Kącik folblutów

Sonkowa, to moje marzenie - pohulać konno po plaży...
meegi, bardzo ładnego zwierza masz 🙂

Mnie tylko zastanawia dlaczego mój jest taki "nieproporcjonalny" :/Wasze mają wszystko na miejscu...
Ja w morzu pływałam tylko raz. Tak to zawsze pochlapać się i koniec. W sumie to przez przypadek to wyszło bo weszłam z koniem do wody i się nagle położył z siodłem i zaczął płynąć. Skończyło się na tym , że siodło zostawiłam na brzegu i pływaliśmy. Co z tego , że to był październik i 2 tyg. leżałam z gorączką.  😁


Danish w takim razie zapraszam w wakacje do nas do stajni.  😉
Sonkowa ta kropka na drugim zdjęciu to Wy?  🤣 no to nieźle
Danish mój też nieproporcjonalny się robi jak tylko stoi przez zimę i tyje  😀
meegi tak my.  😁 Zdjęcia mam nie za fajne ale w sumie jedyne jakie mam z morza. Zawsze jak jesteśmy na plaży to wszyscy robią zdjęcia. Wtedy się wkurzyłam i stwierdziłam , że tyle osób robi zdjęcia a ja nie mam ani jednego. Podjechałam do jakiegoś miłego pana , dałam maila i mi przesłał kilka zdjęć.  😁
Sonkowa to ja przyjadę Ci zrobię sesje w morzu  🙂 🙂 🙂
OKEJ!  😍
to na dobranoc mój śpiący Jasiu  🙂

zmniejsz fote!
meegi  - kochana! Jaśko cudowny  😍 uwielbiam go!
ooo i Moja Martuś jest  😍
no jestem jestem, swoim cudownym Jasiem przyćmiłaś moje zdjęcie, które dodałam stronę temu, że nikt nawet nie zauważył  😁 😁
Cierp1enie zauważył , zauważył. Taki miesiek kochany.  💘
aaa to ja się pojawiłam później po raz pierwszy w sumie i nie zerknęłam na ostatnie posty tylko na te pierwsze i jak o folblucikach to sobię myślę zostane 🙂
fajnie będzie
no i fajnie jest  🙂
no,bo ten wątek jest zajebiaszczy 🙂
wiadomo kto go stworzył  😎 😎
Sonkowa, nie kuś bo jeszcze wezmę na poważnie zapro 🙂
meegi, mój jest nieproporcjonalny 365 dni w roku(ogromna klata mało z tyłu 😀 ) - ostatnio wet się zdziwił jak mu powiedziałam że to folblut...zrobił wielkie oczy i z tekstem"to folblut??  😲 A myślałem że to jakieś SP" "Tak panie doktorze to synuś Alywara"

A tak na poważnie - zawsze tyłka mu brakowało - już mi brak pomysłu jak mu tył rozbudować - czekam tylko na ciepełko(jak na zbawienie) i brak grudy na placu...przez ostatni rok była tylko ujeżdżalnia bo do lasu było daleko a hali brak...teraz las mamy "rzut beretem"...

Koniec lenistwa - bierzemy się do roboty i wracamy do treningów 🙂
Danish ale tyłka brakuje bo mały, chudy czy bez mięśni
dzisiaj coś znajoma kupiła dla swojego na rozbudowe mięsni ale kurczaczki zabij mnie nie pamiętam...
wiem że na masę dobra jest kukurydza
a ćwiczenia na zad rozbudowany to poprostu koń musi dobrze tyłem pracować, mocne podstawienie i najlepsze z ćwiczeń
wchodzenie pod górkę i z górki...im stromiej tym lepiej  😀
meegi, tyłka brakuje bo mały...taki zupełnie do reszty ciała nie pasujący....ale to trwa odkąd tego konia poznałam czyli jakieś 5 lat temu - to była pierwsza rzecz jaka mi się w oczy rzuciła jak przyjechał do stajni (zanim go kupiłam)...na rozbudowę mięśni dostaje już paszę odpowiednią(nie będę mówiła jaką bo mnie o reklamę posądzą 😀 )...
Dlatego o tym lesie piszę bo w terenie przez rok był może 3 razy...a to za mało...
Dobra przyznaje się bez bicia - ostatnie 3 miesiące były lenistwem - raz że podłoże do bani - dwa - poważne problemy rodzinne i brak chęci do pracy z koniem 🙁

I tak udało mi się go utuczyć na tyle by wyglądał jak koń a nie jak chabeta...
jak tam folbluciki wasze?
wreszcie week trzeba ruszyć zadki  🙂


my z Johnisiem  🙂
meegi- ja jutro ruszam swojego 🙂
ja też dwa aż jutro do jazdy 🙂
wpadłam w taki wiosenny ciąg że wsiadam co drugi dzień czasem nawet na dwa konie dziennie i wciąż mi mało
a jutro to chyba będą mnie siłą zciągać 😀😀😀😀😀
ach ta wiosna...słoneczko...konie... 🙂 🙂 🙂
Ja mam stajnię za ogrodzeniem więc u mojego jestem codziennie.  💘
Wsiadać próbuję też jak najczęściej się da.
Dzisiaj go troszkę ruszyłam , bo wczoraj był kowal żeby mu założyć podkowę , którą sierota zgubiła!
Glutanoid jeszcze zimową porą😀

buuuu dlaczego ja pracuję w takich godzinach, że nie mogę być codziennie 🙁
zazdroszczę wam 🙂 Jutro po pracy jadę sprzątać stajnię więc jazdy nie będzie, ale w czwartek i piątek sobie odbiję a co  🏇
ja właśnie wróciłam ze stajni i pogoda była obłędna!!
pojeździłam 3 konisie w tym dwa hucki 😀

Osteo się na mnie obraził i miał zamułkę małą bo poszedł dopiero drugi na jazdę  😂

a u Was zadki ruszone? 😉
oj ruszony dziś siwy zadek, mimo padającego deszczu...bo co nam tam deszcz
jak się jeździć tak bardzo chce  🙂🙂🙂
U nas była dziś piękna, słoneczna pogoda  🙂. Padokowe "kuku" Czesia goi się ładnie i jutro wsiadam na stępo-kłusa. A poniżej fotka z dzisiaj.
Ja mam stajnię za ogrodzeniem więc u mojego jestem codziennie.

Ja niestety nie mam tak dobrze  😕
Swoje konisie widzę tylko w weekendy.
Muszę dojeżdzać dość daleko - 40 km w jedna stronę a i pracuje do 17-18 tak więć w tygodniu wizyty odpadają nie mówiąc juz o jazdach zwłaszcza, że hali nie ma.
Muletka Może warto pomyśleć o przeniesieniu się do stajni która jest bliżej Ciebie??  🤔
czeggra1 Wydaje mi się że Nasze koniki są do siebie dość podobne ( z tym że moja jest ciemniejsza)  😉
Ja np odniosłam wczoraj sukces!  😅 Udało mi się namówić swojego chłopaka na to żeby wsiadł. PRZEŁOM!  😜
Muletka znam ten ból, ja nawet nie w każdy weekend widzę Filia. Najważniejsze, że koń ma wspaniałą opiekę, towarzystwo innych koni.

A ja dzisiaj po ponad 2 miesiącach (albo i 3  👀 ) wsiadłam na FiGluta  💃 Co prawda na 2 minuty, bo musimy zmienić łęk w siodle, ale i tak jestem happy  😅

wiosna  🏇


dziewczyny podziwiam Was 🙂 ja mam stajnię 20 km i narzekam, że daleko ;p
Czerpakowa- ładnie Twój glucio wygląda ;d a to tłoo za nim to  😍
karolinag4- rozbójnik!
My to z Johnym już wiosnę czujemy
koń bryka, a ja to bym najchętniej z konia nie zsiadała  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się