NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Insomnia_90   equo ius civile
10 marca 2012 19:11
Co prawda oszustwa na kasę nie było ale... userka kupiła ode mnie ochraniacze 24 lutego, po czym mówiła że nie może zrobić przelewu bo nie może się zalogować do banku. Następnie 26 dostałam wiadomość, iż "przelewik wyszedł pocztą"... i tak wyszedł, że do dziś nie doszedł... 😤 Poprosiłam o skan potwierdzenia, oczywiście go nie dostałam. Próbowałam dobić się też przez @, ale na odczytaną wiadomość nie odpowiedziała, dostęp do internetu ma bo jest aktywna na FB. Dla mnie istna kpina i żenada, nie lepiej napisać uczciwie, że się nie zrobiło przelewu bo... :/ a tak miałam inną chętną na ochraniacze, i jestem stratna tyle,że leżą one nie sprzedane.  Na kasę nie było, ale była to poniekąd "znajoma" więc tym bardziej się nie spodziewałam. Niemniej na pewno niepoważną osobą jest Hadziongowa.
haflingerowo   Razom nas Bahato!
11 marca 2012 14:34
Jakieś 3 tygodnie temu zostałam oszukana przez Dancer, wysłałam jej na konto 1.500zł i nie dostałam Daw-Maga Grand Prixa jak zamawiałam, tylko jakieś bez firmowe, stare siodło... Podaje fałszywe dane i adres. Próbowałam odesłać siodło z reklamacją, ale nie mieszka pod podanym adresem. Nie zamawiajcie od niej siodeł, które ma wystawione, bo pewnie i tak ich wcale nie posiada. Nie jestem jedyną oszukana osobą jeśli chodzi o siodło od niej.


Edit: Siodło podobno odebrała, tylko teraz czy mi kasę odda. Poza tym ile to trwa wszystko, w ogóle się nie odzywa. Sama musiałam dojść gdzie ona mieszka.
Nikitta   Mam na imię... i mam...naście lat :)
11 marca 2012 19:09
To okropne! Jak tak można?!
Gillian   four letter word
11 marca 2012 19:37
haflingerowo, zgłoś to na policję. Może po koncie bankowym jakoś ustalą właściwą osobę? no w głowie się nie mieści...
...a zaczęło się od moich szczotek 🤔 bezczelna 😤
Wow  😲  😲  😲, wlasnie probuje z nia przeprowadzic transakcje, ale dziwnie jakos sie z nia gadalo i chciala za pobraniem siodlo.
Ale powiedzialam jej ze poki calej kasy na moim koncie nie bedzie to siodlo nie wyszle. 
Arimona, szczerze odradzam. Z resztą pewnie nie ja jedna.
majeczka   Galopem przez życie!
11 marca 2012 21:54
Uprzedzam przed kupowaniem czegokolwiek od nie jakiej Finezyjna ... wystawiła na sprzedaż ochraniacze, napisałam ze kupie. Napisała mi że ok, jak chce zapłacić i czy teraz czy moge troche poczekać. Napisałam ze teraz przelewem, pare dni zero odpowiedzi no to pisze czy możemy dokończyć transakcje na co dostaje wreszcie odpowiedź że sprzedane. Więc się pytam czemu pisała że mi sprzeda i teraz uwaga odpowiedź "żebyś się zastanawiała  😀 "
ja nie wiem sieją ??? bo chyba sami się tacy wybrańcy nie rodzą... po co to komuś dupe zawracać, kolejna małolata z chorobą psychiczną
Insomnia_90   equo ius civile
11 marca 2012 22:18
To się w głowie nie mieści z tą Dancer 😵. Z tego co wiem prowadzi aktywnie dość fotobloga, ma sporo znajomych. Wystawia kupę rzeczy na sprzedaż, moja dalsza znajoma chyba nawet kupiła od niej konia. Nie zostawiajcie tego tak dziewczyny! Szczotki, siodło to Wasze pieniądze, może warto jakoś narobić jej obciachu przez znajomych? FB ma dość dużą siłę oddziaływania w tego typu akcjach 😉 A może telefon do rodziców?

haflingerowo jakbym była w  takiej sytuacji jak Ty, poszłabym na policję zdecydowanie, to chyba pod matactwo podchodzi nawet. Brak słów, co się dzieje z tym społeczeństwem :emot4:
w dodatku laska ma ze 3 konta. tzn ma bana juz, ale miala tyle kont.
majeczka !
Kto komu zawracał dupę? nie zapamiętałam ze tak bardzo czekałaś na ochraniacze !ale skoro tak bardzo na nie czekałaś to mogłaś coś napisać. Niestety moja pamięć nie jest tak świetna jak twoja. Nie wiem dlaczego jestem nieuczciwym revoltowiczem skoro nikt oprócz ciebie się nie skarżył .i powiedz mi jak miałam odpowiedzieć na twoją wiadomość, bezczelną "czy mogę wreszcie kupić ochraniacze" jakbyś mi robila łaskę że je w ogóle kupujesz , oraz po tym jak napisałam że są sprzedane ty zaczęłaś jakiś dziwne teksty jakbym ci zrobiła na złość ! chciałabym wyjaśnić tę sytuację bo uważam że jest bez sensowna...a nie życze sobie żebyś pisała źle o mnie , skoro nie masz podstaw żeby mnie oceniać ." Kto pierwszy ten lepszy " , skoro nie przypomniałaś o sobie , zwyczajnie zapomniałam. nikt się nie odzywał więc sprzedałam enzo. Dziękuję!
O matko, dobrze, że weszłam tutaj i to przeczytałam bo jestem właśnie w trakcie transakcji z Dancer...
Wiesz co majeczka? Chyba się wyraziłaś za mało dosłownie z tego wynika.  😀
To, że dla Ciebie i dla mnie tekst "chcę TERAZ zapłacić przelewem" znaczy przez samą logikę to samo co-"podaj mi dane, żebym mogła to zrobić", to nie znaczy, że dla innych też tak znaczy.  😵

Widocznie niektórym ludziom trzeba pisać prosto z mostu. "Daj mi, na maila dane swojego konta i swój adres, bo chcę teraz zrobić przelew za ochraniacze, które chcę kupić na 100%"
Widocznie każdy ocenia po sobie. Jeśli dla kogoś zdanie "chcę teraz zapłacić przelewem" nie jest jednoznaczne z "kupuję to" to znaczy, że sam często pisze "chcę zapłacić przelewem" i znika- bo NIE jest to dla niego zdanie wiążące.  😤

mam nadzieję, że wystarczająco jasno napisałam o co mi chodzi
majeczka   Galopem przez życie!
12 marca 2012 06:22
Finezyjna, weź przestań, bo bzdury piszesz, wysłałam do Ciebie pw od razu że kupuje, więc jak się nie odzywalam?
Wydaje mi się że tunrida, dobrze napisałaś. Wg mnie po prostu ktoś się zabawił.
Można tu wpisywać nie tylko ludzi nie uczciwych ale i nie poważnych. A dla mnie taka jesteś. Nie mam zamiaru tego łumaczyć, bo skoro ktoś do mnie pisze jak chce zapłacić itd to rozumiem że mi te ochraniacze sprzedaje, skoro ja pisze że chce zaplacic przelewem itd potem jeszcze raz pisze itd a na koniec dowiaduje się że sprzedane, gdy czekam na dane do przelewu to jest nienormalne tyle ode mnie...
Dopóki inni userzy nie powiedzą swojego zdania, będę dopisywała tylko oszustwa na kasę. InteriorTerra, kto tak wystawia i utrudnia?


JuliaW

Sprzedający nie musi posiadać konta w banku, możesz wysłać pieniądze przekazem na adres. Loguje się?

Dramka,ale ja nie mówię że nie było innego wyjścia 😉 Nawet byłabym w stanie zapłacić "za pobraniem" gdyby wysłała mi zdjęcia 2 innych rzeczy które mnie interesowały .... no kurczę nie chce kupić niczego w ciemno - czy to takie dziwne? Ktoś ma bat ujeżdżeniowy "mało używany" (o ile w cale?) a nagle bach pisze mi o przetartej rączce, ceny, zdjęcia - nic nie mam, wiem tylko że rączka przetarta  🤔 To już szczerze mówiąc bez łaski jadę do pierwszego lepszego sklepu i za te 20zł bat kupuję taki najzwyklejszy 😉
Zależało mi cholernie na bransoletce (szczególnie by ją dostać przed 16 marca maksymalnie...) prosiłam o nr konta miałam go dostać, później że to taty....że tata wyjechał, a ona nie poda bo nie chce żeby tata był zły (bo jestem hakerem i mu się włamie na konto i zabiorę wszystkie oszczędności ? ) Nie ważne.....
Chciałam się już nawet wymienić z moją stratą byleby wyrobić w czasie (ale też bez przesady*)..... ale tutaj też rozmowa jak ze ścianą, zdjęć nie dostanę bo nie wie gdzie ma telefon... (myślałam,że jak już ktoś telefon posiada to przeważnie ma go koło d....)
Zaproponowałam ,żeby mi wysłała bransoletke, a jak tata wróci (a miał wrócić w weekend) poda mi numer konta i od razu zrobię przelew .... odzewu zero.... Byłam już nawet w stanie zapłacić 19zł (kwota pobrania) ,ale bez doliczania bransoletki ... też zero odzewu....
Zrezygnowałam bo to po prostu nie miało sensu  😵
Owszem ja mogę za kimś latać jeśli chce coś sprzedać....ale nie mam zamiaru nikomu wchodzić do d.... żeby coś kupić, skoro ktoś wystawia przedmioty na sprzedaż i myśli że będzie się ktoś za nim uganiał, prosił, błagał ? No wybaczcie to nie dla mnie, nie mam na to czasu... jak głębiej poszukam na internecie to de facto zrobię taką bransoletkę jednak nie na czas na który chciałam,ale cóż trudno pewnie gdybym nie latała jak głupia za dziewczyną to już dawno skompletowałabym sobie ją z innych źródeł - bez łaski...

*A zastanawiam się czy to całe ALE nie zrobiło się przez to ,że nie wymieniłam się na czaprak eskadrona nici  🤔


I wybaczcie ,że tak późno odpisuje ale wchodziłam tylko sprawdzać PW, ostatnio doba dla mnie stanowczo za krótka 🙁
asds   Life goes on...
12 marca 2012 09:52
Boshe co za jazdy.....Ja przykłądowo kupuje teraz przez r-v rzeczy od uzytkownika zarejestrowanego od lutego. Umówilismy się na 50% przed wysyłką towaru i 50%  po tym jak zakupiony towar otrzymam.

A więc na razie czekam. Info dostałam ze towar wysłany w piątek został
Piszę jeszcze raz ! że napisało do mnie kilka osób w tym samym czasie. taką samą wiadomość ! nie miałam przez jakiś czas internetu i nie pamiętałam ze akurat majeczka czeka na te ochraniacze i otworzyłam pierwszą wiadomość w której ktoś bardzo je chciał  . po prostu je sprzedałam. A ty  robisz mi opinię ,na którą wydaje mi się że nie zasługuje.

Wiesz co majeczka? Chyba się wyraziłaś za mało dosłownie z tego wynika.  😀
To, że dla Ciebie i dla mnie tekst "chcę TERAZ zapłacić przelewem" znaczy przez samą logikę to samo co-"podaj mi dane, żebym mogła to zrobić", to nie znaczy, że dla innych też tak znaczy.  😵

Widocznie niektórym ludziom trzeba pisać prosto z mostu. "Daj mi, na maila dane swojego konta i swój adres, bo chcę teraz zrobić przelew za ochraniacze, które chcę kupić na 100%"
Widocznie każdy ocenia po sobie. Jeśli dla kogoś zdanie "chcę teraz zapłacić przelewem" nie jest jednoznaczne z "kupuję to" to znaczy, że sam często pisze "chcę zapłacić przelewem" i znika- bo NIE jest to dla niego zdanie wiążące.  😤

mam nadzieję, że wystarczająco jasno napisałam o co mi chodzi

NIESTETY NIE JEST ! jeśli inna osoba mi pisze odrazu po proszę dane do konta a nie czeka na moją wiadomość(mam także inne rzeczy na glowie) to znaczy ze jest pewna na 100 %....

edytuj posty!
Ale z tego co ja rozumiem, to majeczka również prosiła o dane do przelewu... jednak napisała to w inny sposób - wystarczyło się domyśleć.

Niesmak na pewno pozostanie 🙂 Szczególnie po tonie Twoich wypowiedzi "obronnych" 😉 I myślę, że to akurat zawdzięczasz sama sobie a nie majeczce 😉
asds   Life goes on...
12 marca 2012 18:19
No....

U mnie wygląda ze znów mnie czeka dyskusja z sprzedającym na temat tego co rozumiemy przez pojęcie stan BARDZO DOBRY....

MAsakra.... 😵
co rozumiemy przez pojęcie stan BARDZO DOBRY....


Miłej zabawy.  🤔 Dlatego kupuję albo od znanych użytkowników, którym na pewno ZALEŻY na dobrej opinii i nie wcisną guw...na, albo na allegro.
asds   Life goes on...
12 marca 2012 18:44
No sprawę mam andzieję załatwić. Na moja korzyść raczej działa fakt że tak jak pisałam wcześniej wpłaciłam zaliczkę, a nie całą kwotę.
Tunrida Wiesz ile Ja dostaje pw "podaj nr konta" a później cisza?

Volta mnie nauczyła że dopóki nie mam kasy na koncie rzecz jest nie sprzedana.

A swoją drogą..dlaczego ludzie wystawiają towar, nie odpisują na pw, nie chcą wysłać chociaż jednej fotki.. 🤔
Dramka - bo nie wiedzą gdzie mają telefon !  😁
no własnie Dramka , najpierw chcą sprzedac a póżniej nie wysyłają nawet jednej fotki 🙂 ochraniacze veredus pewnie nadal w stajni a ty jestes chora ???
desire   Druhu nieoceniony...
12 marca 2012 19:28
[quote author=asds link=topic=5367.msg1335997#msg1335997 date=1331576372]
co rozumiemy przez pojęcie stan BARDZO DOBRY....


Miłej zabawy.  🤔 Dlatego kupuję albo od znanych użytkowników, którym na pewno ZALEŻY na dobrej opinii i nie wcisną guw...na, albo na allegro.
[/quote]
pogrubienie moje

no właśnie i niestety przez niepoważne osoby, inni - mniej udzielający sie choć uczciwi użytkownicy chcący coś sprzedać są przegrani w oczach "starych" re-voltowiczów...  🤔  choć przyglądając się temu wątkowi - po części się nie dziwie...  🙄
desire- no chyba, że pod warunkiem- "Hej. Jestem "starym" użytkownikiem forum, łatwym do zweryfikowania, Ty niestety jesteś nowym, mało znanym. W związku z tym, sama rozumiesz, że nie mam takiego zaufania, jakie Ty możesz mieć do mnie. mam propozycję. Wyślij mi towar jako pierwsza. Ja po otrzymaniu towaru zrobię przelew na konto."

A nie sądzę by wiele osób zechciało iść na taki układ.  😉
Przestaje też odpisywać na pw bez tematu  😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 marca 2012 19:49
Tunrida Wiesz ile Ja dostaje pw "podaj nr konta" a później cisza?
Volta mnie nauczyła że dopóki nie mam kasy na koncie rzecz jest nie sprzedana.


Tylko, że w tym przypadku, to sprzedająca nie podała numeru konta, a nie kupująca czekała z wpłatą.
desire   Druhu nieoceniony...
12 marca 2012 19:54
tunrida - nie raz poszłam na taki układ i nie było żadnych problemów, nawet traciłam troche kasy (prowizje) żeby wystawić towar na allegro (co by kupujący był na 100% pewny, że nic nie jest robione "ciemno" przeze mnie).  🙂  tyle, że rzeczywiście transakcje zawierałam z kimś dobrze znanym tu na re-volcie.
Z resztą nawet jeśliby mnie ktoś oszukał (np. nie zapłacił za otrzymany towar) to nie omieszkałabym wpakować rodzinke do samochodu i zrobić sobie wycieczkę w celu otrzymania należności. Pal licho, że koszty paliwa większe, ludziom bez honoru czasami warto narobić obciachu...  😎  😉
No więc gdybyś miała coś super, na co by mi ślinka leciała, to bym w ten sposób próbowała się z Tobą dogadać.
Ale gdyby wystawiała coś "koniarka92', albo "misia-zdzisia" albo jakaś inna "mrówcia97"i nie chciała wysłać w ciemno, to pieniędzy pierwsza bym na pewno nie przelała.  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się