Kącik folblutów

Dżastka, dziękuję bardzo 🙂 i powodzenia z grudą ( rzeczywiście to okropne dziadostwo  :mad🙂.
Niestety dziś Czefalo wrócił z łąki poraniony i trzeba było wezwać weta. Dwie rany na stawach skokowych  🙁. Jedna cięta, a druga wygląda na kłutą. Lekarz był, oczyścił, zostawił medykamenty, antybiotyk w granulacie do paszy. Przyjedzie na kontrolę w sobotę i mam się nie zdziwić jak jutro koń bardzo mocno spuchnie  😕. Chłopaki akurat wczoraj byli szczepieni na grypę i tężca - najwidoczniej Czesiu postanowił przetestować tutejsze szczepinki ( akurat nieszczęśliwie dzień po szczepieniu tak się urządził- trochę szybko i zbyt poważnie jak na niewinne testy jakości).
Orfik o dziwo (jak na jego talenty do samookalecznia 😉) trzyma się zdrowo, więc powolutku szykujemy się na dobry początek do towarzyskich zawodów WKKW na poziomie odpowiadającemu naszej L klasie.
czeggra1- to żeby Ci się chłopak szybko kurował i powodzenia na zawodach, chwal się od razu po pierwszych ;d
Dżastka, dziękuję bardzo 🙂 i powodzenia z grudą ( rzeczywiście to okropne dziadostwo  :mad🙂.
Niestety dziś Czefalo wrócił z łąki poraniony i trzeba było wezwać weta. Dwie rany na stawach skokowych  🙁. Jedna cięta, a druga wygląda na kłutą. Lekarz był, oczyścił, zostawił medykamenty, antybiotyk w granulacie do paszy. Przyjedzie na kontrolę w sobotę i mam się nie zdziwić jak jutro koń bardzo mocno spuchnie  😕. Chłopaki akurat wczoraj byli szczepieni na grypę i tężca - najwidoczniej Czesiu postanowił przetestować tutejsze szczepinki ( akurat nieszczęśliwie dzień po szczepieniu tak się urządził- trochę szybko i zbyt poważnie jak na niewinne testy jakości).
Orfik o dziwo (jak na jego talenty do samookalecznia 😉) trzyma się zdrowo, więc powolutku szykujemy się na dobry początek do towarzyskich zawodów WKKW na poziomie odpowiadającemu naszej L klasie.


Trzymam kciuki, i za szybkie wyleczenie, i za udany start.  😀
Dziewczyny, bardzo Wam dziękuję !
czeggra1 - oby szybko wyleczyły się rany  :kwiatek:
Pięknego masz konia, powodzenia w startach wkkw, a jak będziesz kiedyś w Jaroszówce na wkkw to dawaj znać, przyjadę 🙂
No Strzegom też może być 😀 bo może rozkręci Ci się na karierę światową, co? 🙂
Ps. przydałby mi się taki korytarz jak macie  😉
Cierp1enie, dziękuję bardzo 🙂.  Startów zagranicznych raczej nie planuję  😉, ale mam nadzieję że w końcu uda mi się jako widz pojechać do Strzegomia i z chęcią się spotkam 😀.
hejka mam do was prośbę moja klacz gwiazdka zaczęła łykać co ja mam robić pomocy łykawkę kupić ale nie wiem czy na cały dzień morzę w niej chodzić i czy w łykawce może jeść siano ? Z góry dziękuje za odpowiedz    🙇
w łykawce koń powinien stać tylko w boksie , na jazde , na wybieg i do jedzenia mu sie ją zdejmuje  😉
Koń zaczyna łykać z nudów musisz Jej znaleźć zajęcie! 🙂 Być może wtedy to coś pomoże  👀

A ja przypominam się z Evolet  : 😜
My star spróbuj coś wymyślić żeby miała jak najmniej czasu na nudzenie się a tym samym na łykanie.. Niech dużo chodzi na padok , załatw jej jakąś zabawkę do boksu. Możesz też żeby się nie nudziła rozrzucić jej po boksie marchewki albo jakieś smakołyki żeby sobie je szukała i jadła.


No to i my się przypomnimy.
Wiem , że baaardzo pokraczne , ale jedyne możliwe do wstawienia zdjęcia z wczorajszego treningu.
Wiem , że jest źle ale cały czas nad tym pracujemy.  👀



Eee tam pokracznie!  😉 ja tu widzę całkiem przyzwoitą przeszkodę!  😎
Hoo hooo fajna hala!
Ja w końcu doczekałam się trochę słońca i dziś mogłam pobrykać na padoku  🏇
Sonkowa- a tam wyrobicie się! i tak jest dobrze ;d

A mi się konio rozjechał i ponaciągał buu 🙁 nie dobre błotko 🤬
I tak wogóle to wczoraj po raz pierwszy spadłam z mojego gagatka  🤣
oooo to flachę nam stawiasz 😀 jako wątkowi folbluciemu 😀
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy przypadkiem Evolet nie jest dla mnie ciut za mała  👀 Ona: 160 ja:172
Dotychczas jezdziłam na wałachu który był baaardzo wysoki- może dlatego teraz mam takie odczucia...  🙄
Jak uważacie???
kakaduu, ja mam koleżankę ktora jest twojego wzrostu (chuda jest jak patyk) a śmiga na hucułku - więc chyba jakiejś dużej dysproporcji między wami nie ma - wstaw fotkę poglądową  😉

Mój ostatnio strasznie się nudzi na padoku i proszę - oto efekt  🏇
Danish Mam nadzieję że Twoja jak również innych opinia będzie łaskawa  😜
Kochana jak na moje oko wszystko jest w jak najlepszym porządku - wcale nie wyglądasz na kogoś kto jest za wysoki na swojego konia 🙂 Nogami się jeszcze nie odpychasz od ziemi 🙂 Nawet jak byś założyła siodło ujeżdżeniowe to łydka będzie tam gdzie być powinna 🙂
Wyglądacie naprawdę w porządku i wydaje mi się że nie masz się czym martwić - no chyba że jeszcze urośniesz 😀


My wyglądamy tak 🙂
Jesteś Moim Bogiem! Dzięęękuuuuje  :kwiatek:
Nie wiem co mi się ubzdurało. No w każdym razie tak czy siak nie zamieniłabym Jej na żadnego innego konia  😉
Nie ma za co 🙂
Nawet sobie nie wyobrażasz ile razy widziałam pary zupełnie do siebie niedopasowane - aż bolało czasami....
kakaduu- mi się też wydaje, ze jest wszystko w porządku, ja mam 170cm, mój glut 160 cm i jest spoko, a jeszcze od czasu do czasu śmigam na huckach ;p
macie jakieś foty koni z siodłami ujeżdżeni-owymi bo zastanawiam się nad kupnem dla mojej klaczki xx
My Star, a w czym pomoże ci fotka?  🤔
chcę zobaczyć jak wygląda i poznać waszą opinie jak się jeździ takim siodle ??
My star, to udaj się do wątku o siodłach ujeżdżeniowych
dzięki nie wiedziałem że coś takiego jest
My star po fotkach Ty sobie siodla nie wybierzesz. No chyba ze chcesz zobaczyc jakie modele istnieja na rynku, ale i tak ile siodel tyle opini, wiec jesli masz kogos ogarnietego w tym temacie to raczej z nim dobieraj siodlo🙂
kakaduu forumowa marysia550 ma ponad 170 cm i szaleje na huculkach wiec mysle ze nie masz sie czym martwic i przejmowac😀
kakaduu ja mam 1,75m i pomykałam jeszcze niedawno na drobniutkiej klaczce około 1,6m wzrostu. Wyglądałam może dość dziwnie ale jeździło mi się bardzo dobrze i się jakoś tym nie przejmowałam. A ty na swojej wyglądasz bardzo dobrze a ta różnica wzrostu nie jest widoczna.  😀
Chciałam się pochwalić nowymi fotkami z niedzielnego spacerku do lasu. Fotki robione przez mamę mojej koleżanki🙂
Proszę się nie śmiać, zawsze robię głupie miny:P
katakumby18 Uroczy konik  😉 A jaką ma grzywkę przyciętą  💃
Mam pytanie  🤔
Z racji tego że nie jestem zbytnio obcykana w stronach internetowych to postanowiłam poprosić Was o pomoc  👀
Czy jesteście w stanie zdobyć jakieś info o rodzicach Evolet?
o: Lahib (USA)
m: Second Secret (GB)
Byłabym baardzo wdzięczna  :kwiatek:
titina- wyprzedziłaś mnie, byłam w trakcie wkleja linków ;d

a my jeszcze z tamtego tygodnia, tym razem w słonecznej wersji
i bardziej extreme, bo o mały włos i bym leżała w tej wodzie  🤣

jak ktoś sie odbrze przypatrzy, to widać złamany  tzn. w tym momencie zrośnięty krzywy ogon Ostea  🤣




blada twarz i czarny koń z plemienia Hawłowice  🤣 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się