Stajnie w Lublinie

to że doi się fajerów to żadna nowość, mój ojciec jest 100% jeździeckim leszczem i nie poznałby jeśli pojechałby po popręg a dostał ochraniacze  🤣
 
Szukam osoby do współdzierżawy w stajni w Lublinie. Więcej informacji na pw
Jest tu ktoś z Bonanzy (no musi być 😉 )? Tydzień temu, w niedzielę, na odznace chyba zostawiłam moje pasy do derki  😡 No wcięło je i chyba jednak są w Bonanzie. Nawet nie pamiętam gdzie je położyłam.

Pasy są granatowe ze srebrnymi sprzączkami, a na sprzączkach dodatkowo są czarne, grube gumki. W zasadzie niezniszczone. Są od derki Villahorse, ale nie ma na nich nazwy firmy.
Czy jakaś dobra dusza mogłaby się rozejrzeć i poszukać? Może ktoś sobie przywłaszczył, schował, sprzątnął, podpiął do innej derki. Zależy mi na tych pasach 🙁
Odwdzięczę się jeśli się znajdą 🙂
Czy zamawia ktoś Re-voltową koszulkę? Ja mogę zorganizować zamówienie, odbiór oczywiście w Lublinie i im więcej osób zamówi, tym tańszą przesyłkę będziemy mieli 🙂.
Sisisa, ja zamawiam 😉 ale to wiesz 😀

Katarzyno, o pasy zapytam znajomych z Bon 😉 jak trafią do mnie to Ci je dostarczę do FMG 😉
ja bym się dołączyła z chęcia do zamówienia koszulki revoltowej 🙂
Witam Was wszystkich
Jest mała prośba do Was i mam nadzieję jako że jesteście ludźmi  wrażliwymi na końskie życie i kochającymi te piękne zwierzęta pobierzcie tą petycję i pospisujcie !!!!!!!
Potrzebujemy zebrać ok 3 mil podpisów - może coś się w ich życiu zmieni dzięki naszej akcji. Petycja do odesłania na podany na niej adres adres.

http://stop-skaryszew.pl/images/docs/petycjapdf.pdf

http://www.stop-skaryszew.pl/index.php/pl/do-pobrania/petycja

lawenda po pierwsze jest osobny wątek - ten jest o Lubelskich stajniach 🙂, po drugie nie chce Cię rozczarowywać ale ta petycja nie przejdzie 😉
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
16 marca 2012 20:01
Nie ma szans na to żeby ta petycja przeszła.
na innych wątkach też poszło - a skąd wiecie że nie przejdzie  ??? jak nic nie zrobimy to napewno nie przejdzie !!!1 RUSZCIE się !!!!
Nie wiem czy coś wogóle wiecie na temat akcji ale w Skaryszewie był jeden z posłów,  Scarlet z Tary wraz z Vegami była w sejmie, odbyło się czytanie w sejmie  na temat Skaryszewa. Jak każdy tak powie nie przejdzie to nie przejdzie ale zamiast mówić lepiej  chyba próbować !!!! Ale fakt sory to nie chodzi o WASZE konie 
aien   wędrowiec
16 marca 2012 21:07
Przeczytaj odpowiedni wątek
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,65714.0.html

a potem jeszcze raz się wypowiedz, dobrze? Oczywiście w odpowiednim do tego miejscu.
Nie chodzi o to, że nie podpiszemy bo nie chodzi o NASZE konie, ale dlatego, że na przykład według mnie, działalność Tary pozostawia wiele do życzenia i na pewno nie przyłożę ręki do wymysłów Scarlett.

1% też nie dostaną. Bo o ten 1% im chodzi, a cała akcja miała (i ma) tylko i wyłącznie wartość medialną.
na innych wątkach też poszło - a skąd wiecie że nie przejdzie  ??? jak nic nie zrobimy to napewno nie przejdzie !!!1 RUSZCIE się !!!!
Nie wiem czy coś wogóle wiecie na temat akcji ale w Skaryszewie był jeden z posłów,  Scarlet z Tary wraz z Vegami była w sejmie, odbyło się czytanie w sejmie  na temat Skaryszewa. Jak każdy tak powie nie przejdzie to nie przejdzie ale zamiast mówić lepiej  chyba próbować !!!! Ale fakt sory to nie chodzi o WASZE konie 

nie obraź się, ale mam wrażenie, że jesteś z tych którzy siedzą przy komputerze i spamują petycjami na temat okrucieństwa wobec koni, a potem zasiadają do rodzinnego obiadu i jedzą kotleta, na deser poprawiając galaretką.
nawet jeśli nie, to z przykrością muszę przyznać, że w żaden sposób akcja Stop Skaryszew ani fundacje typu Tara nie przekonują mnie do tego, żeby wpłacać pieniążki na ich konto, czy walczyć o ich racje w sejmie. wiesz dlaczego? bo ich działania są nielogiczne.
co chcesz robić ze wszystkimi niechcianymi końmi, które nie będą mogły zostać sprzedane (zakładając, że petycja przejdzie - co jest nierealne, i że przy okazji nie będzie istniał nielegalny handel - co jest jeszcze bardziej niedorzeczne)? świat jest tak skonstruowany, że jak ktoś nie chce mieć zwierzęcia, to się go pozbędzie nawet za darmo. chcecie stworzyć schroniska dla koni? za czyje pieniądze?
jeśli wprowadzony będzie zakaz sprzedawania koni na mięso, to hodowcy będą sobie radzić inaczej - niejeden koń pewnie dostanie siekierą przez łeb i rodzina się nim pożywi. innej opcji nie ma - już teraz fundacje muszą żebrać o kasę na utrzymanie i wykup koni. a co będzie potem..?

wybaczcie 🚫 ale nienawidzę hipokryzji i monotematyczności.
Jak każdy tak powie nie przejdzie to nie przejdzie ale zamiast mówić lepiej  chyba próbować !!!!


tylko że ja np nie chcę próbować, bo to czego żądacie (tak Wy a nie cały naród 😉 ) jest jak żądania nawiedzonej kuniarki, która zobaczyła zdjęcia biednych konisiów. Jedyny punkt który popieram to ostatni o transporcie żywych zwierząt WSZYSTKICH nie tylko koni 🙂

"Wolą narodu polskiego żądamy:
- zapisu w ustawie dotyczącej praw zwierząt – „koń jest zwierzęciem towarzyszącym człowiekowi”,
- bezwzględnego zakazu hodowli koni na rzeź,
- zabijania koni w polskich rzeźniach,
- transportowania koni z Polski do zagranicznych rzeźni."
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
17 marca 2012 19:03
Niestety już jestem mocno zaangażowana w akcję "karp to też człowiek czyli stop zabijaniu ryb na wigilię" Wolę oddać się jednej akcji w całości niż rozdzielać swoją uwagę na kilka, w końcu tak czy tak ratuję życie 😉
Biczowa Dżizas..chcesz żebym sobie opluła matrycę??!!

pytanko..nie jedzie ktoś w czwartek do Wawki??Torwar wzywa 😉
Albo w piątek? 😀

Swoja drogą, Famagusta już po konsultacjach ujeżdżeniowych. Było super, niech żałują Ci, którzy zastanawiali się, czy by nie pojechać. Myślę, że nie tylko ja jestem zadowolona 🙂 Kasia ma niesamowite podejście do koni i mam nadzieję, że jak przyjedzie następnym razem, to będzie nas więcej niż 4 osoby. Ba, jestem pewna, że będzie nas więcej 🙂
No ba, przecież Barcelona, Bami i Fiola będą next time. Ja szczerze polecam, i zachęcam do przyjazdów do konsultowania się, żeby potem nie było że w lubelskim nie ma się z kim uczyć  😀iabeł:
Oooj jak ja usłyszę jakieś narzekania, że w lubelskim nic się nie dzieje, nie ma z kim jeździć, a jak już, to trener bierze tyyyyyyleeeeeee kasy, to nie będę się hamować 😉
Swoja drogą, Famagusta już po konsultacjach ujeżdżeniowych. Było super, niech żałują Ci, którzy zastanawiali się, czy by nie pojechać.

Czy Ty pijesz do mnie?  👀
"Uderz w stół..." 😎 Ale ja tak ogólnie się zwróciłam 😉
Jasne, jasne 😉 w moim przypadku sama próba rozważenia konsultacji jest ogromnym postępem  😁
mam zdjęcia z konsultacji, nagram je na pena Jasnowatej żeby przekazała wszystkim zainteresowanym, ale może życzycie sobie kilka tutaj ku potomności  😎

P.S. zgłaszam pretensje, że nikt nie powiedział mi, że mam krzywo czaprak w niedziele. Dopiero na zdjeciach zobaczyłam jak się obciachowo prezentowaliśmy  😂
Daj kilka. Ale jak wrzucisz Jasnego z jęzorem na wierzchu to Kasia Cię zabije ;D
a specjalnie robiłam Jasnego z jęzorem na wierzchu  😀iabeł:


edit: dziś już nie zdążę bo właśnie kończę pracę, ale jutro rano wrzucę, chyba że Kasia mnie ubiegnie bo już była u mnie po zdjęcia 🙂

edit2: proszę 🙂





są w ten weekend zawody w Pikerze?
O matko, następnym razem proszę mi powiedzieć, że wyglądam jak kretyn w skarpecie na głowie ;]
Vanillaslim, no propozycje są, ale dziwnie, że chcą robić zawody wtedy kiedy jest Torwar.
Kasia, jakie dlugie nogi!
Hę? To chyba Kasi K., a nie moje 😉
O matko, następnym razem proszę mi powiedzieć, że wyglądam jak kretyn w skarpecie na głowie ;]

W kasku/toczku się tak nie wygląda... 😉
Oj fin, przecież Kasia Jasnowata - a. nie spada z Jasnego b. - mamy takie fajne podłoże na hali, że jak się spada nic nie boli (coś o tym wiem ;P ) c. - z J. jest blisko do ziemi

Jasnowata, no... trzeba jeszcze stajenne kaszkiety zorganizować, różowe na przykład  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się