Końska rewia mody cz.VI (2012)

Dzionka, ten brillant beige to VSD? nie DL?
wątek zamknięty
Fantazja, no własnie VSD, też myślałam że DL 🙂 Zapytałam sprzedającą i mi tak odpisała.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
05 marca 2012 12:47
Dzionka ale poszalałaś  😀 Teraz tylko czekam na foty na Dzionym, bo np brillanta yellow na gniadym chyba jeszcze tu nie było.
wątek zamknięty
Dzionka, z jednej strony to dobrze, bo zaoszczędzę 😉
wątek zamknięty
Jedną kolorystykę Eskadrona już znamy a drugą? czy ktoś zna przynajmniej kolory? bez zdjęc 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
gabb
Świetna ta dera, podobała mi się i na żywo.
HPWIM Aromer, nieprawdaż?
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
05 marca 2012 16:08
zalcia97 a ty nie miałaś szlabanu na szmaty?  😁
wątek zamknięty
zalcia97 super w tym kantarze!

i dodaje nas w coffe-berry ( cotton plus polar) i Mikiego w kantarze berry-coffe 🙂
a myślałam, że wyrosłam z różu  🤔

jednak berry to taki fajny głęboki odcień
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
05 marca 2012 16:58
agata* drugie zdjęcie piękne, do pysia mu w tym kantarze 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 marca 2012 17:23
Ja się na chwilę wetnę między rozmowy o Eskadronie i ESach, z Anką Olympia - jest przeboska 🙂

wątek zamknięty
Anderia  miałam i mam nadal 😀 no właśnie, na szmaty,nie kantary! 😀 z resztą tego kupiłam w Dojczlandii na zakupach,to się nie liczy 😀
agata* dziękuję  :kwiatek:
Livia  super!  eah, moja must have <3
wątek zamknięty
Livia, noo, piękna faktycznie!

Anderia, no poszalałam 😀 Obfocę i wrzucę na pewno w weekend 🙂
wątek zamknięty
Livia, ależ ty kusisz!  😀iabeł:  😜
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
05 marca 2012 18:19
zalcia, Dzionka, Nekanowa, dziękuję  :kwiatek: Miałam farta w ogóle, że ten kolor znalazłam, ale pasuje super 🙂
wątek zamknięty
Livia, zgadzam się, pięknie wam pasuje 🙂! Tylko niech te łachy pozrzucają już sierść, wszystkie szmaty będą od razu sto razy lepiej wyglądać 🙂
wątek zamknięty
Livia bosko  😍
wątek zamknięty
Hej 🙂

Wiecie może czy owijki(berry) z nowej kolekcji eskadrona są w podobnym kolorze do fuksji z 2010?
Nazwa wskazuję na to że nie ale na zdjęciach wyglądają podobnie.
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
05 marca 2012 18:44
zalcia97 no tak kantary to nie szmaty, wybacz mi błąd  😂
wątek zamknięty
Anderia  wybaczam  😂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
05 marca 2012 19:00
Dziewczyny i jak z tymi nowymi padami ES? KToś miał okazję na żywo macać ten materiał softleath?


BYW

MAm nadzieję ze ten hot pink nie wyglada na żywo tak cienko jak tutaj ;/

[[a]]http://www.ebay.pl/itm/NEU-Euro-Star-Schabracke-Stirrup-S-Hot-Pink-VS-Sommer-2012-/170789157991?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item27c3d3bc67[[a]]
wątek zamknięty
asds wygląda właśnie tak i jest to taki pudrowy różyk, właśnie nie krzykliwy. Tylko to pikowanie...
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
05 marca 2012 19:29
akzzi

Ale widziałas na żywo te pady stirrup deesign? One są z bawełny ulepszanej czy z materiału ala Simileath?

Przyznam mnei ten hot pink korcił, ale jak on na zywo tak blado wygląda, to stara dobra fuksja 1000 razy lepsza....Choc i tak mimo to navy i umber zacnie wygladają...Tylko ta niewiedza co do materiału....Chyba muszę do Mustanga zajechac i na żywo wymacać...Może maja na sklepie?
wątek zamknięty
aaa tego vzy te pady są w takim samym kolorze to nie wiem i nie wiem też jak z tymi materiałami. ale ten z linka ma dobrze oddany kolor, choć to zależy od światła..
wątek zamknięty
Nie no to by była kpina jakby on był taki jasny, przecież chyba z czapy nie wzięli nazwy ''hot pink'', ja mam przed sobą, katalog es papierowy i kolory są mocno nasycone, więc byłaby granda jakby się okazało, że to taka bladź 😀iabeł:
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
05 marca 2012 19:35
Edytka, on jest grzechu wart  😀iabeł:

właśnie widzę  😁 oby do Torwaru się jeszcze coś ostało.
swoją drogą bardzo mnie podniosłaś na duchu, bo już myślałam, że nie znajdę nic dla siebie w nowych kolekcjach (poza Szokmolem, ale przy Szokmolu to ja zawsze sikam po nogach)  😁
wątek zamknięty
przyszedl moj apricot  😜


ja czekam na swój i coffe 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
05 marca 2012 19:37
Umber....

[[a]]http://www.ebay.pl/itm/NEU-Euro-Star-Schabracke-Stirrup-S-Umber-DR-Sommer-2012-/170789160839?pt=Sattelzubeh%C3%B6r&hash=item27c3d3c787[[a]]


Na ootoman jets taki fajny złoty, a tutaj sama nie wiem...

wątek zamknięty
Faras już kiedyś wrzucałam to porównanie, brillant berry i cotton fuksja oraz owijki berry (na górze, z rzepem) i fuksja. Ja byłam w szoku, zaczęłam się zastanawiać, czy to na pewno mi berry wysłali. xDD
[img]http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=79630.0;attach=139312;image[/img]
[img]http://re-volta.pl/forum/index.php?action=dlattach;topic=79630.0;attach=139310;image[/img]

Nie wiedziałam, że może mi się jeszcze coś zamarzyć, bo myślałam, że już jestem spełniona, ale jednak. Jak go zobaczyłam u nas w ogłoszeniach to padłam, ale kasy brak, a pewnie już się więcej nie pojawi bo to taka perełka, że nawet nie wiedziałam o jej istnieniu... 🙁 Właściwie jaka to kolekcja?  👀
jest taki cudny!!! na Siwej byłby szał!!!

wątek zamknięty
gabb., jak możesz mi to robić, moje jedyne marzenie szmatowe!! 😵 masz jeszcze zdjęcia?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.