KOWALE

Nadżafowa,  😵
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] a ty nabijasz posty :P
Burza, jak masz jakiś problem to już nie moja wina. Czytałam poprzednie strony, owszem ale była mowa o kilku innych kowalach i nie byłam pewna czy to jego numer. przepraszam za  🚫
Ja nie mam problemu, ja nr mam 🤣
Wezyrowe   Mon cheval cheval!
12 lutego 2012 12:41
Przepraszam za  🚫 ale czy struga ktoś z re-voltowiczów konie w okolicach śląska lub z małopolski ew. czy mógłby dojechać w przyszłym tygodniu do 1,2 koni w okolice chrzanowa?
Prosze o PW.
Zadzwoń do Grześka Ciemierza, jeździ w tamte rejony, a polecany jest przez kilka osób.
Ja mogę na prawdę szczerze polecić na pomorzu Mateusza Szczęsnego!
jest świetny, mój koń, który ma zniszczone kopyta przez kowali z przypadku wreszcie chodzi normalnie, nie palcuje i co najważniejsze nie kuleje.
Pan Mateusz podchodzi do każdego konia indywidualnie, ogląda w ruchu, patrzy na kopyto z każdej strony, każdemu koniowi poświęca czas.
Robił  waszym koniom kopyta pan Grzymisławski Michał ?
Chciałabym opinię o nim usłyszeć ...
nic miłego o tym człowieku nie słyszałam, ma twardą rękę do koni...
tutaj warto zajrzeć :

www.podkuwanie.pl


pozdrawiam

edytuj posty
Asik955   Wegusiowo-Tanderowa
16 lutego 2012 09:47
Znacie jakiś godnych polecenia kowali z Poznania lub spod Poznania (okolice Lubonia-Puszczykowa) ?
dookie  Akurat ja Łukasza nie polecam... Źle wyciął mi konia kilka razy, ale polecam braci Marka i Piotra Iśków.
Pomorzanie, czy komuś robił konie Adam Gudalewski? Szukam opinii na jego temat. Będę wdzięczna za informacje :kwiatek:
liest123 dziwne jest  to co piszesz, bo wiem że gdyby Łukasz coś źle zrobił to zawsze można do niego zadzwonić i mu powiedzieć, przyjedzie i poprawi jak trzeba, a Iśków to znam za dobrze, podkowy ciasno kute na czwarte dziurki, kopyta zawężone a strzałka mała wąska i często gnijąca. ich kopyta z daleka widać bo zawsze jedno jest strome a drugie płaskie..ale Twój wybór, fakt chłopaki gadane mają i potrafią dobrze nakręcić klienta🙂 ja dawno z nich zrezygnowałam, moje konie (8 szt) robi Łukasz i od tamtej pory nie mam kłopotów z kopytami. pozdrawiam
A ja nie poleciłabym ani Łukasza ani braci 😉
jak kuc to porządnie a nie byle taniej
Mój koń  źle był zrobiony przez Łukasza kilka razy i nie polecam. To moja opinia,  Iśkowów znam wiele lat i zamawiam tylko ich od czasu, gdy zrezygnowałam z Łukasza.
Mają gadane, ale nigdy nie zdażyło  mi się, by mój koń miał źle zrobione kopyta i złego słowa na nich nie powiem  🤣
ech kiedyś też tu polecałam braci Iśków więc wypada odezwać się, bo niestety popsuli kopyta mojego konia  😤... nie będę wchodzila w szczegóły, bo nie jestem fachowcem, ale wklejałam kiedyś na tym forum fotki zrobionych przez nich kopyt i dostałam jedynie rady, że mam zmienić kowala  🙄
o tu pisałam i są fotki to z lutego, więc prawie rok robili mu kopyta
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,1198.300.html

Zmieniłam kowala i problemy po kilku mieś. zniknęły  😉
Hm no nie wiem. Mi Iśkowie jeszcze nigdy nie zbabrali kopyt, więc narazie jestem zadowolona.
aneta   foto by Tynka
20 lutego 2012 09:06
Właśnie się dowiedziałam, że mój kowal wyjeżdża za granice 😵 - Staśkowiak Andrzej, dobry w tym co robi dodatkowo świetny gawędziarz. Moja buła polubiła go od początku( a jest bardzo nieufnym koniem) co dla mnie również dużo znaczy. Możecie polecić kogoś z autopsji kto przyjedzie jeśli się umawia, dobrze zrobi to co trzeba , wyjaśni jeśli pytam i przyjedzie TYLKO do dwóch koni, które nie są kute. Chodzi mi o kogoś z okolic Malborka- Sztumu- Kwidzynia.
Macie numer do jakiegoś kowala z okolic Wyszkowa/Jadowa/Łochowa?? Który by pilnie przyjechał i zrobił jednego konia jak najszybciej?
Czy ktos zna KOWALA KOBIETE z okolic POMORZA? Bardzo mi zalezy... Mam konia ktory nie toleruje mezczyzn... Przod ok tyl panika.
POTRZEBUJĘ PILNIE NAMIARY NA DOBREGO KOWALA Z DOLNEGO ŚLĄSKA okolice Książa 👀
liest123 dziwne jest  to co piszesz, bo wiem że gdyby Łukasz coś źle zrobił to zawsze można do niego zadzwonić i mu powiedzieć, przyjedzie i poprawi jak trzeba, a Iśków to znam za dobrze, podkowy ciasno kute na czwarte dziurki, kopyta zawężone a strzałka mała wąska i często gnijąca. ich kopyta z daleka widać bo zawsze jedno jest strome a drugie płaskie..ale Twój wybór, fakt chłopaki gadane mają i potrafią dobrze nakręcić klienta🙂 ja dawno z nich zrezygnowałam, moje konie (8 szt) robi Łukasz i od tamtej pory nie mam kłopotów z kopytami. pozdrawiam

Oczywiscie, Łukasz potrafi sie do błędu przyznac i zrobic jak trzeba
[quote author=Panama;* link=topic=97.msg1335685#msg1335685 date=1331562537]
liest123 dziwne jest  to co piszesz, bo wiem że gdyby Łukasz coś źle zrobił to zawsze można do niego zadzwonić i mu powiedzieć, przyjedzie i poprawi jak trzeba ...

[/quote]
No dobra, a jak wytnie za dużo to jak poprawi? 😉
Macie numer do jakiegoś kowala z okolic Wyszkowa/Jadowa/Łochowa?? Który by pilnie przyjechał i zrobił jednego konia jak najszybciej?


Grzegorz Pisarek  880090283

a tak w ogóle to skąd ma normalny, przeciętny posiadacz konia wiedzieć, że kowal coś zrobił źle?? Rozumiem: odpada podkowa= źle, koń kulawy= źle, koń sztywny=źle... wizyta kowala nie powinna być koncertem życzeń, wzywam fachowca i liczę na to, że on się zna na swojej robocie. Rozumiem, że ważna jest współpraca właściciela z kowalem, coś jak wywiad podczas wizyty u lekarza ale spotkałam się z tym, że klient zostawiał wytyczne z cyklu- tu przytnij tak, to zostaw tak... dla mnie to bzdura ❗
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
13 marca 2012 19:18
Prosiłabym bardzo o skończenie tematu na temat Łukasza Walczaka - rozmawiałam z nim i oświadczył on, że nigdy nie robił żadnego konia forumowej liest123 gdyż ma ona konia od ok miesiąca. Dodam tylko, że ten kowal robi konie, na których jezdze od czerwca i nigdy nie było żadnego problemu. Na dodatek widziałam konia, ktory miał na prawde bardzo przerośnięte kopyta nie robione rok - po zrobieniu kopyt koń nie po poznania! Bardzo przepraszam, jeżeli kogoś uraziłam.
ja rowniez nie polecam braci Iśków, zpaprali kopyta mojej konince, a do tego nie maja zbyt dobrego podejscia do konia (akurat do mojej kobylki nie mieli, jest dosc wrazliwym koniem), wielu moich znajomych z okolic tez ich nie poleca, a co do lukasza walczaka to polecam po Iśkowach bardzo ladnie wyprowadzil konince kopyta i ma duzo cierpliwosci i odpowiednie podejscie.
A kojarzy ktoś Wojciecha Grysia?


Wojtek nie jest podkuwaczem. wymyślił sobie, ze jak pojezdzi z doswiadczonym kowalem, i poszpanuje jaki to on dobry to jest juz pelnoprawnym podkuwaczem. nie warto, chlopak nie ma zielonego pojecia co robi, rżnie na oślep, byleby pod wzorzec pasowało, a w łódzkim jest kilku duuuzo lepszych. nie warto naprawdę. metoda jak zarobic a sie nie narobić to jego dewiza.
Witam serdecznie,
Z zaciekawieniem przeglądam ten wątek i pomyślałem, że umieszczę w nim informację na temat swojej osoby. Mam nadzieję, że nie zostanie to uznane za spamowanie.

zostalo to uznane za spamowanie. mozesz dodac swoje namiary- i tylko to, do watku "wazne telefony"
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] reklama na forum
Tak wejde i polecę Iśkówów 🙂
Jestem ich kolejnym zadowolonym klientem 🙂
Dobry kowal nie musi się reklamować  🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się