Książka skarg i wniosków

Czy w ogłoszenia (swoje) da się wejść tylko poprzez re-volta.pl? Trochę mnie to irytuje, bo chcąc zobaczyć coś w ogłoszeniach swoich, muszę najpierw wejść na re-voltę (korzystam z voltopirów), zalogować się. Po logowaniu znowu muszę klikać w ogłoszenia. Wolałabym wchodzić w swoje ogłoszenia również z poziomu bycia zalogowanym na voltopirach.
Poza tym dlaczego nie dostaję powiadomień na PW o tym, że ktoś proponuje cenę w moim ogłoszeniu? Naprawdę muszę samodzielnie wchodzić w każde swoje ogłoszenie, żeby sprawdzić, czy czasem ktoś nie zaproponował ceny..?
galopada_   małoPolskie ;)
27 marca 2012 16:23
zen ja uzywam voltopirow, klikając na ogłoszenia przenosi mnie do nich ( na re-voltę) ale nie musze sie logowac drugi raz  👀
root, bardzo dziękuję! 🙂
abre   tulibudibu
31 marca 2012 07:55
galopada_, nie masz przypadkiem zaznaczonego "bądź stale zalogowany" na re-volcie?
galopada_   małoPolskie ;)
31 marca 2012 08:06
abre aaa no fakt  😡
trzynastka   In love with the ordinary
02 kwietnia 2012 21:18
Okazało się, że nie mam u siebie opcji wklepania ile ma być możliwych oddanych głosów w ankiecie.
U mnie jest tak :



Więc brakuje mi :

opcje ankiety: Maksymalna ilość opcji do wybrania przez użytkownika.
Ankieta czynna przez dni. (pozostaw puste pole, jeśli czas ma być nieograniczony)
Ile można oddać głosów maksymalnie?

edit: widzę, że już zrobione.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
15 kwietnia 2012 19:16
Czy nie można stworzyć jednego wątku o ankietach?
cieciorka   kocioł bałkański
15 kwietnia 2012 19:21
Czy w ogłoszeniach można dodać odnośnik bezpośrednio do profilu? Dużo by to ułatwiło, gdy np nie kojarzy się nicku, chce się zobaczyć awatar, przypomnieć wpisy. Trzeba szukać.

Po drugie, proponuję w ogłoszeniach w kategoriach "praca" "wydzielić szukam pracy" i "szukam pracownika" i tym sposobem pozbędziemy się wątku "dam/szukam pracę"
Czy da się w galerii zmienić kolejność albumów? Jeśli nie, to czy będzie możliwa taka opcja z najbliższym czasie? :-)
root   szef wszystkich szefów
17 kwietnia 2012 02:17
Mary Army, Niestety zdaje się, że nie ma takiej opcji. Raczej nie będę miał na razie czasu, żeby to dorobić, bo wbrew pozorom to dość skomplikowane jest...

cieciorka, dodałem link do profilu w ogłoszeniach.
W kwestii nowych kategorii i zamykania wątku to najpewniej w najbliższych dniach to zrobimy.

zen, niestety na ogłoszeniach można być zalogowanym tylko przez re-voltę. Generalnie fakt zalogowania, przechowywany jest w pliku cookie, którego nie da się skonfigurować, żeby działał na różnych domenach (re-volta / voltopiry). Najprostsze rozwiązanie, o ile korzystasz z jednego, niepublicznego kompa, to zalogować się na re-volcie z opcją zapamiętaj. System powinien utrzymać login przez długi czas.
Informacje o nowych propozycjach są wysyłane obecnie na PW i e-mail.
Dlaczego nie działa 224 strona końskiej rewii mody?
mi tak samo... Od wczoraj już się nie otwiera ;/

oo i zdjęcia naszych koni też nie chodzą... ;/
o właśnie to miałam zgłosić, że 224 strona KRM nie działa
mi nie otwiera się też 64 strona zdjęć naszych koni
Ja też nie mogę wejść na 64 stronę ,, zdjęcia naszych koni ,,  Naprawić to trzeba !!!!    bo to mój ulubiony wątek !!  :kwiatek: 
ale część osób widzę pisze w wątkach... ehh czemu my nie możemy?? Po wylogowaniu da się wejść, ale postu dalej się nie umieści.
Elena   emocjonalnie elastyczna
12 maja 2012 18:48
ja nie widzę ostatniej strony wątku zdjęcia naszych koni, mogę pisać w nim posty, ale nie dodają mi się zdjęcia  👿
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
13 maja 2012 18:28
myślałam, że to tylko ja mam problem z wbiciem się na 224 stronę KRM. Dzisiaj tez nie mogę się tam dostać  🙁
A czy wie ktoś może o co chodzi?? Powoli mnie zaczyna wkurzać...
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 maja 2012 20:50
Mnie też, bo KRM to mój ulubiony wątek, a nie mogę się do niego dostać już drugi dzień.  🤔
Napisałam do roota, bo pamiętam, że kiedyś też ostatnie strony kilku wątków nie chciały się otwierać i root naprawił to 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 maja 2012 20:57
Zamiast produkować kilkanaście postów piszcie do Root jak nie możecie się dostać do wątku, poprzednio jak był taki błąd Root pisał
Wątek naprawiony.
Takie błędy wrzucajcie na PW, bo po forum rzadko chodzę, więc nie wiem, gdy coś nie działa.

😉
Misskiedis właśnie taka informacja powinna być gdzieś umieszczona.. Ja nawet nie wiedziałam gdzie trzeba pisać. Jak widać nie tylko ja.
noen   A story of a fighter of our human race
14 maja 2012 07:15
chyba po to jest ten watek, zeby pisac o bledach 😉
root   szef wszystkich szefów
14 maja 2012 12:37
Jakby co to dodałem ten wątek do obserwowanych, więc będę dostawał powiadomienie, gdy coś się dzieje. Wcześniej po prostu zaglądałem to od czasu do czasu, stąd niekiedy opóźniona reakcja na różne sprawy.
Co do wątków to naprawione.
Ze zdumieniem skonstatowałam jakąś godzinę temu, że zostałam zbanowana za podwójne konto, którego nigdy nie miałam - na szczęście mam kontakt z (baaardzo nielicznymi znajomymi) z r-v poza forum, także mogli interweniować moim imieniu. Ciekawa jestem jednak, co by było, gdybym tych znajomych nie miała  - finito i tyle..?  🤔
Hiacynta, nie. po prostu po zresetowaniu modemu zmieniloby ci sie ip, tak samo przy logowaniu z innego komputera i moglabys sie zalogowac i sama napisac 😉
wskoczylas po prostu na zbanowane ip.
Dlaczego dostałam ostrzeżenie, skoro wielkość załączników była prawidłowa?
W regulaminie jest mowa, że zdjęcia mają mieć max 800x800, ale to nie były zdjęcia w poście (które miałyby rozwalać stronę), tylko załączniki. Ktoś chce to otwiera, nie to ma miniaturkę. Taka jest funkcja załączników. A moje ważyły tyle ile powinny. Trzecie zdjęcie nie chciało sie dodać pomimo siedmiokrotnych prób. Stąd drugi post - pod poprzednim postem.
rozmiar zdjec okreslony regulaminem dotyczy wszystkich zdjec na forum. nie wazne czy w poscie, czy w zalaczniku.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się