Torwar 2012 22-25 marca

O mamo dziewczyny przecież Morsztyn bez munduru jeździ dobre pare miesięcy już 😉


ale w mundurze jeździł parę lat  😉
mbalicka   Kucyk <3 / Figaro najwspanialszy :*
23 marca 2012 06:51
Precelek, masz rację co do publiki.. Choć od niepamiętnych czasów jest dekoracja w tamtą stronę, ale to jest bez sensu.. Na Vipach prawie nikogo wczoraj nie było.. :/
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
23 marca 2012 07:27
Ja od 11 pełnie wartę na naszym stoisku, do niedzieli z przerwą na sen w domu 😉 mam nadzieje że uda mi się trochę pooglądać co ciekawsze przejazdy, re-voltowiczów zapraszam do mnie w odwiedziny, a raczej do nas bo będziemy pewnie we dwie 🙂
gru a jakim stoisku?
Gru   nic nie dzieje się bez powodu
23 marca 2012 08:10
Dodson 🙂 dziś jestem w koszuli w brązowe paski, czerwoną będę miała opaskę- branzoletkę wejściówkę 🙂
Czy jakas dobra dusza znalazlaby dla mnie kawalek podlogi na noc z sob na nd? troche mi sie nocleg posypal, a na hotel mnie nie stac. prosze slicznie o pomoc. nie piszcie na pw, bo nie moge odczytac.
Czy ktoś z Was ogarnął relację z Torwaru na ŚK na Macu? Kiedyś jeszcze działało w safarii, teraz ani w firefoxie, ani w safari mi nie działa.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 marca 2012 10:26
Edytka trzeba było krzyczeć 😉 ja często nie ogarniam.

Swierdziłam, że na pewno nie wpadłaś na Torwar tylko na czwartkowy wieczór i że będę miała okazję zaczepić Cię trochę później 🙂
Jak by ktos chcial to mam 1 zielona branzoletke na sprzedaz-50zl🙂 pisac prv jak ktos chetny
co do podłoża- na Torwarze chyba zawsze mają z nim problem.
Milion lat temu, jak udało mi się tam wystartować to też były straszne problemy z podłożem. Ujeżdżeniowo jeszcze było ok, ale bałabym się jechać wysoki parkur w takich warunkach 🙂
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
23 marca 2012 10:46
ja się wybieram jutro z koleżanką.
na stronie cavaliady piszą "W bezpośrednim sąsiedztwie hali znajdują się parkingi: płatny dozorowany i bezpłatny"

czy ktoś orientuje się jak z miejscem na parkingach i w jakiej cenie jest ten płatny?
Zapiekanki są ble!
Jasnowata, ja mam wolna podłogę 🙂
MsCarmen czyli jak co roku... Na Torwarze w zeszłym roku jadłam najgorszą zapiekankę w życiu 😉

cieciorka   kocioł bałkański
23 marca 2012 12:47
a mnie się kojarzy odnośnie podłoża, że rok, lub dwa lata temu chwalono je
Dziś parkowałam pod Legią. Nie mogłam wjechać na parking, na którym do tej pory parkowałam :/ Pan z ochrony powiedział, że to parking dla VIP, dla osób z zaproszeniami itd. Pod Legią parking oczywiście płatny :/ Dziś było mało osób (rano), domyślam się, że jutro i w ndz będzie średnio z parkingiem. Jedzenie - widziałam zapiekanki, pachniało goframi, czyli Torwarowy standard.
Macie konia jakiegos zalogowanego na r-v? Bo jechal taki z czerwona wstazka :-)
Jak by ktos chcial to mam 1 zielona branzoletke na sprzedaz-50zl🙂 pisac prv jak ktos chetny


ta bransoletka uprawnia do czegoś ??
To wejściówka ?
Wiadomo co z tym koniem z krwotokiem z wczoraj?
Kurcze, słabo z tym parkingiem, szczególnie że będę jechała na styk i myślałam żeby samochodem śmignąć... No nic, jednak zostaje autobus :/
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 marca 2012 14:49
Sa megazelki, jestem szczesliwa 😁
A orzeszki w karmelu?  😲
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 marca 2012 15:00
Orzeszkow nie widzialam ale moze na weekend beda, jak bedzie wiecej ludu. Zelki sie niedawno otworzyly 😉
ta bransoletka uprawnia do czegoś ??
To wejściówka ?

Jeżeli to "ta" - to tak, do wejścia wszędzie, oprócz sektora VIP (to jest to, co dostają zawodnicy w ilości 4 szt. na konia).
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
23 marca 2012 15:47
A gdzie najbliżej torwaru są bezpłatne parkingi? Przyjeżdżam jutro z rana autem i chciałabym gdzieś wcześniej ulokować moje maleństwo. Nie znam Warszawy, więc prosiłabym albo o ulicę, albo o wytłumaczenie "łopatologicznie" z góry dziękuje :kwiatek:
W weekend nie obowiązuje opłata w parkometrach. Na szczęście.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
23 marca 2012 15:51
Aha, czyli przyjeżdżając chwilę po 8 mam szansę jeszcze na jakieś miejsce w pobliżu 🙂
Jak tragiczne jest to podloze ze po 10 koniach musza juz rownac  😵 ???
Aha, czyli przyjeżdżając chwilę po 8 mam szansę jeszcze na jakieś miejsce w pobliżu 🙂


Małą 😉 Zrobili cały parking dla vipów  😤
Dzionka, a zamierzasz moze byc jutro wieczorem? A w podlozu straszne dziury sie robia i dlatego jest co chwila rownane. wszystko ze wzgledu na bezp. tak w ogole% to niska brunetka ze wstazka, to ja 😉 mam teraz przerwe, uff
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się