Laicy o koniach

cieciorka   kocioł bałkański
24 marca 2012 11:36
W decathlonie chyba nie ma butów dla koni- za mało specjalistyczny.
Facella   Dawna re-volto wróć!
24 marca 2012 11:42
to o Decathlon chodzi? podków tam chyba też nie widziałam, albo zwyczajnie nie zwróciłam na nie uwagi. w takim razie nie wiem o co mogło chodzić.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 marca 2012 16:46
owijki może 😉
Happiowa   córka grabarza
26 marca 2012 14:55
Rozmawiam z pewnym panem i wyszło, że startujemy na zawodach.
-a jakieś miejsca są?
-no ostatnio to tak (i wymieniam)...
-aaaa no to ładnie. A przez pachołki przeskakuje?
🤣
Mój koń po zlamaniu nogi stał 3 miesiące w boksie. W któryś weekend siedziałam tam cały dzień i mama dowiozła mi do stajni obiad. Wchodzi do stajni, patrzy na Gwarka i mówi do mnie tak: On taki smutny....mogę mu dać kotleta???
asds   Life goes on...
26 marca 2012 15:55
Mój koń po zlamaniu nogi stał 3 miesiące w boksie. W któryś weekend siedziałam tam cały dzień i mama dowiozła mi do stajni obiad. Wchodzi do stajni, patrzy na Gwarka i mówi do mnie tak: On taki smutny....mogę mu dać kotleta???


HAHAHAHA

Dobre!!!!
Kotlet wymiata  😂
A ja dzisiaj rozwiązuję krzyżówkę i na łopatki rozłożyło mnie hasło "Samiec klaczy"  👍
przyjaciółka: No, to jak idą ci te grabki?
ja:  🤔
p: szpachelki?
j:  🤔  🤔  🤔
p: nooo  te co na koniu robisz...
j: łopatki?
p: no właśnie!

🏇
ententa, śliczne! 😀
Łipiiiii, niedługo będę się uczyła robienia "szpachelek"  😁
Mistrzostwo 🙂
.
KOtlet i szpachelki - zajebioza 😀
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 marca 2012 10:02
Mój koń po zlamaniu nogi stał 3 miesiące w boksie. W któryś weekend siedziałam tam cały dzień i mama dowiozła mi do stajni obiad. Wchodzi do stajni, patrzy na Gwarka i mówi do mnie tak: On taki smutny....mogę mu dać kotleta???


Koń mojej przyjaciółki jadł kiełbasę  😲 I bardzo ją lubił  😲
Koń mojej znajomej zjadł kiełbasę, dostał kolki i padł...
O Jezu  😲 Kto daje koniom kiełbasę?!  🤔
to tak jakby człowiekowi dać paluszki w sosie własnym (z paznokciami na zagrychę :lol🙂...
Na przykład dzieci wracające se szkoły koło pastwiska. Kanapki z szynką, słodycze itp...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
28 marca 2012 13:35
Żeby jeszcze ona mu ją sama dawała... Pierwszy raz zwinął z ławki w stajni przechodząc obok niej zanim ktokolwiek zdążył zareagować, drugi raz dosłownie wybrał sobie z kanapki, za trzecim razem wręcz wyrwał jej z ręki... No komu zwyczajnemu przyjdzie na myśl, że koń sięgnie po kiełbasę? 😲 I nigdy mu nic po niej nie było  😲 Po tych incydentach oczywiście na niego uważają... choć dalej kombinuje  😁 Ale to w ogóle oryginalny "zjadacz teoretycznie niejadalnego".
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
28 marca 2012 13:58
przyjaciółka: No, to jak idą ci te grabki?
ja:  🤔
p: szpachelki?
j:  🤔  🤔  🤔
p: nooo  te co na koniu robisz...
j: łopatki?
p: no właśnie!

🏇

mogę wrzucić na FB? 😀 Mistrzostwo 😀
subaru pewnie  🤣
Hehe szpachelki :-)
dzwoni ale nie wiadomo w ktorym kosciele. ;-)

Jezu czytając o tych kiełbasolubnych koniach zaczynam się bać.
W stajni jest klacz, której nic się nie podoba i na wszystko kłapie zębami. I ze znajomą doszłyśmy do wniosku, że dobrze, że konie nie są mięsoźerne bo by palce poobgryzała  😀
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
30 marca 2012 18:05
Mój wąż do mnie - "zimno jest, założyłaś koniowi pokrowiec?"
TRATATA to moja mama się pyta czy konikowi ciepło w śpiworze jest.
cieciorka   kocioł bałkański
30 marca 2012 18:18
TRATATA, dobre 🙂
TRATATA, Twój WĄŻ?  😉
TRATATA, ja i mój przyszły wąż właśnie płaczemy ze śmiechu 😀 😀
Kaktus chodziło o podkowy, kaloszki, ochraniacze, owijki (chociaż to częściej są skarpetki) czy naprawdę buty dla konia?


chyba poprostu chodzilo o ochraniacze, bo nic innego nie mamy 🙂 albo o oficerki?  😂
"O,straciatella!" - moja mama widząc taranta po raz pierwszy.
DeJotka, dzięki Twojej mamie soczek " Kubuś" z mojej japki bardzo polubił się z monitorem mojego kompa.  🤣
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
03 kwietnia 2012 17:01
DeJotka nieeeeeeee 😀 Twoja mama przebiła się na 1 miejsce jeżeli chodzi o nazwy maści 😀  👍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się