Re- Voltowa Foto Zabawa. Przyjmujesz wyzwanie ? :)

Facella   Dawna re-volto wróć!
25 marca 2012 17:09
jeśli to pójdzie w takim tempie, to nie podejmę się rozesłania wiadomości - nie będę później mogła skorzystać z komputera.
trzynastka   In love with the ordinary
25 marca 2012 17:10
To wyślij teraz, zaproś do wątku i wtedy ludzie się sami wypowiedzą.
Ja tam niby coś dzisiaj pstryknęłam, ale ani to oryginalne, ani ładne, więc można by faktycznie o ten tydzień przedłużyć. Może udałoby mi się wtedy coś jeszcze wykombinować 😉
ja też coś mam ale przydałoby się jeszcze pare dni...
głosuję za wydłużeniem terminu
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
25 marca 2012 18:12
Również jestem za wydłużeniem 🙂
Livia   ...z innego świata
25 marca 2012 18:19
Mnie również pasuje wydłużenie terminu 🙂
m.indira   508... kucyków
25 marca 2012 18:51
możecie przedłużyć termin...
zdjęcia mam, ale może cos lepszego ustrzelę... moje podglądacze nie mogą sie zdecydować które mam wysłać, normalnie jak tu zaufać subiektywnej opinii 😉 ... korzystałam jeszcze z ładnej już zeszłotygodniowej pogody, jak ktoś dzisiaj sie wybrał to u...
jak ktoś dzisiaj sie wybrał to u...


U mnie akurat dziś bardzo słonecznie ino wietrznie 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 marca 2012 19:13
dorwałam się do komputera, rozesłałam wiadomość według ostatniej listy i mam nadzieję, że dotrze do wszystkich.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
25 marca 2012 19:19
Ja dostosuję się do większości, zawsze to ciut więcej czasu, może trafi się jakiś lepszy kadr, niż dzisiejsze.
trzynastka   In love with the ordinary
25 marca 2012 19:22
dostałam masowe PW.
Zmieniam czas w pierwszym poście.
Ja żadnego pw nie dostałam, ale śledzę na bieżąco temat 🙂.
Nie mam nic przeciwko, chociaż nie mogę doczekać się momentu zobaczenia zdjęć  💃
ja również nie mam nic przeciwko  😉
Super, że termin wydłużony. Mogłam dziś złapać fajne ujęcie ale aparat został w domu 🙁
fajnie, że termin wydłużony, ja niby coś mam, ale ani to jakieś super fajne, ani też coś odjechanego
Dopisuję się, bo dopiero teraz zauważyłam odp. na mojego posta 🙂

TEMAT: Wiosna, czyli nowy początek
1. Misskiedis
2. buyaka
3. Nine
4. Condina
5. karolinag4
6. m.indira
7. liberian_girl
8. monia
9. Alabamka
10. flygirl
11. gllosia
12. Hera
13. aniapa
14. agulaj79
15. arivle
16. Time
17. Cierp1enie
18. idaczerwcowa
19. Dodofon
20. Facella
21. Baffinka
22. Fantazja
23. Breva
24. slojma
25. Livia
26. kofeina
27. idziosława
28. akselka
29. derby
30. Szemrana
31. MsCarmen
32. juliadna
33. Alten
34. konwalia
35. adaszewczak
36. koniara79
Dobrze, że termin został wydłużony. Może więcej osób się nazbiera i będzie można obejrzeć więcej kreatywnych prac. Już się nie mogę doczekać. 😀
poszłam dziś na spacer..... ale zdjęcia nie są szałowe.... są takie zwykłe wiosenne....
ach..... dobrze że jeszcze mam tydzień
abre   tulibudibu
26 marca 2012 19:11
Może najpierw pomyślicie nad koncepcją, wymyślicie kadr, oświetlenie, a dopiero potem zrobicie zdjęcia? 😉
Łe no, ja się tak nie bawię, czekam na te wasze fotki i czekam, a wy jeszcze czas przedłużacie? Moim (skromnym, bo skromnym) zdaniem to trochę ucieka w tej chwili sens tej zabawy. Każdy powinien pokazać co udało mu się w zadanym czasie pstryknąć. Zawsze teraz będziecie przedłużać, czy tylko jak wszyscy zagłosują? Troszkę chaosu wprowadziliście w tą zabawę, a szkoda. Ja co prawda się nie bawię, więc nie musicie mojego zdania brać pod uwagę, ale czy tylko ja tak uważam? :kwiatek:

EDIT: Nieco poprawiłam stylistycznie.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
26 marca 2012 20:59
Atea, ja np. cały weekend od czwartku siedziałam na zawodach, miałam nadzieję że cos przed zawodami ustrzelę ale nie wyszło, dlatego byłam za przedłużeniem terminu i widać sporo osób miało problem żeby się wyrobić 😉
To tylko zabawa, ma sprawiać przyjemność a nie powodować że będzie mi się po nocach śnić Nine krzycząc że mam dodawać zdjęcia bo termin się kończy 😂 Zresztą od początku było napisane że jak się nie wyrobimy to termin będzie przedłużony 🙂
Atea, eee no bez przesady, to tylko tydzień 😉 A myślę, że jednokrotne przesunięcie terminu nie zaszkodzi.

Nie wiem jak wam, mi się wiosna kojarzy z roślinkami, a tu klapa - nic jeszcze nie kwitnie! 😂
No róbcie jak chcecie. Ja po prostu jestem już ciekawa waszych prac  😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 marca 2012 15:29
chciałam zrobić zdjęcie kup na trawniku  🙄 ale nie znalazłam żadnych kup na trawniku i moja koncepcja na wasze szczęście padła  😂
nie mówię serio. tak naprawdę, znalazłam kupy.
4, slownie cztery! Strony watku, myslalm ze zobacze jakies zdiecia, a tu co post lista i prawie dwie strony narzekania 🙄
Atea, Tysia, troszkę popieram... niby rozumiem, że ktoś mógł być zalatany itp. ale z drugiej strony nie za każdym razem trzeba brać udział, ewentualnie można się zgłosić, a nie wysłać zdjęcia jeśli się nie zdąży zrobić. Ale generalnie chodziło o to, żeby spiąć tyłki, pomyślec, wykonać zdjęcie i zacząć myśleć o następnym, a nie żeby prawie miesiąc polowac na zdjęcie wiosny. Sama zdjęcie wysłałam na styk czyli w przedostatni dzień poprzedniego terminu, nie jest to zdjęcie super-hiper i teoretycznie mogłabym jeszcze zrobić lepsze i podmienić, ale nie mam zamiaru - jeśli się nie spodoba, to będzie to tylko dla mnie "kara" i nauczka, że powinnam znaleźc więcej czasu na zdjęcia i następnym razem się poprawię😉 Of course nie chodzi mi o krytykowanie przedłużenia terminu, czaję, że to pierwsze zadanie itp., ale jednak naprawde mam nadzieję, że to się nie będzie zdarzało za często...😉
Ja też nie mogłam doczekać się Waszych prac - sama udziału nie biorę bo nie umiem robić zdjęć 😡 Ale chciałam pooglądac Wasze a tu musze czekać jeszcze tydzień. Bleee 🙁
trzynastka   In love with the ordinary
28 marca 2012 12:37
Jeszcze nie zaglądalam na maila - by było uczciwie.
Jeśli ktos wysłał a chciałby poprawić swoją prace to do nicku w tytule dołączamy hasło "poprawka" albo "nowe zdjecie" coś żebym wiedziała, że są dwa od tego samego użytkownika
dlatego ja swoje wysłałam, nie jest dobre technicznie, ale to moje 1 jakie zrobiłam 🙂
Właśnie wysłałam swoje. Nic nowego nie wymyślę... 🙂 Powodzenia dla nas wszystkich 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się