Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

baffinka, jaką ona ma prześliczną gęstą grzywę 😍
wątek zamknięty
Zaznaczcie tę twarz na zdjęciu quanty jakimś czerwonym kółeczkiem, bo dopatrzeć się nie mogę, a ciekawość mnie zżera 😁

Mam nadzieję, że mnie autorka nie wyklnie za skopiowanie i przerabianie zdjęcia  😁 Mam nadzieję, że widać:

Dobrze, że nie jestem sama ze swoimi urojeniami  😂

Wiecie co, ja już nie wiem, czy patrzenie na konie i jazdę innych sprawia mi większą frajdę, czy frustrację... Już mi się tak chce jeździć, a jeszcze conajmniej 3 miesiące czekania... Moje plany wracania w siodło to więcej niż plan treningowy zawodników olimpijskich  😁 Mam nadzieję tylko, że nie skończy się "jak zwykle" na przelonżowaniu Egonika kilka razy i po prostu posadzeniu tyłka w siodło  🤣


wątek zamknięty
quanta
ci sie nie dziwie, musial troche sztywny byc dzisiaj, to do kolekcji do Ogryzka masz jeszcze teraz Oplotka 🙂  🤣

galopada
piekny jest i do lepszej szkoly to chyba trafic nie mogl  😀iabeł:
Burza
odnotowalam heheh)
Wilczyk
nie miala wyboru dziewczyna, bo dostala w spadku od ktoregos z tych panow juz nie pamietam ktorego )

czemu na rude mowisz gruby, wcale az taki gruby nie jest🙂😉
efka
o twoim koniu to ja juz ci na fb napisalam ci uwazam :p
baffinka
jakie puchate te twoi koniki  😀
Zairka
moze jakies ziola czy cos?
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 marca 2012 22:19
Arimona
ale zioła na jej hormony, czy na szybsze zagojenie nozki? 👀
wątek zamknięty
Zairka, na hormony. Są takie fajne i ponoć działające.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 marca 2012 22:31
jezeli dobrze licze to zostały nam ostatnie 2-3 dni tych przebojów ale jeszcze takiej wrednej Groty świat nie widział 😁
wątek zamknięty
Burza  :kwiatek:  ona cała jest prześliczna  😍 (bo cóż innego właściciel może powiedzieć o swoim koniu...  😁 )
Arimona no niestety  😵 gniada to pół biedy, bo sierść ma krótką i już ostro linieje, a ruda ma strasznie długą i pewnie będzie linieć do maja- jak co roku  🙄 a jak tam Twoja dziewczynka się miewa? Jeździsz na niej aktualnie czy tylko na siwym?

To jeszcze jedna rudzina  😀 albo dwie  🤣
wątek zamknięty

Libella- Słodka minka 😉 Róż to jej kolor 🙂



Libella urocza jest! 😉 i ślicznie jej w tym kantarku. 😉



Dzięki dziewczyny :kwiatek: Muszę przyznać, że mam Libelkę już parę ładnych lat i nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby ubrać ją w róż. Aż tu nagle, przez przypadek... I osobiście jestem zachwycona  😁 Szczególnie biorąc pod uwagę jej diabelski charakterek 😀

Zairka nie tylko Twój... Zalety posiadania kobyły, kochana  😉

wątek zamknięty
oo a co to za ziola nate hormony babskie? ze niby skuteczne? podajcie linka...
ehh Pola ma regularnie co 20 dni (prowadze jej kalendarzyk 😎,ogladam sluz itp.) i coraz mocniej manifestuje, ze "owies byl za twardy"
a jak wieje to juz w ogole mam jazde w wersji "wal sie, sama se skrecaj, sama smigaj posrednim, ja wole galop..o ty nie za barzo to spadaj,pobiegam sama:P"
wątek zamknięty
Libelli kiedyś podawałam ziółka na "babskie humorki" ale na tą chwilę nie pamiętam, jak się nazywały. Ale wydaje mi się, że faktycznie Libelka miała wtedy jakieś nieco łagodniejsze usposobienie 😉
Edit: przypomniałam sobie 🙂 Libelka dostawała ten preparat:
http://sotesklep.animavet.pl/go/_info/?user_id=229&lang=pl
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 marca 2012 07:28
Grota przy "normalnym" grzaniu nie jest taka zła, ale teraz sika wszędzie, ogon jak flage nosi, zatrzymuje sie przy kazdym osobniku płci męskiej i tylko teraz ma takie mega humory 😵
wątek zamknięty
Arimona ojj jest :p wstawię aktualne zdjęcie jak tylko je zrobie :p a Twoja wielka dera to nic przy moim kucysiu :p :
czaprak wszechstronny

pad ujeżdżeniowy:
wątek zamknięty
co to za rasa kucysia ?
mi przypomina hucułka, no ale jakiś taki za niski mi się wydaje..  👀
wątek zamknięty
Wiosna przyszła i coraz więcej fajnych zdjęć! U nas w sobotę też było pięknie i chłopaków ogarnęła głupawka 😉


wątek zamknięty
Wilczyk, a ja znam tego kucyka 🙂 Ma super ruch, jak na te gabaryty.
wątek zamknięty
Ankers, tak, reprezentuje Carabinieri
karolciaequilano, o proszę, nie wiedziałam że stoisz u Ani, a jak siwy?
Klami, takiego konia pozazdrościć
Juliadna, na koniu!!!!!! jak tam Lolek się sprawuje? grzeczny?
Koniczyna, ale szaleją chłopaki

moja szefowa wczoraj w Kur II miejsce zajęła z Vancouver!!!!!!!!!!!!!  😅
i I miejsce z Windspiel w M200 68%!!!!!!  😅
w 5latkach wygrała z Dovizioso 72,600%!!!!!!  😅
a ja mam jakieś zdjęcia ze stajni



i nasz nowy nabytek Cortes 4 lata
wątek zamknięty
Fantazja, wstawiaj więcej zdjęć koniecznie, bo zawsze takie "ciepłe"
U nas w UK dziś piękna pogoda od samego rana... i dzień wolny
wątek zamknięty
Uff, wróciłam po 3 dniach i właśnie skończyłam nadrabiać 🙂 Ale się działo w kąciku!

quanta, smutno z Ogryzkiem 🙁 No ale tak czasem jest z tymi naszymi końmi... Trzymam kciuki za jego zdrówko. A powiesz dokładnie jaka diagnoza?

Arimona, wreszcie jakieś ładne zdjęciach twojej ekipy! Śliczne masz te koniuchy, udały ci się bardzo 🙂 No i zdrówka dla siwego, skoro dostaliście już zielone światło! A kobyła jest super-żeńska, uwielbiam takie 🙂

Dziewczyny piękne zdjęcia i domagam się więcej padokowo-wiosennych!

A mi jakoś czas nagle przyspieszył i do przywiezienie Dzionka zostało 10 dni  🤔 Kiedy to zleciało? Ło matko, aż nie wiem czy wszystko jest gotowe i pozałatwiane, no ale mam nadzieję że pójdzie gładko... Nie mogę się doczekać po prostu 😍
wątek zamknięty
karolciaequilano   marzenia się spełniają
19 marca 2012 10:22
Fantazja- już od jakiegoś czasu moje konie stoją u Ani 🙂 Siwuch właśnie w tym tygodniu wyjedzie do nowego domu, szkoda mi trochę, ale po to był kupiony...
wątek zamknięty
dar  ma 120 cm. w kłębie. pół hucuł pół to coś:


Bandos to prawda  😁 kucyś ładnie się rusza i skacze też świetnie. szkoda, że takla głupia jest  😜
wątek zamknięty
wilczyk, miałam pół racji.

teraz ja :
z galopu, nad ziemią :

Za duże zdjęcie
wątek zamknięty
ooo i Glamourka 🙂

Wilczyk, ona nie ejst głupia, rzekłabym, że jest całkiem mądra...
wątek zamknięty
Cobrinha, u nas wczoraj pogoda się zepsuła, pada i jest trochę chłodniej

i Zidane, na którym miałam okazję jeździć


tylko żeby on tak się ruszał pod siodłem.....

karolciaequilano, aaaa myślałam, że to drugi koń dla Ciebie 🙂 widzę trenujecie ostro.... zawody tuż tuż... trzymam kciuki
wątek zamknięty
Gallien   Un poco di zucchero
19 marca 2012 10:53
Fantazja ale masz tam piękną stajnię!!
wątek zamknięty
Fantazja cudowna stajnia i jaki piękny Zidane 😜 Zazdroszczę 🙂
Konwalia a Diva jest Twoja czy dzierżawiona?
Zairka pewnie wiosnę poczuła 😉
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
19 marca 2012 12:59
Mam nadzieję, że mnie autorka nie wyklnie za skopiowanie i przerabianie zdjęcia  😁 Mam nadzieję, że widać:
64527
Dobrze, że nie jestem sama ze swoimi urojeniami   😂


Też na początku dość długo szukałam tej twarzy, ale sama znalazłam po zajrzeniu na to zdjęcie po raz, nie wiem 10, 15? Na pierwszym wygląda jak Hitler 😂
wątek zamknięty
Bandos moze głupia to złe słowo. ale nie współpracująca. chociaz ostatnio cos jej sie odmienia i ladnie chodzi :p
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
19 marca 2012 15:44
dar, O rany dobrze poznaje że to Agmaja i Darena? Wygląda b kiepsko...
wątek zamknięty
A mój się super regeneruję po kontuzjach. Wczoraj popracowaliśmy na otwartej przestrzeni ( a pro po - pierwszy raz w życiu ) i pokazał klasę :-) ! Niestety zdjęć nie mam, ale tak w efekcie nudy sobie rekreancika nagrałam na wypasie.



Fantazja fajne te Twoje koniska !  😀
wątek zamknięty
efka, I jak zniósł pierwsze próby ? Powodzenia życzę !  :kwiatek:
baffinka, ale Ruda puchata jeszcze 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.