Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Podobno dobre sa Skullmaster, CleanFun i u Myśkowa.
Mirabelka   Małe jest piękne! :)
05 marca 2012 20:25
Znajde gdzieś kółko/podkówke o średnicy 8-9 mm i grubości pręta 1,0 mm z bioplastu? lub innego materiału, który tłukąc sie o zęby nie poniszczy mi szkliwa jak tytan/stal?
Evson - właśnie CleanFun mi polecono, dzięki  :kwiatek:
Wichurkowa - widzę też Cię prześladuje feniks, ja chcę sobie zrobić na karku tak żeby pióra z ogona nachodziły delikatnie na ramię
Tulipan to jak sie umówisz, daj znac ile mniej wiecej sie czeka. Bo człeń mi powiedział bardzo wstepnie, jakis dziwnie bliski termin i az sie zastanawiam czy faktycznie tak krótko sie czeka  🙂
słuchajcie,chcę zamówić jakieś kolczyki do wargi i jaki ma być rozmiar? w sensie,jaki jest taki standardowy? o długość i o grubość mi chodzi  :kwiatek:
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
06 marca 2012 20:31
Evson
A może to zależy od wzoru? Jeśli idzie się z czymś bardziej skomplikowanym i szykuje się dłuższa sesja, to może umawiają się na odleglejsze terminy 😉

Mój pomysł nabrał chyba mocy urzędowej i tak sobie myślę, że czas już ruszyć sprawę kolejnego tatuażu 😀
Tylko nie mogę się na czcionkę zdecydować...
Prawdopodobnie tak. Pytanie było w zasadzie o krótki napis i małe logo wiec moze dlatego  😉
aaaaaaa😀😀😀😀😀😀 W KOŃCU!😀 umówiłam się na 29.03.12 na robienie tatuażu😀 (napis na żebrach, treść zdradzę jak zrobię😉 ). Miałam iśc do Kultu, ale napisałam tez maila do Twin Peaks Tattoo i Artur, który mi odpisał zrobił na mnie na tyle pozytywne wrażenie, że olałam Kult i poszłam dzisiaj umówić się własnie do TPT na Floriańską🙂 wrażenie pozytywne - nieduże pomieszczenie, rock w glośnikach, tatuuje starszy facet z długiiiimi włosami🙂 a tak sympatyczny że aż się nie chciało wychodzić🙂 tak więc jestem pewna co robię, gdzie, kto to będzie wykonywał, mam termin, zaliczka wpłacona... YUPIIII😀😀😀
Jak będzie fajny, to poka, ja też chcę napis, ale zebrać się nie mogę :P
slojma   I was born with a silver spoon!
08 marca 2012 05:58
Moje nowe md goją się jak na "psie" nic a nic nie boli, nic się nie dzieje, dosłownie jakbym miała je już od zawsze. Tak to można się kuć  😁
honey, a jak będzie niefajny, to nie pokazywać?:P heh, nawet mnie nie strasz że może wyjść niefajny...! bo momentami łapię schizę pt. a co jak mi coś spaści i będę miala jakąś kichę na ciele:P (mimo że widziałam jego prace i są świetne, i mimo ż enawet widziałam jak robił facetowi nogę i wyglądało to zacnie....:P)
Time, Wichurkowa mam coś podobnego na łopatce🙂 koliberek z ogonem feniksa

Ma ktoś może przekłucie Tongue Related (ten pod językiem)? Byłam nastawiona na klasyczny w języku, ale ten w sumie bardziej mi się zawsze podobał i jest bardziej dyskretny. W sobotę ew. w przyszły piątek ide na przekłucie i ciągle się waham. Czytałam sporo o obu kolczykach, pielęgnacji, gojeniu itp. i w sumie nadal nie wiem. szczególnie interesuje mnie kwestia bólu, wiem, że to sprawa w dużej mierze indywidualna - no ale chyba trochę przewidzieć to można. Niektórzy piszą że tongue related boli koszmarnie i koszmarnie boli gojenie, inny że w ogóle. No i bezpieczeństwo  - jest ryzyko rozerwania, czy trzeba się nagimnastykować zeby się rozerwał?  🙇
Breva, absolutnie niee! Będzie fajny, dlatego go pokażesz :]
honey, no:P raczej!!!:P 😉
Nina - piękny 💘, tylko chyba wolę w kolorze bo jakoś ma taki swój urok 🙂
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 marca 2012 19:04
kolejne pytanie laika. tatuaż jest już wygojony. wszystko super itp. itd. ale załóżmy że muszę go maskować do pracy jakimiś kosmetykami - np. podkładem. czy ogólnie on jakoś na tym cierpi? szybciej wyblaknie? czy nie ma to większego wpływu na jego trwałość i prezencję?  👀
Time no ja właśnie jestem zwolenniczką czarnych🙂 ale to już kwestia gustu, u kilkorga znajomych widziałam naprawdę fajne kolorowe, ale na sobie jakoś nie bardzo sobie wyobrażam🙂

sei jeśli tatuaż jest już całkowicie zagojony, to jakikolwiek makijaż w tym miejscu nie będzie wpływał na jego trwałość czy strukturę.
ale swoją drogą, dlaczego o to pytasz? będziesz musiała swój tatuaż maskować?
ja jednak sie nie powstrzymalam na dlugo przed kaleczeniem ciala i mam nowy kolczyk - tym razem kolko w nosie  😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
08 marca 2012 23:52
Nina, na razie tatuażu brak, ale toczą się już 'poważne rozmowy', a że kształcę się w takim kierunku, a nie innym i planuję zatrudnienie w takich sektorach jak giełda czy IT, to rosyjska ruletka co na to powie pracodawca 😉

mam też problem, ponieważ mój wymarzony tatuaż nie mieści się tam gdzie miał i musimy pokombinować, gdzie i jak go przesunąć...

swoją drogą fajny koliberek z ogonem feniksa. ale popieram w kolorze to dopiero byłby szał 🙂

Nav, a jaki w nosie?

widziałam dzisiaj w metrze dziewczynę z kolczykiem w nosie - kółeczko ale tak cienkie, dosłownie drucik milimetrowej średnicy - masakra  🤔
Będzie szał jak w końcu się zbiorę i połączę tatuaż wzdłuż lewego boku z tym na prawej łopatce🙂 Ten koliberek zostanie wtedy trochę zmieniony i będzie wylatywał z kwiatowego kielicha - wrzuciłabym rysunek, ale gdzieś mi się zapodziało... :/ jak u kumpla się doproszę, to wrzucę🙂
Jak wygląda tatuaż w trakcie gojenia? Zwykle zdjęcia są wstawiane zaraz po zrobieniu i po wygojeniu. I nie wiem czego się spodziewać po samym procesie gojenia  😉
Jeśli dobrze pielęgnujesz to powinnaś po prostu wyczuwać go palcem, ale z daleka u mnie nic nie było widać. a i kontury u mnie były jakieś takie mniej wyraźne. Jak dopuścisz do powstania grubych strupków to wiadomo może być gorzej  😉
sei, kolczyk kolko z kulka, 1,2mm, ale to na razie wersja do gojenia, a bede go jeszcze zmieniac ( na mniejszy ). wrzuce zdjecie jak sie troche podgoi, bo na razie jeszcze sie robi strupek z krwi.

Łosiowa, to zalezy od tego jaka masz skore, jaka igla bylo robione itp, ale generalnie zluszcza sie skora lub robia sie strupki a nastepnie zluszcza sie skora 😉 i potem swedzi, ale nie wolno drapac ani odrywac tego, co samo chce odejsc 😉 ja przy nowym tatuazu teraz ( kolorowym ) mialam pare takich miejsc, gdzie sie zrobily strupki i potem jak zeszly to nie bylo koloru, wiec musialam poprawic - nie wiem, czy to dlatego, ze akurat te miejsca byly robione inna igla, czy dlatego, ze jasniejsze kolory.
mozesz tez miec uczucie suchej skory, wiec musisz dbac, zeby tatuaz byl posmarowany ( najlepiej mascia Bepanthen )  🙂
Dzięki wielkie  :kwiatek:

Planuje zrobić w przyszłym tygodniu napis na nadgarstku, ale zaczęłam się teraz zastanawiać jak z przyszłą pracą? Nie mam pojęcia kim będę w przyszłości, życie zweryfikuje. Mamy XXI wiek, czy tatuaże nadal są tak źle postrzegane? Czy lekarz np nie może mieć tatuażu?
Nina - ja już mam projekt i nie długo wybieram się na tatuowanie 🙂
Wichurkowa   Never say never...
10 marca 2012 14:19
Time No bardzo mi się podoba ten motyw😉 Zbieram kasę i ide robić🙂 Chce na całej długości boku zrobić zeby ogon wchodził na plecy🙂
umówiłam sie na kolejny tattoo  😡 😡
jaki i w którym miejscu?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się