Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

żaczkowa   gone with the wind
09 marca 2012 21:01
Nord, z podkowami też było różnie - kiedyś podkuł u nas konia na lewy przód roz. 1, na prawy roz. 4 :P
Nord   -"Bryknąć Cię?"-zapytała Łoza
09 marca 2012 21:39
O kurczaki jakiego mieliście niewymiarowego kopytnie wierzchowca...Nie wiem może teraz jest lepiej, może się jakoś wprawił...
żaczkowa   gone with the wind
09 marca 2012 22:22
Nord, właśnie cały problem w tym, że kopyta były normalne :P na szczęście w porę oburzył się p. Gilarski i wszystko gra 😉
[quote author=żaczkowa link=topic=196.msg1332921#msg1332921 date=1331326903]
Nord, z podkowami też było różnie - kiedyś podkuł u nas konia na lewy przód roz. 1, na prawy roz. 4 :P
[/quote]
Jak to? To w ogóle jest możliwe??
żaczkowa   gone with the wind
10 marca 2012 07:56
Tania, sami nie mogliśmy się nadziwić - szerokość dopasował, ale długość została...:P
Gilarski 🙂 bez dwóch zdań 🙂
🏇
żaczkowa   gone with the wind
10 marca 2012 12:45
Gr4ndi, to na pewno, ale ogólna dyskusja o kowalach w Małopolsce była kilka stron temu 😉

edit:
Jak tam Krakusy się trenuje po roztopach? U nas w lasku błoto po pas, a podłoże się zrobiło superowe - konsystencja szmateksowych Cartransów  😍
U nas w wielu miejscach zalega jeszcze lód - zwłaszcza na leśnych ścieżkach. Wczoraj nawierzchnia była już prawie idealna, bo słoneczko grzało od rana, ale teraz znowu leje i wieje, aż się z domu nie chce wychodzić 🤔
Ja konno to 100 km od Krakowa, ale zamelduję:
- wczoraj idealnie. Od spodu trzyma jeszcze mróz, po wierzchu suchuteńko.
Ukradliśmy ten jeden dzień paskudnemu marcowi i wędrowaliśmy 2 godziny po lasach. Pięknie.
Dziś zimno, brzydko. Pod kołderkę pora.
Ja się terenuje bardzo ale niestety bywają placki lodu, a wczoraj też błoto  🙁
Błoto? Jakie błoto? 😉



Zdjęcie sprzed tygodnia, ale  niewiele się zmieniło.
u nas sucho na maneżu 🙂 na padokach troche błota i konie są w panierkach  😀
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
11 marca 2012 17:37
No i jak tam podobało się na zawodach? 😀

Ja mam parę (dosłownie) zdjęć z dzisiejszego GP 😉

https://picasaweb.google.com/104995002377773204438/HPPNiedzielaKJKSzary#
Jestem zachwycona ośrodkiem 💘

Organizacja bardzo na plus, zawodnicy na poziomie - bardzo fajnie, ale do rozgrywki nie wysiedziałam 😉
Mam kilka zdjęć, ale niestety nie byłam na Grand Prix. Wybaczcie brak podpisów, ale zawodników których nazwiska pamiętam można policzyć na palcach jednej ręki🙁

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.249716868453578.56831.195522620539670&type=1
żaczkowa   gone with the wind
11 marca 2012 18:33
Tuffy, zaraz pomogę w podpisach 😀
haha ok no to pisz😉 kilku jestem w stanie zidentyfikować, ale wtedy reszta zostanie "bezimienna" 😉
Mieszka ktoś może w Proszowicach?  👀 Nie mogę znaleźć jak jeżdzą busy a potrzebuję się tam dostać  😉
Mam rozkład jazdy z Krakowa z dworca głównego (ul. Pawia - Galeria Zachód) jaką godzinę i dzień potrzebujesz? Napisz na priva
Jest ktoś na forum kto trzyma konia w Kocmyrzowie? Mam parę pytań 🙂
Łania, busy z Czyżyn jeżdżą co 10 minut.
Po weekendzie spędzonym na oglądaniu HPP w KJK Szary jestem definitywnie i nieodwołalnie zakochana w tym miejscu. Macie tam bajecznie  😍
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 marca 2012 18:51
angie560 wiemy 😀
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
12 marca 2012 19:52
A ja tam wole "swoją" stajnie i końisko równie dobrze ma  😀
Czardasz, Oka, Dzięki! 🙂 Znalazłam tylko połączenia co godzinę, ale jak jeżdżą co 10 min to super 😀
  Hej 😉. Czy ktoś może prowadzi ambitniejsze jazdy na swoim koniu w miarę przystępnej cenie? Zależy mi na technicznej nauce skoków (skoczę przeszkodę do ok 90cm, ale wygląda to kiepsko) i coś z ujeżdżenia (ciągi, trawersy, renwersy, lotna zmiana w galopie itd). Miło by było także gdyby był to spokojny i ułożony konik, oraz żeby dojazd był dobry, ponieważ nie mam auta 😉.
Jeśli chodzi o niedzielne GP to Sunday, na którym jechał Piotr Morsztyn i Crathago Ewy Mazurowskiej to po prostu obłęd  😜 przepiękne konie!!!
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
13 marca 2012 14:28
Sunday  😜  😜  😜

czekoladowy koń!  💘

Piotr też nieczego sobie ale jego technika skoku mnie rozbraja  😁
ale za to kładzie na codziennych treningach duży nacisk na ujeżdżenie i ma niesamowicie elastyczny dosiad 😉 nawet niektóre pingwiny nie potrafią siedzieć w pełnym siadzie tak jak On :P
Ach tak ten czekoladowy koń ! Prze-piękny !  😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się