Sesja/Studia i t d ;)

Ja tylko nieskromnie powiem, że jestem wreszcie lekarzem weterynarii 🏇
Bischa   TAFC Polska :)
26 marca 2012 17:13
solusiek, gratulacje!
A ja wam powiem, iż jestem pozytywnie nastawiona jeśli chodzi o ćwiczenia z metod pracy hodowlanej i widzę, jaka głupia byłam. Wreszcie zaczynam to kumać, ale po części to było moje lenistwo 😡 Jakbym się wzięła dawno za nie, jakbym chodziła na zajęcia w niedzielę z innymi warunkowiczami, a nie z bandą kretynów, którzy co roku przychodzili i trafiali do mojej grupy, non stop przeszkadzali, a ja nic nie mogłam skapować, skupić się, a teraz mam kameralną grupę, fajnych ludzi, chętnych pomocy, babkę fajnie i spokojnie tłumaczącą wszystko i zaczynam wszystko w lot łapać i samodzielnie zadania, które uważałam za nie do rozwiązania rozwiązywać, to serce mi rośnie.

BĘDZIE DOBRZE!!! PRZEJDĘ PRZEZ METODY!!!
Bischa Dziękuję bardzo 🙂
Gillian   four letter word
27 marca 2012 14:20
Ja tylko nieskromnie powiem, że jestem wreszcie lekarzem weterynarii 🏇


wielkie gratulacje 🙂
Gillian Dziękuję bardzo :kwiatek:
A ja właśnie siedzę i robię wszystko, żeby się nie uczyć biochemii i fizjologii :P Ostatni tydzień nauki przed świętami i świadomość wolnego jakoś mnie nie nastraja do nauki:P a za oknem taka ładna pogoda:/ Po co DENTYŚCIE znajomość cyklu krebsa, czy glikolizy!!!?!?!??!!!?? 🤔wirek:


Bardzo gratuluje młodej pani weterynarz🙂
Bischa   TAFC Polska :)
27 marca 2012 17:45
borowa, a na co takie coś mnie, zootechnikowi? 🤔 Też z biochemią walczę :/
Gillian   four letter word
27 marca 2012 18:10
borowa, teraz już za to wiem skąd masz taki mroczny nick 😀
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 marca 2012 18:40
solusiek, gratulacje!  😅

ja walczę z chemią... swoją drogą bischa masz może wykłady zaocznych z tego przedmiotu? albo materiały z ćwiczeń!?  🙇 :kwiatek:

metody pracy hodowlanej to jak do tej pory mój ulubiony przedmiot  😍
Hahaha😀 Borowa przylgnęło do mnie, jeszcze zanim pomyślałam o stomatologii:P  😎
Bischa   TAFC Polska :)
27 marca 2012 20:18
sei, z ćwiczeń już dawno wyleciały do śmieci (zaliczyłam je na początku swojej drogi studenckiej w 2001 roku i przepisali mi jak wróciłam), wykłady straciłam 2 lata temu wraz z dyskiem, jak zaliczyłam we wrześniu egzamin, do dziś nie wiem 😁

Korzystam ewentualnie ze strony www.wn.oz.pl

Chemii tam nie widzę 🙁
Ja mam do zaliczenia 7 kolosów z biochemii, ale poza tym, że raz na dwa tyg. muszę dwa dni przysiąść, to daję radę 😉 W zasadzie to wszystkie mroczne przedmioty straszaki zootechniczne przy bliższym poznaniu wydają mi się zupełnie lajtowe 😉
ja mam w sobotę II termin z filozofii. Oby było do przodu  🙇
mam pytanie:
Czy jak chce iść na 2 kierunek ale na innej uczelni to przysługuje mi prawo żeby on był bezpłatny, czy 2 kierunek jest darmowy tylko hmm w ramach jeden uczelni?
Każdy drugi kierunek ma być płatny 🙂
Ale nie wiem kiedy to na 100% wprowadzą. Płatny miał być w tym roku, ale moi znajomi studiują za darmo. Może za rok też się przesunie 😉
oby się przesunęło bo znalazłam fajny kierunek
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2012 15:27
Chuda jeśli zapiszesz się na studia (tj. zostaniesz przyjęta, złożysz papiery itp) do końca tego roku akademickiego czyli de facto zaczniesz studiować od października 2012 to drugi kierunek jest bezpłatny, na każdej uczelni. Także możesz śmiało studiować na dwóch różnych  😉
dziękuje  :kwiatek:
Zdradzisz, co to za kierunek?  :kwiatek:
sei   . let's grow old together & die at the same time .
28 marca 2012 20:11
Bischa, a nie masz kogoś na zaocznych znajomego jeszcze co by miał może takie rzeczy???
Zdradzisz, co to za kierunek?  :kwiatek:


Psychologia w biznesie, wiem, że może z tego być podyplomówka, ale mój R też chce zacząć studiować więc pomyślałam, żeby razem pójść a kierunek mu się spodobał 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2012 21:34
Chuda a gdzie?  😉

też bym chciała na psychologię, ale nie mogę znaleźć nic ciekawego w Warszawie  🙄 (na płatne mnie nie stać  😉 )
U mnie na uczelni jest "Psychologia dla prawników". Super przedmiot, ludzie go ciągną równocześnie z prawem. Bardzo mi się podoba, jakbym miała w sobie więcej ambicji to bym poszła na niego 😉
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
28 marca 2012 22:00
rtk, a dokładnie gdzie, na wrocławskim i WPAiE?
Bischa   TAFC Polska :)
28 marca 2012 22:08
sei, popytam, dużo ludzi ma do tyłu egzamin z chemi.
Chuda a gdzie?  😉



U mnie w Pile, na wsb
A ja mam jutro wycieczkę do firmy zajmującej się produkcją ketchupów, musztard, majonezów, itd  😎 Nawet dostaniemy sosy do domów  😁

Ogólnie u mnie się dość mocno kręci, czasu dosłownie na nic nie mam, KN funkcjonuje, za tydzien pierwsze egzaminy. W szoku jestem, jeszcze niedawno pisałam tutaj, że mam komisa z chemii (I rok!  😀), a dzisiaj zaniosłam konspekt pracy inżynierskiej.
a ja zaliczyłam pedagogikę specjalna na 4  😅 😅
i o 14 mam anglika i tego się boje 🙁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 marca 2012 17:17
Chuda a co obecnie studiujesz?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się