Konie czystej krwi arabskiej

Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
12 marca 2012 19:57
Już gdzieś mi podobne mignęło w aranżacji pustynnej  😍 piękne  😍 😀
to ja poproszę  :kwiatek: o fotki Zawieja 😍
tez na Z

Zachary i dzikie kaczki
Jak jesteście przy temacie obrośniętych mamutów....



Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
13 marca 2012 10:17
Nic nie pobije naszej babuszki Anatolii pod zględem kłaków 🙂

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
13 marca 2012 10:32
ojoj.. ale Ruda ślicznie wygląda !!!!!
a mój nic nie zarósł  😉 , mimo, że przez całą zimę stał w boskie angielskim  😀



Złota wrzucaj więcej zdjęć maluszka !!!
Kawusia - off-  jakiej maści jest to w tle?😉
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
13 marca 2012 11:41
Maćku, to w tle to klaczka cremello 😉
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
13 marca 2012 15:38
ganasz, jak tylko do niego pojadę, to obiecuję zrobić  🙂 Póki co musi stać daleko, bo mieliśmy dużo ciekawych doświadczeń w "pensjonatach"  🙄 Ale zaraz zaczynamy budowę...  😀 I za oby nie dłużej niż 2 lata będę go miała na swoim  🙂

Kawusia, młoda Ci fajnie rośnie, dobrze kojarzę, że ona ma niecałe 2 lata? Ciekawa jestem jak będzie się dalej rozwijać  🙂

A Zachary - jak to Zachary - dostojny i męski
Interior Terra, a co to za gniade? Kojarzę Was już sprzed kilku stron, ale nie mogę Was do niczego przypiąć?

A swoją drogą, to ciekawe że starsze konie mają takie mega futro i takie faktycznie typowo "starcze" - zupełnie innej "jakości"
Zduśka- Twoj Callisto jak zwykle obłędnie przystojny!

Kawusia- Babcia Anatolia pięknie wygląda!

Ganasz- wstawiaj , cudenko! naprawde jak na pustyni!

Dzisiejsza Fuzja- jak na dumną arabkę przystalo, choc futro jeszcze zimowe...
😲 Fuzja - mój ideał araba. Przepiękne!
Daihla - gniade to Epikurejczyk 😉
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
13 marca 2012 17:59
Daihla, młoda jeszcze roku nie skończyła (ur. 30 marca) ale kawał babska z niej, już ma jakieś 153-154 w kłębie, uff.

Złota, Fuzja obłędna 🙂.
uff babeczki ale te nasze arabki śliczne 😅 😜
Oj Złota zdjęcia zimowe skończyły się jak moja komórka nie wytrzymała mrozów i "zmar(z)ła"
U nas pogoda halowa już nie pamietam kiedy byłyśmy w terenie. a jak byłyśmy to było tak i tak Maceba wcierała w siebie błoto z całej okolicy 😤
Incantowa   Ask often, be content with little, and caress...
14 marca 2012 08:49
Złota, Fuzji nawet w błocie "do twarzy" 😉 Piękna.
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
14 marca 2012 13:54
wadero, uwielbiam Twoją Macebę! To taki pozytywny łobuziak - skrzat leśny 😉 tudzież elf  🤣  😍  Ona doskonale interpretuje powiedzonko, że konie są albo szczęśliwe, albo czyste :-)


A Fuzja faktycznie - grzechu warta 🙂 bardzo żeńska  🙂 Zlota no, no 🙂

Kawusia, dużo się nie pomyliłam, ale to kawał baby z niej, jak jeszcze roku nie ma a już taka postawna. Chyba się szykuje fajna, mocna kobyłka?

A Rudy Zduśki to golas tak jak i mój  🤣
Piękne te zimowo - błotne araby  🙂 Mogłabym zostać fanatyczka  🤣
Daihla, dziękujemy :kwiatek: wiesz trafnie ją określiłaś, to taki dobry duszek z silną osobowością 😀iabeł: i z dedykacją  😅Maceba w różnych odsłonach (i nie tylko ona) http://galeria.evatronix.pl/ja&moje.htm
Daihla   Zawiej - the Horse I was born for
15 marca 2012 06:10
O jaaaaaa  😍 😍 😍 😍
Cudowne zdjęcia! A co Maceba robi z tym kołem ratunkowym? Podrzuca sobie?  🤣

A tak poza tym, to nie przyjęłabyś mnie na jakąś praktykę?  😀 Zawiejcia szanuje mnie i moją przestrzeń i ogólnie wszystkich ludzi i nie ma problemów z dominacją nawet przy grzejących się kobyłach, jest grzeczny i przewidywalny, ale to co Wy robicie to mistrzostwo! Też tak bym chciała 😀
Złota cudeńko 😉
Daihla z kołem było tak, rzuciłam pokazuję i mówię "podaj", a  Maceba niosącw moim kierunku zaczęła je sobie podrzucać, upadało, podrzucała itd aż doniosła i podała 😉
Oczywiście zapraszam na praktykę albo przy najmniej w odwiedziny jeżeli zwędrujesz w nasze tereny 😅
Maceba jest bardzo kreatywna jak to arab takiego porozumienia stosując te same metody nigdy nie osiągnę z małopolanką. Inny sposób myślenia ale jest to dla mnie komfortowa sytuacja do porównywania zachowań klaczy. Bardzo się od siebie różnią charakterem ale wspaniale uzupełniają 😍
abre   tulibudibu
17 marca 2012 10:58
Zapowiada się interesująco, jestem ciekawa formy wydania.

http://wyborcza.pl/1,75475,11356679,Emir_Kataru_wyda_polskie_arcydzielo.html
Złota piękna ta twoja blondyna.
Pozdro.
Witam, mam pytanie, czy jeżdził ktoś w siodle rajdowym ROC(model Indurance). Może ktoś wie jak się w nim siedzi, może ktoś potrafiłby porównać je do  syntetycznych siodeł rajdowych Podiuma?
pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi🙂
Pesal może podpytaj w wątku o siodłach też 🙂
mamy jeszcze jednego jednego "biegacza" do kibicowania, Sangus zmienił właściciela i pojechał do stolycy
oo gratulacje ogurek!

Moje klacze i maluchy rowniez zmieniły włascicieli, bede im zawsze gorąco kibicowac. Niedługo wyjezdzają do nowych domow. A ja z hodowcy zrobie sie niedzielnym jezdzcem- wozityłkiem kowbojskim. Tylko Złota Arabians juz zniknie z mapy , bo co to za arabians bez arabiansow.

Wojenka   on the desert you can't remember your name
20 marca 2012 12:07
Które sprzedałaś? I dlaczego przerzuciłaś się na quartery?  😉
Wojenka- nie przerzucilam sie na quartery. Araby bede miala w glowie pewnie juz zawsze. Zakonczylam hodowle.
Klacze wszystkie.
ale zmiany,  🙁
i żeby nie było, że się obijamy
kto się wybiera do Janowa?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się