NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

PEWNIE . mój ton. tonem majeczki nikt się nie przejmował. Zapomniałam odpisać na wiadomość , i jest z tego wielka afera. NIE MIAŁAM przy sobie numeru konta ponieważ musiałam wziąć od rodziców. Jestem także człowiekiem i także oczekuję zrozumienia. teraz odpisuję i mam nadzieję że wszyscy są z tego zadowoleni . A ochraniacze wysłałam w ten sam dzień w którym przyszły pieniądze więc nie wiem , dlaczego mam być nieuczciwa. Nie jestem tu po to żeby zawierać kontakty towarzyskie ale nie chce mieć złej opini. Sprzedaje bądź kupuje i więcej mnie to forum i ta strona nie interesuje.
Tym bardziej że nie ukrywałam w jakim stanie jest mój sprzęt a nawet doradzałam i odradzałam , na tyle na ile mogłam. Zdjęć także nie ukrywałam. problemy zawsze muszą być , szczególnie kiedy ja mam tylko siebie do obrony a przeciwko całą re-voltę.

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postow
Po pierwsze - jak chcesz coś dopisać do swojej wiadomości, która jest ostatnia w dyskusji, to kliknij "zmień" w jej prawym górnym rogu, a nie pisz drugiej swojej własnej wiadomości pod spodem. Na tym forum jest taki zwyczaj.

Po drugie - jak nie chcesz mieć złej opinii, to się o nią nie staraj. Dla mnie to, że zapomniałaś odpisać na wiadomość, sprzedając coś nie masz przygotowanego numeru konta (dodatkowo nie jest to Twoje konto, a rodziców, więc pewnie żeby sprawdzić, czy ktoś Ci przelał kasę będziesz też musiała biec do nich po informację, albo np. czekać, aż wrócą z pracy...), piszesz rzeczy w stylu "sprzedaję bądź kupuję i więcej mnie to forum nie interesuje" świadczy o Tobie.  Tak się nie zachowuje dorosły i dojrzały człowiek. I nikt Ci nie robi złej opinii - sama ją sobie wystawiasz (czyli ja oceniłam Cię tylko i wyłącznie po tym, co sama napisałaś). I w związku z tym - ja bym podziękowała za robienie z Tobą jakichkolwiek transakcji. 

asds   Life goes on...
12 marca 2012 20:31
U mnie sprawa załatwiona pozytywnie  😅
Dobra. Robcie jak chcecie. Zawierajcie znajomości i opinię. Po prostu dam sobie spokój bo ta wymiana zdań nie ma sensu. każdy dorzuci swoje trzy grosze i tak jest mądrzejszy....
ja kiedys przeprowadzalam wymiane z nieznana, nieudzialajaca sie na forum uzytkowniczka. napisalam jasno- milo sie gada, ale nic o tobie nie wiem. ja tu jestem dlugo, i pomijajac juz to, ze jestem uczciwa, to nie chcialabym siary na cale forum. wiec- to nic osobistego, ale prosze, zebys pierwsza wyslala paczke, a ja swoja nadam, jak odbiore twoja. dziewczyna sie zgodzila, obie z wymiany bylysmy bardzo zadowolone.
Tak. to ostrzeżenie wiele dało. Mam do sprzedania kilka cennych rzeczy . Można mnie oczywiście wyrzucić z re-volty ale ucierpią na tym użytkownicy którzy mogą ich potrzebować. jeszcze nigdy nie widziałam zebym musiała w sklepie musiała tłumaczyć się z tego iż nie posiadam swojego konta bankowego czy ze nie odpisałam na jakąś wiadomość. W głowie mi się nie mieści ! ludzie zastanówcie się moze o co tyle pary poszło. Oczywiście , moją sprawę łatwiej komentować bo jest bezsensowna, niż takich osób które oszukiwały. Brawa dla wszystkich komentujących -.- . Oczywiście można gdybać na wiele tematów. Nie chcę zeby mnie to dotyczyło. Nie mam zamiaru przez to się denerwować.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 marca 2012 21:31
Finezyjna, ostrzeżenie dostałaś nie za transakcję a za brak edycji postów, nikt cię stąd nie wywala 🙄 Skoro pytałaś majeczki o formę zapłaty a ona prosiła o nr. konta to znaczy że w pewnym sensie zaczęła się już jakaś transakcja a ty bez słowa sprzedajesz towar innej osobie, od której akurat na chybił trafił otworzyłaś wiadomość o chęci kupna. To JEST niepoważne i pasuje do wątku jak najbardziej.
Finezyjna, ostrzezenie jest za brak edycji postow, co jak widac jednak dalo efekt, bo ostatni twoj wpis edytowalas. nie ma to nic wspolnego ze sprawa omawiana.
akurat wszystkie wcześniejsze wpisy także edytowałam -.- oprócz ostatniego. płakać mi się chce normalnie.
Boże... Ty widzisz i nie grzmisz 😤. Czy jest psycholog dziecięcy na sali?!  😲 Jeszcze się nam potnie...
asds   Life goes on...
12 marca 2012 21:51
Od dziś nowy preogram na antenie Re-Volta TV!

"Surowe Re-Voltowiczki"
  😎
Tak naprawde to nie wiem, jaki nick ma uzytkowniczka, o ile jest zalogowana, ale nie polecam transakcji z osoba o mailu talka1991 [talka1991@onet.eu]
Najpierw ok, potem prosba o poczekanie na przelew bo problemy ze zdrowiem konia, teraz od 29 brak kontaktu.
Zgodnie z ostatnim wyslanym do tej osoby mailem wpisuje na czarna liste.
Może by zrobić jakiś znaczek przy profilach osób, które ewidentnie oszukują??  Właśnie staram się odzyskać moje 550 zł i głupia wcześniej nie zajrzałam do tego wątku ;/
asds   Life goes on...
12 marca 2012 21:58
Może by zrobić jakiś znaczek przy profilach osób, które ewidentnie oszukują??  Właśnie staram się odzyskać moje 550 zł i głupia wcześniej nie zajrzałam do tego wątku ;/


550z??? Łojezu...Co sie stało?
majeczka   Galopem przez życie!
12 marca 2012 21:59
eee była taka piosenka "rycz mała rycz..."  czego się spodziewać po kimś kto na pytanie "dlaczego napisał że sprzedaje mi sprzedał komuś innemu" odpowiada "żebyś się zastanawiała 🙂 " proponuje nie zwracać uwagi, wcisnąć magiczny przycisk...

jak tam sytuacja z Dancer? Pamiętam jak sprzedawał/a ochraniacze na re-volcie, za podwójną cene jaką miały te ochraniacze na allergo (używane, wstawił/a nawet te same zdjęcia co ktoś w aukcji allegro)
ciekawe czy ktoś czytał regulamin tego forum. Piszemy o REALNYCH PROBLEMACH . Chciałam sie tylko wytłumaczyć lecz inni mieli ku temu pretekst by troszkę pozjeżdżać. Nikt nie pomyślał że odpowiedniej jest to zrobić na privie bo to nie forum na tego typu problemy.
a co mialam odpisac twoim  zdaniem majeczka? myslę ze opowiedź powinna być tak samo bezsensowna.
od equi.dream kilka miesięcy temu kupiłam pasze na ponad 500 zł, ciągle nie mogła mi paszy dostarczyć, a teraz nie oddaje pieniędzy

poprawilam tag
asds   Life goes on...
12 marca 2012 22:12
😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲


Lwinka


I am speechless.....
Ja też, tym bardziej, że nie potrafię z nią nawiązać kontaktu.

Przykre to jest.

Co myślicie o tych znaczkach??  Przy profilach osób, które oszukują na pieniądze.
majeczka   Galopem przez życie!
12 marca 2012 22:21
a ja mysle że wystarczyła by odrobina kultury i tematu by nie było a tak sama sobie wystawiłaś świadectwo... i skończ już bo sama pogrążasz się jeszcze bardziej i nie pouczaj tutaj o czym mamy pisać na forum a o czym nie, tym bardziej skoro ciebie to forum nie interesuje!

Lwinka, a próbowałaś przez face?

Nie mam face, ale mam telefon, mail, adres z przelewu. Telefonu nie odbiera, na smsy nie odpisuje...
Finezyjna- nie rzucaj się. Bo to co zrobiłaś JEST niepoważne. Może nie nieuczciwe, ale bardzo mało poważne i mało kulturalne po prostu.
Rozumiem, że dostałaś kilka propozycji zakupu. I kilka próśb o numer konta. I tak- majeczka pisząc, że "chce przelać teraz" też o ten numer prosiła w ten sposób.
Nie mogłaś dać numeru konta bo nie było taty. Ok.
W międzyczasie nie miałaś jakoś neta. No przypuśćmy, że ok. (( choć osoba sprzedająca powinna zadbać o kontakt z klientami)

A potem miałaś i numer konta i net, otworzyłaś pierwszą lepszą wiadomość i tej osobie podałaś dane do przelewu. I tu zaczyna się twoje niepoważne zachowanie. Skoro napisałaś wcześniej majeczce, że "sprzedajesz jej", to powinnaś otworzyć maila od NIEJ, a nie od kogoś innego.
Dalej..... Nawet jeśli się rozmyśliłaś i postanowiłaś je sprzedać komuś innemu ( w sumie twoje prawo) to zwykła kultura wymaga, żeby napisać krótkie maile do innych osób, informujące o tym, że towar sprzedałaś komuś innemu.
Wyszło, że w dupie masz innych chętnych i nie są warci nawet tego, żeby ich poinformować, że nie muszą już czekać na ten numer konta. Też bym się wkurzyła, gdybym siedziała i czekała na dane. Zwłaszcza, gdybym po wcześniejszej wymianie maili była pewna, że obiecałaś towar sprzedać mi.
wszystko


dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
13 marca 2012 06:41
Lwinka, zrobię te znaczki czy jakoś oznaczę, a póki co to zapamiętaj ten nick co masz problem i Siss.

Słuchajcie, jak dam kolor czerwony będzie dobrze?

Proszę o wskazanie nicków, które wg Was najbardziej narozrabiały. Oznaczę je w ten sposób.


Aktualizacja




[s]Agaleon – wyjaśnione[/s]
ARONIA222 – po zwrocie bryczesów Dramka nie dostała kasy
Adrianna32 – brak zwrotu kasy dla Tanzerin
agata* - spór z k_cian – towar niezgodny z opisem, brak wymiany
[s]Andre – wyjaśnione[/s]
[s]Anderia – wyjaśnione[/s]
annkathrin – spór z azazu93 o wymianę – nie doszedł pad
arabianka – spór z Dolqa – pomoc przy obozie, obiecała – nie przyjechała
Atos – spór z aniaagre o bryczesy (za duże, brak możliwości zwrotu)
[s]BaŚ – wyjaśnione[/s]
beata.e222/ Sylkam_38 / marta_88 – różne nicki, mieszanina w transakcjach, blokowanie towaru, spór z InteriorTerra, próby wyłudzeń
Bell – spór z Dzionką. Nie zapłaciła Dzionce za jazdy i dzierżawę.
[s]bella – wyjaśnione[/s]
[s]blendzior95- wyjaśnione[/s]
[s]buu – wyjaśnione[/s]
Caira – wpisana przez Demonową. Zakupiony pad okazał się w gorszym stanie niż na zdjęciu.
celly – wpisana przez Muffinkę, zakupiony kantar okazał się za mały
Celtowa – wpisana przez Carunię. Zapłacone wędzidło nie doszło.
Cintra - wpisana przez Dramkę (wymiana puślisk)
chudapigi – wpisana przez bjoork, Claudię, LOVELY. Problemy z wysyłkami, zwrotami i ogólnie trudny kontakt.
CLAY – wpisana przez Zairkę, blokuje towar, zamawia i urywa kontakt.
cudna_11 – wpisana przez tunridę – rozmiar czasów inny niż zamawiany, oraz przez Kaarina – transakcja dziwna.
cyntia – wpisana przez SIWEK – zakupione ogłowie okazało się niekompletne i zniszczone. Userka nie chce oddać pieniędzy, oraz wpisana przez chudapigi – zamówiony towar okazał się sprzedany na Allegro
Dancer - wpisana przez Zelmutek (oszustwo na kasę - szczotki), haflingerowo (oszustwo na kasę - siodło)
Dasia – wpisana przez FAZĘ – nie zwróciła pożyczonych pieniędzy, oraz darlogę – próba oszustwa
derige – wpisana przez akzzi, zakupione ogłowie firmowe okazało się no name
Dramka – wpisana przez Iskrzaczek (nie rozumiem do końca za co), przez jaksa (sprawa z siodłem), FirstLight (sprawa strzemion),Stokrotka***(zwrot kasy był ale nie cały – koszty przesyłki), 
elen – wpisana przez Cobrinha.  (brak przelewu), przez pędzący wicher (brak zapłaty za towar), Koniczka (brak przelewu),
[s]enigma_28 – wyjaśnione[/s]
[s]episode – wyjaśnione[/s]
equi.dream – wpisana przez Orzeszkową (oszukanie, brak kontaktu), disco (brak zwrotu kasy), k_cian (zamówiła pad i urwała kontakt), darloga (towar w złym stanie, trudny kontakt), Ramires (zniszczony towar), maxowa (nie odebrała specjalnie zamówionej rzeczy), 
Fanga – wpisana przez marysia 550 (brak wpłaty w zabawie urodzinowej)
Faszka – wpisana przez Ciskę (brak zapłaty za towar)
gajara18 – wpisana przez Katija (czapraki)
Gandini – wpisana przez InteriorTerra (problematyczna wymiana)
hektor/Alicja W – wpisana przez CeraŁ (oszustwo przy wymianie)
Hexa – wpisana przez kolorwiatru (brak pieniędzy za derkę),
intryga92 - zamawia już niby robi przelew i kontakt się urywa, wpisała Olcia86
Iskiereczka – wpisana przez Wezyrowe (wymiana),
Iskierkaa93 – wpisana przez maxowa (brak kontaktu po rezerwacji towaru)
ISKRZACZEK – wpisana przez Dramkę (umówiona transakcja, a sprzedaż komu innemu),
[s]jago – wyjaśnione[/s]
jascus199 – wpisany przez konie24 (zamawia za pobraniem i nie odbiera)
[s]Jaskierkowa – wyjaśnione[/s]
jojo – wpisana przez zkonmiprzezzycie (zaklepała towar i nie kupiła)
Jotusia – wpisana przez mela86 (sprzedała buty o  różnych rozmiarach)
KajO – wpisana przez Pumę (zapłacony towar nie doszedł)
Kalia - wpisana przez duunię (oszutwo na kasę)
karen – wpisana przez maxową (brak przelewu),
Karina7 – wpisana przez Fantazję (wymiana), Enii (brak kasy za towar  brak towaru), Ruda77 (siodło), Wezyrowe (brak wymienionego towaru), mtc (brak zapłaconej paczki), kate1121 (smar, ochraniacze)
Karmela – wpisana przez Cintrę (rłączniki)
katakumby18 – przez Dada (umawia się na transakcję i sprzedaje komuś innemu)
[s]Katarzyna0585 – wyjaśnione[/s]
kinia992 – wpisana przez majeczkę (wspólne zamówienia na e-bayu – brak kontaktu)
KolorWiatru- wpisana przez Jara (koń z modeliny)
koniara108 – wpisana przez orjentica (siodło)
konie_3 – wpisane przez Markizowa (próba wyłudzenia siodła)
konie-legnica – bera7 (transport),
Likier – wpisana przez konik morski (oszustwo), kolorwiatru (pad)
llilaa – wpisana przez martuuu i Majorową(złożyła zamówienie i urwała kontakt)
Lov – wpisana przez szuwar (zakupiona derka okazała się zniszczona, a wystawiona na stan bdb)
[s]magdaszka[/s] - wyjaśnione
majka – wpisana przez Dramkę (rezerwuje towar i urywa kontakt)
Medziiik – wpisana przez marysia 550 (zabawa urodzinowa), chill2 (brak kompletnego rozliczenia)
Melanie – wpisana przez akzzi (rezerwuje i się rozmyśla)
Minosia – wpisana przez raja (nie wysłała zamówionego siodła)
moneta – wpisana przez Judymira (pad zniszczony), konto usunięte
Naciau – wpisana przez Dramkę (rezerwuje i rezygnuje), somebody (brak zakupionego naczółka), marysia550 (zabawa urodzinowa), asds (wymiana), Cintra (zakupiony czaprak w złym stanie)
Nadżafowa – wpisana przez horse_art (brak zwrotu pieniędzy za termobuty)
Naska – wpisana przez Siss (obót wpłaconymi pieniędzmi zamiast realizacja zamówienia)
nightmare – wpisana przez Insomnia_90 (zamawia i urywa kontakt)
Nikitaa – wpisana przez Ollala (wymiana), akzzi (wymiana), Likier (wodze), Ada (nauszniki)
olafasola – wpisana przez olcia86 (wymiana)
olcia86 – wpisana przez deborah (zwrot pieniędzy)
Pacia – wpisana przez marysia550 (zabawa urodzinowa)
Palomaa – wpisana przez kkatek (zakupione ochraniacze nie dotarły)
paulut – wpisana przez noen (wymiana)
pejcia1 – wpisana przez eMi1428 (brak realizacji zamówienia), Insomnia_90 (zamówienie niekompletne)
Petit – wpisana przez LOVELY (derka),
PinkPanther/Fluttershy – wpisana przez monia (zwrot pieniędzy)
Puma – wpisana przez akzzi (czapraki)
reniaa – wpisana przez Livię i agatę* (zamawia towar i urywa kontakt)
[s]Rewir – wyjaśnione[/s]
Rita – wpisana przez darjamajka (powodu nie podała)
Saharynka – wpisana przez Dramkę (potwierdza zamówienie i rezygnuje)
saliniak – wpisana prze equi.dream (derka)
Shilton – wpisana przez Ciskę (miganie się przed zapłatą)
Siss – wpisana przez [s]m.indra[/s], [s]arimonę[/s], minerwę, katkę, juliadnę, chudąpigi, cudną_11, (oszustwa finansowe)
sonia346 – wpisana przez admira (brak zapłaconego towaru)
sophieanne – wpisana przez somebody (zamawia i urywa kontakt)
Tajfunowa – wpisana przez Zairkę (książka)
Truskafffka13 – wpisana przez majeczkę (zamawia i urywa kontakt)
walarajdowiec – wpisana przez olcia 86 (brak zwrotu pieniędzy)
Wezyrowe – wpisana przez Karina7 (wymiana), InteriorTerra (wymiana), meithner (zamówiony towar okazał się zniszczony), 
Wilczyca – wpisana przez Dzionkę (problemy ze sprzedażą siodła), dychę (spóźniony i zniszczony towar)
zaćjesz – wpisana przez majeczkę (dług)
Zeave – wpisana przez majeczkę (zamawia i milczy)
zorza.polarna – wpisana przez InteriorTerra (problematyczna transakcja)
Za co mnie wpisała Iskrzaczek??
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
13 marca 2012 07:25
Dramka poszukaj sobie informacji w tym wątku :kwiatek: bez przesady z tym lenistwem 🙂
noen   A story of a fighter of our human race
13 marca 2012 07:40
dragonnia, to chyba chodzi o to, zeby Ci uzytkownicy mieli przy swoim awatarze jakis podpis, ale moge sie mylic, jest za 20, 9 rano 😀
Przy profilu Może być np. Koszyk sklepowy z jakimś znaczkiem ostrzegawczym albo skoro Juz mamy nowe ogłoszenia to coś na kształt komentarzy na alle? Czy jest to wykonalne?
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
13 marca 2012 08:17
Przeze mnie nie. Ja mogę jedynie kolorem oznaczyć. Ale też nie teraz, bo jestem w pracy i wpadam tu z doskoku. Więc też proszę o wyrozumiałość.
Lwinka bardzo proszę o przemyślenie najpierw rzeczy, które wypisujesz, bo to cholernie niesprawiedliwe, po miesiącu od zamówienia przez Ciebie pasz widząc, że prędko w Gliwicach nie będę chciałam Ci odesłać pieniądze, nie chciałaś, powiedziałaś, że poczekasz, po czym nagle w ciągu trzech dni Ci się odwidziało, a ja mam Ci oddać kasę za worki, które leżą u mnie w domu. Umawiasz się ze mną inaczej, po czym piszesz bzdury, nie odebrałam trzech telefonów wczoraj wieczorem, o 23. To na prawdę nie jest brak kontaktu
Dramka poszukaj sobie informacji w tym wątku :kwiatek: bez przesady z tym lenistwem 🙂


Bardzo dobra rada  :kwiatek: Okazuje się że to Ja wpisałam Iskrzaczek na liste  🤔

Nie wiem w dalszym ciągu dlaczego ona mnie wpisała? Może bo Ja ją wpisałam?  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się