Podróże

ja tylko na sekunde, powiem ze wrocilam z 3dniowej wycieczki do Londynu i chyba sie zakochałam w tym mieście 🙂 co prawda tłum nieziemski, ale miasto śliczne! jutro może wrzucę kilka fotek 🙂
Wiem że troszkę już było, ale kto był na Fuertaventurze w okresie marzec-kwiecień? I ogólnie czy warto jechać? W celu wyłącznie wybyczenia się przed urodzeniem drugiego dziecka i żeby to urodzone już się pobawiło? 🙂 Na typowy turnus all inclusive 🙂 Nie byłam jeszcze na takim 🙂
jedzie ktoś może w weekend trasę mazury - zakopane? albo szczecin zakopane i ma miejsce dla 1 osoby i psa?
gwash moja siostra wróciła w zasadzie dopiero co, była na początku lutego. Mogę poprosić, żeby co nieco napisała  😉
Poproś poproś 🙂 Jak pogoda, ocean, plaże itp 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
01 marca 2012 08:16
gwash - ja bylam w polowie pazdziernika. Wyspa typowo do leniuchowania, bo zwiedzac nie ma co. Ocean rewelacyjny, czysty i w tamtym okresie cieplutki. Bylismy w hotelu club magic life. Fajny ze wzgledu na to, ze masz kupe aktywnosci juz w cenie - tenis, fitness, spinning, łucznictwo, wycieczki rowerowe, nordic walking itp. To jest tez hotel skierowany do dzieci, bo jest klubik, rozne aktywnosci zaleznie od wieku dziecka. Ogolnie jak ktos nie chce sie nudzic to na pewno nie bedzie. Jedzenie w porzadku, bardzo duzy wybor. Pogoda byla fajna. Ok 30 stopni, ale tam mocno wieje, takze nie byl to uciazliwy upal. Ogolnie polecam. jakbys miala jakies pytania to pytaj 🙂
A czy ktos z Was byl moze na Kubie? Zastanawiamy sie z mezem nad wakacjami wlasnie na Kubie,ale dopiero w okolicach pazdziernika.. 🙂
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
01 marca 2012 11:43
Kuba - moje marzenie 🙂
kujka   new better life mode: on
01 marca 2012 12:01
ja mam tylko ucznia z Kuby ale nie sadze by to moglo Wam jakos pomoc... ale jak bedziecie chcialy to moge go podpytac o rozne rzeczy 🙂
czy ktoś byłby chętny, żeby odkupić bilet lotniczy z Warszawy do Wiednia na majówkę??  👀

kupiłam już jakiś czas temu, a chyba nie uda mi się polecieć...  🙁
Podroz, raczej z tych blizszych niz dalszych  🙂

[url=http://ttpik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=192:roztocze-kraina-dzikiego-konia&catid=52:artykuy-rone&Itemid=74]http://ttpik.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=192:roztocze-kraina-dzikiego-konia&catid=52:artykuy-rone&Itemid=74[/url]
Mysia, mieszkam w Londku od 10 lat, zaskocz mnie 🙂
Bylam w Meksyku jakies 12 lat temu, ale all inclusive resort, wyjechalam na miasteczko i przyznam cieszylam sie ze nie musze na porzadku dziennym uzerac sie z tubylcami. Meksyk piekny, goraco jak diabli nawet we wrzesniu hehe
Dzis wlasnie z 2 godzinki temu zakupilam wakacje na Kubie  💃 tez all inclusive ze wzgledu na system  👀
Zazwyczaj jezdze na wakacje ktore sa zaplanowane w zakresie czasu czyli od kiedy do kiedy, bo trzeba kupic bilety lotnicze, potem wynajac samochod, bo to najlepszy srodek transportu, a reszta jest wielka niewiadoma  🤣
Tak Bylo z USA, Sardynia, Sycylia i Norwegia ostatnio. W tym roku Szwecja/Finlandia na motocyklu i Kuba 😍
Jesli moge komus w czyms pomoc to sie polecam  😉
Dziewczyny, takie dwie destynacje: Antwerpia i Amsterdam? Byłyście? Warto? 🙂
kocham Amsterdam! jest prze prze cudny! 🙂

a ja kupiłam bilet do Barcelony na babski wyjazd w październiku! i wycieczkę na narty za tydzień 🙂
U mnie będzie docelowo Antwerpia z 1-2 dniami w Amsterdamie. Mery, byłaś na queen's day? 😉
Zdradźcie mi, jaka upolowana cena za wylot i powrót samolotem w jakieś miejsce jest tania? Bilety niby po 4zł, ale za powrotne trzeba płacić dużo więcej. Najmniej udało mi się wyczaić 149zł za przelot w obydwie strony, myślicie że można upolować coś tańszego czy to niemożliwe?
najczęsciej takie okazje typu 30 zł w obie strony to loty łączone. czyli trzeba szukać i kombinować loty z przesiadkami. na stronie www.fly4free.pl wyszukują takie hity bardzo polecam
Gwash ja byłam w zeszłym roku na początku marca. Fuerte ma tą specyficzną właściwość, ze tam cały rok temperatura i wszelkie inne parametry pogodowe są na stałym poziomie. Temperatura oscyluje w granicach 25 stopni. Stały wiaterek dzięki któremu nie czuc temperatury bywa zdradliwy - spaliłam sie pierwszego dnia mimo tego, ze nie leżałam nawet na plaży.
Do wybyczenia się w sam raz, jesli chodzi o zwiedzanie to ogarnęliśmy całą wyspę w ciagu jednego dnia.
Do jakiej miejscowości się wybierasz?
wendetta, Antwerpia jak dla mnie miasto na jeden dzien zwiedzania, no gora dwa. tlum i pospiech wszedzie,choc oczywiscie nie w takim stopniu jak w Londynie 🙂
wpadnij do Brugge, zakochasz sie 🙂
U mnie będzie docelowo Antwerpia z 1-2 dniami w Amsterdamie. Mery, byłaś na queen's day? 😉

nawet nie raz 😉 wyjazd do Amsterdamu na Queen's Day praktykuje co dwa lata 😉 mimo tych tłumów to uwielbiam ten dzień bardzo 🙂
a będziesz w tym roku?
w sumie wyszło przypadkiem z inicjatywy mojej przyjaciółki, ale już cieszę się jako dziecko. I pewnie przy okazji poCouchsurfing'ujemy (w Amsterdamie) 😅
heh, w tym roku akurat nie mam tego w planie niestety, ale za rok pewnie sie uda 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 marca 2012 18:07
Ja w tym roku mam ochotę na pociągowy eurotrip. Ostatnio byłam na seminarium o podróży w pojedynkę i chyba wybiorę się sama.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
17 marca 2012 19:02
Podróżowanie samemu jest bardzo fajne, płynie również z niego całkiem sporo korzyści - odbyłam kilka takich wyjazdów, również dalszych, mam same pozytywne wspomnienia.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 marca 2012 19:07
No właśnie ja miałam okazję kupić książkę i porozmawiać przez chwilkę z Moniką Witkowską, która powiedziała, że najbardziej lubi sama podróżować i na pewno mi się spodoba, bo wtedy się najwięcej osób poznaje, jest największa swoboda.
Przeczytałaś już ta knige? stoję w kolejce :P
i dane mi podaj w końcu!
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
17 marca 2012 19:21
No właśnie ja miałam okazję kupić książkę i porozmawiać przez chwilkę z Moniką Witkowską, która powiedziała, że najbardziej lubi sama podróżować i na pewno mi się spodoba, bo wtedy się najwięcej osób poznaje, jest największa swoboda.


Zgadza się. I przy okazji siebie samego także się poznaje całkiem dobrze.
Dworcika   Fantasmagoria
19 marca 2012 16:50
najczęsciej takie okazje typu 30 zł w obie strony to loty łączone. czyli trzeba szukać i kombinować loty z przesiadkami. na stronie www.fly4free.pl wyszukują takie hity bardzo polecam


Ooooh! Ty niedobra, Ty! 😉
Ah jejciu, jejciu...czuję sie tam jak dziecko w sklepie z cukierkami w tych wielkich słojach 😁
Właśnie wczoraj wróciłam z wyjazdu narciarskiego z biurem Student Travel, który polecała wcześniej nine  - tydzień na alpejskich, francuskich stokach.
Kogoś interesuje opinia? Bo jak nie to nie chce mi się rozpisywać  😁
ash   Sukces jest koloru blond....
23 marca 2012 12:51
Dzionka, Dzionka potrzebuję Cię tu w sprawie Tajlandii:kwiatek:
Jakimi liniami lecieliście i gdzie była przesiadka?
I jak mniej więcej wyglądał cenowo sam przelot, bo nie wiem czy ceny które znalazłam są ok.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się