tragiczna śmierć dziecka

Na wykrywacza kłamstw też nie chciała się zgodzić.
Widocznie ma coś na sumieniu  😤
Lub chroni kogoś..
dempsey   fiat voluntas Tua
28 lutego 2012 13:28
wspaniale.
http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/381145,krzysztof-rutkowski-wynajal-mieszkanie-dla-katarzyny-i-bartlomieja-wasniewskich.html

czekam na książkę i występ w tv
wpisy na plotku i pudelku
ach, opłacało się, czyż nie?

😵
ja pierdziele ...
Kiedy w Tzg?
Ja wiem, że media wycięły odpowiedni fragment, żeby podjudzić, ale nawet... Oglądałam wypowiedź tego tatusia i on jest tak bezczelny. Tonem mega bezczelnym skomentował, że media niedługo będą się pytać, jaki papier toaletowy będą kupować  😲 osoba, której miesiąc temu umarło dziecko.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 lutego 2012 14:51
właśnie teraz wychodzi, że bardzo go to ruszyło :/
A jaki ładny nowy kolorek włosków ma- żeby go nikt nie poznał, więc zaraz udzielił wywiadu  😜

Końcowy wniosek z całej historii? Przyciska Cię bieda, masz kiepską pracę lub nie możesz znaleźć? Masz małe dziecko?  😲 Dawaj nim o próg, we wózek i do parku pod gruz  :allcoholic: Zaraz gwiazdą TV zostaniesz, ochrona, darmowe mieszkanie, dobra praca i niewinność, a wręcz poszkodowaną będziesz! Normalnie paranoja  😵 To chyba nie dzieje się naprawdę  🤔wirek:  😵
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 lutego 2012 15:37
padłam  👍
To wszystko przez jego likańskie moce, zapanował nad mediami  😀iabeł:
Rude włoski - a co rude to fałszywe?  😁

Takie to nasze chore państwo, które zawsze broni winnych, znaczy się przepraszam podejrzanych.  🏇
jakie państwo? to w końcu państwo czy Rutkowski wynajął? Z tym apartamentem bez czynszu to gruba przesada, ale poniekąd rozumiem co miało to na celu i uwazam ze lepiej niż więzienie które ma zerową wartość resocjalizacyjna. Tak zle i tak niedobrze
Rutkowski dobry wujek  😁

w jakim celu im apartament?  🤔

Dzisiaj o 22.25 rutkowski prawdziwa historia cz. 2  😎
nie wierzę w to co się dzieje....
Dworcika   Fantasmagoria
05 marca 2012 15:55
Jutro u Wojewódzkiego gwiazda sezonu - "bohater narodowy Krzysztof Rutkowski" 😉 Zapowiedzi w TV idealnie obrazują poziom jego intelektu.
Muszę to obejrzeć  🤣
Dworcika   Fantasmagoria
05 marca 2012 16:43
Dlatego napisałam 😁

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 marca 2012 20:06
Pojechali do Jedliny Zdr i reporterzy poszli za nimi do sklepu dopytac jakie zakupy zrobili.

edit:
Oficjalnie na Pudelku napisali, że mieszkają w łodzi..
Wywiad z matką Madzi - nie dzwoniła po pogotowie, bo chciała być w tej chwili przy Madzi  😲 😵


http://www.tvn24.pl/-1,1738432,0,1,latwiej-wierzyc--ze-magda-jest-porwana-i-ze-ja-ktos-odda,wiadomosc.html

Wywiad chyba z przed kilku dni bo teraz chyba jest już blondynką  👀
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
17 marca 2012 12:11
A jaki ładny nowy kolorek włosków ma- żeby go nikt nie poznał, więc zaraz udzielił wywiadu  😜

Końcowy wniosek z całej historii? Przyciska Cię bieda, masz kiepską pracę lub nie możesz znaleźć? Masz małe dziecko?   😲 Dawaj nim o próg, we wózek i do parku pod gruz  :allcoholic: Zaraz gwiazdą TV zostaniesz, ochrona, darmowe mieszkanie, dobra praca i niewinność, a wręcz poszkodowaną będziesz! Normalnie paranoja  😵 To chyba nie dzieje się naprawdę  🤔wirek:  😵


a dla mnie to juz dawno wygląda na to, ze to specjalnie się stało żeby odwrócić uwage ludzi od tego, co sie dzieje na arenie politycznej  🙄
zwyczajna ściema, zauważcie ze historia zaczęła sie 24 stycznia, podczas zamieszania z ACTA, jeszcze pare innych ciekawych rzeczy wydarzyło się w tym czasie...a my "paczylismy" na Sosnowiec  😫 ta historia jest tak niepojęta, ze innego rozwiazania nie widze

wiec nastepnym razem gdy "zginie" dziecko bede przygladala się bacznie co dzieje sie za plecami całej afery 👀

i jestem bardzo ciekawa za iloma takimi medialnymi historiami stoi zupełnie coś innego 🥂

http://lidiasepska.com/pol-polski-szuka-magdalene-wasniewska.php jeszcze takie znalazłam, ciekawe
Widzieliście ostatnie doniesienia? Mam nadzieję, że w końcu dorwą tych zasranych rodziców.
Pocieszające jedynie jest to, że biedna maleńka umarła bezboleśnie śpiąc...
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
22 marca 2012 20:10
mówisz o tym co podawał tvn?
Jeżeli postawią nowe zarzuty, to kwestia paru dni jak ich zatrzymają.
Zresztą i tak byli pod kontrolą policji, a nie musieli o tym wiedzieć.

Najbardziej obrzydziło mnie: szukanie informacji o zasiłku po śmierci dziecka.  😵
Dla takich jedynie kara śmierci....
Jesssuuu moja żartobliwa teoria o zabiciu w celu poprawienia sobie warunków życia staje się coraz bardziej prawdopodobna  👀  😵 Chorzy ludzie - w więzieniu już nie będą udzielać wywiadów i narzekać jacy to ludzie źli ich prześladują - tam już rola ofiary niu przejdzie  😤
W "Fakty" TVN to mi się nie chce do końca wierzyć. Aczkolwiek też czekam, aż wyjdzie na "moje".  🙁  Bo niestety cały wypadek jest moim zdaniem grubymi nićmi szyty a brak współpracy matki od początku bardzo podejrzany.
a jakie sa najnowsze doniesienia, bo nie jestem na biezaco?
dzieki.
tunrida, ja-pier-dzielę 🙁 🙁 Ale masakra... Zabili tą małą jak nic. Straszne...
straszne 🙁 znowu płaczę ;(

29.03.2012 – Waśniewscy znów w telewizji
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się