Torwar 2012 22-25 marca

O kurczę zobaczę re-voltowiczów w realu ;D
Warto poświęcić się i przyjechać do Warszawy 🙂

e, nie zakładam wstążki bo rzadko się udzielam ale codziennie wchodzę 😀iabeł:
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
13 marca 2012 18:09
Ja w wolontariacie razem z koleżanką postaramy się mieć czerwone bluzki pod koszulką wolontariatu i wstażke we włosach czerwoną .
Do zobaczenia gajara18 (taki mały wolontariusz na płycie torwaru to JA)
LatentPony   Pretty Little Pony :)
13 marca 2012 18:14
Małych wolontariuszy myślę, że będzie nie jeden. Ja również mam całe 156 cm, więc wysokością nie grzeszę 😀 I również będę miała czerwoną wstążkę we włosach i może jeszcze jakiś akcent (np. breloczek) z konikiem polskim 🙂
Może ktoś polecić jakiś niedrogi hostel niedaleko torwaru ?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
13 marca 2012 19:41
Będę, mam nadzieję już od czwartku =) Pewnie bardzo zalatana, ale i tak zagadujcie =)

ale fajnie!  😅 będę zatem łapać

Może ktoś polecić jakiś niedrogi hostel niedaleko torwaru ?

tani i Warszawa nie idą w parze 😉 jest hostel tamka dość niedaleko (cena za noc ok 100)
Czy w tym roku jest podział na bilety normalne i ulgowe??  👀
Może ktoś polecić jakiś niedrogi hostel niedaleko torwaru ?


Wystarczy cofnąć się parę stron, o tym już było, ale, jak to w Warszawie, tanio jest jak na stolnicę, bo naprawdę tanio to nie Warszawa:

[b]Jest hostel Krokodyl (ul. Czapelska 24), obsługujący głównie wycieczki szkolne. Więcej info [url=[[a]]http://www.booking.com/hotel/pl/hostel-krokodyl.html?tab=1&origin=hp&error_url=%2Fhotel%2Fpl%2Fhostel-krokodyl.pl.html%3Faid%3D311097%3Blabel%3Dhostel-krokodyl-HZRNEbTk7K4juV7rzBjLdgS5174661497%3Bsid%3D56f0bc9d8cfeae4f5cdc8d10040a394b%3Bdcid%3D4%3B&do_availability_check=on&aid=311097&dcid=4&label=hostel-krokodyl-HZRNEbTk7K4juV7rzBjLdgS5174661497&sid=56f0bc9d8cfeae4f5cdc8d10040a394b&checkin_monthday=23&checkin_year_month=2012-3&checkout_monthday=25&checkout_year_month=2012-3[[a]]#availability_target]tutaj[/url]. Z tego co wiem, godny polecenia. Najwyżej będziesz uciekać na moją wersalkę 😉 Ceny to ok. 40-50zł za noc za łóżko, 150zł za pokój dwuosobowy. Hostel jest dosłownie tuż przy rondzie Wiatraczna, skąd na Torwar jeżdżą trzy linie i dojazd trwa jakieś 5min, z dojściem 10  😎

Oprócz tego jest hotel Etap - stamtąd na Torwar jest 5-10min piechotką. Jakby co, to przyjmują tam zwierzęta. Cena od 110zł za noc w górę. Więcej info tutaj. Nie jestem w stanie nic powiedzieć o poziomie usług, ale nie jest głośno, że jest źle 😉

Warto też się zainteresować apartamentami: tutaj na Armii Ludowej, a tu konkretnie: tu albo tu. Także i tu lub ewentualnie tu. O, albo tutaj, ładnie i stosunkowo tanio. W ogóle warto się w tym kierunku rozejrzeć 😉

Trzymać się z daleka od hostelu SUS Wisełka, mimo że kusi małą odległością! No, i jakby co, to mogę jeszcze poszukać, więc daj znać czy coś pasuje 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 marca 2012 19:56
Czy w tym roku jest podział na bilety normalne i ulgowe??  👀


Nie ma 😉
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
13 marca 2012 20:38
Jeżeli chodzi o noclegi, to warto też przeszukać prywatne ogłoszenia. Np. w gazecie Oferta pojawiają się oferty wynajmu mieszkań na doby/godziny  🤣 Z tego co kojarzę to wynajęcie takiego mieszkania, to ok. 100 zł/doba.
Mazia   wolność przede wszystkim
14 marca 2012 07:53
Może ktoś polecić jakiś niedrogi hostel niedaleko torwaru ?


Polecam ETAP Hotel warunki takie se ale cena dobra no i 10 minut specerkiem na torwar.

http://www.etaphotel.com/pl/hotel-6401-etap-hotel-warszawa-centrum/index.shtml
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
14 marca 2012 10:51
LatentPony w takim razie do zobaczenia ja mam 155 cm więc podobnie jak ty ,Będę z koleżankami wiec jak coś przyłącz sie do nas w dużej grupie bedziemy widoczne . .
Mam do sprzedania karnet.
Do odebrania Piaseczno, Warszawa
kiedy jest honza???
w sobotę 😉
asds   Life goes on...
14 marca 2012 15:27
Może ktoś polecić jakiś niedrogi hostel niedaleko torwaru ?


Hostel na ul. Tamka
Do zamawiajacych bilet przez Ticketpro-ile czasu czekaliscie na przesylke poczta polska(polecony priorytet)?
Do mnie jeszcze bilety z ticket pro nie doszły :/
W Tamce akurat nie ma miejsc w torwarowy weekend. Dzwoniłam miesiąc temu i już wtedy nie mieli... 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 marca 2012 20:04
Edytka - koniecznie się musimy spotkać i pogadać =)
Piszę tu, bo w ogłoszeniach może zginąć...
Mam nadprogramowe bilety na sobotę i niedzielę (tzn. jeden na każdy dzień) a potrzebuję na piątek. Może ktoś kupił ma na piątek a chciałby się zamienić na inny dzień?
Szanse pewnie marne, ale postanowiłam spróbować 😉
p.s. czy w tym roku będzie jakiś "konkurs gwiazd"?
Libelka, na Citeam możesz kupić bilet na piątek za 12,50 zł.
pozdrawiam 🙂
Czy ktoś wie, jacy zawodnicy będą startowali w tym roku?
Andrea dzięki, już sobie poradziłam 🙂

Mam też pytanie z innej beczki... Czy próbował ktoś kiedyś wejść na Torwar z laptopem? Ponieważ nie udało mi się dorwać karnetu tylko oddzielne bilety na każdy dzień, więc nie będę mogła wyjść, a muszę być pod kompem :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 marca 2012 13:26
Z aparatem, telefonem da radę to pewnie i z laptopem przejdziesz. Napisz maila do organizatorów cavaliady, będziesz pewna czy można wnieść 😉
Dzisiaj dotarł do mnei karnet, jednak na nim jest coś dziwnego...
Jest tam napisane że:

Uwaga!
Bilet upowaznia do jednorazowego wstepu na imprezę.
Po opuszczeniu miejsca imprezy i bez kuponu kontrolnego bilet jest nieważny!


O co chodzi?
Przecież karnet podobno można kilka razy używać jednego dnia  🤔
Co to jest ten kupon kontrolny?
http://www.citeam.pl/oferty/lublin/targi-cavaliada-warszawa

może komuś się przyda taki link 🙂
Nuna masz tak napisane na bilecie? Ja tez mam karnet i niczego takiego nie widzę. Z przodu masa informacji typu numery kontrolne itd, z tylu informacja od ticket pro o tym, zeby kupowac w autoryzowanych punktach, info, ze trzeba sie zapoznac ze wzorem umow na stronie i to wszystko
no to ych umowach też z tyłu mam ale pod spodem mam napisany jeszcze ten tekścik o jednorazowym wstepie...  😉
I ja już nie wiem, przecież to karnet!
Jeżeli ten jednorazowy wstep to prawda to na pewno będzie awatura! Nie dam się tak robić w bamuko  👿
a masz mozliwosć wstawić zdjęcie tego fragmentu gdzie jest to napisane?
wiadomo, o cały bilet ni eprosze bo jeszcze komus coś głupiego do głowy wpadnie ale ja na swoim za cholerę takiej informacji nie mam.
nie to, że Ci nie wierze tylko po prostu nie rozumiem, jakies rózne partie biletowe mają rózne warunki?
Mam na karnecie taki sam napis, tez zamawiane z ticketpro. Napisalam maila do organizatorow i okazalo sie ze karnet to karnet a ticketpro ma jeden wzor biletow wiec mamy sie tym nie przejmowac bo jak z przodu jest karnet to wchodzimy i wychdzimy ile chcemy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się