Torwar 2012 22-25 marca

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 marca 2012 11:31
Scottie, A gdzie są te akredytacje? Tzn gdzie siedzicie konkretnie?

Jejku, moglam sie nie pchac na 12 na ujedzenie żeby zobaczyć 3 przejazdy, a potem siedzieć na tyłku kolejne 2 godziny. Żeby chociaż agility zaplanowali w tej przerwie  🙄

Ja zwyczajowo tez w H 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
24 marca 2012 11:34
MsCarmen czyli jak co roku... Na Torwarze w zeszłym roku jadłam najgorszą zapiekankę w życiu 😉

E tam, kiedyś był grill, kebab, falafele na tarasie...
Scottie   Cicha obserwatorka
24 marca 2012 11:37
Edytka, przy wejściu głównym po prawej stronie. Jak stoisz przed Torwarem, to na pierwszych drzwiach od prawej powinno być napisane "Media, akredytacje"- to właśnie tam 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 marca 2012 11:42
Scottie, Dzięki 😀 mi to trzeba było 'lopatologicznie' wyjaśnić.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 marca 2012 11:56
Wiadomo co z tym koniem, który pluł krwią?  ❓
Mozii, wiadomo
Rozmawiałam dzisiaj z jednym sędzią i ten koń co dostał wczoraj krwotoku ma się dobrze. Pękło mu po prostu naczynko w krtani. Wyglądało to makabrycznie, a tak naprawdę pierdoła i krwotok szybko udało się zatamować.
Teraz jest przerwa ktos idzie?
moze taras okolice H?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
24 marca 2012 12:11
Martuha, dzięki :kwiatek:
kujka   new better life mode: on
24 marca 2012 12:19
ej, dlaczego byly tylko 4 konie w KURze?
Nat ja jestem na y tarasie z torba od laptopa 😉
Ja siedze w Ł na samym dole na razie uziemiona bo moj chlop poszedl. Jak mozesz podejdz i jak wroci polecimy na faje....albo poczekaj hehe
Bede na Torwarze ok. 14.30 (wlasnie jade). Bede w czarnym dlugim swetrze. Czerwona wstazka jest ale mam jeszcze dlugie kolczyki z czerwonymi kamieniami. Zaczepiac mnie!!! Nie gryze 🙂
kujka   new better life mode: on
24 marca 2012 13:18
tez za chwile wyruszam, ale nie mam nic czerwonego. za to mam granatowy sweter z dynastii ze zlotymi guzami :P i kolczyki z sowami!
gdzie w koncu ta volta siedzi? w H1?
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 marca 2012 14:01
ReVolto gdzie jestes? Siedzimy w E i wypatrujemy wstazeczek 🙂
myślicie że uda mi się wślizgnąć ok godz 21 bez biletu ? chciałam do jednego ze stoisk sklepowych zajść ..kurczę, wpuszczą czy nie wpuszczą  🙄 😜 🙇
Mam pytaie- Honza jest o 20ej?
Powiem Wam ze K. mamy najlepsza miejscowe...tu sie wszystko dzieje hehe. naroznik gdzie wychodza konie.
ale zenujace jest to ze w tym miejscu kreci sie kazdy.psy ludzie...kto chce. jest tlok , konie sie przeciskaja nie tylko miedzy soba ale i miedzy ludzmi...nic dziwnego ze sie plosza i sa cyrki :-\
Ja, kasska i kujka jesteśmy w sektorze dla prasy🙂😉
A ja się kręcilam i w E i w H i jeszcze w innych sektorach  😀
Przez chwile przemknela mi Koniczka  🤣
Ciekawa jestem kim była miła blondynka z białym telefonem która siedziała w sektorze E sama i przeglądała forum revolty na tel miala charakterystyczna chustę na szyi i brązową ( ? ) torebke
Livia   ...z innego świata
24 marca 2012 19:18
Ja oglądam Torwar niestety tylko online, ale rozbawiła mnie bardzo sytuacja na sam koniec pokazu łucznictwa konnego 🙂 Spiker zachęcał łucznika: "Pokaż co potrafisz", po czym dosłownie po sekundzie... łucznik spadł z konia 😉 No, pokazał jak nic  😁
Jak zwykle ,miło było popatrzeć na Honzę, choć nie pokazał wszystkiego co potrafi  😎
Livia nie badz taka krytyczna;-)
lucznik po tych slowach trafil a potem zlecial hehe...centralnie w ta bande naprzeciw mnie....juZ chcialam go lapac hihi
Aszhar,
taka ruda duza torebke? moze to ja chociaz dzisiaj niewiele sama siedzialam🙂
Byłam w H 😉 w łososiowej/pomarańczowej tunice 😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 marca 2012 20:16
Czy tylko mnie dziwi chęć wysyłania zawodnika na paraolimpiadę z porażeniem mózgowym? Ja rozumiem chęć promowania parajeździectwa, no ale....
oo Kiecoń prawie co spadł, oglądacie??
Aszhar,
taka ruda duza torebke? moze to ja chociaz dzisiaj niewiele sama siedzialam🙂

no nie wiem czy ruda ale duza i spoczywala obok. na siedzeniu. torebka oczywiscie 😀
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 marca 2012 20:51
Pytanie mam z innej beczki: kto jest wetem zawodów na Cavaliadzie?
Pytanie mam z innej beczki: kto jest wetem zawodów na Cavaliadzie?

Delegatem FEI jest Zbigniew Graszka, a lekarzem zawodów Mateusz Hecold, informacja pochodzi z propozycji, ktoś może ją potwierdzić ?
luzak   rude dziecko...[*] łacia....
24 marca 2012 20:58
Czy tylko mnie dziwi chęć wysyłania zawodnika na paraolimpiadę z porażeniem mózgowym? Ja rozumiem chęć promowania parajeździectwa, no ale....

nie rozumiem co cię dziwi????
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się