Stajnie w Lublinie

Poncioch chyba też 😉

Ale Agu, eee tam Bystrzejowice, ja polecam FaMaGustę 😉
trzymałam w Bystrz, dawaj na pw jak cos
dziękuję za inf  :kwiatek:
Zuza myślałam nad Famagustą ale strasznie daleko ode mnie .. niestety 🙁
Zuza myślałam nad Famagustą ale strasznie daleko ode mnie .. niestety 🙁


ode mnie też, ale warto  😜 😜 😜 😜
Arroch dobrze prawi. Ode mnie to 90km, ale warto! 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2012 19:57
ja trzymam w Bystrzejowicach  😉
Czy ktoś tutaj trzyma (lub trzymał) konia w Bystrzejowicach ?🙂


Poncioch chyba też 😉


Poncioch nie ma konia 🙂
Teraz już wiem, o smarcik mi chodziło, ale nicki pomyliłam  😂
pony   inspired by pony
29 marca 2012 13:12
pony trzymał konia w Bystrzejowicach i chetnie odpowie na pytania🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 marca 2012 14:55
moonlightowa o rany, dopiero ogarnęłam kim jesteś.. sąsiadko  😁 zapraszam do Bystrze  😉
jakby ktoś był zainteresowany mam prop HMW-A, po krótce - programy są te same co przez ostatnie x-lat 🙂, nie wiem czy coś odnosnie godzin i opłat sie zmieniło, bo tylko rzuciałm okiem na programy, jak ktoś jest chętny to prosze o info na pw to prześlę dalej 🙂
Gajowa, ale programy te same co zawsze w Pólku, czy te same co zawsze w LKJ? 🙂

jeśli to pierwsze, to kicha. Chciałam pojechać rundę juniorów z Nkami, a tak to znowu te same Ptki do porzygania... 🙁
te same co zwykle w Polku... ja chciałam sprobować już N, bo Nki, które są na ZOO w rundach są dość łatwe, a niestety tutaj mamy to samo co zwykle - czyli konkursy ME pony dla dużych koni - co moim zdaniem jest lekko poronione, bo N to nie GP i koń na takim poziomie szkolenia z reguły nie jest tak wygibalski żeby wygodnie robić np wolty 8m w galopie, albo sławną serpentynę o 6 łukach w kontrgalopie... mój niby wszystkie elementy N robi, natomiast w mniej harkowoych "kombinacjach" tak to ujmę 🙂, a program MW poniżej:


                                                                                   
P R O P O Z Y C J E
Halowe Mistrzostwa Województwa Lubelskiego                                                                        w dyscyplinie Ujeżdżenia „A”                                                                                                                                Pólko k/Lublina  dnia 21 – 22 kwietnia 2012 r.
1. Organizator zawodów : Lubelski Związek Jeździecki Lublin
                                            WKJ SJ „Fidelius” Pólko 27, 21-003 Ciecierzyn
2. Miejsce zawodów : Kryta ujeżdżalnia  WKJ SJ „Fidelius” w Pólko 27
3. Termin zawodów : dnia 21 i 22 kwietnia 2012 r.
4. Termin zgłoszeń : do dnia 17 kwietnia br.
5. Zgłoszenia imienne  tel. 0 604 196 274, rezerwacja boksów bez możliwości noclegu, e-mail: PIETRZAKS@interia.pl 
6. Uczestnicy : Kluby i Sekcje zrzeszone w LZJ Lublin
7. Komisja Sędziowska :  Sędzia Główny : Sławomir Pietrzak
                                                          Sędzia : Jarosław Geryń
                                    Obsługa techniczna : Przemysław Jankowski
8. Sprawy organizacyjne :
a) Zawodników i konie obowiązuje dokumentacja zgodna z przepisami PZJ.
b) Opłata organizacyjna 50,00 zł od konia (za całe zawody).
c) Opłata : boks – 50,00 zł, stanowisko nie zadaszone – bezpłatnie (za całe zawody)
d) Organizator zapewnia puchary, medale, flot’s,  zastrzegając prawo zmian w przypadku małej liczby koni.
          Organizator nie ponosi żadnej odpowiedzialności w razie wypadków, zachorowań
            zawodników, członków ekip i koni, jak również w przypadku kradzieży, zniszczeń, pożarów 
            i innych zdarzeń.

PROGRAM  ZAWODÓW :

Sobota 21 kwietnia br.

godz. 11.00
Konkurs nr  1 – L 1 – I  półfinał młodzików + konkurs otwarty
Konkurs nr  2 – L 1 – II  półfinał młodzików + konkurs otwarty
Konkurs nr  3 – L 2 – I  półfinał juniorów młodszych + konkurs otwarty
Konkurs nr  4 – P 1 – II  półfinał juniorów młodszych + konkurs otwarty
Konkurs nr  5 – P 2 – I  półfinał juniorów + konkurs otwarty
Konkurs nr  6 – P 3 – II  półfinał juniorów + konkurs otwarty
Konkurs nr  7 – N 1 – I  półfinał młodych jeźdźców + konkurs otwarty
Konkurs nr  8 – N 2 – II  półfinał młodych jeźdźców + konkurs otwarty
Konkurs nr  9 – N 8 – I  półfinał seniorów + konkurs otwarty
Konkurs nr 10 – N 3 – II  półfinał seniorów + konkurs otwarty





Niedziela 22 kwietnia br.

godz. 11.00
Konkurs nr 11 – L 2 – Finał młodzików + konkurs otwarty
Konkurs nr 12 – P 2 – Finał juniorów młodszych + konkurs otwarty
Konkurs nr 13 – N 1 – Finał juniorów + konkurs otwarty
Konkurs nr 14 – N 3 – Finał młodych jeźdźców + konkurs otwarty
Konkurs nr 15 – C 3 – Finał seniorów + konkurs otwarty



Propozycje zatwierdzone przez LZJ Lublin w dniu 29.03.2012 r.                                                                                         

Prezes LZJ  Lublin                                                                              i
prof. Sławomir Pietrzak

Uwaga !!!
W przypadku małej liczby zgłoszeń zawody zostaną rozegrane tylko w sobotę (II półfinał + finał).
🙁( no i teraz ból. jechać rundę juniorów, czy spróbować się w tych niskich Nkach?

A nie, zaraz, zaraz. Skończyłam 18 lat w grudniu u.r., czyli rocznikowo mam 19, czyli jestem już jako młody jeździec? Ktoś wie?
Chyba tak. Ja jestem juniorem jeszcze dwa lata, do osiemnastki. Ciekawe kiedy będzie wiadomo, że jest za mało uczestników i zawody będą tylko w niedzielę. W sumie byłoby mi to bardzo na rękę, bo nie mam gdzie nocować w Lublinie z moim teamem 😎 😉.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
30 marca 2012 18:29
A tu dla skoczków HMW- B

P R O P O Z Y C J E
     
Halowych Mistrzostw Województwa Lubelskiego
w skokach przez przeszkody

Stoczek Kolonia, Stajnia Piker, dnia 14  i  15 kwietnia 2012 r.

Organizator : Lubelski  Związek  Jeździecki w Lublinie, Stajnia Piker w Stoczku Kolonia

Miejsce zawodów : Hala, Stajnia Piker, Stoczek Kolonia  6 A

Termin zawodów : dnia  14 i 15 kwietnia 2012 r. (sobota, niedziela)

Uczestnicy : Zaproszone Kluby i Sekcje Jeździeckie

Termin zgłoszeń : do dnia 10 kwietnia r. do godz. 17.00 ; tel. 609 230 498  Przemysław Jankowski                                                                   
                              lub 602 378 719  Marek Niewiadomski

Komisja sędziowska oraz osoby oficjalne :
    Sędzia główny :        Katarzyna Ziemińska-Milanowska
    Sędzia stylu : Andrzej Dąbrowski,
    Gospodarz toru : Tomasz Próchniak
    Kierownik zawodów : Marek Niewiadomski
    Sekretariat :                        Przemysław Jankowski

Program zawodów :

Sprawdzanie dokumentów w dniu 14.04.2012 r. w godz. 7.00 – 7.30 w biurze zawodów (hala)

Rozpoczęcie zawodów o godz.  8 : 00 (sobota)

Konkurs  nr 1 kl.  60 cm – z oceną stylu jeźdźca (I półfinał - młodzik) Mistrzostwa  wiek  9 - 11 lat   

Konkurs  nr 2 kl.  70 cm – z oceną stylu jeźdźca (II półfinał - młodzik) Mistrzostwa  wiek  9 - 11 lat       
                                           
Konkurs  nr 3 kl.  80 cm – dokładności - otwarty, towarzyski                                             

Konkurs  nr 4 kl.  80 cm – z oceną stylu jeźdźca (I półfinał - junior mł. kuce) - towarzyski - Mistrzostwa               
                                              wiek 12 - 15 lat.                                           
Konkurs  nr 5 kl.  80 cm – z oceną stylu jeźdźca (II półfinał - junior mł. kuce) - towarzyski - Mistrzostwa                                         
                                                                wiek 12 - 15 lat
Konkurs  nr 6 kl.  90 cm – otwarty, towarzyski, trafienie w normę czasu
                                                                                                                                                                                               
Konkurs  nr 7 kl. 100 cm „L” – z oceną stylu jeźdźca (I półfinał - junior mł.) Mistrzostwa wiek 12 - 15 lat.                                           

Konkurs nr  8 kl. 100 cm „L” – z oceną stylu jeźdźca (II półfinał - junior mł.) Mistrzostwa wiek 12 - 15 lat


JUNIORZY  MŁODSI  MOGĄ  STARTOWAĆ  JEDNOCZEŚNIE  w  KATEGORII  KUC  i  DUŻY KOŃ

Konkurs nr 9 kl. 100 cm  „L” – zwykły otwarty, towarzyski 
                                                                                                                                                                                                   
Konkurs nr 10 kl. 110 cm  „P” – ocena styli jeźdźca (I półfinał - junior) Mistrzostwa wiek 16 - 18 lat

Konkurs nr 11 kl. 110 cm  „P” – dokładności (II półfinał - junior) Mistrzostwa wiek 16 - 18 lat

Konkurs nr 12 kl.110 cm „P” – zwykły 
                                                                                                                                                                 
Konkurs nr 13 kl. „P” – szybkości (I półfinał - mł. jeździec) Mistrzostwa wiek 19 – 21 lat

Konkurs nr 14 kl. „P” – dokładności (II półfinał -– mł. jeździec) Mistrzostwa wiek 19 – 21 lat

Konkurs nr 15 kl. „N” – szybkości (I półfinał - senior) Mistrzostwa

Konkurs nr 16 kl. „N” – dokładności (II  półfinał - senior) Mistrzostwa
                                               
Rozpoczęcie zawodów o godz. 8 : 00 (niedziela)

Konkurs nr 17 kl. 70 cm – dokładności (I nawrót finału - młodzik) Mistrzostwa

Konkurs nr 18 kl. 70 cm – dokładności (II nawrót finału - młodzik) Mistrzostwa

Konkurs nr 19 kl. 80 cm – dokładności, towarzyski, otwarty - czyste przejazdy – plecaczek z wyposażeniem

Konkurs nr 20 kl. 80 cm – dokładności (I nawrót finału - junior mł. kuce) Mistrzostwa

Konkurs nr 21 kl. 80 cm – dokładności (II nawrót finału - junior mł. kuce) Mistrzostwa
                                                                                                                                       
Konkurs nr 22 kl. 90 cm – towarzyski, otwarty, trafienie w normę czasu 
                                                                                                                                                                                                                                     
Konkurs nr 23 kl. 100 cm „L” – otwarty, zwykły towarzyski 
                                                                                                   
Konkurs nr 24 kl. 100 cm „L” – dokładności (I nawrót finału - junior mł.) Mistrzostwa

Konkurs nr 25 kl. 100 cm„L” – dokładności (II nawrót finału - junior mł.) Mistrzostwa
                                                                                                                                                                       
Konkurs nr 26 kl. „P” – zwykły - otwarty
                                                                                                                                       
Konkurs nr 27 kl. „P” – dokładności (I nawrót finału – junior) Mistrzostwa

Konkurs nr 28 kl. „P” – zwykły (II nawrót finału – junior) Mistrzostwa
                                                                                                                                                                                                             
Konkurs nr 29 kl. „P” – dokładności (I nawrót finału - mł. jeździec) Mistrzostwa

Konkurs nr 30 kl. „N” – zwykły (II nawrót finału - mł. jeździec) Mistrzostwa
                                                                                                                                                                                                             
Konkurs nr 31 kl. „N” - dokładności (I nawrót finału - senior) Mistrzostwa

Konkurs nr 32 kl. „N” - zwykły (II  nawrót finału - senior) Mistrzostwa
                                                                 
                                     
                                                                                                   
Sprawy organizacyjne :

Koszty organizacyjne Mistrzostw realizowane będą  przy pomocy finansowej Województwa Lubelskiego reprezentowanego przez Departament Kultury, Edukacji  i Sportu Urzędu Marszałkowskiego                                w Lublinie. Koszty uczestnictwa pokrywają Kluby.





Dla zwycięzców dyplomy, medale i puchary dla koni flot’s, a dla wszystkich super zabawa.
Zapewniamy Bar     
                             
Stanowiska dla koni bezpłatne.
Boks 50,00 zł  za całe zawody, możliwość przyjazdu w dniu 13.04.2012 r.
Trening w hali bezpłatnie. Boks na 2 noce 100,00 zł.
Wcześniejsza rezerwacja  imienna  tel. 602 378 719  Marek Niewiadomski.
Opłata dot. uczestników Mistrzostw 100,00 zł. od konia za cale zawody.
Opłata za konkursy otwarte 50,00 zł.  od konia za jeden dzień plus 15,00 zł. opłata organizacyjna od konkursu.
Według życzenia można startować tylko w jeden dzień.
Podczas zawodów obowiązują przepisy PZJ i LZJ
Organizator nie odpowiada za ewentualne wypadki kradzieże zaistniałe w czasie transportu i podczas trwania zawodów.
Nagrody pieniężne za konkursy otwarte oraz za mistrzostwa oparte na ilości zgłoszonych koni.

Propozycje zatwierdzone przez LZJ Lublin w dniu 21 marca 2012 r.
Podpisał :  Prezes LZJ Lublin  prof. Sławomir Pietrzak       

Dzięki Ankers za odpowiedź. Dwa lata temu jak chciałam wystartowac w zawodach skokowych, musiałam jako junior, cho brakowało mi 5 miesięcy do 16 lat. :/

My chyba jednak odpuszczamy. Nie wykombinuję pieniędzy nawet na wpisowe 🙁 Już nie mówiąc o tym, że przejrzałam programy i serpentyna o 6 zakrętach oraz zmiany nóg na linii środkowej troszeczkę mnie przeraziły. To może byc dla nas za dużo jak na pierwszy występ po kilkumiesięcznej przerwie od startów.
Jasnowata, jesteś juniorem, liczy się rok urodzenia, a nie miesięczna/dzienna data, podobnie jka z końmi (za wyjątkiem tych, które jeszcze się załapały na przepis o ostatnim kwartale roku...)

Ja dość mocno zastanawiam się nad spróbowaniem sił w N, ale tych łatwiejszych, np N-1 jest jeszcze do przejścia, natomiast moim zdaniem osławiona serpentyna o 6 łukach, choć nie niemożliwa, dla dużego konia jest bardzo trudna, a w większości jednak seniorzy startują na dużych koniach (w sensie nie pony)... Sama dobrych kilka lat jeździłam takie bezsensowne Nki na dużym koniu i nie wspominam tego najlepiej 🙂, już niektóre programy C są prostsze niż N...
Ja z Horsem miałam zamiar się pojawić, ale jednak finansowo nie damy rady, a szkoda, bo w końcu trzeba byłoby spróbować czegoś nowego...
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
31 marca 2012 16:43
Kontuzja i spowodowana tym przerwa mojego podstawowego rumaka wykluczyła nasz start z hmw-b więc pojawię się jedynie na hzr, a szkoda bo można było ubiegłoroczny sukces powtórzyć hehe  😉
Natomiast z tego co wiem na ujeżdżeniu też będę tyle że nie w konkursach mistrzowskich.
Hm, a ja trochę nie wiem co robić, bo w juniorach są petki, które mogę jechać, za to jeśli ewentualnie w jakiś sposób dostałabym się do finału, to Nki już nie pojadę, bo nie mam uprawnień (poza tym to za wysokie progi 😉). Albo sobie wtedy zwyczajnie odpuszczę finał, albo pojadę same otwarte konkursy.
ankers, miałam dokładnie ten sam dylemat, ale sprawa sama się rozwiązała, bo nie mam po prostu za co wystartować...
Może za rok mi się uda, w końcu trzeba promować koniki polskie ;D.
.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
31 marca 2012 19:33
Vanilka- to wiem do kogo uderzę, żeby mieć zdjęcia  :kwiatek:
.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
31 marca 2012 19:57
Supper by było jak bym się załapała na jakieś zdjęcia 🙂 Ja będę startować w Młodych Jeźdźcach to jakoś to pogodzisz 🙂 zgadamy się jakoś przed zawodami 🙂
.

To ja od razu również bardzo ładnie proszę o zdjęcia, bo ostatnimi czasy nie ma nikogo od nas, kto mógłby robić zdjęcia, a aparat leży w samochodzie 😁
.
Vanilka, to Durin? (nie wiem, czy nie przekręciłam imienia :icon_redface🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się