Kącik Rekreanta cz. V (rok 2012)

ententa, jakie zdjęcie 😵 cudowne!

quantanamera, a dokąd się przeprowadza?
wątek zamknięty
Ententa ależ piękny Rudzik!!!  😍
Kujka, Klami  :kwiatek: mam nadzieję, że dam radę, ale już tyle czasu wytrzymałam, że teraz czuję się jakbym dobiegała do mety już! hehe. 😉 nie mogę się doczekać tych dni z Siwą!
wątek zamknięty
Burza, gryglodor dziękujemy  :kwiatek:  :kwiatek:  :kwiatek:
wątek zamknięty
Zu
dzieki mam nadzeje ze przebiegnie bezbolesnie, choc to nic fajnego sprzedawanie konia 🙁
Jasnowata
to tez jakies wyjscie, zwlaszcza ze pewnie masz kto ci pomaga nie?
Koniczyna
hahah, dobra postaram sie wczesniej dac znac.
Cordkowa
no widze-widze jak jedziesz. :p
neska, gryglodor
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Klami
ogr jest boski, i jak ktos pisal juz, zupelnie inaczej cie sie czyta, widac ze jestem naprawde happy z nim. Kiedy letni sezon rozpoczynacie?
milusia
Wiem co czujesz, co prawda aktualnie narzekac nie moge zupelnie.
Ale no nic, dobrze ze z rudym jestescie zgrani i pokazuje ci co jest nie tak, cofnac to sie mozna pare krokow, byle by na czasie z tego wyjsc.
ententa
tylko jedno? moze cos wiecej masz? 🙂😉)
Burza
a czy mi sie wydaje, czy ty jakies swieze zdjecia masz>>>?
wątek zamknięty
To ja tak bez zbędnych opisów - dzień z życia Dzionka 🙂

















wątek zamknięty
Dzionka drugie zdjęcie mega  😜 Fajnie chłopak wygląda 🙂
Szarlotka, Aroid spóźnione sto lat dla kopytnych i samych sukcesów 🙂
wątek zamknięty
Dzionka, jaki on jest wychudzony  😲
wątek zamknięty

quantanamera
-współczuję,ała!;/ ale wracaj szybko do zdrowia  😀

dobra no to może i my się przypomnimy z Fionowatą
u nas jak najlepiej dziubiemy sobie,trochę śmigamy w tereny,konisko się wyrabia nie powiem że nie,pod względem jazdy jak i charakteru,oby tylko tak dalej,wstawiam parę fotek na szybko  😉
pozdrawiamy!

wątek zamknięty
wychudzonego konia nie widziałyście...  😉
wątek zamknięty
Dzionka, jaki on jest wychudzony 

o rety, Burza, nie przesadzasz? 
wątek zamknięty
Burza, no to teraz pojechałaś 😀 Dzion wygląda bardzo dobrze i do wychudzonego mu bardzo daleko 🙂

Libella, dzięki 🙂 Też mi się bardzo podoba!

_kate, quendi :kwiatek:
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 marca 2012 09:35
Akurat Dzion wyglada teraz odpowiednio do kondycji, w ktorej jest - roztrenowany od paru ladnych miesiecy, bez miesni. Wyglada normalnie. Dziwi mnie, ze jak ubieglej wiosny ze wzgledu na drobne problemy zdrowotne wygladal naprawde fatalnie, z zebrami i kregoslupem na wierzchu, to jakos nikt nie zauwazyl. Zadziwia mnie to forum czasem, naprawde.

szukanie dziury w calym :/
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
25 marca 2012 09:37
Dzionka ale super wygląda  😜 no i chciałabym na mojego konia wsiąść bez niczego jakby chodził raz w tygodniu  😁 kiedyś tak jeździłam nawet i kilka razy w tygodniu, teraz na ogłowiu muszę walczyć o przeżycie 😉
wątek zamknięty
Ja w ogóle nie biorę tego do siebie, bo o ile zeszłej jesieni Dzion ledwo co schodził z padoku i stał osowiały godzinami, tak teraz jest wulkanem energii, kwiczącym, brykającym i odpalającym wrotki z byle powodu. Ma się dobrze i bardzo się z tego cieszę 🙂
To jeszcze jedno zdjęcie mojego chudego konia i uciekam na śniadanie.


Zu, dzięki! Wsiadłam bez niczego jak już się wyszalał luzem, a szalał naprawdę ostro 😀 Przed na pewno bym się nie odważyła, o nieee 😀
wątek zamknięty
Dzionka, Dzion już w Wawie?
Fajnie wygląda i chyba chętny do jakiejkolwiek współpracy?
wątek zamknięty
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
25 marca 2012 09:49
Dzionka, Tak czy siak, na chwilę obecną chyba bym się nie odważyła 😁 ładny Dzionek, ładny 🙂
wątek zamknięty
MoniaaA, nie nie, to ostatnie zdjęcia z obecnej stajni - wracamy do Warszawy w piątek rano (juhuu!)! A do współpracy był bardzo chętny. Jak tylko się wybrykał i wyszalał, to przybiegał do mnie pięknym arabskim kłusem po marchewkę, po czym leciał dalej 🙂 No i kłus ramię w ramię mamy opanowany, choć wolne tempo go frustrowało 😉 A co u twojego potwora? Miałaś plany go ambitniej zacząć ruszać, da radę w tym sezonie?

Zu,  :kwiatek: :kwiatek:
wątek zamknięty
Dzionka, na pewno w tym sezonie coś będziemy się ruszać ale dopiero w maju zaczniemy 🙂 chociaż ostatnio wsiadłam na niego po 4 miesiącach nic nie robienia i chodzil rewelacyjnie! byłam w szoku, wsiadłam tylko na stęp i chwilke kłusa, nastawiona na walkę o życie a koń miły, chętny, reagujący, miękki! narobil mi smaka swoim grzecznym zachowaniem 🙂

No to czekam na Wasze zdjęcia już w Wawie 🙂 wracacie do jakiejs poprzedniej stajni czy zupełnie nowej?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
25 marca 2012 10:21
Karson za 2 tygodnie kończy 5 lat. Niestety przez 4,5 roku nie zmądrzał ani trochę i dalej ma mentalność źebaka- oto dowód 😁



Za to ukulturalnił się i odprowadza pańcię pod ludzkie wyjście z terenu stajni



I nawet zapozuje

wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
25 marca 2012 10:35
Averis, a kiedy powrot do jezdziectwa?
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
25 marca 2012 10:52
kujka, nie wiem, chwilowo nie przewiduję- mam inne priorytety 🙂 Nie mam czasu, by go regularnie ruszać, więc Karson się nieustannie relaksuje i jest przeszczęśliwy.
wątek zamknięty
MoniaaA, może dorósł niepostrzeżenie 🙂? Fajnie by było gdyby mu tak zostało 🙂 Upraszam się o jakieś zdjęcia, bo prawie zapomniałam jak wygląda. Mam nadzieję, że już nie urósł 😀?
wątek zamknięty
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
25 marca 2012 12:27
niezaprzeczalnie wiosna, krokusy kwitną, ptaki słychać przez betonowe ściany, futro leci z koni jak szalone. nic tylko jechać 🙂 z koenicke i k_cian 🙂

wątek zamknięty
A tak Atea radzi sobie z siodłem  😅

wątek zamknięty
Dzionka, ale super konisko wygląda. W sumie tak jak na urlopie koń powinien wyglądać. Wydaje mi się, że Burza powiedziała to żartobliwie, bo od razu w oczy rzuca się, że chłopak się poprawił 🙂

Ja od wtorku zaczynam jazdę pod okiem trenera, jestem pełna optymizmu. Już się doczekać nie mogę 🙂
Ostatnio próbujemy coś tam rzeźbić, idzie nam średnio, ale jak na powrót do pracy po przerwie zimowej to i tak tragedii nie ma  🤣

wątek zamknięty
Szarlotka, Aroid najlepsze życzenia dla solenizantów! :kwiatek:

ententa piękny portret, tylko oprawić i na ścianę 🙂

quanta nie wytrzymałabyś bez wsiadania, co? 😎 Na ile Ogryzek wyjeżdża?

Dzionka pozytywny, wiosenny dzionek Dzionka 😀 Fajnie chłopak wygląda, przywoź go szybko, bo widzę, że bez niego dłużej nie wytrzymasz 😁

aniaagre ano nie ma tragedii, daleko Wam do niej 😉 Ładnie Grimma się prezentuje, powodzenia we wracaniu do roboty 🙂


My też powoli wdrażamy się do jazdy, Arek coraz fajniej, ja nie koniecznie, ale ogólnie coraz przyjemniej mi się jeździ. Z kaszlem nie jest źle i mam nadzieję, że nie będzie się pogarszać (tfu, tfu). Załapaliśmy się nawet na kilka zdjęć, także oto aktualny, bardzo roztrenowany i pełen entuzjazmu do pracy 😂 Argos:
[img]http://desmond.imageshack.us/Himg835/scaled.php?server=835&filename=img4699im.jpg&res=medium[/img]
wątek zamknięty
ententa,Libella, Atamanka dziękujemy !   :kwiatek:
a tym czasem z urodzinowej jazdy .

wątek zamknięty
Arimona mam, mam nawet z dzisiejszej roboty, tylko jakość... niestety  😵
Atamanka chyba tak się właśnie skończy  😁
jeszcze 1 rudy wczorajszy 🙂

i drapańsko


i gratisowo rudy dzisiejszy, przepraszam za jakość  😡



pozdrawiamy! 🙂
wątek zamknięty
quantanamera, współczuję z tym palcem, auuuć....
Dzionka, fajnie Dzion wygląda, już za kilka dni będzie z Tobą 🙂 cieszysz się, co?
neśka, gryglodor dzięki  :kwiatek:

a ja mam fajną wiadomość.... przyjeżdża do nas do stajni sama Anky  ❗ chyba 5-6 kwietnia, szuka konia i u nas chce jednego wypróbować  😅

wrzucę kilka zdjęć
Vancouver na padoku


pony z kolegą, który go cały czas "maltretuje" (czyt. podkopuje bo chce się bawić)  🤣

" no wstań... no.... wstań....."  😁
wątek zamknięty
Fantazja, wow! ale fajnie! Zdjęcia, a szczególnie drugie mnie rozbroiły 🤣. Super są 😀!
Dzionka, Dzionek jak na roztrenowany stan to i tak wygląda świetnie! Super zdjęcia 😉!
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.