Ochraniacze

Aga_Leming, dlaczego ww nie kupisz?
one są pancerniaste własnie
A WW maja wersje pełną? Bo ja jakos widze tylko strychulce, lub jakies ochraniacze do wkkw. Chcialam sobie kupic takie wlasnie jak wkleila lostak w tym watku WW, ale szukam tez pelnych.
cross country są pełne a to ze w opisie jest ze crossowe ma chyba niewielkie znaczenie
a lostak ma takie jak ma wiekszosc z nas - double lock
Cofam moje dobre zdanie o Cross Country 🙄 Jeden rzep przestał "łapać" neopren i dynda sobie w czasie jazdy. Cudownie 🤔
Natomiast Double Lock'i w dalszym ciągu spisują się bardzo dobrze.
hej a ma ktoś takie Woof Wear:
http://animalia.pl/produkt,9512,Woof_Wear_CLUB_TENDON_BOOT_ochraniacze_otwarte.html
jak się sprawują? jesli ktos ma to proszę o fotki  :kwiatek:
Czy ktoś używał ochraniaczy stajennych szytych przez Jarpol? Jak się sprawują?
Nazwa wilkiego znaczenia nie ma oczywiscie:P nie wiem czemu wydawalo mi sie ze te cross country nie sa pelne, ale faktycznie - zerknelam teraz na sklep horses i wygladaja na pelne. Ja potrzebuje 2 komplety pozadnych ochraniaczy - chcialam wlasnie jedne WW te ktore ma lostak i jakies pelne. Moj kon niszczy ochraniacze w zawrotnym tepie i moje 2 komplety ledwo co zipia. Mam zamiar kupic sobie cos na targach jezdzieckich w marcu.
deborah   koń by się uśmiał...
28 grudnia 2008 21:20
ratunku.. czy poza Veredusami sa jeszcze jakieś w miarę normalnie wyglądające ochraniacze skokowe w rozmiarze XL?
bo pro lightów i pro jumpów już chyba nie dostanę nigdzie?

moje zwierze w zwykłych skorupach się nie mieści ;/
Spytaj w equi-shopie.W Katowicach robili wielką wyprzedaż i ciu jeszcze było(ale z tego co pamiętam to na przody głównie M,ale może w sklepie coś im zostało)
doszły moje eskadrony pro dressage  💃
super kształt, super noopren ale mogłyby być czyms wzmocnione...
wiecie gdzie w PL moge jeszcze takie dostać?  👀<kupowałam w eltanie po przecenie  😁>
caroline   siwek złotogrzywek :)
30 grudnia 2008 18:24
ratunku.. czy poza Veredusami sa jeszcze jakieś w miarę normalnie wyglądające ochraniacze skokowe w rozmiarze XL?
jesli chcialabys z dlugimi tylami to WW single i double lock. XL sa naprawde spore 🙂
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
30 grudnia 2008 18:32
dokladnie ja mam ww ultra booty xl na tyl
Z tego co zrozumiałam to Deborah pytała o skorupki...
Ja właśnie stałam się szczęśliwą posiadaczką double locków WW i jak byłam sceptycznie nastawiona, tak teraz podobają mi się coraz bardziej. Jutro zrobię przymiarkę i zobaczę jak na nóżce się układają  😉
Do mnie przyszły Carbon Gel 🙂 na razie tylko przody 😀 Ale zastanawiam się czy na tył nie kupić Olimpiców, przeeciez wyglądają tak samo a są dużo tańsze...
Ja je miałam w łapkach. Jakościowo to dokładnie ta sama półka, co typowe skorupki Tattini / Lamicell Elegance i pokrewne. Przyzwoita cena i na pewno przyzwoicie służą. Za to kolory szalone  🤣
jak juz pisałam to Masta moim zdaniem nie sa fajne  mamy w stani canter cluby , lamicelle , eskadrony , tattini  czyli typowe skorupy  ale one odstają jakosciowo od reszczty , drugi raz bym ich nie kupiła
dzisiaj stałam się wesołą posiadaczką KenTaur'ów z owczym futrem. PRzede mną korzystał z nich jeden koń.... ochraniacze wyglądają jak nowe.
sankarita- foty  😜 😜
a to moje pro dressage ;

😉
LOVELY, foty będą jutro. Dzisiaj aparat kategorycznie zaprotestował pracy na zimnie. 😉 [dziwne. przy pisaniu poprzedniego posta powiedziałam ze foty zrobie pozniej.... zjadlo mi zdanie 😉 ]
sorki jeśli już było, ale właśńie przeglądałam allegro i zobaczyłam takie ochraniacze:

http://www.allegro.pl/item519049998_ochraniacze_skokowe_hexa_pro_nowe_szare.html

ktoś coś wie o nich?? Ma, używa?? W życiu nie słyszałam nic o tej firmie a cene mają DOŚĆ sporą.
Moje kenTaury:



jak na razie się sprawują znakomicie. 😀

xxagaxx, te ochraniacze znajoma miała i sprawowały się reeeewelacyjnie. Nie wiem jak to tam było z tym systemem odprowadzania powietrza itede.... ale ochraniacze długo trzymały. Tylko zapiecie jedno poszło po roku uzywania, ale nie jestem pewna czy to wina firmy czy po prostu znajoma tak "szanowała" 😉
dzięki Sankarita 🙂
a ja doszłam do wniosku, że mój koń będzie w ochraniaczach neoprenowych chodził. A do takiego wniosku skierowały mnie skorupki, które zakończyły swój żywot po 2 tygodniach.
W neoprenach raz na rok jakiś rzep się rozwali, są trudne do czyszczenia, ale przynajmniej trwałe.
Ochraniacze SMB II prof. choice, kaloszki Fouganza
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
03 stycznia 2009 12:10
kate
Prawie ich nie widać  😁
A ja szczerze polecam SMB Elite są świetne! Widziałam w ogłoszeniach, że ktoś robi zamówienie w m.n. właśnie na te ochraniacze i jeszcze w ekstra cenie bo tylko 400zł😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
03 stycznia 2009 17:40
_kate musza byc chyba jakies niedopasowane albo to jakis trefny egzaemplarz bo moje nawet po porzadnym terenie z roznym podlozem sie trzymaja na miejscu i nie ma piachu w srodku, co prawda jak mialam na tylach xl to sie niezbyt trzymaly zjezdzaly i wlatywal piach wiec zmienilam na ww ale na przodach zostaly smb
no właśnie miałam się pytać czemu tak zjechały? za duze? czy co?
Ola- świetnie wyglądają 😉 ja miałam zamawiać sobie tyły ale kasy brak...
miał ktoś ochraniacze eskadrona pro dressage? moje po 2 uzyciach juz sie 'powycierały'- neopren i lamówka...
ale one mają piach tylko na zewnątrz, w środku nie. Nie wiem, jak dostrzegłyście piach w środku. Kaloszki są za wysoko, a ochraniacze zsunęły się minimalnie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się