Pensjonaty we Wrocławiu

Evson zdaje się, że na Partynicach można się wkręcić w hipoterapię,
jaka jest teraz cena w galowie?


ja się wyprowadzałam w styczniu to było 400.
Ponoć jak więcej koni to można się targować (ja miałam dwa, ale o tym że można się targować dowiedziałam się na sam koniec :P)
Osobiscie moge polecic rekreacje w Lizawicach. Stałam tam w pensjonacie i nie raz widzialam w jaki sposb prowadzone sa jazdy. Do dzisiaj odwiedzam dziewczyny wiec nic sie nie zmienilo w tej kwesii. Konie nie sa przeciazone, chetne do pracy(czasami chyba az za bardzo;P) i nie ma mowy ze dostaniesz gotowego konia na jazde😉 Rekreacja na wyskim poziomie ( Zairka juz dba o to zeby nie bylo dupo-klepania😉) Warto sie wybrac i sprobowac🙂
zulu   późne rokokoko
12 marca 2012 18:26
Słuchajcie, kolega (zupełny lajkonik) zastrzelił mnie pytaniem o naukę jazdy konnej, żeby móc... strzelać konno z łuku.  🏇

No Hucuła to mu raczej nie polecę 🙂

Macie jakieś rekomendacje? Raczej zachodnia strona Wrocławia, kolega mieszka pod Strzelinem.
My u siebie w ośrodku zajmujemy się łucznictwem konnym. Ale z Wrocławia do nas jest ok. 80 - 90 km. Jak coś to PW.
Zaraz pod Strzelinem ma Ludów Polski. Z łuku nie strzelają, ale można się pouczyć jeździć 🙂
Strona stajni: http://konie.strzelin.pl/
Hucuł, nieeeeeee.
Może i jestem niepojętna, bo nie nauczyłam się np. siodłać ani nawet porządnie siedzieć na koniu, choć siodłałam setki razy i jeździłam też......
Czas tam spędzony był genialny, spotkałam swoją "końską miłość" i najlepszą przyjaciółkę.
Niestety, można tam nabyć ogrom złych nawyków, które trudno wyplewić.
dzieki dziewczyny za odpowiedz 🙂
w ludowie to nieco... dziwnie jest 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
12 marca 2012 21:28
Co do Lizawic to dziękuje za opinie, staram sie jak moge :kwiatek: 😡
Nie polecam sie bo jednak dla małego dziecka to jest 20km od Wrocławia 🙁
w ludowie to nieco... dziwnie jest 😉


Katija, czemu? 😉 Bywam tam czasami (co prawda rzadko- raz na parę miesięcy), i jestem ciekawa co oznacza to dziwnie 🙂
bylam tam dawno i bylo dziwnie. to jedyne okreslenie, ktore przychodzi mi na mysl. dziwnie, czyli nie zwyczajnie.
nie potrafię odzyskać moich pieniędzy od equi.dream jest mi winna 550 zł. Proszę o pomoc osoby, które miały z nią problem bądź są w stanie mi pomóc.
zachodnia strona Wrocławia, kolega mieszka pod Strzelinem.

na wzgórzach strzelińskich jest pełno stajni.(raczej agroturystyki zmożliwością jazdy konnej)
1. wieś Nowina
2. w białym kościele
3. w okolicy wsi Gębczycy
4. w Henrykowie są konie ale tam chyba nie ma instruktora

i na początku wzgórz strzelińskich od strzelina tylko nie pamiętam wioski, na mapie turystycznej kiedyś znalazłam.

raczej tam nie będą strzelać z łuku ale można popytać może ktoś wie gdzie stacjonują bractwa rycerskie i tam spróbować.

katija, a to dawno jak dawno było? rok, dwa, pięć?

Frans, Biały Kościół jest nieaktualny, wiem bo mieszkam 🙂 Kiedyś było parę koni i szkółka, teraz ostał się jeden kuc szetlandzki. No i moje dwa prywatne, ale nie uczę na nich jeździć 🙂
Koło Gębczyc tez są prywatne, nie wiem czy tam uczą jeździć.

A co  do bractw przy stajniach- wiem, ze w Hucule coś takiego ma miejsce. Chyba w niedziele tam jeżdżą.
W Strzelinie parę lat temu było bractwo rycerskie, ale się rozpadło.
Chiquita, eee, raczej wiecej niz 5 😉
Chiquita, eee, raczej wiecej niz 5 😉

Ach, to wtedy rzeczywiście dziwnie było. Teraz kto inny to prowadzi 😉
Z tego co się orientuję przy Hucule są Husarzy, a "klasyczne" łucznictwo konne to bardziej formacje azjatyckie.
zulu   późne rokokoko
14 marca 2012 18:12
Chiquita  :kwiatek:
ibmoz, dzięki za namiary, zapytam kolegi czy odległość mu pasuje i jakby co się odezwę.
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
14 marca 2012 22:43
Myślę że " jakość obroniła się sama".

Wstawiam to tylko dla tych którzy nie wierzyli i mieli dużo na ten temat do powiedzenia (nie wiedząc nic).


1-sze zdjęcie mój koń w Wierzbicach- marzec 2011, Grobla- październik 2011, Mrozów- marzec 2012.
2-gie zdjęcie przeprowadzka z Grobli listopad 2011, Mrozów-marzec 2012.

Temat uważam za zakończony.
matko 😲
A ile stałaś na Grobli??
Czy mi się wydaje, czy teraz nie powinno być suchych liści na drzewach w takiej ilości???
zima niektóre nie gubią, np. młode dęby. A co do Grobli - cóż, wcale mnie to nie dziwi.
Powodzenia w nowym miejscu 🙂
westunia, masakra
A my się przeprowadzamy do Mikrowa do P. Rafała, już zaklepałam miejsce 😅 Bardzo pozytywny człowiek, zna się na rzeczy, klimat fajny, odrazu polubiłam stajenke. No i blisko z Wrocławia mam 🏇
Lily to nie daleko mnie bo ja mieszkam na Zakrzowie a mam konia w Kamieniu 🙂
No proszę 🙂  na zatorskiej, w tych okolicach również mój brat mieszka od niedawna w nowym budownictwie. Nic tylko sprowadzać jak najszybciej konia 🙂
westunia   Dans la vie il fant avoir la passion
15 marca 2012 13:38
zima  ok. 8 miesięcy(ostatnie 2-dramat). U Nas była cały listopad zielona trawa... jesień i deszcz późno nastały..zima też.
espana Dziękuje bardzo!
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
15 marca 2012 13:49
[quote author=incognito link=topic=170.msg1335669#msg1335669 date=1331560716]
Może dla specjalnych klientów 400, ja byłam osobiście i właściciel powiedział 500


400 dla wszystkich. Może bardzo nie chciał, żebyś tam wstawiła konia 😉
[/quote]

To ciekawe🙂 zwłaszcza, że rozmowa rozbijała się o standardowych kilka pytań i parę konwenansów, może moja aparycja jest aż tak odrażająca, że nie zasługuje na "zwykłą" cenę. 😁
incognito, Może planuje podwyżkę i już nową cenę usłyszałaś.  🤔
Btw, jednak idziesz z koniem do pensjonatu?
zima  ok. 8 miesięcy(ostatnie 2-dramat). U Nas była cały listopad zielona trawa... jesień i deszcz późno nastały..zima też.


To i tak długo wytrzymałaś, patrząc na konia... Najważniejsze, że już jest lepiej 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się