Zdjęcia Naszych Koni

Kurcze Sierra ależ mu się przytyło  😲 Ma teraz jakiś przerwę w jeździe czy jak?  Nie ten sam koń!  🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
29 grudnia 2008 21:55
Nastrucja-Renata Niesamowite jakiś rudy podoba mi się w czerwieni  😲. Pięknie Wam!

Mia bardzo dziękuje  :kwiatek: 😡

Nasturcja-Renata fajnie wygladacie w tej czerwieni! A jednego z tych siwków chyba pamietam jeszcze jak zabierałam Amelie? Mozliwe? 😉

Dzięki  🙂 Mozliwe 🙂 Pewnie widziałaś Don Amigo. On zawsze chadza z żakiem  😉
wątek zamknięty
pamięta nas tu ktoś jeszcze? 😉
wątek zamknięty
Kwiik?
wątek zamknięty
A w życiu 😉 henia 😉
wątek zamknięty
Henia! No i tak to jest jak ludzie niki zmieniają :P
wątek zamknięty
Hawajka z sob i pon xd

















wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
30 grudnia 2008 08:30
Claudine - oj mysle ze nawet jesli Was ktos nie bedzie pamietal to juz zapamieta..🙂 cuuudooo
hawajka sie rozbrykala.... hehhe. i dobrze
wątek zamknięty
Sierra, Czardasz Zangersheide  😍 Chardacho Z (czyt. Czardaszo Zet) 😀
Jak mi się marzy, który je i który cieszy oko. Ja się tak staram, dokarmiam, rozpieszczam, i albo mam modelki z pokazu mody w Turynie, albo francuskie pieski, które łamią mi serduszko wzgardziwszy starannie przygotowaną kolacyjką. Eh.

Za to udało się nadrobić trochę tematu fotkowego w święta - proszę Państwa, oto Kuc:






Hola hola, szalooony...


Na tym zdjęciu widać, że kawałek dolnej wargi kucyka jest dosztukowany od innego kompletu / innego kucyka:


Serwis Toyoty McLarren dokonuje przeglądu bolidu przed odparkowaniem go do garażu (mina Kuca mówi sama za siebie):
wątek zamknięty
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
30 grudnia 2008 09:04
quanta kuc...  😜 😜 😜
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2008 09:04
quanta to zdjęcie z "kawałkiem dolnej wargi od innego kucyka" jest po prostu boskie, a sam konik miodzio!  😜

co to za ogłowie?  😡
wątek zamknięty
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
30 grudnia 2008 09:17
Quanta to postanowione! Ukradnę Ci go 😀
wątek zamknięty
Smarcik, to jest tzw. warga Frankensteina 😉
A ogłowie Ursusowe, zapakowane na koński łeb bez żadnej konserwacji i szmacone bez skrupułów. Znosi to tak miło i kooperatywnie, że pewnie nie prędko doczeka się smarowania 😉
wątek zamknięty
quanta- 😜 ale mu do... mordki w tym kolorku  😁
wątek zamknięty
Quanta Twój kucyk zostaje wliczony do grona moich najulubieńszych voltowych koników 😀 między innymi dlatego, że strasznie mi się z moim konikiem kojarzy 😉
I ślicznie mu w tym Ankowym kolorze!
wątek zamknięty
quanta

super  😍, a gdzie siwy ??

do nas dotarła zima 🙂

Rudzik mały rekonwalescent 🙁


troszkę zimy


i szalonych galopad 😀





taplania


i wygrzewania się w słoneczku 🙂

wątek zamknięty
Libell,a no to nie jesteś sama, bo on mi też wygląda strasznie podobnie do Twojej kobyłki  🙂 Może mają wspólne geny 😀

Koniczka - wstyd przyznać, ale ja go wcale nie chciałam dobre 1.5 miesiąca temu  😡 Lubie konie duże, poważne, cięższej budowy, takie lekko chłopowate i z miną jak po lobotomii  🤣 Kucunio jest malutką, żywą iskiereczką, szlachetną i wrażliwą. Dopiero uczę się takiego konia - i to w każdej kwestii, żywienia (ten wybrzydza, moja reszta je absolutnie wszystko, owies pożera ze żłobem), dobierania sprzętu (nie powiem, znacznie łatwiej jest kupować wszystko w rozmiarze największym +), jeżdżenia (zupełnie inna filozofia: nie - "zrób --> noooo dooobra", tylko "proszę - a koń bierze, i to bierze z nawiązką"😉, obsługi (szczotki łaskoczą - to też jest nowość, do tej pory mogłam skrobać pumeksem wszędzie, a tu taka niespodzianka). Zabawne uczucie to wszystko, ale bardzo polubiłam Kucyka i kto wie, może będą z niego ludzie (konie) 😉
wątek zamknięty
quanta ona ma w sobie tyle uroku, że tylko mu buziaczki w ten poplamiony ryjek dawać  😜
wątek zamknięty
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2008 10:33
quanta malutki?  😲 mi się wydaje wielki  🤣
wątek zamknięty
Martva, Lockmittel, Ciaja Dzięki!  :kwiatek:

Ciaja Jak to mówią: just do it! 😉 Na początku boli, bo nigdy za pierwszym razem równo się nie obetnie, ale jak odrasta i się wyrówna do taka fryzurka cieszy, oj cieszy 😉  😀

Meggi Czardasz jest odstawiony od roboty już trzeci miesiąc, i w perspektywie ma zaplanowane wakacje do końca sezonu pastwiskowego (jesieni).

Jak już pisałam Jankowi - je tyle co kucyk (nie mylić ze Sparklin' Pony Quanty  :hihi🙂 - on po prostu ma taką urodę. A że dodatkowo nie pracuje, to sama widzisz.

Oj poza tym ma futro zimowe!   😉

Armara Piękne jest to zdjęcie z wodą! Bardzo malownicze i jakieś takie - ciepłe!  😀

Quanta Padłam! 😂  Chardasho Z ! Teraz tak go każę tytułować ludkom na wsi   😂 🤣 🤣 🤣

Tak, zgadza się, mam odpad hodowlany, tak tak... ale z Zangersheide!  😂

Co do jedzenia z radością, to się zgodzę, to strasznie fajne widzieć jak koniowi się robią oczy jak 5zł i mało nie wyjdzie z siebie i nie stanie obok na myśl o zrobionym przez pańcie jedzonku.

Co innego permanentna dieta, wyliczanie, kombinowanie. Niestety to równie uciążliwe, jak wieczne odpasanie, tyle że oko - tak na wiecznej diecie - cieszy bardziej, niż taki ciągle odpasany.

A twój Poniaczek mnie niezmiennie cieszy - jest w absolutnym moim Top Ten!  😍 Zwłaszcza, że mogłam go sobie popodziwiać na żywo  :kwiatek:
wątek zamknięty
Sierra,  ale pan kulek z twego kuca!
widac ze wczasy mu słuzą
wątek zamknięty
Quanta Twój kucyk zostaje wliczony do grona moich najulubieńszych voltowych koników 😀 między innymi dlatego, że strasznie mi się z moim konikiem kojarzy 😉
I ślicznie mu w tym Ankowym kolorze!

u mnie został już wliczony  😎
jest śliczny, piękny i w ogóle och..! ach..! eh..!
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2008 12:13
quantanamera, piękny! i super mu w tych kolorach 🙂
wątek zamknięty
kucyk Q pięknie się prezentuje 😀

ar - co się rudej stało? reszta gromadki widzę ze zdrowa i radosna 🙂
wątek zamknięty
Mała historyjka dzisiejsza 🙂


Nie nie, zdjęciom mówimy stanowcze NIE! W formie protestu uskuteczniamy helikopter z uszu 😁


Co masz co masz? Daj mi!


Uuu zniknęło... Ale jak to już nie ma? Protest helikopterowy :P.


Aj niestety, nie ma to nie ma... A może jednak się gdzieś schowało?

wątek zamknięty
Ja dam jeszcze jedno padokowe
wątek zamknięty
margaritka przeniesienie się na łąki zaowocowało wieloma nieporozumieniami, aczkolwiek daliśmy radę na niej zostać. Mimo wyraźnych chęci "poniektórych" do szybkiego powrotu do domu.  🙂 dawno was nie widziałam. Masz jakieś foty?  😉 przyznaj się natychmiast!

MoniaA a jakże! jak na romantyków przytało!

WW cieszę się, że się podoba  🙂

Pursat dziś mam ładniejsze  😀


z serii głupich min


i ostatnie
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 grudnia 2008 16:47
u nas smieszna sytuacja bo kobyl nie przyzwyczajony do pracy w terenie

a co do zdjec😉

moje konie z dzis:




wątek zamknięty
a co planujesz zrobić z Nathanem? jeśli można wiedzieć.  🙂 urokliwy dzieciak
wątek zamknięty
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 grudnia 2008 16:53
jak wszystko dobrze pojdzie to zostanie.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.