Muj koń ;**

Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 marca 2012 19:14
ostatnio mi schudł, za dużo treningów chyba  👀 a może powinnam mu owsa więcej sypać  😁


Gwazdko czyżbyś grała w realu w howrse i używasz pioruna zeusa?
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
11 marca 2012 19:14
[quote author=Gwiazdka;* link=topic=87504.msg1334754#msg1334754 date=1331491057]
jak bede chciala to mi rodzice kupio
[/quote]
Ja to mam nadzieję, że rodzice ci internet odłączo... 😎
wątek zamknięty
Tak w ogóle to ciekawe jakiej rasy będzie źrebak muszelki ;D
arabo-appalooso-shire ? 😀
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 marca 2012 19:15
zapomniałaś o mustangu, jak mogłaś  🤬
wątek zamknięty
arabo-appaloso-mustango-shire ?
oj oj ciekawie się zapowiada ;D
wątek zamknięty
madmaddie   Życie to jednak strata jest
11 marca 2012 19:25
arabo-appaloso-mustango-shire ?
oj oj ciekawie się zapowiada ;D

zdjęcie podglądowe:
wątek zamknięty
madmaddie-na 100% taki xD a ciekawe jak go nazwie...Rafał może...? xD
wątek zamknięty
Mała dziewczynka marzy o swoim konisiu. Nikt nie chce kupić konisia małej dziewczynce. Więc uruchamia swoją dziecięcą  wyobraźnię, troszkę wiedzy komputerowej (na tyle, żeby wkleić cudze zdjęcia koni jako własne) i jest przeszczęśliwa. Może sie chwalić.
A Wy psujecie całą zabawę. Nieładnie 🤦
😁
wątek zamknięty
Rzepka czy Ty aby nie umiesz czytać ? Przecież pisze , że wszystkie te 'słitaśne' koniki kupił jej tatuś i one są jej ... Nie inaczej ;D
😀iabeł:
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 marca 2012 19:35
rzepka, mi tez nikt nie chce kupić konisia 😕 I zazdraszczam Gwiazdce bo ona ma konie zmieniające płeć i wygląd a ja nie mam nawet zwykłego pegaza czy jednorożca. Znaczy nie... Mam, przecież wstawiałam stronę (?) temu 🤬 😁
wątek zamknięty
O rany jak ja zazdroszczę 🙇 Ona nie dość, że ma same konie w unikalnych rasach to jeszcze jej ktoś kupił  🙇 A ja musiałam na swojego konika zarobić, a mam zwykłego rudego wałaszka i płci nie chce jakoś zmienić (marzyłam o źrebaczku po nim) 😵
wątek zamknięty
wesola jestem pewna , że da się jeszcze coś zrobić ;D
spróbuj do pokryć może zmieni płeć ? 😀
wątek zamknięty
szkoda, że TwUj KoŃ muszelka ma siusiaka. To zupełnie jak moja totilaska. Chyba sie już taka urodziła.
a oto jej zdjęcie i zazdrośćcie
wątek zamknięty
Haha ja tu źrebnej doglądam, a tu takie ciekawe rzeczy się dzieją  😁
No, no trzeba Dionizosowi do oferty stanówki koniecznie dodać przypis Dionizos ex Muszelka  😁
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
11 marca 2012 19:44
wesola, albo wypożycz go Gwiazdce na 2 dni, "on" wróci jako "ona". Efektem ubocznym może być zmiana odmian u konia 🤣

armara 👍 No i na bazie koni trzeba zmienić "ogier, ex klacz" 🤣
wątek zamknięty
konwalia ten Twój koń jakoś tak łyso wypadł przy koniach Gwiazdki ...

Zaczynam się bać , że jak odwiedzę moją klacz to okaże się , że będzie ona ogierem lub wałachem ..
🤣
wątek zamknięty
O rany życie mi to forum dziś ratuje  🤣 Ja tu  z grypą leżę  tak się śmiałam, że mój małżonek przyszedł sprawdzić czy się oby nie duszę ( nie chciałam dzieci pobudzić) . Dzięki wam . 🏇
wątek zamknięty
wesola ciekawe czy będzie Ci tak do śmiechu , gdy nagle Twój wyimaginowany jednorożec zmieni płeć i odmianę na pysku  😁
wątek zamknięty
No dobra, dobra. To my też się pokażemy  💃
Puszczałam Diaradusia sobie wczoraj w korytarz, paczcie jak skacze
*.*
Nada się dziewczyny, czy puścić go w świat ? Jak dla mnie trochę za mało słotki..
wątek zamknięty
Jeszcze chwila  😉

otoz to. bombalek wie gdzie moderator sie podziewa 😉
zanim zamkne watek mam pytanie do niezwykle aktywnej w tym watku Nomi:
tabletki na rozdwojenie jazni dzis nie wzielas?
wątek zamknięty
KOcham ten wątek... co ja zrobie jak zostanie zamkniety??
Zostawmy go moze jeszcze... zobaczymy co nasza gwiazda jeszcze wymysli...
wątek zamknięty
Morze zdąrzę przed zamknieciem !!!!!!!!!!!!!

Jam rozumiem Gwiazdkę. Bo dziś muj klacz byla  pokryta przez dwa walachy. I też się cieszę rze bedzie mieć śicznego źrebaczka. Ale trochę się martwie rze nie wiem ktury walach bedzie ojcem dziecka mojej klaczy. Jak myslicie, morzna to sprawdzic przed urodzeniem? Bo jednego lubie a drógiego nie lubie. Nie chce rzeby miala dziecko z tym kturego nie lubie. Jak z tym kturego nie lubie bym chciała pszeprowadzić aborcję. Ale nie wiem z kturym. Co robić? Blagam, pomuszcie, bo to dla mnie bardzo wazne. W ogule to ta moja klacz jest troche dziwna, dlaczego pozwolila temu, kturego nie lubie?  Przecież wie, rze go nie lubię.Sądzicie rze pozwolila mu rzeby mi zrobić na złość? Myślałam rze mnie lubi, ale jak robi na złość, to morze nie lubi? A jak nie lubi, to morze powinnam ją sprzedać razem z tym żrebaczkiem?

Jak sądzicie? Pomuszcie, bo jusz nie wiem, co robić.  Czy mam ją mieć czy nie mieć?
wątek zamknięty
laski! prosze sie opanowac! chcialabym bardzo, zeby Nomi nam tu odpowiedziala na moje pytanie tylko.
wątek zamknięty
ja mysle ze powinnas wyc do ksienrzyca (jak bendzie w pelni) a wtedy klacz pokryta ogierem ktorego nie lubisz zmieni plec i niechcianego zrebaka nie bendzie mozesz tez kupic ode mnie piorun zeusa (za okolo 10 000) i zmienic jej plec. Cionza w tedy pszepadnie. ale naj wazniejsze jest wycie do ksienszyca
wątek zamknięty
katija dzieki za cynk, bo mnie ciekawosc zzerala kto jest tym cwiercinteligentnym trollem 😉
wątek zamknięty
ChemiK, jakies problemy z kumacja?
wątek zamknięty
Nie problemy z kumacją tylko wysłałaś swoją odpowiedź zanim ja swoją. sorki
wątek zamknięty
Gillian   four letter word
11 marca 2012 22:04
laski! prosze sie opanowac! chcialabym bardzo, zeby Nomi nam tu odpowiedziala na moje pytanie tylko.


szczerze wątpię, po zabawie 😉
wątek zamknięty
czekam jeszcze chwile. pozniej banuje oba konta i zamykam ten piekny watek.
wątek zamknięty
czyli ze co?? Nomi = Gwiazdka?? a to dobre. tak nawiasem mowiac to niezle obrazala na PW
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.