Torwar 2012 22-25 marca

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 21:38
Misskiedis ja byłam w H dopiero od 19, wcześniej latałam gdzie było bliżej 😉 Siedziałam w połowie sektora. Chyba czas w okulary zainwestować 😉

Ja też niestety obstawiam płuca... Przykro się patrzy na takie rzeczy, tym bardziej, że para fajnie pokonała parkur, były oklaski i za chwilę coś takiego... Niestety to jest sport i z takich powodów ja do sportu nigdy bym się nie nadawała.


Ja z H wybyłam koło 20 do... przejścia na rozprężalnie, tam trochę gadałam ze znajomym 😁


agaEl, nie było mnie na dekoracji więc nie wiem czy był czy nie, przekazuje tylko info jakie dostałam. Wyglądało jakby koń sporo krwi "wypluł" pyskiem i chrapami :/
cieciorka   kocioł bałkański
22 marca 2012 21:39
A co się tomu koniowi stało, w sensie jak do tego doszło, że krwawił z pyska? To skoczek? Piszecie o jakimś kowboju, z którego się śmiali.
Nie wiadomo, pokonał parkur po czym dostał krwotoku ..
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 21:44
Cieciorka, skoczek, przejechał parkur, schodził stępem i nagle zaczął pluć i "smarkać" krwią, sporo poleciało, jakby ją chciał "wyrzucić" pyskiem i chrapami, no krwotok.
cieciorka. od początku. Najpierw przed przejazdem kogoś na siwym wleciał jakiś facet w stroju kowboja, porozwalał drągi i uciekł (ochona go dooniła później). Siwy przejechał nie pamiętam jak, ale szczęśliwie wrócił do stajni. Później jechał gniady (czy to tam kare było? nie pamiętam) przejechał, przejechał i mi koleżanki mówią że mu krew leci. I to jest ten który ma rzekomo pęknięte płuco. Zrozumialej?
a ja się nie mogłam powstrzymać, no musze, no musze wstawić jakieś zdjęcie. Przynajmniej gdy oczekuję na wyschnięcie włosów. po gllebie na tym nieszczęśliwym zakręcie (gdzie podłoże powinni częściej równać  :marze🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 21:49
Zakręt był okropny! Kilka koni wpadło tak, że się ślizgało, myślałam że Mściwoj Kiecoń zaliczy glebę z Victorem ale się wyratowali (za to wypadli z rytmu i mieli zrzutkę) no a Benas już glebnął (w innym konkursie, po wyrównaniu wcześniejszego), na szczęście nic się nie stało, wstali, otrzepali się, tylko dyskwalifikacja 🙄
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 marca 2012 21:52
Mnie ciary przeszły na widok tego "plującego" krwią konia i miałam nadzieję, że potem podadzą oficjalny komunikat odnoścnie jego kondycji. Po czy w rozmowie z koleżanką stwierdziłam, że pewno prędzej dowiem się z forum, niż padnie oficjalna wiadomość.

Edytka, jednak mam dobrą pamięć! Tak się na Ciebie patrzyłam, że prawie Cię zdeptałam 😉 Następnym razem będę zaczepiać.

Bylo zaczepić! Bo ja wzrokiem szukałam Ciebie i Strzygi.

A z voltowiczów widziałam Precelka, MsCarmen i Arimona mi mignęła jak wchodziłam 🙂

Swoją drogą jestem zaskoczona ogromną ilością stoisk! Fakt, że nie działają, ale co się będzie działo w sobotę czy niedzielę  😜
Zakręt był okropny! Kilka koni wpadło tak, że się ślizgało, myślałam że Mściwoj Kiecoń zaliczy glebę z Victorem ale się wyratowali (za to wypadli z rytmu i mieli zrzutkę) no a Benas już glebnął (w innym konkursie, po wyrównaniu wcześniejszego), na szczęście nic się nie stało, wstali, otrzepali się, tylko dyskwalifikacja 🙄


Konkretnie nie zakręt tylko podłoże..
wstali, otrzepali się, tylko dyskwalifikacja 🙄


eliminacja  😉
konwalia będę czekać 😉 mi w sobote na pewno nie uda się zrobić dobrych zdjęć-brak talentu  😡
Cieciorka, skoczek, przejechał parkur, schodził stępem i nagle zaczął pluć i "smarkać" krwią, sporo poleciało, jakby ją chciał "wyrzucić" pyskiem i chrapami, no krwotok.

szkoda zwierzaka 🙁
agaEl tego konia nie było na dekoracji przecież
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 22:03
[quote author=Misskiedis link=topic=84293.msg1347180#msg1347180 date=1332452957]
wstali, otrzepali się, tylko dyskwalifikacja 🙄


eliminacja  😉
[/quote]

Tfu tfu, racja, zmęczona juz jestem 😂

Dramka, podłoże ale na tym konkretnym zakręcie, w innych miejscach się tak nie niszczyło że się konie ślizgały 👀
Ktoś filmował ujeżdżenie i ma zamiar wstawić bądź wstawił już na youtube? Zdjęcia też mile widziane 🙂 W pracy udało mi się obejrzeć tylko część konkursu 140cm, a z czworoboku nic.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
22 marca 2012 22:13
Ja zdjęcia będę wrzucać (o ile coś wyszło) dopiero po cavaliadzie, ja kocham spać i togo potrzebuję (co widać w moich postach) a siedzę od rana do wieczora na trybunach więc jakoś czasu brak 🤣
ja mam z ujeżdżenia, ale za mocno musiałam przybliżyć, by skadrować  👿 więc efekt jest jaki jest, jeszcze nad tym jutro popracuje, i teraz już serio, dobranoc.
Podłoże było za mało zlane i słabo ubite..
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
22 marca 2012 22:22
a to ja Piotra Morsztyna & Sunday wrzucę 🙂 pięknie im w tych brązach 🙂




p.s. Misskiedis - gdzieś mam Twoją fotę z telefonem jak za pewne dodajesz posta na re-voltę  😁  😁  😁
koniowi pięknie ale do Morsztyna nie mogę się przyzwyczaić..
mbalicka usiądź w H, to chociaż popacze na blask twej fajności.
nie powinni równać zakrętu, tylko tą dziurę zalac wodą...
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 marca 2012 22:32
O mamo, Morsztyn bez munduru! Dziwnie  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 marca 2012 22:33
apAnia mógłby tak krwawić z języka czy wargi- mój krwawił bardziej z rozciętego podniebienia (3/4 tradycyjnego, czarnego wiadra krwi wyniosłam wtedy  🙄 a te wiadra są duże).

A ja widziałam dzisiaj kogoś z czerwoną wstążką we włosach (we wściekle rudych włosach  😁 i z koleżanką również z rudymi włosami). Ale głupio mi było zagadać  😡 Jutro będę pewnie w szarym swetrze z kotem  😉
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
22 marca 2012 22:37
mbalicka usiądź w H, to chociaż popacze na blask twej fajności.


😁  😁  😁 nie powiem, rozbawiło mnie to trochę :P gdzie ja tam fajna.. błagam Cię 😀

koniowi pięknie ale do Morsztyna nie mogę się przyzwyczaić..


no Morsztyn, to może nie ale koń zajebiście wygląda w tych brązach.
O mamo, Morsztyn bez munduru! Dziwnie  😉


Bardzo  🤔
no właśnie ,coś tu nie gra.. bo Morsztyn bez munduru  🙄 🤣
Przez następne kolejne dni będe oglądać relacje z Cavaliady w  internecie bo niestety w tym roku nie pojadę  :kwiatek:
O mamo dziewczyny przecież Morsztyn bez munduru jeździ dobre pare miesięcy już 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 marca 2012 23:05
Skoki to trochę nie moja działka, więc pierwsze widzę  😉
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
22 marca 2012 23:52
a to ja na dobranoc dorzucę jeszcze Andriusa Petrovasa & Contendro II z miną jak zombie  😂  😁
za pewne ja teraz podobnie wyglądam.. jestem zmęczona, więc idę spać, bo rano na siłownię, a potem na torwar 🙂

Edytka trzeba było krzyczeć 😉 ja często nie ogarniam.
Także uważam, że powinni podać jakiś komunikat w sprawie tego konia który po przejeździe się rozkrwawił. Wrażenie straszne, na nieszczęscie siedziałam tuż obok miejsca w którym się to zdarzyło  😫
Nie rozumiem także sensu dekorowania zawodników tyłem do publiczności. Miły byłby gest, gdyby vipowie przeszli dla drugi koniec ujeżdżalni i dekoracja odbyła się "dla publiki" 😉
po drugiej stronie wczoraj prawie nikt nie siedział... (no oprócz vipów oczywiście)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się