Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Jak mi szaleje to...hmm...wstyd mówić, ale na "kurrr...a mać" staje i czeka na to, co dalej ;p Działa ;p


kurde! koń na guzik! ja też taki guzik chcę! 🤣 na mojego to nie działa niestety, wypróbowane nie raz  😁
wątek zamknięty
no co wy laski, hasła akustycznego nie znacie? 😉
wątek zamknięty


😉
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
27 marca 2012 21:49
patt140: chyba nie rozumiem kwiatka , chodzi o pozycje jeźdzca ?>

Edit aa dobra widzę:  ochraniacze 😀 W sumie ma to "jakiś " sens, koń uderzając o drągi nie odczuje bólu ,  tak założone ochraniacze chyba lepiej osłaniają nogi od uderzeń , chodź pierwszy raz sie z takim czymś spotkałam D:
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
27 marca 2012 21:50
mysle ze o tylne ochraniacze  😉
wątek zamknięty
widziałam to i inne zdjęcia z tego dnia i dla mnie te ochry się po prostu przekręciły, bo na jednych fotach ochry są dobrze na innych jeden ochraniacz dobrze drugi już przekręcony a na tym oba już z przodu 😉
a na zdjęciu to forumowa Zairka i Grota 🙂
wątek zamknięty
Zairka pisała w wątku ochraniaczowym chyba, że jej się przekręcają 🙂
wątek zamknięty
Mea culpa, mogłam ją nauczyć reakcji na cenzuralne słowa. Jak jadę w teren a ktoś we wsi krzyknie "k...." to oj...potrafi się, zołza, zatrzymać i na mnie patrzeć ;p

ps: A Wam nigdy nic się nie poprzękręcało? Ile ja mam "kwiatków" w starym kompie...
Zairko - śliczne, mimo ochraniaczy żyjących własnym życiem, zwłaszcza, że z konia, obok którego kupa ludzi przeszłaby obojętnie, zrobiłaś bardzo sympatyczne zwierzątko 🙂
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
27 marca 2012 22:03
Nie znacie się, te ochraniacze tak specjalnie, jakby się konik uderzył o drążki to chronią od przodu 😁
wątek zamknięty


😉


buahahha foto zairki, to żeś zaszalała, nie ma co  🙄
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
28 marca 2012 07:24
Jak sie przekręcają to pewnie za duże : D Chociaż moje np mimo tego że są dobre na początku jazdy na końcu sie zsuwają na dół ; /
Zairka czy nie dla mnie to jest kwiatek 😀 Wyjaśniony co prawda  ale jest.
wątek zamknięty
Cierp1enie, a co to zairka to jakas swieta? 😉 te ochraniacze sa po prostu duze, i wcale sie nie dziwie, ze przekrecaja sie na grocie. co nie zmienia faktu, ze nie znajac kontekstu mozna sie zdziwic i pomyslec, ze ktos zalozyl tak specjalnie.
wątek zamknięty

nie wiedziałam gdzie to dać, tu najbardziej pasowało  🤔  znajoma oglądała gdzieś konie i zrobiła zdjęcie zeby pokazać ..  😵
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
28 marca 2012 13:47
Zairka pisała ,że są nowe i się futro nie ubiło i przekręcają się.
wątek zamknięty
intryga, teraz to mnie zabiło  😲
wątek zamknięty
sandru nie tylko Ciebie.Takie cuda nie daleko Nowego Miasteczka.Nie wiem gdzie dokładnie,bo znajoma przelotem robiła zdjęcie,ale ręce opadają 😵
wątek zamknięty
o matko 😲 🙇
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nabijanie postow
wątek zamknięty
dodam,że podobno koń ma na sobie skorupe z gnoju ,dziewczyna jak wchodziła do szopy w której stał musiała sie pochylać,bo tyle gnoju .. a wyobraźcie sobie jak stał na tym koń  😲 nie byłam tam osobiście,wiec nie wiem więcej 🙁
wątek zamknięty
😲
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] nabijanie postow
wątek zamknięty
Cierp1ienie i co z tego że Zairka?
Tak oczywiście kwiatek to tylnie ochraniacze, ale nie dawałam tu tego żeby jej dopiec, bo wiadomo że się czasem każdemu zdarza tylko po prostu fajnie wyglądało. 🙂

Intryga niestety muszę powiedzieć, że widziałam gorsze w jednej stajni u prywaciarza... Kopyta się już kompletnie "podwijały" do góry...
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
28 marca 2012 15:52
Ten koń to ponoć 10 letni ogier więc prawdopodobnie nie jest w ciąży :P


No nie wiem, profesor od koni u mnie na uczelni kiedyś twierdził, że ogier może urodzić źrebaka 😂 😵 🤣
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
28 marca 2012 15:56
No i perełka z re-volty!

Profesjonalne zdjecie do ogłoszenia szukam pracy :

http://ogloszenia.re-volta.pl/ogolne/szczegoly/425
wątek zamknięty
asds, padłam  😂 Dobrze chociaż, że nie słit focia z lotu ptaka ^^
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
28 marca 2012 16:13
Kołdra na zdjeciu najwazniejszy check point jest! I stylowa fryzura ala bed hair !  😀
wątek zamknięty
i biedny mis 🙁
wątek zamknięty
Katija, miś to chyba karę ma... Zamiast do kąta, to przygnieciony półką.
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 marca 2012 16:33
przeraża mnie co ludzie robią z własnymi zwierzętami, ale nic się na to nie poradzi.

oj tam czepiacie się dziewczyny, biedna zapomniała pościelić łózko, albo kocha swoją kołderkę i chciała ją uwiecznić na zdjęciu  😜

Bischa chodzi Ci o prof T z uwm?  😁
wątek zamknięty
Kurczę, to moja kołderka pewnie czuje się niekochana - nie mam z nią żadnego foto ;( Niedobra ja  🤬
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
28 marca 2012 16:49
I jak mogłaś to zrobić  🤬
Biegnij szybko i rób fote, ale pamiętaj żeby wrzucić ja w net.  Musi być sławna  😁
wątek zamknięty
Moja kołderka jeszcze będzie sławna! Teraz, kiedy zrozumiałam swoje błędy i prawdziwą wartość naszej miłości, jestem w stanie zmienić swe zachowanie. Będę godną posiadaczką kołdry!  🏇
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.