Nie tylko fotografowane, także rysowane... cz.III

m.indira   508... kucyków
29 grudnia 2008 08:20
taka jedna forumowiczka ...

cieciorka   kocioł bałkański
29 grudnia 2008 13:31
m.indira, mnie się bardzo podoba, zwłaszcza realizm w oddaiu pyska konia.

powiedziałam kiedyś, ze wstawie zdjęcia pierwszego rysunku farmami- drugi widzieliście, trzeciego nie warto pokazywać, nastepnych nie było :P
niestety sprzęt nie podołał wyzwaniu, dlatego musicie wycaczyc mi jakość
to są figurki- gipsowa zielona świnka i żółty drewniany kotek




i kilka rysunków




w tym dwa nieskonczone, o ile poprzednie mozna takimi nazwac

m.indira   508... kucyków
29 grudnia 2008 14:46
Cieciorka ...
fajny jest ten szkic pierwszy , te dwa konie , fajny do momentu zadka konia z prawej , bo zadek jakby z tyłu a konio 3/4 ... mniejszy kobieto , mniejszy!!!
indira,
piekny tylko chyba lepiej wygladaja szkice na papierze z inna faktura, hmm,drobniejsza? Bo ten papier i ten na ktorym rysowalas Clydesdale jest chyba inny od tego na ktorym wczesniej rysowalas?🙂



Lord - koń lets-go  😉
cieciorka   kocioł bałkański
30 grudnia 2008 00:20
janek wyrabiasz sie 🙂
tylko ta szyja taka chuda!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 grudnia 2008 09:17
janek pokażesz zdjęcie z którego rysowałeś?  😡

ja tam się totalnie nie znam, ale wydaje mi się, że Twój koń za bardzo się błyszczy- wygląda na trochę plastikowego  😡  😉
mnie się nie podoba kośc jarzmowa- wygląda jakby się zakręcala ku oku 😲 i wogóle ma w sobie- jak dla mnie zbyt dużu sztuczności, coś z tym pyskiem 🙄 No i perfidnie z takiego jasnego przechodzisz w czerń szyi- za mocny kontrast
smarcik mi też się tak wydaje. M.indira mi wszystko powiedziała co i jak. 🙂

już pokazuje link:

http://img387.imageshack.us/my.php?image=foto061ugftyfyma3.jpg

a raczej to
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 grudnia 2008 12:09
Janek - super!!! Koń się błyszczy ale widzę, że starałeś się oddać bardzo wiernie zdjęcie.

m.indira  👍

cieciorka - kotek wymiata  😀
Janek,
zdecydowanie popraw szyje.
Zuziasta   Zakupoholik na odwyku...
30 grudnia 2008 14:48
Wiernie oddany kantar eskadrona  😁
m.indira   508... kucyków
02 stycznia 2009 18:46
a to z innej beczki ... kiedys na zamówienie dla Słońca 😀
cieciorka   kocioł bałkański
02 stycznia 2009 19:01
świetne! szczękę mam na stole.
tez się bawiłam w motocykle- malowałam na gwiazdke, nie wiedząc nawet jak to dokładnie wygląda!
tak czy siak twój jest super 🙂

kasska, mam pytanie do ciebie. chciałabym namalować farbami takiego araba, jak ty narysowałaś ołówkiem. masz coś przeciwko? jeśli nie to rysowałaś moze ze zdjęcia, lub mogę wykorzystac twoj pomysł? daj znać jeśli się nie zgadzasz.
m.indira, ile zajmuje Ci narysowanie np. takiego motoru, z odpicowaniem każedego szczególiku?

Jak zwykle  👍
Ja teraz kompletnie nie mam czasu na rysowanie, ale miałam zaległe zamówienia, musiałam w święta posiedizec, więc coś mam 😉 jeszcze jedno musze zrobić, potem dopiero w lutym bede miała czas😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2009 21:40
Alice, cudo!!! 😜 Koń jakiś znajomy mi się wydaje 😁
Szczerze mówiącnie wiem co to za koń 😉 Kolezanki jakiejś voltowiczki chyba 😉
Pursat   Абсолют чистой крови
02 stycznia 2009 21:48
Widziałam gdzieś takie zdjęcie, chyba na Volcie właśnie i dlatego mi się skojarzyło 😉

A ja sobie czasem zupełnie rekreacyjnie zrobię kilka kresek na papierze i takie rzeczy mi wychodzą 😁


Niestety nie znam się rysowaniu, więc trochę wstyd mi to tutaj wstawiać, ale co tam 🏇

Koń jest nieproporcjonalny, wiem... 😀
Pursat, mi isę podoba 😉
E tam nieproporcjonalny - tekiniec po prostu 😉

W ogole masz super talent jak tak z głowy rysujesz 😉 szczególnie nogi i łeb mi sę pdoobają. Fajna kreska.
Alice, jakoś wydaje mi się, że za mną nie przepadasz, 😀 ale Cię pochwalę  🙂.  Rysunek jest rewelacyjny  😀
cieciorka   kocioł bałkański
02 stycznia 2009 23:37
Alice- poprostu jak zdjęcie! 😀

Pursat- taki... tekiniec wyszedł 😉 fajne
m.indira   508... kucyków
03 stycznia 2009 08:25
Alice , jak zwykle pokłony , ty to przynajmniej nie wieszasz konia w próżni jak to ja mam w zwyczaju 😀

Pursat , kreska świetna , normalnie szybka ale dokładna , nie proporcja w tym wypadku jest proporcjonalna , jesli Achał to tylko taki , długi i z kadykiem , i nie przypieprzę się do anatomi bo wszystko jest ok , kreską ale jest!!! mając taka kreske pobawiłabym się w komiksy ... i nie te Dysneyowskie ale te lepszejsze ...

Moona , motor to nie koń gdzie każdy miesień znam na pamięć , temu trzeb wiecej deko czasu poświęcić , ale kiedys rysowałam dużo samochodów , i motorów , więc wprawa została i nawet schodzi szybko w miarę ...

wracając do motorów , jest jeszcze takie ...

m.indira, wczesniej tez wieszałam 😉
Tylko na architekturze mimo, ze na malarstwie ogólnie mamy olewkę to mnie zjechali za to ostro i coś mi sie przestawiło 😉

Motory są genialne 😉

Janek, wydaje Ci się :P W każdym razie dzięki 😉
świetna , normalnie szybka ale dokładna , nie proporcja w tym wypadku jest proporcjonalna , jesli Achał to tylko taki , długi i z kadykiem , i nie przypieprzę się do anatomi bo wszystko jest ok , kreską ale jest!!! mając taka kreske pobawiłabym się w komiksy ... i nie te Dysneyowskie ale te lepszejsze ...


No wiesz co, Disneyowe sa najlepsiejsze ! 😉

Pursat, ja bym tylko zrezygnowałam z tych cieni rozmazywanych palcem i jest super 😉
cieciorka   kocioł bałkański
03 stycznia 2009 15:19
m.indira, tez swietne. nie wstawiajcie narazie nic bo pojde sie suchą bułka pochalastac :P
Lotnaa   I'm lovin it! :)
03 stycznia 2009 16:36
m.indira  😜 

Alice, to wygląda jak zdjęcie przerobione w PS  👍 Cudo!!!
m.indira   508... kucyków
03 stycznia 2009 19:46
a teraz cos wam pokażę , taki zbiorowy portret rodziny mojej koleżanki , robiony ze zdjęć , każda osoba z innej fotki , do kupy wyszło całkiem całkiem chyba , no oni zachwyceni , a wy oceńce sami , pokaże wam i fotki z realizacji i fotki ludzi , prócz dziadków , uważam tez że oni naj mniej mi wyszli ...
Dorota foto i obraz


rodzice


Jagoda i Renata


całość w realizacji

i gotowe

niestety , powinnam sie teraz pofatygowac i zrobić fotke w ramie , przeschnietej już pracy , światło tez ma wpływa na to jak się robi zdjęcie i jak wychodzi , żólte tło u rodziców to efekt robienia zdjęcia przy oświetleniu żarówką , dlatego takie ciepłe barwy ...
ogólnie chyba wyszło nieźle?
Nawet bardzo nieźle  😉
M.indira- to Twoja stara praca czy nowa?

Mi się nawet podoba  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się