sklepy internetowe

pikabu, tu muszę stanąć w obronie Animali. Problemy, które opisujesz to cały łańcuszek informacji o dostępności/braku dostępności produktu. O ile w sklepie stacjonarnym coś jest na półce lub nie o tyle nie jest możliwy opływ informacji od producenta przez pośredników do sklepów i codzienna aktualizacja oferty. To dotyczy nie tylko jeździectwa ale ogólnie handlu w sieci.
Trzeba też mieć świadomość, że część firm wymyśla kolekcje, tworzy katalog i oczekuje u producenta na towar. Oczywiście część oferty katalogowej z różnych przyczyn nigdy nie trafia do sprzedaży.
I nie ma w tym winy pracowników sklepu, bo zapewne starają się na bieżąco dostarczać takie informacje klientowi jakie sami otrzymują od dostawców.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 marca 2012 12:39
http://www.lagat.pl/-c-63_121_136.html - przepiękne naczółki i ogłowia pokazowe  😍
Nie wiem, czy do odpowiedni wątek, ale spróbuję 😉
Kojarzycie, który sklep internetowy ma duży wybór tabliczek na boks?
Dzięki!
http://www.lagat.pl/-c-63_121_136.html - przepiękne naczółki i ogłowia pokazowe  😍

a jak z jakoscia?, bo niektore naczolku sa obledne, tylko strasznie delikatne sie wydaja!
Miał ktoś z was problemy ze sklepem siodlarnia.com ?
Wysłałam do nich pieniążki dwa dni po złożeniu zamówienia, niby wszystko udokumentowane, okej. Czekałam pierwsze dwa tygodnie (a przesyłka kurierska). Zapytałam o moje zamówienie, przeprosili mnie, ale towar jeszcze nie przyszedł z Niemiec, będzie dopiero w następnym tygodniu. Wszystko było by OK, gdyby nie to że od tamtego e-maila miną miesiąc, od złożonego zamówienia 1,5 miesiąca. Do sklepu nie moge się dodzwonić, a na e-maile nie dostaje odpowiedzi.. W sumie gdyby to było głupie 50zł to dała bym sobie spokój, ale tu chodzi o 300zł, które sama zarobiłam pracując na feriach..  👿
Jak to teraz załatwić?
wpisz w wyszukiwarkę, same negatywne posty wyskoczą
+ dla GNL za ekspresową wysyłkę towaru!
Czyli już pewnie nie zobacze tych pieniędzy.. ? ;/
Facella   Dawna re-volto wróć!
14 marca 2012 17:37
ganasz, płaciłam z góry, nigdy mi okser takiego numeru nie wywinął  😤
mam szansę odzyskać tę kasę? nie odpisują nic, chyba muszę zacząć dzwonić...
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
14 marca 2012 18:14
[quote author=Dementek link=topic=81.msg1337973#msg1337973 date=1331728789]
http://www.lagat.pl/-c-63_121_136.html - przepiękne naczółki i ogłowia pokazowe  😍

a jak z jakoscia?, bo niektore naczolku sa obledne, tylko strasznie delikatne sie wydaja!
[/quote]

No właśnie nie wiem, bo tylko oglądałam ofertę...
OSTRZEGAM przed zakupami w sklepie ATOS, niesamowicie długi czas oczekiwania, pani kręci, co chwila obiecuje że pasze przyjdą. A tak naprawdę nawet ich nie zamawia u przedstawiciela bo nie ma pieniędzy! NIGDY Więcej zakupów  w tym sklepie mimo bardzo fajnych cen.
+ dla sklepu Galopada - jak zawsze mega miła obsługa, ekspresowa przesyłka- i na dodatek nadal wysyłka paszy bezpłatna- i już kaszlaczek paszę wcina  😅
asds   Life goes on...
15 marca 2012 15:44
Zamawiał juz ktos coś z sklepu Horse House?
Facella   Dawna re-volto wróć!
15 marca 2012 16:42
asds kupiłam przez allegro buty, jakościowo w stosunku do ceny są fajne (-:
oto lista sklepów z których zamawiałam wielokrotnie i mogę szczerze polecić innym. Jest ciągły kontakt, szybka realizacja zamówienia oraz spory wybór 🙂

animalia.pl
konik.com.pl
mksklep.pl
arcus-konie.pl MEGA FAJNE MAJĄ WYPRZEDAŻE  🏇


natomiast tych sklepów nie polecam:
  🤔
pasi-konik.pl
okser.pl
konie24.com
gnl.pl (b.długo czas oczekiwania, słaby kontakt)



Makrejsza   POZYTYWNIE do przodu :)
15 marca 2012 17:02
Zamawiał juz ktos coś z sklepu Horse House?


Kupowałam i jestem zadowolona - szybciutka przesyłka i bardzo miła obsługa.
Ja również kupowałam z Horse House i nie jestem zadowolona, ogólnie to dwa razy przysyłali mi paczkę ,bo zapomnieli o drugiej połowie...
Kupował ktos może w tym sklepie ??

http://www.sklep.horsemarket.pl
??
to jest KONIK  😉
Ja się strasznie przejechałam na okserze. Na stronie jest napisane, że okres realizacji zamówienia wynosi 14 dni, ja na ogłowie czekam już miesiąc i z ostatniego maila od nich wynika że jeszcze poczekam, zwrotu pieniędzy za wędzidło też się dopiero doczekałam teraz po miesiącu  😵
Dramka, coś Ty ?? Czyli mozna spokojnie zamawiac. Dzieki za info.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 marca 2012 15:06
Frania jeśli to cię pocieszy, na zwrot kasy czekam 2 miesiące /-; i telefonów ode mnie już nie odbierają  😵
Zaległy ogromny plus dla Bergo

i [color=red]mega ogromny plus[/color] dla equi-shop 🙂 wczoraj po południu telefonicznie złożyłam zamówienie, dzisiaj rano już miałam paczkę u siebie 🙂
+ dla gnl i mustanga 🙂
Wieeeelki plus dla Oksera.
Gillian   four letter word
17 marca 2012 11:18
Super plus dla Arcusa - przesyłka szybciutko i drobne upominki w paczce 😀
plusik dla Folwarka 😉)
Frania, ja już opisałam swoją historię z okserem, kurtkę dostałam po 6 tygodniach. I to jeszcze nie taką, jak zamówiłam, bo 'tamtą producent wycofał' (to czemu u innych nadal dostępna??). Pani, z którą rozmawiałam powiedziała mi, że do zamówienia dodadzą gratisik - dostałam katalog pasz Pavo i kasków GPA, to chyba w ich rozumieniu jest ciekawy dla klienta gratis.  😉

Powiedzcie mi coś proszę o sklepie patataj (patatajsklep.pl). Wyszukiwarka nic nie wypluwa, a jest tam czaprak, który bym chciała.  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się