Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

Fantazja i Angeel miło was widzieć  🙂 co tak mało?
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
14 marca 2012 21:50
Angeel, woooow, ale masz długą halę! Fajna 😉

xxmalinaxx, a z kim wy w ogóle na woli się trenujecie?

A ja mam jeszcze focisze zawodowe 😀

Loty trzmiela:






i mój zaciesz na rundzie 😁
wątek zamknięty
A ja muszę się pochwalić : oderwałam się od ziemi (i nie były to lotne :P). Skakałam porządnie z kimś z ziemi chyba pierwszy raz od 1.5 roku i muszę powiedzieć że było fajnie, Boguś nawet radośnie próbował bryknąć po większych przeszkodach 🙂 Najfajniejsza była widownia - wszyscy przyszli popatrzyć jak skaczemy ale że obyło się bez większych atrakcji (upadków, wyłamań itp) powoli się wykruszyli.
Treneiro wsiadł na chwilę i powiedział że może GP to on nie będzie skakał ale wyżej niż L da radę. Chyba dam się namówić na skoki raz w tygodniu - pingwiny na parkury 😉
wątek zamknięty
Lov - dluga ale waska :P Faaajnie Rudzielec wyglada, gratuluje debiutu 🙂😉
_kate - Mariana wiecej nie mam poki co, ale kobyla sie (jeszcze  👀 ) nie ma czym chwalic :P A Ty Barkasa czemu nie pokazujesz ? :P
No ale dobra, jeszcze kobyl 😉



i troche z innej perspektywy 😉
wątek zamknięty
Hermes czekam cierpliwie  :kwiatek:
Angeel ładne koniska, nowa fura również dobrze wygląda 😀
Burza nie, żadna tajemnica, pisałam po prostu już, że nie chcę zapeszyć, bo załatwienie w 3 dni finansów na opłacenie wszystkich licencji, a także skombinowanie transportu i dogranie wszystkiego przy moich aktualnych warunkach to nieco ryzykowny interes i choć na razie dobrze to wygląda, nie będę się chwalić, póki nie dojdzie do skutku, a koń nie wystartuje z sukcesem 😉
Piorek jak zwykle wygląda kwitnąco 🙂
Lov ślę Ci PW 🙂 Foty bardzo ładne.

wątek zamknięty
xxmalinaxx, i udało się? 😀 będzie fajnie nie spinaj się 😀
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 marca 2012 22:21
Lov, konisko ma fajną dziarę 😁 Powtórzę się ale... Kocham malowane rude 😍

Hanula, gratki 😅
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
14 marca 2012 22:25
Misskiedis, haha, G z koroną to był mój szalony pomysł 😁 :kwiatek:

Angeel,  co to za kobylaste?
wątek zamknięty
Lov - powiem Ci szczerze, ze nawet nie znam jej papieru :P Wiem tylko, ze rocznik 2007, ale ogolnie kobyla poki co porusza sie w 3 chodach i na tym sie koncza jej zdolnosci 😉 Harfa sie nazywa, calkiem niezle sie rusza i jest bardzo uwazna na dragach, przeszkodach (poki co male koperty z klusa). Wiec moze cos z niej bedzie 😉 Poki co musi sie ogarnac i nabrac kondycji i masy 😉
wątek zamknięty
Burza udało się w 75%, na 100 będę wiedziała w piątek albo najdalej poniedziałek. Na razie wszystko jest na dobrej drodze 😀

Trzymać kciuki, re-voltowicze 😀
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
15 marca 2012 06:47
epk-na razie, chyba bezpieczniej będzie się nie fotografofać i nie upubliczniać tego  😁 Ale Ty powinnaś wstawić w końcu jakieś nowe fotki Dylka  💘
Angeel-ale Ci teraz fajnie  🙂 Z kim jeździsz? stoi jeszcze w Kortowie może taki dużyy, fajny Dante po Orkiszu?
wątek zamknięty
Z pozdrowieniami dla Lov 😉

wątek zamknięty
Milusia - heheh, nie narzekam :P Jezdze w sekcji skokowej z dr Wejerem. Dante jest, ma sie dobrze i szkoli mlodych adeptow 🙂



Mam nadzieje, ze sie nie obraza za wstawienie tu zdjecia 😉
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
15 marca 2012 12:32
Atea, aaaa, mój czarny jednorożec! 😁 Widzę, że jeszcze nie zapomniał, jak się galopuje 😎 muszę w końcu znaleźć chwilę i do Was się wybrać!
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
15 marca 2012 12:36
Lov Gadzina jest śliczna  🙂 Takiego rudzielca mogłabym mieć, choć zasadniczo nie lubię tej maści, ale naprawdę rudym malowanym jak Twój bym nie pogardziła  😀 No i jeszcze skaczący!
Dziś okaże się, co i jak z dzierżawą Indiana. Podobnie jak Dzionka, zaczynam odliczanie do kwietnia  😉
wątek zamknięty
_kate, bo jakoś nie ma czasu na robienie zdjęć, jutro zrobię więcej
a co u Was?
xxmalinaxx, trzymam kciuki  😀
milusia, co tam w stajni słychać? opowiadaj, ciekawa jestem
Tuptek, jako najwyższy standard 😉
epk, to teraz mi pozazdrościsz, siedzę sobie na dworze (mam przerwę) w jednej bluzeczce, świeci słoneczko, jest 20 stopni i się opalam  🤣  🤣
wątek zamknięty
Fantazja, zarzucam fochem...  😀iabeł:
wątek zamknięty
Lov śliczny rudy , widze że super sobie poradził😉
xxmalinaxx Jak zawsze trzymam 😀
Fantazja Ja też zazdroszcze , ja leże w łożku i się wygrzewam 🙂
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
15 marca 2012 12:45
Fantazja zazdroszczę słońca i ciepła!
Ja się wieczorami dogrzewam poduszką elektryczną, ale słońca brakuje mi najbardziej 🙄
wątek zamknięty
epk, ash, Tuptek poczekajcie na zdjęcia, jutro zrobię 😉
a tak serio to bardzo lubię ten klimat, uwielbiam ciepło, gorąco, może też dlatego wybrałam Włochy, tu zima trwa może 2 miesiące
chciałam zrobić zdjęcie kamerką w lapku ale nie mam pojęcia jak  😎
wątek zamknięty
Trzeba trochę nadgonić.  🤣

rewir Rude wygląda naprawdę "smakowicie".
Hermes To gratuluje debiutu. 😉
quantanamera  😂 Weźcie nie dawajcie tym koniom już dopalaczy.  😂 A "młody karus"... Tylko ślinę z ziemi sprzątać.
busch Cynamon wygląda wyśmienicie.  😜 Chcemy więcej zdjęć! A jak nie masz to zaciągaj kogoś do stajni.  😎 Z tego co mówisz to chłop ma charakter w moim typie. *-*
Maea To owocnej, halowej pracy.  :kwiatek:
Lov Tobie również gratuluję debiutu. 😉

A ja nadal szukam miejsca dla siebie, ale coś kiepsko mi to wychodzi. 😵 Nic tylko się załamać.
wątek zamknięty
my sie przypominamy  i pozdrawiamy bagiennie 😉

wątek zamknięty
ChingisChan   Always a step ahead! :)
15 marca 2012 14:55
Angeel co to za ogłowie?
wątek zamknięty
Isabelle - swietny ryjek 🙂
ChingisChan - jakis okropny przedwojenny zabytek :P Na szczescie niedlugo dostanie nowe 😉
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
15 marca 2012 18:12
Lov jeszcze trochę się podszkolicie i będziecie pięknie latać nad przeszkodami. Bardzo ładny ten Twój rudy  😀
Angeel nie wiem co Ty chcesz od tego ogłowia, mnie bardzo podoba się  😜
wątek zamknięty
Lov I sprowadza moje klacze na złą drogę! Sama zobacz:

Najpierw "Heloł bejbe"


A potem zabiera je w jakieś ustronne miejsce! Korzysta z wałaszego życia jak może!

wątek zamknięty
Atea,  zawsze mi się strasznie podoba Twój padok z tą wieeelką górką 😍
wątek zamknięty
Lov   all my life is changin' every day.
15 marca 2012 20:05
Atea, i to w dodatku nieletnie! Pedofilia się szerzy 😎 ale taki los rodzynka 😉

Anderia, Tuptek, Melanie, iwona9208, merci :kwiatek:

Dzisiaj chyba nie był Rudego dzień na trening, jakiś nieskupiony latał i nieskładny. Ale w następny weekend chyba śmigniemy tiwarzyskie LL i L, a za 2 tygodnie będziemy już w Lesznie 😅
wątek zamknięty
Angeel kobyła fajna, ale wolę Mariana  😉
Fantazja ładnie tam u was. Mam nadzieję, w wakacje dotrzeć do Wenecji. Może w tym roku się uda... trzymam kciuki za sprowadzenie kobylastej  😉

a u nas nic nie słychać. Barak ma wolne, czasami na niego wsiądę, raz na tydzień w najlepszym układzie. Jeździ mi się na nim genialnie, chyba jak jezdzę regulanie to wiecej go psuję niż uczę  😉 😉 😉 zdjęć nie mam, ale nawet jakbym miała, to raczej nie wstawię, bo opadł mi z mięśni kompletnie i wygląda mocno średnio. I to mówię ja- zakochana właścicielka, więc zapewne w oczach innych wygląda tragicznie.  😉
wątek zamknięty
iwona9208 - no co Ty, dla mnie to straszak jakis :P
_kate - ja jeszcze 3 tygodnie temu mialam podobnie, rzadko konia widywalam, a jeszcze rzadziej wsiadalam. Za to teraz robota ruszyla pelna geba 😉 Kobyla fajna, chociaz na razie nie ma co duzo mowic bo siedzialam na niej ledwo pare razy 😉 Ale na skokach sie zadem nakrywa ze trudno ja wysiedziec ;p Ale jednak co Marian, to Marian 😉

Jakies tragiczne hopki z wtorku





wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.