AMP,MPSzW-wszystko o studenckich zawodach

sei   . let's grow old together & die at the same time .
10 marca 2012 12:53
croopie, ode mnie z uczelni nawet w zeszłym roku nikt chyba nie jechał amatorów.

u mnie z drużyną nie ma problemu. ewentualnie taki, że jest aż za duża 😉

odnośnie wykruszania się. bardzo chcę jechać. wszystko załatwiam, a koń dzisiaj nieczysty na lewym przodzie  😵 i nie wiadomo jeszcze czy to lekki uraz czy odpukać tfu tfu coś poważniejszego  🙄
Moja uczelnia też prawdopodobnie nie zapłaci za nic. No, ale niestety mój wyjazd na AMP jest pod znakiem zapytania, bo nie wiem czy z moja kobyła zdążę się przyszykować.

A teraz chciałam się upewnić. Jeśli posiadam zdaną licencję a nie jechałam jeszcze żadnego konkursu P ani N to zaliczam się do amatorów?
Lov   all my life is changin' every day.
10 marca 2012 15:08
Dranga, jeśli masz licencję III klasy, to do amatorów. Profi to licencje II i I klasy, i nie ma wpływu jakie konkursy jechałaś 😉 Chyba nic nie pomyliłam?
A to bardzo dobrze 🙂
Bo ja słyszałam, że Profi to już Ci co mają III klase sportową startujący już w klasach P i N 🙂 dlatego wolę się upewnić.
Lov, chyba jednak się mylisz, pisaliśmy może stronę wcześniej o tym, ze są zmiany... A Tobie Dranga nie rozumiem za bardzo o co chodzi, może doprecyzuj, o którą dyscyplinę Ci chodzi, bo jak o skoki, to ja się nie znam na przepisach 🙂
Jeźdzę skoki, no ale już wszystko wiem 🙂
Croopie my z Eleną jesteśmy na tzw dofinansowanych kierunkach, czyli za każdego studenta dostają kasę miesięcznie lub rocznie w zależności, więc niech nie ściemniają że nie mają kasy....;/ aaa no ale wymyślili wyjście drugie, żebyśmy sobie sponsorów poszukały;|
Czerpakowa, no ja też jestem na kierunku zamawianym, ale to nie na tym etapie mam szansę zobaczyć tą kasę 😉 i nie ma ona absolutnie nic wspólnego z AZS, bo jest to związek działający przy uczelni, rządzący się swoimi prawami i dysponujący swoimi funduszami. Walczcie w AZS, proponujcie reklamy, wyniki, cokolwiek !! Wątpię, żeby pokryli wam wszystkie koszty, bo nie oszukujmy się, jest was tylko dwie, a jeździectwo w Kielcach na poziomie akademickim kulało do tej pory, więc nie mają kasy. To, że fundują wam pobyt i wyżywienie to już dużo. Pogadajcie z ludźmi z podkarpacia, pomorza, podlasia - oni też wszyscy sobie sami radzą.
Warszawa, Kraków, Poznań stoją troszeczkę inaczej... 🙁
Lov   all my life is changin' every day.
10 marca 2012 19:04
dziunka, coś pokręciłam chyba, w każdym razie o skoki mi chodziło 🙂

A czy na AMPach są jakieś inne wymagania wiekowe dla koni? Tzn, wg przepisów PZJ, 4latki nie mogą iść więcej niż 110, czyli mogę swoim młodym jechać grupę A, tak?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 marca 2012 19:17
Poza dokumentami, to obowiązują wszystkie przepisy PZJ 😉
Lov   all my life is changin' every day.
10 marca 2012 19:23
Mozii, :kwiatek:

To jeszcze jedno pytanie. Skoro płaciłam za ubezpieczenie na uczelni, to tam jest wliczone to NW, które muszę mieć na zawodach? To jest po prostu na legitymacji, czy muszę mieć jakiś świstek z dziekanatu?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
10 marca 2012 20:37
Na AMP(bo myślę, że o to pytasz), dowodem ubezpieczenia jest ważna legitymacja AZS. To tak jak z plakietkami PZJ/OZJ- takowa jest dowodem ubezpieczenia  😉
Lov   all my life is changin' every day.
10 marca 2012 20:57
Mozii, aaaa 😀 no dobra, czyli już wszytsko wiem 🙂
UR w Krakowie kasy nie daje, jedyne co udało mi się wywalczyć to pokryją mój koszt dojazdu o ile przedstawię bilet za pociąg czy autobus, więc tak jakby kiepsko bo będę jechać z konie, a przecież go nie załaduję do plecaka :P
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 marca 2012 17:44
Do plecaka nie, ale kup mu bilet i wsadź do przedziału rowerowego  😁
Jak ludzie nie myślą racjonalnie i logicznie to szok... 😵
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 marca 2012 19:04
a wracając do tematu ubezpieczeń. czy to azsowe NNW można wykorzystać przy przedłużaniu licencji na starty w PZJ???
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 marca 2012 20:22
Podłączam się do pytania  :kwiatek:
Teoretycznie karta ISIC (czyli ta AZS'u) ma ubezpieczenie i w PZJ'cie o tym wiedzą, tylko kwestia jak się z nimi zagada. 🙂 Ode mnie z AZS'u ludzie bez problemu się rejestrują w PZJ'cie z ubezpieczeniem z tej karty.
Czerpakowa, Elena- a ja bym pojechała, wzięłabym rachunek za transport i pobyt konia i po powrocie złożyłabym piękne pismo do rektora z załączonymi rachunkami.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
11 marca 2012 22:35
moneczka, jakie dokumenty potwierdzające to ubezpieczenie się składa? jakieś zaświadczenie, skan karty, czy jak?
nie robią problemów? u mnie to ubezpieczenie jest do nowego roku akademickiego, a w ozj generalnie się plują, że musi być roczne...
Słuchajcie, czytam jeszcze raz ten komunikat i nie ma nic o tym że finał ujeżdżenia jedzie tylko 10 pierwszych osób po 2 dniach, tak jak było w zeszłym roku. Natomiast przy skokach jest to zaznaczone, czyli jak - teraz jadą wszyscy finał uj??
Zorilla, myślę, że to zależy od ilości zgłoszeń. Jak będzie nas 10, to czemu nie wszyscy :p
No tak, też prawda, może być troszkę mniej.
Temu nie wszyscy że trzeba zrobić KURa :P
Lov   all my life is changin' every day.
19 marca 2012 21:15
Czy mając legitymację AZSu, mam automatycznie ubezpieczenie? Czy muszę to jakoś osobno z dziekanatu załatwić?
Jak masz ISIC i zapłaciłaś ok 70zł to masz.
A to nie było z pewnym procentem najlepszych po dwóch dniach osób, a nie konkretną liczbą jak 10? Wydaje mi się, że było po wiećej niż 10...
Na profi było 10.
Lov   all my life is changin' every day.
19 marca 2012 21:50
Tak, dostałam na maila właśnie potwierdzenie ootrzymania legitymacji ISIC AZS 😉
jedzie ktoś na HAMP do Leszna w ten weekend ?
sei   . let's grow old together & die at the same time .
26 marca 2012 13:55
a na AMWiM? kujka, wybierasz się? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się