wasze ulubione seriale

CeraŁ   dużo dużo zmian..
21 grudnia 2008 19:31
a ja przyznam bez bicia, że nielubie wszystkich polskich seriali  😁
Kiedyś lubiałam 'Zbuntowaneog Aniooła' 😁

A teraz jedyny serial który jak dlam nei jest super to CSI: Kryminalne zagadki NY i Miami ;p .

A oglądał ktoś Córki Mc'Leoda?
W tamtym roku oglądałam każdy odcinek.. 🙂
Ale pogmatwali teraz i już nie umiem sie doczytać sensu i starych aktorów eh :P.

Hmm.. Jeszcze był LOST ale poem też zabardzo namieszali no i skazany na Śmierć którego tez juz nie oglądam  😎
trzynastka   In love with the ordinary
21 grudnia 2008 22:18
Co do GA i wątku Izzy/Danny to najbardziej mi żal Alexa w tym wszystkim ;]
Ciekawa jestem kiedy wpakują Izzy do psychiatryka :-P


Mam nadzieje, że nie długo bo to już nawet śmieszne nie jest.  Chcieli żeby grał to trzeba go było nie zabijać lub wprowadzić jako brata bliźniaka :P wszystko jest lepsze od zjawy.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
21 grudnia 2008 22:31
Z braku bieżących odcinków moich ulubionych tasiemców ściągam sobie Californication.
Ogląda się całkiem nieźle, choć jak na razie dwa pierwsze odcinki są przesycone seksem.
Nie żeby mi to przeszkadzało, no ale bez przesady.


Dalej też seksu nie brakuje 😉
Averis   Czarny charakter
21 grudnia 2008 22:55
A mój hit życiowy ( i widzę ,ze nie tylko mój  :hihi🙂 w kwestii serialowej to Dr House. Kocham, kocham,  kocham tego doktorka  miłością wielką i niezmienną 😜
Grey's Anatomy tylko pierwsze dwie serie mi się podobały. A Dr House właśnie ściągam. Jeśli ktoś szuka podobnych klimatów, ale bardziej komediowo, to ściągnijcie sobie Scrubs
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 grudnia 2008 11:51
mnie ani House, ani Grey's jakoś nie wciąnęły. za to kocham Teraz albo nigdy. wczoraj zrobiłam sobie maraton i obejrzałam 10 odcinków. teraz czekam na 3 serie, która podobno ma byc na wiosnę  😜
Lov   all my life is changin' every day.
22 grudnia 2008 12:21
Edytka a myślałam, że tylko ja to oglądam 😁 i dlaczego mam do marca czekać na 3 serie? :zły:
mnie ani House, ani Grey's jakoś nie wciąnęły. za to kocham Teraz albo nigdy. wczoraj zrobiłam sobie maraton i obejrzałam 10 odcinków. teraz czekam na 3 serie, która podobno ma byc na wiosnę  😜

Ja tak samo! Ani jednego odcinka ni emoglam opuscic
Jakoś nie przepadam za polskimi serialami. Może dlatego, że pokazują życie ludzi, które niewiele ma wspólnego z rzeczywistością, a te pokazujące rzeczywistość są smutne. Więc wybieram te produkowane daleko, bo nie znam ichniejszej codzienności.
Edytka, ja też już nie mogę się doczekać kolejnej serii! Uwielbiam 🙂 Nie wiedziałam kiedy ma być,  pocieszyłaś mnie ta informacją że już na wiosnę  😀
3 sezon "six feet under" juz jest!! jeszcze tylko dwa 😀 😀 😀 🙂 !!
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
26 grudnia 2008 01:07
ech, jak dobrze, ze nie jestem sama. a do wiosny juz niedaleko  😁
ja generalnie nie przepadam za serialami. jak na razie polubilam tylko Magde M i Teraz albo nigdy.
A oglądał ktoś Córki Mc'Leoda?
Ja! ja! jakoś w lecie chyba... b. mi się podobał... potem niestety nie miałam czasu i skończyłam na tym, że ta brunetka-właścicielka rancza była w ciąży.
Później już nie oglądałam 😕 Ktoś mi tylko powiedział, że podobno umarła, bo kopnął ją koń, albo w wypadku-nie pamiętam 😡... kurczę... a ja tak ją lubiłam... szkoda, że uśmiercili akurat tę postać 🙄

Obecnie oglądam Dr. Housa i czasem Londyńczyków.
Oprócz tego uwielbiałam Grey's Anatomy (ale tylko dwa pierwsze sezony-potem już za wiele głupkowatych, b. naciąganych wątków miłosnych między nowymi, nudnymi bohaterami 🤔). Ostry Dyżur wprost kochałam! No i był pare lat temu taki serial na TVP2 chyba... 'W poszukiwaniu szczęścia' czy jakoś tak... też całkiem fajny 😉
mój ulubiony serial to zdecydowanie serial mojego życia - na śledzenie innych nie mam już czasu  😎
Gillian   four letter word
26 grudnia 2008 12:20
X-Files forever 🙂

poza tym Dr House moja wielka miłośc i Scrubs 🙂
kpik   kpik bo kpi?
26 grudnia 2008 13:14
kilka osób tu pisało o Californication - udało się ściągnąć pare odcinków i już czatuje na kolejne 🙂
Gillian, zgadzam się, Scrubs jest genialne  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 grudnia 2008 20:57
Scrubsów sobie właśnie przypominam.

Skończyłam już Gossip Girl S02E13 i nie mogę się doczekać następnego odcinka  👀 Z moich przemyśleń:
Nate, Dan i Chuck to cioty, Aaron jest obrzydliwy i nie mam zielonego pojęcia co Serena w nim widzi, a najbardziej pozytywnymi kobietami są Blair i Sisi, reszta to, delikatnie ujmując mendy.
Teraz Albo Nigdy oraz 39 i pół  🙇 😜 😁
oglądam Housa, Chirurgów, CSI,
ale nie maniakalnie - tylko jak sie trafi...

LOST nie rozumiem - widziałam 1 odcinek i  👿beznadzieja,
gotowe na wszystko = beznadzieja... 🍴


LOST nie rozumiem - widziałam 1 odcinek i  👿beznadzieja,


po 1 ? ja po 10 nie wiedziałam, zwątpiłam i już nie oglądałam nigdy więcej  🤦 😁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 grudnia 2008 13:12
Scrubsów sobie właśnie przypominam.

Skończyłam już Gossip Girl S02E13 i nie mogę się doczekać następnego odcinka  👀 Z moich przemyśleń:
Nate, Dan i Chuck to cioty, Aaron jest obrzydliwy i nie mam zielonego pojęcia co Serena w nim widzi, a najbardziej pozytywnymi kobietami są Blair i Sisi, reszta to, delikatnie ujmując mendy.


ja uwielbiam Chucka! Nat jest słodziutki, alt tez mysle zr to ciota  👀 Dan i Aron totalna porazka! A Blair uwielbiam! niemilosiernie kwurza mnie Vanessa i Jenny.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 grudnia 2008 13:18
Ale to też ciota. Tak się biedaczek boi związku z Blair. Żaaal.
Aarona bym kijem z gwoździem nie dotknęła. Vanessa to wstrętna s**a, Jenny nie lepsza. Blair przynajmniej nie udaje świętej...
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 grudnia 2008 13:37
a Serena... jest ofiarą losu moim skromnym zdaniem!
nie dziwie się Chuckowi ze boi się zwiazku z Blair... ja tez bałbym sie z kims takim zwiazac 😁
Georgina tez była dobra  👍
Wilejka   nie. na wiele sposobów !
30 grudnia 2008 13:46
Hoży doktorzy, tylko i wyłącznie ... no i od czasu do czasu inne na Comedy Central 😉
busch   Mad god's blessing.
30 grudnia 2008 13:56
Do moich uzależnień doszło oglądanie maratonu "Seksu w wielkim mieście" na comedy central. Fajnie się te zmagania czterech dziewczyn ze światem ogląda  😉
Hoży doktorzy też są świetni. Ostatnio też odkryłam, że "Jak okraść Micka Jaggera?" jest tak głupie, że można uśmiać się do łez  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 grudnia 2008 14:01
Serena jest taka rozmemłana moim zdaniem. też jest ciotą ;] Ale za to fajnie sie ubiera. A za buty Jenny dałabym się pokroić ;]
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 grudnia 2008 14:20
za ktore? 😀iabeł:

mi podoba się styl Blair 😍
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 grudnia 2008 15:21
Za większość. Na przykład ( jak ja bym chciała mieć taką figurę O.o)
http://www.cwtv.com/photos/gossip-girl/0052013044f
http://www.cwtv.com/photos/gossip-girl/00527290f48
http://www.cwtv.com/photos/gossip-girl/005073506d6   choć bez tych skarpetek.

Blair czasem moim zdaniem jedzie tandetnie, choć niektóre jej sukienki stylizowane na lata 60 są cudowne. Za to Serena wpada tak w lata 70-80 i z jej figurą wygląda absolutnie bosko O.o W ogóle ten serial dla samych ciuchów można oglądać.

Btw Najseksowniej Chuck wyglądał na pogrzebie ;]
Zapomniałam o najlepszej postaci czyli o Cyrusie. Jest genialny!
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 grudnia 2008 00:23
Blair tandetnie jak dla mnie nie?
Tandetna czasem jest Vanessa.
Nowy styl J mi się podoba, styl S w sumie troche podobny do mojego.
Chuck na pogrzebie ciasteczko, a szczegolnei taaaki zalany!  😁
Bart tez byl nieczego sobie...
Nate niezły... ale najlepszy był Marcus 😍 😍

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się