Książka skarg i wniosków

calore, niezauwazalas.
Chciałam wnieść skargę na Wawrka za zamknięcie wątku Jakie praktyki "klasyków" wzbudzaja kontrowersje. Jest to całkowicie stronnicza decyzja, podobno wątek dubluje Czemu "natualsi" wzbudzają kontrowersje. 🤔wirek:

Helou! Czy ktoś ma problem z czytaniem tytułu ze zrozumieniem? Jeśli uważacie, że merytoryczna zawartość treści jest nie na temat, to dawajcie ostrzeżenia naruszającym zasady, a nie zamykany jest cały wątek.  To chyba pierwszy taki przypadek na tym forum, że za posty nie na temat zamykany jest wątek. 🤔 🥂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
09 marca 2012 10:48
Chciałam wnieść skargę na Wawrka za zamknięcie wątku Jakie praktyki "klasyków" wzbudzaja kontrowersje. Jest to całkowicie stronnicza decyzja, podobno wątek dubluje Czemu "natualsi" wzbudzają kontrowersje. 🤔wirek:

Helou! Czy ktoś ma problem z czytaniem tytułu ze zrozumieniem? Jeśli uważacie, że merytoryczna zawartość treści jest nie na temat, to dawajcie ostrzeżenia naruszającym zasady, a nie zamykany jest cały wątek.  To chyba pierwszy taki przypadek na tym forum, że za posty nie na temat zamykany jest wątek. 🤔 🥂


Popieram Frankę.

Decyzja nie poparta niczym, jedynie osobliwym widzimisię Moderatora.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 marca 2012 12:48
Jeżeli już na siłę doszukiwać się dubla to jedynie zamknięty wątek można podciągnąć pod ten http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,78379.0.html z zaznaczeniem, że będziemy punktować TYLKO klasyków w tym wątku.
Ale uważam, że wątek powinien zostać otwarty, bo dyskusja się rozwinęła. A że zaczepiła o natural i kopyta? Bywa. To nie był powód, by zamykać. Dlatego w tym momencie popieram Frankę. To działanie było bezzasadne.
Dobrze. Nigdzie nie jest napisane, że decyzje modów są nieodwracalne. Proszę jednak nie robić OT, a jeśli taki zauważycie to zgłaszajcie, a nie potem narzekacie, ze moderacja puszcza offy. Dla mnie i tak oba wątki wyglądają jak bigos weselny.
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
09 marca 2012 13:02
wawrek, ok, otwórz więc ten wątek, a jak trafi się OT, to będziemy wskazywać.
Dworcika   Fantasmagoria
13 marca 2012 08:03
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,82813.0.html

Moim zdaniem bardzo nietrafiona zmiana tematu. Można było z "gaz łupkowy w Polsce" zmienić na "wydobycie gazu łupkowego w Polsce" czy "Wasze zdanie na temat gazu lupkowego/wydobycia gazu łupkowego w Polsce", ale "Stop wydobyciu..."?!

Żeby jeszcze wątek założyła osoba, która jest temu przeciwna, ale ona sama niespecjalnie orientowała się w temacie, pytała o jakieś konkrety. Rozwinęła się dyskusja - jedni są za, inni przeciw, jeszcze inni nie mają zdania, bo się nie znają. Dlaczego więc zaraz "Stop"?

Rozumiem, że poprosiła o to demon, bo sama jest przeciwna, ale temat, ktory już pierwszy post ma bardzo neutralny nie powinien być chyba określany tak jednoznacznie?
demon - co Ty na to?
Dworcika   Fantasmagoria
13 marca 2012 08:19
wawrek, a pytałeś Small Bridge, kiedy zmieniałeś tytuł wątku, który zakładała? Jak już kogoś chcesz pytać (a przy zmianie znaczenia dobrze jest to uzgodnić), to chyba wypadałoby najpierw udać się do autora?
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 marca 2012 10:05
Za bardzo nie wiem gdzie napisać, ale myśle, ze to jest dobre miejsce. Odnośnie nowych ogłoszeń, moze możnaby było dodać opcje wyszukiwania po nazwie użytkownika lub dodanie takiego znaczka pod avatarami pt. "ogłoszenia"? Mnie wydaje sie być to dobrym pomysłem, i imo mogłoby to jeszcz ułatwić szukanie interesujących nas ogłoszeń.
arivle, daj quancie chwile 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 marca 2012 10:11
Katija, oczywiście, tak sobie tylko luźno myśle i rzucam pomysły 🙂
root   szef wszystkich szefów
13 marca 2012 10:47
arivle, akurat przycisk "ogłoszenia" pod avatarem na forum pojawił się wczoraj wieczorem 😉
np. Dworcika powyżej go ma.

edit: w sumie wyszukiwanie po nicku, to kwestia dodania jednej linijki kodu, więc od razu to zrobiłem. Teraz wpisując nazwę użytkownika w wyszukiwarce ogłoszeń, wyświetlą się ogłoszenia tej osoby.
Przykładowo: http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet?q=enii&kategoria=&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0&strona=
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 marca 2012 12:32
Root, dzięki, właśnie przed chwilą zauważylam ten przycisk  😡

Teraz jest wszystko super :kwiatek:
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 marca 2012 09:13
czy moglibyśmy w ogłoszeniach gdzieś mieć kategorię podkładki pod siodło? to dość popularny przedmiot i szkoda go wrzucać w "inne" :kwiatek:
root   szef wszystkich szefów
14 marca 2012 10:20
Diakon'ka, rzeczywiście sporo podkładek w podkategorii inne. Zatem dodałem podkategorię podkładki (w siodłach i akcesoriach), tylko na ten typ sprzętu:
http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/?q=&kategoria=13&rodzaj=64&stan=&lokalizacja=&sortuj=0&widok=0
Diakonka   Jestem matką trójki,jestem cholerną superwoman!
14 marca 2012 14:12
Warto zrobić "podkładki i żele"🙂
root   szef wszystkich szefów
14 marca 2012 14:24
może być
wawrek, a pytałeś Small Bridge, kiedy zmieniałeś tytuł wątku, który zakładała? Jak już kogoś chcesz pytać (a przy zmianie znaczenia dobrze jest to uzgodnić), to chyba wypadałoby najpierw udać się do autora?
Sprawa została wyjaśniona między zainteresowanymi stronami. Już możesz spać spokojnie :kwiatek:
Dworcika   Fantasmagoria
15 marca 2012 08:26
Spałam ostatnimi czasy doskonale, widać czułam przez skórę, że będzie dobrze.
Jak usuwa się nieaktualne ogłoszenia?
Obok "edytuj" powinnaś mieć "ukryte, pokaż,usuń". Ja tak swoje usuwałam.
Nie mam "usuń", mam "ukryj". Ukryj znaczy usuń?
Jak wciśniesz ukryj to będziesz miała tak jak wyżej napisałam.
Dzięki, i tak się stało!  Dlaczego ta droga jest taka ukryta?  🤣
Tego  akurat nie wiem  😉 
Widnieje na mapce naturalnych strugaczy dostępnej w wątku o naturalnej pielęgnacji kopyt. Zmieniłam w międzyczasie nazwisko, mógłby ktoś poprawić?
Ada   harder. better. faster. stronger.
21 marca 2012 14:30
Przez przypadek dodałam drugi taki sam post w wątku "Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać"
Z góry dziękuję za usunięcie zbędnego  :kwiatek:
Czy można usunąć zdjęcia z galerii? Od razu mówię,że nie chodzi mi o ukrycie, ponieważ po ukryciu i tak i tak widnieje ponad 200 moich zdjęć po wpisaniu "florcik re-volta"w google.
root   szef wszystkich szefów
27 marca 2012 14:46
Tak, jak wejdziesz w edycje zdjęcia, to obok opcji do zaznaczania - pokaż/ukryj zdjęcie jest też link do usunięcia. Plik jest fizycznie kasowany z serwera, więc nawet google nie pomoże 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się