Zdjęcia Re-Voltowiczów & Voltopirów! ;)

Cieciorka jak Ty pieknie wygladasz!!!  😍
Scottie   Cicha obserwatorka
22 marca 2012 10:31
cieciorka, jakbym chciała dalej dyskutować na ten temat, to poprosiłabym o wyjaśnienie, co miałaś na myśli... Nie rozumiem, co miałaś na myśli i nie chcę rozumieć, bo nie mam co zawracać sobie głowy pierdołami. Dlatego nie chce mi się też dyskutować.
cieciorka   kocioł bałkański
22 marca 2012 11:37
Scottie, sorry, sama zaczęłaś temat, a teraz się wycofujesz dając jeszcze do zrozumienia, że nie warto ze mną gadać. Nie czuję się potraktowana poważnie, ale moim zdaniem świadczy to o tobie, nie o mnie.
Ja też nie rozumiem- z czym ty tak dokładnie masz problem? Z tym, że napisałam, że laska na filmiku jest dobra w tym, co robi?

Hexa, o rety! 😡 przeczytać co takiego od najpiękniejszej dziewczyny na forum- bezcenne!
obejrzałam ten filmik cieciorka, i na poczatku było wrażenie ''wow, jaka śliczna dziewczyna!'' a po chwili bez makijażu ''o matko, to ona?!''  😉 co nie zmienia faktu, ze wie co robi i dobrze to robi.
zaba   żółta żaba żarła żur
23 marca 2012 00:08
working zaba  😉

zaba, ślicznie.
Gdzie pracujesz?  🙂
zaba   żółta żaba żarła żur
23 marca 2012 11:03
W Tv poznańskiej i mam swoje studio metamorfoz  😉
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
23 marca 2012 17:49
To ja jeszcze dzisiejsze zdjęcia ze szkoły z Dnia na TAK 😉

Ja to ta w czapce i niebieskim swetrze 🙂


po prawej ja 😉

To ja dodam może coś mojego 🙂...
mils   ig: milen.ju
25 marca 2012 14:56
To ja się może nieśmiało pokażę. 🙂




jestem pierwsza z prawej  😉
trzynastka   In love with the ordinary
25 marca 2012 15:48
Zaba - boska fryzura ! 🙂
tulipan - fajnie wyglądasz 🙂 Zupełna odmiana po jeansach i dużych bluzach z którymi Cie kojarzę.
Agaleon- taka ładna dzieczyna z Ciebie, po co robić sobie takie seksotanie zdjęcia? 🙁 Przykro mi ale strasznie mi się nie podobają. Kojarzą mi się ze stronami dla dorosłych samotnych facetów [te z wodą].
wilczyk - już u Dominiki na blogu zastanawiałam się skąd ona taką Hermionę wzięła 😉
Yga - standardowo - oddaj oczy albo spadaj :P!  😁

Ja się dorobiłam z 7 zdjęć, więc jedno wam wrzucę.
Pursat   Абсолют чистой крови
25 marca 2012 16:32
Agaleon- taka ładna dzieczyna z Ciebie, po co robić sobie takie seksotanie zdjęcia? 🙁 Przykro mi ale strasznie mi się nie podobają. Kojarzą mi się ze stronami dla dorosłych samotnych facetów [te z wodą].
Mam dokładnie takie same odczucia.
nine, Pursat- Mam identyczne skojarzenia, tylko głupio mi było napisać 😉
trzynastka   In love with the ordinary
25 marca 2012 16:42
Trista - ja wolałam napisać, bo w moim odczuciu dziewczyna robi sobie krzywdę czymś takim.
pony   inspired by pony
25 marca 2012 16:48
nine, chudzino! Sliczną masz buzię, co zresztą nieraz już było pisane 😉

trzynastka   In love with the ordinary
25 marca 2012 16:50
Dzięki, w sumie zapomniałam się pochwalić emofotą... jest tyle fajnych rzeczy w których można się odbić 😉



Edit: chociaż nie, wrzucę wam wszystko ale w formie do zniesienia, czyli wszystko na raz 😉

Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
25 marca 2012 17:00
[quote author=nine link=topic=28.msg1349363#msg1349363 date=1332686902]
Agaleon- taka ładna dzieczyna z Ciebie, po co robić sobie takie seksotanie zdjęcia? 🙁 Przykro mi ale strasznie mi się nie podobają. Kojarzą mi się ze stronami dla dorosłych samotnych facetów [te z wodą].

Mam dokładnie takie same odczucia.
[/quote]

Więc rzeczywiście jest nas więcej..
Ja miałam już gotową przemowę, ale ostatecznie - jak to często się u mnie ostatnimi czasy zdarza, zrezygnowałam z dzielenia się własną opinią.

To, że Agaleon jest piękną kobietą nie ulega wątpliwości i nawet nie trzeba tego w koło powtarzać, ale gdyby już o samym typie tej urody rozmawiać, jest wyjątkowo wyrazisty, zupełne zaprzeczenie subtelności. Dlatego do zdjęć tego typu konieczne byłoby wyjątkowe wyczucie, żeby nie wyszło zbyt dosłownie. Te ostatnie faktycznie przypominają kalendarze w warsztatach samochodowych.
No i cóż, ja też muszę dołączyć do grona osób, którym te przesycone seksem zdjęcia Agaleon się nie podobają. Są gusta i guściki, ale mnie osobiście te zdjęcia odstręczają.

Mils, to ostatnie jest fajne, takie naturalne 😉
Nine, ładna jesteś 😁
Dworcika   Fantasmagoria
25 marca 2012 18:12
nine, piękne zdjęcia!
Zdanie podzielam.
Wiem,wiem 🙂
Miałam trochę inna wizję co do tych zdjęć 🙂

cieciorka   kocioł bałkański
25 marca 2012 20:19
nine, Pursat, Tristia, ja nie piszę z założenia, że jak mi się coś nie podoba, to po prostu olewam. Moim zdaniem Agaleon jest śmieszna w tych swoich wyuzdanych stylizacjach.
Jak w wątku butowym przeczytałam fragment:
Jak dla mnie to za kur...skie te buty.
od razu pomyślałam "w sam raz dla Agaleon" 😁
Dziewczyna ma predyspozycje, ale ma też wybitnie kiepski gust.
Czyli dokładniej o co Ci chodzi ?

Z tymi butami to żeś wyskoczyła...  🙄
nine -  :kwiatek: mam marynarek tyle co bluz i szpilek tyle co trampek, w zależności od okazji i humoru  😎 😁
Ninevet, jestem od dawna mega fanką Twojej urody, najchętniej bym sobie Twój portret w pokoju powiesiła 😍, tylko kurcze- czy Ty znów schudłaś 🙁?
trzynastka   In love with the ordinary
25 marca 2012 21:14
Gllosia, Dwo :kwiatek:

Florcik - nie wiem, mam nadzieje, ze nie. Ciągle próbuje przytyć, także kolejne kilo mniej było by już całkowitą porażką :/
A i dzięki za komplement 🙂
Dworcika   Fantasmagoria
25 marca 2012 21:27
Agaleon, Czyli dokładniej o co Ci chodzi ?

Z tymi butami to żeś wyskoczyła...   🙄


A tam, wyskoczyła... Nie wyskoczyła, tylko sama sobie zapracowałaś na to, żeby tak Cię kojarzono.
To ja na rozluźnienie atmosfery mam takie, z plamą 😁

kujka   new better life mode: on
25 marca 2012 21:44
Agaleon, przykro mi, ale zgadzam sie z dziewczynami.

a sesja w wodzie to juz dno dna, pomijajac jakosc, ktora sugeruje ze robilas sobie te zdjecia samowyzwalaczem we wlasnej lazience.
nine a mi się właśnie bardzo podobasz jako taki chudzielec  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się