NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

emptyline,  jest duza róznica pomiedzy "zardzewialy sprzączki" a "spleśniał dogłębnie, rdza się rozlała od znaczka, jest popękany i caly w brudzie" ...


na pleśn najlepiej działa wyszorowanie wodą z dużą ilością szarego mydła, potem jeszcze przeszorować wodą z octem (wybija zarodniki, znajomy zajmujący się skórzanymi kanapami mi doradził) ale z popękaniem nie zrobisz juz nic 🙁 Interior nie bierze pod uwagę odmiany? bo nawet po doczyszczeniu i tak będzie popękany i czesto pleśń sprawia, ze skóra się potem rozłasi tak brzydko od strony wewnętrznej, nie od lica.
Proponuję zlinczować Interior Terra  🤬
Kiedy widzę jakie syfy ludzie ludziom wysyłają, to nie wiem czy śmiać się czy płakać.
Interiorterra-to spleśniałe guwno śmiesz nazywać wytokiem z lekko przyrdzewiałymi sprzączkami i wyceniać na ponad 200 zł? ( nie odmieni się, bo wymiana nastąpiła  🤔wirek🙂

Ludzie totalnie bez honoru, nie odpowiedzialni zupełnie. Interior terra- honor to takie coś, co znajdziesz pod hasłem "honor" w www.wikipedia.pl
Może poczytaj coś na ten temat. Może jeszcze nie jest za późno dla ciebie 🤔

Przeszukałam jej wpisy. No..w szoku jestem. Laska udziela się w tym wątku i pisze:
"Nawet byłabym w stanie zapłacić "za pobraniem" gdyby wysłała mi zdjęcia 2 innych rzeczy które mnie interesowały .... no kurczę nie chce kupić niczego w ciemno - czy to takie dziwne? Ktoś ma bat ujeżdżeniowy "mało używany" (o ile w cale?) a nagle bach pisze mi o przetartej rączce, ceny, zdjęcia - nic nie mam, wiem tylko że rączka przetarta  ke To już szczerze mówiąc bez łaski jadę do pierwszego lepszego sklepu i za te 20zł bat kupuję taki najzwyklejszy wink "

Piętnuje coś, co sama czyni.  🤔wirek:

Ja takim osobom walę ignora ( co tez właśnie uczyniłam), nie będę nigdy i w niczym pomagała takim perfidnym, wyrafinowanym oszustom
moim zdaniem jesli interirrterra sie nie odmieni spowrotem, powinna na grubo i czerwono figurowac na liscie. co z tego, ze wytok jest kieffera, skoro nie nadaje sie do niczego?   😲
ash   Sukces jest koloru blond....
27 marca 2012 08:16
Poczekajmy z osądami. Może Interrior "wyprała" wytok i wilgotny wsadziła do paczki ❓ ❗
🤔 brak mi słów  😲

Jak dla mnie z kilometra widać,że to leżało niewiadomo jak długo niewieadomo gdzie..
ale ja się nie znam, nie piorę wytoków tylko konserwuję,żeby nie dopuścić do takiego stanu.
Nie wiem jak wyglądało ogłoszenie ale nie sądzę,żeby ktokolwiek kupił taki wytok, nie wspominając o wymianie za własciwie nowy czaprak.
Poczekajmy z osądami. Może Interrior "wyprała" wytok i wilgotny wsadziła do paczki ❓ ❗



To to byłby szczyt głupoty...
galopada_   małoPolskie ;)
27 marca 2012 08:24
ash nawet jesli by włożyła wilgotny do paczki to przez tak krótki czas wytok nie spleśniałby do tego stopnia  🤔
emptyline   Big Milk Straciatella
27 marca 2012 08:26
ash, napisała mi, że został wymyty i wytarty i spakowany jak już wysechł. Żeby był w takim stanie,  musiałby zostać włożony mokry, poza tym pęknięcia nie wzięły się od prania, a są tam zdecydowanie. Zresztą, no myślmy trochę, ja też nie pakuję mokrej czy wilgotnej rzeczy do nieoodychającej torebki, bo gnije i śmierdzi. Ile razy wysyłałam czapraki, ochraniacze etc i zawsze czekałam aż wyschną, żeby nie było problemów.

Ja moje ogłowie myję wodą, bardzo rzadko smaruję, wisi w stajni i nic mu się nie dzieje, a jest zwykłym gówienkiem z Horsepolu, także naprawdę nie uwierzę w to, że wytok spleśniał i popękał w paczcce, zwłaszcza taki porządny.


edit: literówki
To się przecież nie nadaje do użytku, Ja bym odesłała. Nic z tym nie zrobisz. Jak można coś takiego wysłać?  👿
ash   Sukces jest koloru blond....
27 marca 2012 08:30
Fakt, pęknięcia nie biorą się od prania. 😡 😵
asds   Life goes on...
27 marca 2012 08:35
masakra... 🤔
ale przeciez to nie powinien byc dla interiorterra problem? niech sie odmieni i sprzeda swoj wytok za 200zl. wezmie wiecej niz za microfazera przeciez.
Livia   ...z innego świata
27 marca 2012 08:48
emptyline, łomatko!  😲 Szok po prostu. Niech Interior się odmieni, bo to jakaś porażka jest...
asds   Life goes on...
27 marca 2012 08:49
emtyline, szczerze?


Ja bym WSTYDZIŁA się to cos na sprzedaz wystawić.......Walcz o zwrot swojego czapraka
Także uważam, że jeżeli dziewczyna nie zwróci Ci czapraka, to powinna być wpisana tutaj na czerwono. Szczególnie biorąc pod uwagę, jak sama miała do kogoś pretensje o wytartą rączkę w bacie i czuła się oszukana. Może tak jak Brzoza/Cintra uważa, że jeżeli ktoś ją oszukał to ona też tak może???  🤔 🤔
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
27 marca 2012 09:18
ohyda... 😤 no po prostu ludzie są obrzydliwi 😵

Tunrida, gówno  😉
Ktoś coś kupował od użytkowniczki agula?
O mato, ale qniara teraz poszalała!! Dziewczny, nie ma opcji, żeby ten wytok w kopercie tak zaszedł pleśnią, no co wy piszcie! Przecież widać na pierwszy rzut oka, że leżał na dnie jakiejś szafy/skrzyni i sobie rdzewiał i pleśniał miesiącami/latami. Ale syf, brzydziłabym się coś takiego brać do ręki, a co dopiero komuś wysyłać! Mam nadzieję, że to jakiś kiepski żart i dziewczyny za chwilę wymienią się z powrotem.
Zgadzam się, że niemożliwością jest tak szybkie spleśnienie. Sama kiedyś wysyłałam, na szybko "wyprany" przetarty ręcznikiem, i mozliwe leciutko wilgotny wytok, i nie doszedł nawet z malutka kropeczką pleśni.

Zresztą po samym wyglądzie nie dałabym za ten wytok 200zł. Co do użytkowniczki jestem w szoku  🤔
wow szok 😲
nawet kijem bym czegoś takiego nie ruszyła a co dopiero sprzedała czy wymieniła sie na coś- ten spleśniały kawałek skóry nie jest wart nawet paczki cukierków

a użytkowniczka nie raz w wielkim oburzeniu udziela się w tym wątku
ja zapadłabym sie pod ziemię ze wstydu

nie ma usprawiedliwienia- odmienić się jak najszybciej pokrywając koszty przesyłki i jeszcze przeprosić

emtyline współczuję...
I przelać pieniądze na konto za straty moralne  😀iabeł: Przecież po otworzeniu paczki i zobaczeniu czegoś takiego można: zejść na zawał, zapowietrzyć się i udusić, zacząć się jąkać, a po czasie dostać lęków nocnych.

Interior- zrób natychmiast odmianę, to uznamy to za przedwczesny żart prima- aprillisowy  😁
na jednym zdjęciu widac przebarwienia po pleśniowe.  jak mi nawet bardzo mocno zaszło zimą ogłowie pleśnią (bylo wrecz ofutrzone całe) to i tak takich przebarwien nie było po doczyszczeniu. musiał więc wytok leżeć bardzo długo gdzieś, a stwierdzenie, ze skóra mięciutka, tylko sprzaczki zardzewiałe, to chyba normalnie ta pleśn taka miziasta i mieciuchna.

oj brzydko
Rzeczywiście sporadycznie używany. Bo jak tu użyć coś takiego? Ot, leżał i pleśniał.
Wstyd. I to osoba, prowadząca hodowlę psów rasowych, której na drugie imię winno być "uczciwość".

Ciekawe, czy się jakoś ustosunkuje tutaj do owej wymiany?
emptyline  omg, współczuję. Rzeczywiście,to chyba jakiś kiepski żart,żeby coś takiego odwalić. Ludzie nie mają wstydu  😵
Ale oblecha, u nas w stajni takie wytoki i inne klamoty leżą w koszu i generalnie jak ktoś chce, to sobie może za darmo wziąć, jeśli tylko chce mu się spróbować takie coś doprowadzić do porządku. Nikt raczej nie byłby taki bezczelny, żeby to w ogóle sprzedawać, no chyba że za 10-15zł... 200zł hahahhahaha dobre!
Insomnia_90   equo ius civile
27 marca 2012 18:09

emptyline szkoda,że to na Ciebie trafiło bo pamiętam jak kupowałam od Ciebie ankę i opisywałaś produkt bardzo dokładnie, nawet tak że niektórych "wad" musiałam szukac bo nie było widać.

moje ogłowie wygląda podobnie, odkopane po ponad 10 latach w piwnicy. Aż się zdziwiłam,że go jakieś szczury nie wcieły. Spleśniałe, pordzewiałe, zasyfione próbowałam to doczyścić bo myślałam, że może oddam do szkółki, niczym nie idzie tego ruszyć, a jeśli już zdarłam tą pleśń i inne syfstwo to pleśnieje od nowa. Skóra popękana, spleśniała to się w kosz nadaje, strach w tym jeździć. Szkoda Twojego zachodu i czyszczenia tego, niech sprzedająca sama się tym zajmie i spróbuje sprzedać za 200 zł.... jestem po prostu w szoku...
O rany, czytajac takie historie odechciewa mi sie handlu na forum. Wole dolozyc i kupic nowe z metka i paragonem.
Takie rzeczy jak ten zasyfialy wytok ja wyrzucam, wstydzilabym sie dac komukolwiek za darmo.
emptyline   Big Milk Straciatella
27 marca 2012 19:37
No właśnie dotąd miałam same miłe wspomnienia, większość czapraków kupowałam na forum, dużo taniej, a w stanie dosłownie idealnym za każdym razem i dokładnie zgodnym z opisem.

Przyznaję się szczerze, że daję dupy z wysyłkami. Coś mnie gdzieś często ściągnie i się nie wyrabiam na pocztę, ale staram się zawsze, żeby jednak wysłać coś w stanie możliwie jak najlepszym, a już na pewno zgodnym z opisem, bo w oszusta bawić się nie będę.
Insomnia_90, bardzo dziękuje i strasznie mi miło, zwłaszcza, że wysłałam pad z opóźnieniem.

A tu jestem w szoku, dosłownie w szoku. Najlepsze jest to, że początkowo wymiana miała być na czaprak + derkę (używana, ale kurczę nic po niej nie widać, oprócz tego, że polar zmienił trochę strukturę po pierwszym praniu). Natomiast z uwagi na to, że wytok jest mi potrzebny tylko sporadycznie, zamierzałam kupić jakiś tani, niekoniecznie nawet z naturalnej skóry, ale stwierdziłam, że 'co mi tam' - czaprak się kurzy, bo dostałam w prezencie za mały, wymienię się więc na lepszy sprzęt.

No nic, na razie czekam na odpowiedź od Interior. Zobaczymy co z tego będzie. Wytok 'zabunkrowałam' bo cuchnie 🙂



edit: literówki.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się