Torwar 2012 22-25 marca

abre   tulibudibu
24 marca 2012 22:53
Dzionka, będzie wesoło 😀
Ja jutro będę od mniej więcej 11, dziś te kilka h mnie wykończyło, chyba za dużo krzyczałam 😉 A zdjęcia robię sobie rekreacyjnie i jest mi z tym tak dobrze jak nigdy 😀
Alabamka nie glupio tylko trzeba bylo zagadc :-) :-)
a skad poznalas ...hihi?

a o ile sie nie myle to Strucelek byla jako wolontariusz na plycie i widzialam jak dziewczyny uciekaly od pedzocych konikow;-) m.in. przy lucznikach hehe
A mi sie udalo kilka osob dzisiaj spotkac z rv, tylko ze latalam w kolko wszedzie i tak nawet normalnie nie dalam rady porozmawiac z nikim na spokojnie.  😡
Jutro moze bede bardziej ogarnieta.
Ogolnie dziwnie w tym roku, jakos strasznie malo konkursow, i zeby polaczyc wlasne treningi i Torwar to ciezko, to jakos wszystko mnie ominelo. 
I po co w koncu sciagali RV w E sektor? Cos sie dzialo?

Notarialna
przeciez oni jezdza stepem i klusem tylko z takimi schorzeniami, mysle ze naprawde nic zlego tym koniom sie nie dzeje.
Abre
to całkiem jak ja 🙂 

Podobało mi się dzisiaj
przeciąganie z "grubasami
dzieciaki na kucach,
parajeździectwo
Honza
Powożenie (Bartek Kwiatek i Adrian Kostrzewa to showmani fajni są)

Z Horse Team najfajniesze były piski i wrzaski młodych dam  🤣
Alabamka nie glupio tylko trzeba bylo zagadc :-) :-)
a skad poznalas ...hihi?

A jakoś tak ze zdjęć 
I fajny sprzęt miałaś w łapce, nie powiem, patrzyłam na niego ciągle kątem oka 🙂
abre   tulibudibu
24 marca 2012 23:06
Ja tylko przy Honzie ponarzekałam chwilę na światło... a potem po prostu położyłam aparat na kolanach i oglądałam. Czysta przyjemność 🙂 Ale jakieś zdjęcie mam 🙂

zapomniałam o Pas de Deux - dobrze im to wyszło 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 marca 2012 23:08
abre, też narzekałam na światło, gasili po trochu i mój komentarz brzmiał mniej więcej "no już, no wystarczy, no nie gaście więcej, no nieee..." 😂
Hehe co do przeciagania Pan juz na mnie patrzyl bo reke podnioslam ale jakby zobaczyli moje gabaryty to K. powiedzial ze by mnie tam wysmiali :-D
i bylam na chwile w E cyknac pare fotek
myslalam ze wylookamagaEl ale nie widzialam Cie...
a i lazac po stoiskach widzialam blond sprzedawczynie z czerwona bransoletka....blondynka sie milo usmiechala..ale nie bylam pewna hehe
Alabamka jaki tam fajny...slabiutki a w moich lapkach i to na hali to juz w ogole...parodia;-)naprawde....mam a nie mam na noego czasu.
abre ja przy Honzie tez psioczylam na swiatlo....ale potem doszlam do wniosku ze to moje beztalencie i se cykalam dalej  😁 K. cos nakrecil chociaz
abre   tulibudibu
24 marca 2012 23:16
Misskiedis, to odwrotnie niż ja 😉 tylko że miałam wrażenie, że oświetleniowiec za Honzą nie wyrabiał i często mi się przez to gubili w cieniu. Przy takim oświetleniu naprawdę to robiło różnicę.

Jak już wspomniałam para wywarło na mnie niesamowicie pozytywne wrażenie.
abre
Twoje zdjęcia zachwycają jakością  😜 Mam nadzieję, że jeszcze ich trochę udostępnisz.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
24 marca 2012 23:18
Abre, jak było jasno to przynajmniej cały Honza oświetlony a jak dali punktowe to zawsze coś było w cieniu i na zdjęciu "ucięte". No i Honza oczywiście "sadzał" konia tyłem do mnie 🙄
abre   tulibudibu
24 marca 2012 23:20
armara, troszkę 🙂 rekreacyjnie 😀
abreudostepniaj...Ty masz tylko swietne foty
a ja ide jaja smazyc....bo malutko wzielam na ten Torwar 😤
armara, troszkę 🙂 rekreacyjnie 😀


Super  💃
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 marca 2012 23:31
Koniczka, Dzięki za odpowiedź 🙂 . Chętnie bym zobaczyła takie osoby w czasie treningu bo szczerze powiedziawszy styczność z takim jeździectwem miałam tylko w czasie imprez dużego formatu, nigdy w mniejszych stajniach.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 marca 2012 23:38
Notarialna,

w sumie to jest OT, ale co mi tam..
PRzykład z UK - oni są o wiele dalej niż PL ale trzeba się od nich uczyć, no i czy jest sens - sama powiedz:
przykład para, zawodnik Lee Pearson
z treningu: Lee na koniu:

Lee obok konia:


A propos Torwaru: po zeszłorocznym Lorenzo, Honza mnie nie powalił :/


cieciorka   kocioł bałkański
24 marca 2012 23:41
łaaa, najnudniejszy torwar na jakim byłam. spóźniłam się niestety na ujeżdżenie. skoki, jak to skoki, ale bez specjalnych emocji. pokazy też raczej słabe. zabawne okazało się przeciąganie liny z zimniokami 🙂 i kuce!
Co do Honzy- szkoda, że tak krótko. Pokaz był miły dla oka i duszy, ale ten, który widziałam w Strzegomiu jednak ciekawszy i bardziej zrozumiały. zaprzęgi jak zawsze fajne, ale krótko, i horsmani- dlaczego tylko dwóch?
Kim jest spiker? Mówi z zagraniczną manierą, zmiękczając "cz" itp, a jednocześnie kaleczy imiona jeźdźców i koni. Pokazali na telebimie jak pogania tłumaczkę :P
Z osób, które widziałam, ale ktore nie widziały mnie- efka i misia. minęłam je. Generalnie mało osób spotkałam.

Kujka, o której wyszłaś? Mijałam cię na pasach na wilsona :P
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 marca 2012 23:43
cieciorka, eee.. to czemu nie zaczepilaś!!! 🙁
W roli spikera występuje Szymon Tarant.

Ja byłam wczoraj, ujeżdzenie totalna porażka - bardzo mało par, poziom słaby. Potem wysiedziałam się 2,5 h, w oczekiwaniu na konkurs - spokojnie można było zorganizować wtedy jakiś pokaz. Gastronomii praktycznie nie ma, wczorajszy pokaz westernu - bez komentarza (konie, jak konie, ale prowadzący, no cóż ponizej poziomu wszelkiego  :zemdlal🙂. Zastanawiam się czy iść jutro, chyba się jednak nie zdecyduję.
abre   tulibudibu
24 marca 2012 23:51
efka, bo zaczepianie z pozycji zaczepiającego jest zawsze... dziwne 😉
A ja z przeciągania mam kilka zdjęc 🙂
Ludziska się świetnie bawili
Dziękuję za miłe słowa i abre za fotkę🙂
🙂

No to ja juz na torwarze, zaraz ustawiamy parkur.
Dziekuje jeszcze raz Dzionce za nocleg. mam nadzieje, ze nie obudzilam. 🙂
Jesli w jeansach i jasnej kraciastej koszuli plus reszta podanych przez Ciebie dodatkow to pewnie ja


Tak to byłas Ty ( tak myslę ) siedziałam tuż przed Tobą na schodkach i gadałam z koleżanką
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 marca 2012 08:02
dobra i ja sie po woli zbieram - sektor H 🙂 ja jestem mocno charakterystyczna -  niska blondyna z kolczykiem w nosie  😁
słuchajcie a jak jest z parkingiem ? da się autem podjechać ? czy lepiej komunikacją ?
[quote author=zduśka link=topic=84293.msg1349095#msg1349095 date=1332658952]
dobra i ja sie po woli zbieram - sektor H 🙂 ja jestem mocno charakterystyczna -  niska blondyna z kolczykiem w nosie  😁
słuchajcie a jak jest z parkingiem ? da się autem podjechać ? czy lepiej komunikacją ?
[/quote]
Lepiej komunikacją.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 marca 2012 08:04
zduśka, chyba lepiej ztm. Masz wstążeczkę czy szukać po opisie i zaczepiać niewinnych ludzi? 😁

To trzeba być mną żeby zostawić na noc włączony aparat 😵 Bateria się wyładowała a ja się zastanawiam czy czekać aż się naładuje czy jechać bez 🙄

edit: naładowała się do połowy, jadę, najwyżej mi aparat padnie 😁 Też będę w H
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
25 marca 2012 08:09
Pamiętajcie, że dzisiaj jest półmaraton i część ulic będzie zamknięta 😉 sprawdzcie sobie przed wyjsciem z domu jak najlepiej będzie dojechać 🙂

A propos Torwaru: po zeszłorocznym Lorenzo, Honza mnie nie powalił :/

Mnie też nie. Krótko i bez szału.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się