Facebook -czy ktoś korzysta?

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 lutego 2012 12:34
Mnie tez to denerwuje, we wszystkich grupach się pozmieniało 🙄
help... W zakładce na profilu - wykształcenie i praca - wybralam szkołę i nie mogę jej teraz zmienić... nawet po wyedytowaniu nie ma opcji usuń/zmień? ktoś wie jak to zrobić??
Trochę mnie przeraża wizja nowego image stron typu fanpage. Mogliby tak nei zmieniać wsyzstkiego naokragło  😤
Forkate wygralas ??
Czy mogę tym razem ja poprosić o wsparcie w konkursie?  :kwiatek:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=297276630337826&set=p.297276630337826&type=1&theater
Konkurs na zdjęcie Amazonki i jej Konia, powyżej ja i Muskat. Aby zagłosować, należy - tradycyjnie - kliknąć: "Lubię to!".
Jeśli znajdzie się miła duszyczka, która odda swój głos, winna jej będę najserdeczniejsze podziękowania  :kwiatek:
xxmalinaxx, "Zawartość chwilowo niedostępna"..
karolinaaa, bo trzeba wpierw do znajomych dodać 😉
mery, niestety nie 😉 Byłam chyba siódma, ale i tak wszyscy zrobili cudowną robotę 🙂 Dostanę kantar na pocieszenie, ponieważ miałam więcej niż 100 głosów (miałam ponad 600). Dzięki za pamięć!
Trochę mnie przeraża wizja nowego image stron typu fanpage. Mogliby tak nei zmieniać wsyzstkiego naokragło  😤


jest beznadziejny i nieczytelny  😤 😤 😤
A to nie można sobie wybierać wyglądu fb?
Między osią czasu a tym zwykłym typem?

Nie martwcie mnie! Póki co u mnie się nic nie zmieniło i oby tak zostało!
Też uważam, że nowy look jest szalenie nieczytelny...
Oś czasu jest super 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
05 marca 2012 22:47
Oś czasu jest super 🙂


jest ! 🙂
Ale na fanpejżdżach jest mocno nieprzemyślana, często mi się wiesza, co chwile mędrkuje i sama podjeżdża do góry :/
Pursat   Абсолют чистой крови
05 marca 2012 23:23
Każdy będzie miał oś od 9 marca. 😉
W sensie na grupach np? Takie troche nie wiadomo co.. 🙂
A tak z innej beczki, czy ktoś z pracujących/ uczących się re-voltowiczów korzysta z linked-in?
ja zarejstrowana jestem, ale malo korzystalam i nie wszystko mam wpisane.
No właśnie jakoś mnie nie cieszy podawanie takiej ilości szczegółów gdziekolwiek w internecie, z drugiej strony, wypadłoby powoli sklecić jakiś przemyślany profil, bo za jakiś czas przyjdzie pracy szukać, a linked in podobno bardzo się przydaje. Chociaż powinnam chyba zacząć od jakiejś konsolidacji CV i połataniu w nim dziur najpierw  🤣

Jak mogę się spytać, to co wpisywałaś, a co zostawiłaś? Tak, żeby to miało ręce i nogi, ale bez przesady z uzewnętrznaniem się w sieci.
wasia   Goniąc marzenia!
06 marca 2012 19:30
Zapewne sporo osób korzysta też z FB przez telefon, prawda? Mam problem. Zawsze gdy podłączam się do sieci wifi poza domem nie mogę korzystać z czatu, nie ładują się kontakty. Czy tylko ja mam ten problem? Ktoś się z tym spotkał?
Ja mam tylko uczelnie i uczelniane kontakty, a potem porzucilam ta strone, wchodze raz na rok. Moze ktos bardziej z niej korzysta, sie wypowie czy przydatna.
Ja tak bardziej wole po staremu, wlasnie ogarnelam w koncu nowe CV, i zaczne powoli dzialac przed latem szukac jakies praktyki.
czy tylko mi dzisiaj facebook nie chce działać ?  😵
mi tez nie dziala, nie wiem czemu... 🤔
Cariotka   płomienna pasja
07 marca 2012 06:35
Mi też nie działa🙁
pewnie coś nowego tworzą..  🤬
Cariotka   płomienna pasja
07 marca 2012 07:51
już działa 💘
U mnie dalej nie  😕
Ja też mam ten problem - mi wyskakuje "błąd wczytywania strony"...
Danish mi tak samo  🤔
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
07 marca 2012 10:13
U mnie śmiga 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
15 marca 2012 10:21
czy tworząc wydarzenie, mogę mianować kogoś adminem?
chodzi mi o to, że chcę utworzyć wydarzenie i chcę żebym tylko ja i tylko admin mógł dodawać znajomych.
Jest taka opcja?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2012 10:26
Można mianować admina. Wchodzisz w wydarzenie, edytuj i tam jest ramka administratorzy- wpisujesz kto ma być adminem (z imienia, pokaże się lista, zaznaczasz). Do tego odznaczasz "wydarzenie publiczne" i "pozwól gościom zaprosić znajomych" i powinno być tak że tylko administratorzy dodają gości 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się