Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

Burza Piorek w wersji ellegance- bardzo super !  😜
wątek zamknięty
Elena   emocjonalnie elastyczna
26 marca 2012 15:56
Sivens nawet nie było tak źle ;D za to siwe, którego nie ma na zdjęciach owszem  🏇
wątek zamknięty
Donia Aleksandra, weź babo nie kokietuj, jakbym tylko miała własną stajnię, to Sahab już by dawno stał u mnie 😀 Ma w sobie to coś, tą achałtekińskość i szlachetność - a to przecież dopiero roczniak, powinien być totalnie brzydkim kaczątkiem teraz 🙂

Burza, nie żebym martwiła, ale Piorek wydaje mi się trochę grubszy, niż był. Trawa?

zabeczka17, ta Twoja młoda niesamowicie wypiękniała 🙂 I całkiem przyjemnie się rusza.

Sivens, kolory idealne na siwka.

A moje konie mają wreszcie padoki życia 🙂 Cisza, spokój, las, trawa (po pas) 😉 Ostatnio siedziałam z nimi z godzinę i zwyczajnie czytałam książkę (biografię Jobsa hehe). Tak leniwie... Póki nie ma ataku komarów, trzeba korzystać 🙂



Skwar, co pierwszą swoją wiosnę wygląda jak pączek w maśle:



I portret w słoneczku:



Dzieciuch się zawzięcie turla (jak przyjechał, to mimo wielkich chęci nie mógł się ośmielić do tarzania. Łaził z 10 minut zginając łapy i prawie szorując podwoziem o podłoże 😁 Chyba nie był pewien, czy wypada, teraz ledwo minie się bramkę i już leżakuje plackiem) 😉







Rozpłaszczony 😁



wątek zamknięty
Dziękuje dziewczyny 🙂
To jeszcze taki z mamusią:
wątek zamknięty
quantanamera, na ostatnim zdjęciu kary jak przytulanka wygląda 🙂
Ja czekam na zdjęcia od cioci Met  :kwiatek:... bo strasznie brakuje mi tu moich dzieciaków
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
26 marca 2012 17:20
to i ja się pochwalę Kabanoskiem, który po prawie roku problemów, wychodzi na prostą :-)






wątek zamknięty
quantanamera, podoba mi się ten Skwar.  😍 ma śliczną odmiankę na pysiu.  😜
wątek zamknięty
quantanamera, wszystko pięknie, ale ten granatowy kantar tak mi psuje oglądanie karuska, że nie mogę! 😀 Wiem, sprawa gustu, ale no fu! A Skwar cudo, jak zawsze.
wątek zamknięty
A tma fu, granatowy do wszystkiego pasuje! 😀 (lubię granatowy, no ;-P )

Elena, Nie zazdroszczę czyszczenia izabela z tarzania. 🙂 Cóż to za koń w ogole?

Burza, No, no, na biało, elegancja-francja 🙂

Donia Aleksandra, Echh, on jest niesamowity! Chodzące, złote cudeńko z tego Sahaba. 😍

quantanamera, Skwary coś niespecjalnie zadowolony z portretowania 😁 Świetnie wygląda. 🙂 Kary natomiast mnie zadziwia z tą sierścią. Aksamitny krecik.

taggi, Łoł, wygląda na ogromnego. Albo to jeździec niewielki 🙂

A tu moje dwa leniwce...


dyfuzja w związku postępuje... Dzisiaj znowu spały z godzinę. No zero instynktu samozachowawczego!

Ale "na araba" też umieją! 🙂

(ciemno już się robiło, więc w ruchu to w ogóle zdjęcia nie wyszły. 🙁 Ale zaręczam, że ruch był taki, iż zadnie kopyta i brzuchy od spodu obydwóch koni można było podziwiać 😉 )
wątek zamknięty
Sankatarina świetne Twoje maluchy 🙂 i "na araba"  😁
wątek zamknięty
Elena   emocjonalnie elastyczna
26 marca 2012 19:36
Sankaritarina to Holz-Sport Akcja 😉 powiem Ci, że mimo iż kucyk się najwięcej tarza to i tak jest najczystsza  🏇
wątek zamknięty
Elena, Może wybiera najbardziej czyste miejsca do tarzania 😀 Albo się pokryjomu czyści. Musicie sprawdzić czy wam się szczotki nie tracą. 😉

Martolina, Eeeno, mój nie taki mały! Całe 159 czy 160! 🙂 Tylko wąsko-klatowy, przez co wygląda jakby miał 140... 😁
wątek zamknięty
Nie wiem czy mój salceson płci żeńskiej tu był więc wrzucam  👀

wątek zamknięty
Elena   emocjonalnie elastyczna
26 marca 2012 19:53
Sankaritarina to jest mały cwaniak najpierw się tarza, a później podchodzi do innego konia i czeka aż ją wyczyści ;p
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
26 marca 2012 20:37
Dzionka, ale masz problemy 😁
wątek zamknięty
ententa, 🙂

quantanamera, nie martwisz, bo sama mam to na pulsie od tygodnia, też zauważyłam  👿 absolutnie! mój koń nie widuje trawy nawet z daleka... za fajne siano przyszło i wciąga jak zły, a ja miałam dużo pracy i troszkę rzadziej chodził.

wątek zamknięty
quanta czy Skwar ma kantar Horze? jesteś z niego (z kantara 😉 ) zadowolona?
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
26 marca 2012 21:29
Sankaritarina - ona ma 175 cm, a ja o 15 cm mniej 😉
Burza - widziałam Piorka z poprzedniej strony i .... no pięknieje chłopak z miesiąca na miesiąc
wątek zamknięty
taggi, dziękuje, ja mam zastrzeżenia, walczę w temacie siodłowym a jak się okazało od Piorka nie da się wymagać jeśli siodło nie leży przynajmniej nieźle 😵 wiec na razie to jeździectwo nie jest taki jakie może być kiedy dopasuję jakies siodło.
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
26 marca 2012 21:47
burza no ja właśnie 1,5 miesiąca temu dostałam HBC, a za 2 tygodnie widzę się z Bogdanem i wtedy już będzie leżało idealnie, więc mam ten komfort. I koń ma przede wszystkim 😉 tego samego Wam życzę, bo wiem, jaki ten temat może być upierdliwy
wątek zamknięty
Panna Heroina.







wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
26 marca 2012 22:01
Tajnaa - mam wrażenie, że Ci Heroinka przytyła przez zimę, co? Ładnie wygląda
wątek zamknięty
tak, nic nie robiła od listopada 🙂 teraz zaczynamy jako tako pracować.
wątek zamknięty
Sankaritarina jakiej maści jest konik z lewej strony twoich zdjęć ? myszaty ? kurcze, śliczną ma maść..  😍
wątek zamknięty
Sankaritarina  na araba super ,właśnie co to za maść , już się głowię chwilę i nic nie wymyśliłam  😁 
wątek zamknięty
Ircia   Olsztyn Różnowo
27 marca 2012 13:00
tajna fajna panna Heroina
u mnie jest  pan Haszysz  😁
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
27 marca 2012 14:11
zabeczka17, ta Twoja młoda niesamowicie wypiękniała 🙂 I całkiem przyjemnie się rusza.


O kurczę jak miło,  dziekuję  😡 😀
Twoje podopieczne to sa dopiero konie 🙂 szaleństwo  😍

tajna
Panna Heroina vel.kobietka  😎 wygląda po zimie jak pączuś w maśle  😜 😍,marzę aby moja pchełka  nabrała kiedyś takiego mięśnia 🙂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
27 marca 2012 14:13
tajnaa: no i gdzie ci koń nie dokracza zadem  🤔wirek: 😉
wątek zamknięty
Katharina   "Be patient and trust in the process"
27 marca 2012 15:06
Siwa wiosennie  😉
wątek zamknięty
Elena co to za izabel ? :> Klacz, wałach? Wielkopolak?  🙂

Donia Aleksandra pieknie mlody rosnie! Po jakim ojcu?

Nasze złotko z dzisiaj:


wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.