wasze ulubione seriale

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 grudnia 2008 11:41
Czasem ma takie dziwne ciuchy- jak na przykład w Yale, zupełnie nie podeszły mi. Vanessa to osobna historia ;]
Marcus był zbyt tłuściutki jak dla mnie, ja wolę Nate`a byleby nie był taką ciotą i nie pisał listów do dziewczyn  🤔
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 grudnia 2008 11:47
a dla mnie Marcus chodzacy ideał 😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 grudnia 2008 12:07
Razem ze zdradzaniem z macochą?  😎
Troche tego będzie :P: House Md, Grey's anatomy, Heroes, Private Practice, Dexter
Widziałam również  Lost, Prison break ale jakoś tak średnio przypadły mi do gustu.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 grudnia 2008 16:15
nawet, był to ciekawy epizod  👀
W tym sezonie tylko (aż?):

- Bones
- Californication (ale już się skończył sezon)
- CSI
- CSI:NY
- House
- Supernatural
- True Blood (też się skończył)

Z utęsknieniem wielkim czekam na 24 godziny (oby było raczej jak w 5 niż 6) i trochę mniejszym na Tudorów.

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
03 stycznia 2009 12:57
Ktoś wie czy 14 odc GG wyszedł już był?
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
03 stycznia 2009 16:48
z tego co wiem jeszcze nie
Scottie   Cicha obserwatorka
03 stycznia 2009 23:02
Do moich uzależnień doszło oglądanie maratonu "Seksu w wielkim mieście" na comedy central. Fajnie się te zmagania czterech dziewczyn ze światem ogląda  😉


Jej, ja na ostatnim maratonie się prawie poryczałam 😉 Dołączam do fanów serialu Sex and the city xD

W ogole ktos wie, kiedy nowe odcinki GG?
nowy odcinek GG 5 stycznia, czyli już jutro 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 stycznia 2009 17:25
Ściągam juuuuuż ;]
Moim hitem jest akurat House - po prostu kocham takiego faceta. Jeśli kiedykolwiek miałabym wyjść za mąż, to czekałabym na faceta z takim humorem i inteligencją ;]

Poza tym Scrubs i Californication, to też jest to, co lubię.

Chętnie oglądam również:
CSI NY
CSI Miami
Medium
True Blood

żeby ni było, przez wakacje tez maniakalnie oglądałam Mc'Leoda ;>

(uch, muszę się navoltować, bo inaczej wpadnę w depresję przez tą naukę...)
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
06 stycznia 2009 23:02
ja juz obejrzalam 😎
a miało być tak pięknie...
asior   -nothing but eventing-
06 stycznia 2009 23:10
Kilka naj:
Dexter
My Own Worst Enemy
Prison Break (ale w sumie tylko odcinki do momentu zamkniecia ich w drugim wiezieniu)
House
Desperate Housewives
Californication (wiedzieliscie, ze kazdy pierwszy odcinek serii rezyseruje Duchovny?)
CSI, ale tylko i wylacznie LV

a, i kiedys byl tez swietny serial Taken, ale nie pamietam nawet, czy skonczylam ogladac serie  🤔wirek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
06 stycznia 2009 23:15
Ja sobie zostawiłam na jutro. Żeby się delektować  😍
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
06 stycznia 2009 23:19
nie zobaczysz Vanessy i Arona co mnie bardzo ucieszyło 😀iabeł:
Drużyna A 😉
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
07 stycznia 2009 22:16
i jak oglądałaś już ;>
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
07 stycznia 2009 22:19
nie, jeszcze nie, bo mi smutno jak sobie pomyślę ile będę musiała czekać na kolejny odcinek.  🙁
Ale sie cieszę, że ich nie będzie, bo ich literalnie nie trawię  👿
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
07 stycznia 2009 22:33
odcinek jest baaardzp szokujący... wiec radze obejrzec 😀iabeł:
kiedy nastepny w poniedzialek?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
14 stycznia 2009 16:34
W ramach odstresowania po maturze obejrzałam i .... AAAAAAAA

Kocham, absolutnie kocham Blair!!! Jenny trochę u mnie odrabia. Chuckuś jest przekochany  😍
Serena i Dan... no ciekawe czy będą chcieli ze sobą być jak się dowiedzą... Zrobiłam nawet wywiad z bratem co by zrobił jakby się o czymś takim dowiedział i powiedział "wyje..." no, nie robiło by mu to.

Btw, czy ja się przesłyszałam, czy Blair i Jack...
Scottie   Cicha obserwatorka
14 stycznia 2009 18:21
Fuck, dlaczego ja nie moge ściągać filmów :// Kto chce mi nagrac wszystkie serie GG jakie sie do tej pory ukazaly? :P
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
15 stycznia 2009 13:35
a czy ktoś widział Carnivale ?? było tego mało, ale "na temat" 🙂
A ja się ostatnio "obudziłam" i dowiedziałam że jest już nowy, 4 sezon Prison Break. Jestem w trakcie oglądania..
Uwielbiam ten serial  😍
Co prawda najlepszy był sezon 1 ale 4 póki co (7 odc.) jak dla mnie bardzo fajny..  😀 Myślę,że ciekawsza niż sezon o pobycie w SONIE.
Ja przepadam za Scrubs
http://en.wikipedia.org/wiki/Scrubs_(TV_series)
Powtarzają go bez końca a mnie i tak nie nudzi.
Utożsamiam się z Bobem Kelso
http://en.wikipedia.org/wiki/Bob_Kelso
Serialu Dr.House nie lubię ze względu na jakiś tak paradoks jaki on ze sobą niesie. Schemat jest zawsze taki sam: chory PRZYPADKIEM zainteresowuje tego diagnostę ,potem następuje szereg chybionych terapii doprowadzających chorego na skraj życia a potem znów PRZYPADKIEM odnajduje się własciwe rozwiązanie i happy end. Bohater cały czas jest pod wpływem leków i demonstruje lekceważenie procedur medycznych jednocześnie poniżając wszystkich/personel,przełożonych,pacjentów/.
Anarchia w szpitalu nie jest zabawna. Dziwi mnie popularność serialu. Zawsze utożsamiam się z rodziną chorego lub szefową "supermedica".
I mam ochotę go zabić tępym nożem.
Na dodatek z medycznego punktu widzenia-stek bredni. Średnio zdolny lekarz zna diagnozę po 10 minutach.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 stycznia 2009 10:31
Strzyga, chyba tak B i J.
ale Jack też jest fajny  😍
asior   -nothing but eventing-
18 stycznia 2009 11:01
Ja przepadam za Scrubs
http://en.wikipedia.org/wiki/Scrubs_(TV_series)
Powtarzają go bez końca a mnie i tak nie nudzi.
Utożsamiam się z Bobem Kelso
http://en.wikipedia.org/wiki/Bob_Kelso
Serialu Dr.House nie lubię ze względu na jakiś tak paradoks jaki on ze sobą niesie. Schemat jest zawsze taki sam: chory PRZYPADKIEM zainteresowuje tego diagnostę ,potem następuje szereg chybionych terapii doprowadzających chorego na skraj życia a potem znów PRZYPADKIEM odnajduje się własciwe rozwiązanie i happy end. Bohater cały czas jest pod wpływem leków i demonstruje lekceważenie procedur medycznych jednocześnie poniżając wszystkich/personel,przełożonych,pacjentów/.
Anarchia w szpitalu nie jest zabawna. Dziwi mnie popularność serialu. Zawsze utożsamiam się z rodziną chorego lub szefową "supermedica".
I mam ochotę go zabić tępym nożem.
Na dodatek z medycznego punktu widzenia-stek bredni. Średnio zdolny lekarz zna diagnozę po 10 minutach.


Nie lubie jak ktos generalizuje. Nie zawsze jest happy end Taniu. Ostatnio np. chlopak byl smiertelnie chory, zdiagnozowali go, ale i tak musial oddac swoje rodzenstwo do adopcji.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 stycznia 2009 14:15
Jedna kobieta umarła na wściekliznę, jak Forman był chory, to też koleś umarł.
Każdy serial ma pewien schemat.
Taniu- bo lepszy jest oczywiście szpital na Leśnej Górze, tam wszyscy są dla siebie milutcy, nikt nigdy nawet mandatu nie dostał i nie łykał nawet leków na przeziębienie...
Ja tam House`a lubię, jest to przyjemny serial, który oglądam z zainteresowaniem. Wiedzy medycznej czerpać z niego nie zamierzam, patrzę na to raczej jak na serial detektywistyczny. Też szukają mordercy, mają dowody i dochodzą prawdy. Tyle, że w ludzkim ciele.
A Gregory? Tacy ludzie też są na świecie i przeżywają swoje problemy...
my_karen   Connemara SeaHorse
18 stycznia 2009 14:31
Drużyna A 😉

Absolutnie wymiata  😜
I Dr. House'a też oglądam ostatnio ze spora przyjemnoscia, ale, tak jak i Strzyga, jako serial detektywistyczny. Kiedyś powiedziałabym, że najbardziej lubie Przyjaciol. Przeszlo mi jakos, choc czasem lubie zerknąć. A poza tym czasem CSI, choc fanka nie jestem.
Słyszeliście o serialu Life? (polska wersja- Powrót do życia)
W ostatni piątek leciał drugi odcinek... Głównym bohaterem jest policjant który po kilkunastu latach w więzieniu (za potrójne morderstwo) został uniewinniony. Teraz pracuje w wydziale zabójstw... Obejrzałam pierwszy i drugi odcinek-bardzo mi sie spodobało 😜 Facet troszkę przypomina mi House'a, nie jest wredny, ale ma swój własny świat i zdanie na każdy temat.
Polecam 😉 Piątki, 21😲0 albo 05, TVP2.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się