Torwar 2012 22-25 marca

Tak dostalam 4 a wykorzystalam 2 wiec 2 moge sprzedac🙂 wejsciowka na wszystkie dni. I parking dla auta moge komus podarowac bo mi nie potrzebny🙂
A pamiętam, że rok temu wszyscy zachwycali się podłożem... czyżby Torwar coraz bardziej schodził na psy? Liczyłam na to, że skoro Cavaliada jest głównym organizatorem, to będzie tylko lepiej.

Będę jutro cały dzień, czerwone spodnie, czarna voltowa koszulka i czerwona tasiemka na ręce 😉
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 marca 2012 17:51
W zeszlym roku z tego co pamietam podloze bylo polewane a teraz nic 😲
Lali i walcowali do 3/4 w nocy ale i tak szalu nie ma choc z dnia na dzien jest coraz lepiej🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 marca 2012 18:04
W zeszlym roku poza laniem w nocy polewali jeszcze w czasie dnia i podloze bylo bardzo fajne.

Spiker wlasnie przypomnial ze jutro sektor E jest o 15 dla nas na wylacznosc 😉
Misskiedis Ci którzy dość rzadko wypowiadają się na forum mogą przyjść ? 😉
mnie dobijają przerwy, 2h albo i więcej między konkursami, MASAKRA...
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
23 marca 2012 18:51
Dokładnie!  👿 Wpadłam dzisiaj na 4 godzinki z czego miałam jedną 1,5 godzinną przerwę!  😵

Jedno dzisiejsze foto ode mnie:
tak długiw przerwy sa uciążliwe... 🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 marca 2012 19:05
Kamita, mysle ze tak 🙂

Kto bedzie?
Wiadomo co z tym koniem z wczoraj ? tym co krwią się zalał ?  😕 wyglądało potwornie...

ps. poza tym usiadłam chyba w niewłaściwym miejscu .. za mną siedziały Qniary, które rzucały tak mięsem, że straciłam radość oglądania...
ludzie opamiętajcie się - jesteście w miejscu publicznym, nie chcę słuchać co chwilę - o k **, o jak przyp** o ch... itp  😵
Ja własnie siedzę na Torwarze. Czekam na bariery, ale za dużo tego westu ..
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
23 marca 2012 19:16
Rozmawiałam dzisiaj z jednym sędzią i ten koń co dostał wczoraj krwotoku ma się dobrze. Pękło mu po prostu naczynko w krtani. Wyglądało to makabrycznie, a tak naprawdę pierdoła i krwotok szybko udało się zatamować.
pestka2012, oddałaś już parking? Jak nie, to ja baardzo poproszę🙂!

Jasnowata, tak, jestem jutro od 15 do końca 🙂


Koniczka, uff, to super!
Czy Horsesport ma swoje stoisko?
Dzionka, bede bardzo wdzieczna jesli mnie przygarniesz jutro. moj nr kom: 662073032.
Ja jutro bede o 15, a teraz znow chwila przerwy, to zmykam do H. :-)
Tez jestem na Torwarze i czekam na bariery.To prawda-westernu za duuzo... ale ludzi cieszy taka atrakcja.

Jutro o 15 sie widzimy w sektorze E (chyba moge byc-czytam,ale nie czesto sie udzielam). Chcialam pogratulowac osobie,ktora to zorganizowala!! ;-)
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 marca 2012 20:24
A mnie tam Wester cieszył. Można było Evette i Green Grassa podopingowac 🙂
Ja byłam pod mega wrażeniem Evette! I zazdroszczę jej koszuli 😜
Rozmawiałam dzisiaj z jednym sędzią i ten koń co dostał wczoraj krwotoku ma się dobrze. Pękło mu po prostu naczynko w krtani. Wyglądało to makabrycznie, a tak naprawdę pierdoła i krwotok szybko udało się zatamować.


super
Pokażcie jakieś foty Evette! W końcu to "nasza" 🙂
Ja jutro będę ze wstążką i znajomą, na sektor E o 15 też przyjdę  🙂
Wiadomo co z tym koniem z wczoraj ? tym co krwią się zalał ?  😕 wyglądało potwornie...

ps. poza tym usiadłam chyba w niewłaściwym miejscu .. za mną siedziały Qniary, które rzucały tak mięsem, że straciłam radość oglądania...
ludzie opamiętajcie się - jesteście w miejscu publicznym, nie chcę słuchać co chwilę - o k **, o jak przyp** o ch... itp  😵



Szczerze? W czw to tak niskie loty, ze porazka. Najwazniejsze jest pokazowe zucie gumy, zakladanie nog na krzeselko poprzedzajace, dobry aparacik za kilka tys ( niewazne ze foty na auto wszystkie), i gadanie - stara mnie zaj...e itp.
Szkoda, ze nie kazdy sie umie zachowac... Nawet nie zachowac, a choc minimalnie skupic sie nie tylko na swoim przerosnietym ego.
na parkurze widzialam czerwone wsazki...pod kolumna Zygmunta,jakas plomienna ruda kitka i ee cos jeszcze mi mignelo.
Ja smigalam dzis chyba po calym torwarze, jutro pewnie albo w okolicach stajni albo znow pod kamera sk we wnece😉
a ja dzisiaj robiłam za kolumne zygmunta...p. Parcourmajster powiedział "Krysia Ty tu stój i pilnuj miejsca bo tu kolumna ma stać" no i stała jak to głupie :p a jutro znowu raaaanoooooooo
Jakie macie wrażenia z wykładów?
ja dziś prawie cały czas w sektorze B. I znów o 6.30 czekam jutro na autobus  😵
mi się western podobał. Ale nie bachory wrzeszczace mi nad uchem po każdej beczce.  Fajna była fala  😁 Chociaż pół roku temu wyszłabym z westernu, ale fioukova mni przekonała. Tak więc rozumiem osoby, którym się to nie podoba.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
23 marca 2012 22:28
Ja byłam na saddlefittingu. Wykład po angielsku, była dziewczyna która próbowała tłumaczyć ale po 1. nie zawsze wychodziło a po 2. wykład był prowadzony bardzo przejrzyście i w 99% rozumiałam (poza słówkami jak kręgi lędźwiowe itp 😁 ). Było trochę o biomechanice, jakieś podstawy, o środku ciężkości konia itp. Jak na godzinny wykład to pozytywnie, było bardzo miło, kilka rzeczy mi to ładnie w głowie poukładało bo były obrazki ale nie było chyba zbyt wiele zaskakujących rzeczy 😉 Niby wykład było o ujeżdżeniówkach ale tak na prawdę był bardzo ogólny i nie wiem czy pójdę na wykład o skokówkach bo pewnie będzie praktycznie to samo 👀
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
23 marca 2012 22:35
Ja właśnie dotarłam do domu. Dzisiaj podobało mi się dużo bardziej niż wczoraj, więcej atrakcji, więcej ludzi i ja miałam wolne, więc mogłam skupić się na oglądaniu wszystkiego co mnie interesowało. Dzisiaj nasze konie nabrudziły w boksach, koło stajni stoją namioty gdzie jest słoma i siano, gdy zobaczyłam ceny, to myślałam, że mi buty spadną. Kostka siana 19 zł, kostka słomy 17  🤔 Dobrze, że jutro już wyjeżdżamy, bo pobyt by nam wyszedł jak w dobrym pensjonacie 😉 Dzisiaj widziała kogoś ze wstążką w H, ale nie mam pojęcia kogo, a głupio było zagadywać. Ja siedziałam w zielonym polarze, może ktoś mnie zauważył.

W tej chwili właśnie trwa impreza dla wszystkich zawodników, luzaków, wystawców itd. i baaardzo żałuję, że straciłam taką okazję na poznanie wielu świetnych zawodników, ale nie udało nam się namówić znajomych, a samym jakoś tak głupio było nam jechać 🙁
Scottie   Cicha obserwatorka
23 marca 2012 22:44
Anaa, przykro mi, że Cię jednak nie wpuścili. Ochroniarz, który Cię zaczepił, to straszny "służbista" przy swoim szefie... Szkoda gadać. Teoretycznie ochrona ma zakaz wpuszczania osób z psami, a psy zawodników mogą przebywać tylko na terenie przy stajniach, ale wiadomo, jak to w praktyce bywa.


Byłam dziś kilka razy w H1 i nie widziałam żadnej znajomej twarzy... szkoda 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się