko po uzasadnieniu chęci zmiany. tylko to znowu zmusiłoby adminów doczytania dłuższych pw
deidre, podała cudowny pomysł, zakaz ników pt xxxxxxxxxcokolwiekxxxja ^&$%$dUUssia*%^ i inne takie masakry.

Ja jestem za zakazem.
Ja zmieniłam od tak , bo miałam idiotyczny. I jakoś świat się nie zawalił..


To po co nadawać sobie idiotyczny?
Ja zmieniłam od tak , bo miałam idiotyczny.

a teraz masz madry?  🙄
dopuszczenie zmiany w wyjatkowych przypadkach, to jest generalnie brak mozliwosci zmiany.
katija   😁  👍
może i nie mam no ale cóż. Nadałam sobie taki po przez ponad rok jedynie czytałam i wpisałam pierwsze co mi przyszło na myśl ale w sumie może i ze starym bym przeżyła. Była możliwość to zmieniłam więc zdania w tej kwestii nie mam.
a może dałoby się wprowadzić opcję, która pokazywałaby gdzieś stary nick?

da się sprawdzić stary nick jeśli użytkownik ma własną galerię re-voltową, wchodzi się delikwentowi w foty, a na górze pojawia się stary nick.
Tak więc Katja, mimo zmiany nicku, ma galerię: http://re-volta.pl/galeria/user/Katja
A tak z ciekawości: czy dawna Katja, a teraz Tänzerin nie ma problemów z otrzymywaniem PW? Chodzi mi o znak a-umlaut
Nie! Poza przypadkami utrudniającymi korzystanie z forum czyli np za długi nick rozjeżdżający forum lub 2 bardzo podobne nicki wprowadzające zamieszanie (np. Katja-Katija, Szafirowa-Szafirowa:*-rejestrując się nie zawsze ludzie sprawdzają czy nie jest już używany bardzo podobny nick)- takie przypadki pod decyzję moderatorów/administratora


Dokładnie! Nie tak dawno pojawiła się Mufinka 😉 Nie wiem czy się jeszcze udziela ale mnie wkurzyło że ktoś ma taki nick jak ja tylko bez jednego "f". I na dodatek pisze głupoty na forum 😎


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się