Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 marca 2012 21:24
katija - nic,ale wsadz w poszewkę.

Biczowa - w obu można,ale w pzhk jest tańsza ta zmiana 😉
Ktoś, o dobry pomysl. dzieki 🙂
w pzj to chyba mozna w paszporcie sportowym zmieniac? jesli kon nie jest zarejestrowany to co pzj ma do niego? w normalnym paszporcie hodowlanym to sie raczej w ozhk zmienia?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
06 marca 2012 21:35
jasne,że jak nie zarejestrowany,to tylko w hodowlanym...ale jak ma już paszport sportowy,to to tysiaka kosztuje 😉
Czy ktoś oprócz mnie ma jeszcze dzisiaj problem z Gmailem? Próbuje się zalogować na konto firmowe, najpierw wyskakiwał błąd, ze za dużo przekierowań (mam firmowe i prywatne na Gmailu), zgodnie z instrukcją usunęłam wszystkie cookies ale nadal nie działa. Hilfe!
u mnie działają oba maile, wczoraj wieczorem też działały. może to jakieś nocne poprawki?
od imienia Aleksander zdrobnienie to Alek czy Olek?
oba poprawne 😉
Platyna   Platynowe szczęście a smaku Karmelu :P
07 marca 2012 17:48
Czy mogę jakoś przywrócić archiwum z gadu-gadu i facebooka ? Potrzebuję jako dowody do mobbingu a niestety nie archiwizuję wiadomości
niewiem czy sie da odzyskac jeśli nie arhiwizujesz...może jakiś haker czy inny magik....

ale może ta osoba z którą pisałaś archiwizuje i da się jakoś je "wykraść"? (fizycznie iść i otworzyć, skopiować, albo włąmać się przez neta)
Kto był na komisji wojskowej? Jak to wygląda w przypadku kobiet? Na co się przygotować? Straszą mnie rozbieraniem- będą kazać? Co mi zrobią jak nie wyrażę zgody?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
07 marca 2012 22:24
Dzięki Ktoś i katija za odpowiedź bo wstyd się przyznać na prawdę nie miałam pojęcia co i jak 😉
rtk - jak ja byłam, to dziewczyny w bieliźnie zostawały.
generalnie niewiem jakby to było jakbyśmy tak się same zgłosiły (bo my obowiązkowo - medycy) , ale u nas na luzie, najpierw formalności - wykształcenie, uprawnienia, języki itd, potem komisja lekarska- mierzenie, ważenie, pytanie czy zdrowa 😉 i czy chce w wojsku pracować (ale tak towarzysko) , spr. wzroku, takie wszystko dokładne, że badający mnie ortopeda nei zauważył że mam krzywe nogi i kręgosłup (no zapytał czy zdrowa jestem - no to powiedziałam, że do umierania mi daleko), a i dobry wzrok mi wpisali (bo ściemniłam że nie widze bo mam zapalenie spojówek...), zresztą nie tylko mi.... Potem się czeka na wypisanie książeczki. i tyle. stajesz się żołnierzem  😂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
09 marca 2012 08:31
Kiedy są w Warszawie rekolekcje dla LO? Od 2 tyg mnie nie ma w szkole i tak mnie naszło, że nie mam pojęcia 😁
galopada_   małoPolskie ;)
09 marca 2012 08:36
Zu wydaje mi sie ze każda szkoła ,,należąca" pod daną parafię ma w innym terminie  😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
09 marca 2012 08:42
Uups, dziękuję :kwiatek:
Czy jest ktoś z was zwolniony z uczestniczenia w lekcjach wf ze względu na to, że uprawia sport? Gdyby ktoś podesłał mi wzór podania byłabym bardzo wdzięczna  :kwiatek:
Frania- a jest taka możliwość? To ciekawe....

emade- a mi się wydaje, że Aleksander do Olek, a Aleksy to Alek.
Facella   Dawna re-volto wróć!
10 marca 2012 18:23
da się tak?  😲
Da się, przynajmniej u nas w szkole 😉
Jeżeli uprawiasz sport w jakimś tam przedziale godzinowym, startujesz w zawodach to możesz przynieść podanie z klubu o zwolnienie z wf na określony okres startowy. Tylko w internecie wzorów nie ma, a ja jakoś nie mogę tych paru zdań sklecić  😡
a treningi wypadają w godzinach WFu akurat?
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
10 marca 2012 21:58
marysiu nie muszą wypadać w tych samych godzinach 🙂 Ogólnie chodzi o to, że uczeń ma zapewnioną dawkę ruchu, więc może na WF po prostu nie uczęszczać. Pamiętam, że gdy ja chodziłam do szkoły (a było to już dobrych parę lat temu), również można było coś takiego załatwić.
Już podanie mam  🏇 mam nadzieję że wypali  😀
Młoda   Kochać to nie znaczy, zawsze to samo.
11 marca 2012 09:02
WLAN to to samo co WiFi w telefonie komórkowym?  😡
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
11 marca 2012 10:27
ja mam w sumie bardziej prośbę niż pytanie  😉 chcę mojemu chłopakowi kupić stetoskop (I rok medycyny, wiem, wcześnie, ale bedzie już miał 😉) czy ktoś jest w stanie mi pomóc wybrać jakis odpowiedni na allegro np? Albo gdziekolwiek, zależy mi, żeby był porządny (tak do 100zł), ale się kompletnie na tym nie znam.  😡
Gillian   four letter word
11 marca 2012 10:59
bianca, dołóż do Littmanna zamiast kupowac byle co 🙂
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
11 marca 2012 12:45
Gillian jednak..? tak właśnie myślałam, ze jednak będę musiała się przygotować na większy wydatek 😉 dzięki
Jak nazywa się taki krój bluzki (mam na myśli odcięcie w pasie)? 😡

Maea - baskinka
ja mam w sumie bardziej prośbę niż pytanie  😉 chcę mojemu chłopakowi kupić stetoskop (I rok medycyny, wiem, wcześnie, ale bedzie już miał 😉) czy ktoś jest w stanie mi pomóc wybrać jakis odpowiedni na allegro np? Albo gdziekolwiek, zależy mi, żeby był porządny (tak do 100zł), ale się kompletnie na tym nie znam.  😡

Littman classic 2. Najlepszy do pracy i do nauki 🙂 kup mu limitowana black edition będzie robił szał 🙂😉) ok 200zł
efeemeryda   no fate but what we make.
11 marca 2012 15:25
a nie bardziej pod 300 niż 200 ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się