AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

czy w tym komunikacie to się troszkę pojęcia nie pomyliły? można mieć III licencje? myślałam, że można mieć 3 stopnie klas sportowych, a licencję się po prostu wykupuje na rok, żeby móc startować?
tu chodzi o klasy sportowe?
Tak się tylko czepiam, i tak nie pojadę  🙄

Z tego o wiem to można, bo ljest licencja W ta, którą moze wykupic kazdy kto ma  brązową odznake i startować (mowie o skokach) do L1, aby wyzej musin zrobic III licencje (L1 na styl) i ona jest dozywotnio umoliwia starty do N, w której to sie zbiera oczka do II licencji, jednoczesnie jest ona II klasą, ale np już III licencja nie jest równa III klasie, bo III licencja to L1 na styl do 3,5 pkt karnego a III klasa to 4( jesli dobre pamietam) x czysty przejazd w P.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
29 lutego 2012 09:47
Dobrze pamiętasz 😉
Lov   all my life is changin' every day.
29 lutego 2012 20:56
A kto się wybiera na halówki do Leszna? 😉
Ja  😉
Lov   all my life is changin' every day.
29 lutego 2012 21:24
salto piccolo, oo, to fajnie 😀 Jedziesz pewine grupę B?

Właśnie się zastanawiam, jak to z papierami- rozumiem, że i ja i koń msuimy być zarejestrowani, ale wystarczy w WZJcie?
Tak, B 😉

Napisz do nich maila, pewnie szybko odpowiedzą  😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 marca 2012 10:01
Na AMP-y tak. Co więcej: jeśli jedziesz amatorów, to musisz mieć licencję wstępną, tj.: brąz i rejestracje w WZJ. Koń musi mieć tylko paszport z ważnymi badaniami. Co do Profi jeśli masz III klasę lub wyżej(wymagali np tylko karty z egzaminu licencyjnego), to to wystarczy. Koń tylko paszport, a Ty ważną licencję AZS i badania lekarskie. Tak przynajmniej było w zeszłym roku 😉
kujka   new better life mode: on
01 marca 2012 10:03
Mozii, licencje WZJ na AMPy? na pewno? przeciez tam nic nie mozna zbierac, zadnych oczek, czy czegokolwiek. to chyba nie sa zawody koordynowane przez WZJ/PZJ?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 marca 2012 10:05
Nie są, ale w tym roku amatorzy muszą mieć licencję wstępną żeby móc wystartować. Czyli nie każdy komu się zachce, tylko Ci którzy mają brąz i wykupioną licencję. 😉

EDIT: Jednak osoby bez licencji i z licencją wstępną😉 Czyli można mieć, ale nie trzeba  😉
kujka   new better life mode: on
01 marca 2012 10:07
Mozii, zara zara, a to nie jest tak, ze samo posiadanie tegoz brazu stanowi o tym, ze taka licencje sie ma? trzeba jeszcze haracz zaplacic do WZJ?

musze poczytac o tym...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 marca 2012 10:08
Żeby wystartować musisz mieć i to i to. Mówimy oczywiście o ZR, bo ZT, czy AMP rządzą się swoimi prawami 😉
kujka   new better life mode: on
01 marca 2012 10:20
Mozii, no wiec o tym mowie. ze na ZR to trzeba haracz w WZJ miec oplacony (oprocz zrobionego brazu), natomiast co do startu w AMPach, to nie jestem tego taka pewna 🙂 no nic, doedukuje sie w wolnej chwili.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
01 marca 2012 11:11
W komunikacie masz zapis taki jak Ci wcześniej napisałam: amatorzy brak licencji lub licencja wstępna, profi III klasa i wyżej(jedyne wymagane dokumenty to badania lekarskie, ważna legitymacja AZS, certyfikat przynależności akademickiej, a koń paszport z ważnymi szczepieniami). Możesz mieć papiery WZJ/PZJ, ale NIE MUSISZ.  😉
karolciaequilano   marzenia się spełniają
01 marca 2012 11:12
Ja tez wybieram się na halówki do Leszna i jak by ktoś chciał, to mam z Warszawy 1wolne miejsce w przyczepie 🙂
kujka   new better life mode: on
01 marca 2012 11:22
Mozii, a sorki, nie zauwazylam ze edytowalas posta  :kwiatek:
czyli wszystko sie zgadza.
od jutra do 18.03 jestem za granicą więc proszę do mnie nie dzwonić.

pozdro
Ha ha ha... moja cudowna uczelnia powiedziała że owszem jechać na AMP jak najbardziej! ale oni z finansują mi nocleg i wyżywienie, a konia mam sobie zatachać na plecach i chyba by jadł to co ja i spał ze mną....więc pojechane w tym roku;/
Lov   all my life is changin' every day.
09 marca 2012 20:41
Czerpakowa, a mówisz o halówkach, czy normalnych?
Lov o normalnych, tych majowych🙂
Lov   all my life is changin' every day.
09 marca 2012 20:58
Czerpakowa, aaa 😉 bo to, że za halówki nie płacą, to mnie nie dziwi, no ale że za zwykłe? Troszkę przypał. Męcz i dręcz 😉
Elena   emocjonalnie elastyczna
09 marca 2012 21:00
Lov nasza uczelnia (moja i Czerpakowej) najchętniej by nas wysłała i nawet grosza nie dołożyła. Oni uważają, że powinnyśmy ich po stopach całować, że chociaż za nocleg i wyżywienie zapłacą .... 🙇
Lov   all my life is changin' every day.
09 marca 2012 21:14
Elena, to u mnie na uczelni jest zupełnie na odwrót 😉
Elena   emocjonalnie elastyczna
09 marca 2012 21:18
Lov praktycznie u większości osób, z którymi rozmawiałam jest zupełnie odwrotnie niż u nas  👿
Elena, próbujcie !!!!! 🙂
Croopie, Lov my z Eleną to dopiero szykujemy się do ataku;p A i dodać trzeba że oni za nas tak czy siak biorą kasę z Unii...;/
sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 marca 2012 07:14
sggw działa podobnie (przynajmniej w przypadku niektórych). będę miała opłacony swój pobyt i część transportu konia. i tak się cieszę, że do czegokolwiek się dokładają. koleżanka rok temu chciała jechać to jej powiedzieli, że niestety... za dużo chętnych chyba było. może część się wykruszyła?
Elena   emocjonalnie elastyczna
10 marca 2012 07:21
sei od nas z uczelni tylko ja i Czerpakowa chcemy jechać, więc nie wmówią mi, że nie mają kasy  🙄
sei, nowe zasady dla ludzi z III licencją skutecznie zweryfikowały liczbę chętnych w amatorach 😉 Dlatego może być mniej chętnych.

Elena, sprawa jest jednak taka, że większość uczelni nie dokłada się do kosztów pobytu i przejazdu konia. Właściwie niewiele to robi. Dobrze, że płacą przynajmniej za was, a zawody jak zawody, niestety są kosztowne.
Jeśli chodzi o dotacje z unii - szczerze wątpię.
Ja mam nadzieje że zapłacą, w zeszłym roku dostałam nawet 70zł za dużo  😀iabeł: Bo transport miałam tani. Ale jeszcze nie rozmawialam, a nie wiem czy bedzie jechać ktoś poza mną, a im się to jakoś nie opłaca jak nie ma 'drużyny' 🙁.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 marca 2012 09:58
U mnie podobny problem jak u Zorilli- drużyna się wysypała  😤 W grudniu jeszcze jechali, a teraz jakoś im się nie bardzo chce. Człowiek się nalata, załatwia im wszystko, a reszta z łaską może pojedzie, może nie... 😵 Ja już rozmawiałam u mnie w AZSie i nie ma problemu- kasa dla nas jest. U nas na szczęście płacą za wszystko, tyle dobrze 🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się