NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Insomnia_90   equo ius civile
27 marca 2012 19:49
Pisałaś wtedy, że spóźnisz się z wysyłką, zresztą miałaś ważne powody więc wiadomo, że są rzeczy ważne i ważniejsze 😉

Żeby nie wiem jak się spóźniać z wysyłką, czy nawet żeby wymiana była problemowa, to nic nie usprawiedliwia  tego żeby wysyłać coś takiego, a zwłaszcza żeby tak koloryzować  "stan" przedmiotu...
Normalnie strach coś kupić na forum.. 🙄
Dramka, nie, nie strach. Udało mi się kupić kilka rzeczy i problemu nie było. Tyle, że kupuję od osób sprawdzonych. Od razu zaznaczam, że wysyłam pieniążki z poczty, jeżeli ktoś chce - może wysłać za pobraniem. Ja poczekam. Wątek o uczciwych revoltowiczach jest na plus, pomaga. NIe kupuję od osób, które na  forum są krótko, a ich wiadomości to tylko "sprzedam". A naciąć można się wszędzie, nawet w zwykłym sklepie (czy netowym - okser.pl, amigo... okser po 4 miesiącach raczył oddać pieniądze, bo towaru nie dostałam, amigo przesłało mi wędzidło, które obok takiego, jakie chciałam tylko mogło leżeć w magazynie, a mi wmawiano, że to jest to). Ot, zwykły Horsepol, kupiłam owijki. Wspaniale, nowe. Szkoda, że różna ich długość. I po 2 tyg walczyłam z rzepami. Allegro. Człowiek też się natnie.

A mimo wszystko chyba wolę na forum coś kupić, zwłaszcza, że duża część ludzi nie jest anonimowa, jest to swego rodzaju grupa znających się ludzi.
Ja też bardzo dużo kupuje w necie, ale jednak można się naciąć...

Ostatnio musiałam parę razy upominać się o zwrot przelewu za kalosze kupione na allegro (ze sklepu)  🤔
asds   Life goes on...
27 marca 2012 21:50
A InteriorTerra jak nie było tak nie ma nadal...
Może byc towar niezgodny z opisem. Ale to? Jak wprowadzałam się do gospodarstwa naszego, to na strychu leżące x lat rzeczy były w lepszym stanie. To po prsstu zgniłe gówno i tyle. Leżace w syfie, wilgoci, brudzie. 200zł?Za ten szajs? Od dziś sprzedaję rzeczy do wyrzucenia. Kpina i sukinsyństwo pierwszej klasy. Brawo. Rety, a ja chciałam bullteriera kupić od niej...teraz się boję. Bo dostanę ślepego i głuchego za dużą kasę, albo pińczera (zkładając, że nie poznam ;p )

Przykre, że mi się odechciało interesować tą hodowlą. I ludzie się zastanowią dwa razy. Brzydki "pi-ar" ;/

asds, a dziwisz się? wstyd i tyle! Zwłaszcza, że to nie ":Henio z poczty", a osoba łatwa do znalezienia, nie anonimowa.
Tylko co sobie myśli taki ktoś? Że się nie wyda? Wstyd.
InteriorTerra byla na forum dzis i prawdopodobnie czytala ten watek. dziwi mnie brak proby wyjasnienia sytuacji.
Co może wyjaśnić?? Generalnie jest pozamiatane i fotki mówią wszystko.
wiem, że nieelegancko, ale, rozmawiałam z InteriorTerra na gg, nieładnie wkleić gotową rozmowę, więc podsumuję.

Ona sie udizelac nie bedzie, bo nikogo nie oszukała i nie ma czasu na szarpanie sie z gówniarami na forum.

Powiedziala, że Empty napisała do niej w sobotę, czy w niedzielę, że wytok odebrała w srodę, wiec zapewne go uzywała i sie nie odmieni

Kazda osoba, która nazwie ją  "oszustem"  "trafi do sądu"

Empty miała do wglądu zdjęcia, nie poprosiła o dokładne a to nie wina Interrior, że u niej w stajni są takie warunki a nie inne, i wilgoć złapała, .

wysłany został czysciutki i wytarty suchym recznikiem. leżał jeszce oczeując na adres. Gdy zapytałam, czy przy pakowaniu był taki popękany, z przebarwieniami i pleśnią, to "NIE, tego nie było".
był w pleśni, ale został umyty wodą z mydłem, wytarty i wysłany, Empty mogła prosic o zdjecia centymetr po centymetrze, nie poprosiła-jej wina, a zdjecie jest w galerii Interrior(zerknełam, jest zdjęcie... z lipca...), a wymiany z powrotem nie bedzie, bo empty NA PEWNO go uzywała i jescze cos kombinowała z octem.

dla mnie mimo wszystko wtdaje sie nierealne, żeby wytok zaszedł pleśnią w ciągu kilku dni przesyłki, ale czesto plesn wychodzi jak nawet została wymyta, wiec uważam za świnstwo nie poinformowanie o tym, że wytok jest spleśniały, tylko próba zatuszowania sprawy umyciem i liczenie, ze plesn nie wylezie znowu.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
28 marca 2012 08:48
zwykłe świństwo i oszustwo w najczystszym wydaniu  🤔
InterriorTerra niezłe świadectwo wystawia swojej hodowli, którą reklamuje swoim nickiem :P

Chyba trafię do sądu - InteriorTerra, jesteś zwykłym oszustem i powinnaś dostać bana za takie wyłudzenie.
Dokładnie. Tez jestem za tym, aby użytkowniczka została zbanowana. Takie pęknięcia, nie robią się od razu, widać, że są już bardzo długo. Zresztą ta przyrdzewiała skóra od sprzączek- no masakra.
A użytkowniczka tak się wcześniej buntowała jak ktoś nie chciał się odmienić m. in. Dramka z Brzozą. Jakich to przeogromnych postów się napisała i co.. Ehh szkoda słów.
Nie raz się wymieniałam/ kupowałam na forum ale teraz to już chyba w ogłoszenia nie będę nawet zaglądać .
emptyline   Big Milk Straciatella
28 marca 2012 09:00
Isabelle, no to dla mnie to jest gwóźdź do trumny. Bo jeśli był z pleśnią, to nie był używany sporadycznie i wart mojego czapraka i o zgrozo, jeszcze derki. Nie jestem gówniarą, 12 lat dawno temu skończyłam i ja się na nikogo nie rzucam, a staram się bronić swojego w sposób cywilizowany.
(...)był w pleśni, ale został umyty wodą z mydłem, wytarty i wysłany (...)
Błagam, to zachowanie poniżej czegokolwiek. Dostałam informację o zardzewiałych sprzączkach, na którą odpisałam, że nie jest to problem o ile skóra jest w dobrym stanie, niepopękana etc.

Głupiutka ja, że ufam ludziom. Ja nie oszukuję, więc wydawało mi się, że dziewczyna, która tak aktywnie udzielała się w tym wątku na temat oszustw, była wręcz oburzona mankamentami, nie wytnie mi czegoś takiego. Mam przyprowadzić babcię do sądu żeby zeznawała? Czy listonosza, czy kogo jeszcze? Wytok jest zniszczony i choćbym nie wiem co chciała z nim robić przez te 3 dni, w które rzekomo go używałam, nie byłabym w stanie doprowadzić go do takiego stanu.
Teraz też zerknęłam na zdjęcie - gdybym dostała taki, byłabym bardzo zadowolona. Jak widać przez pół roku sprzęt może się zniszczyć, więc wciskanie go komukolwiek jako sporadycznie używany z miękką skórą to dla mnie chamstwo.

To również nie moja wina, że wilgoć łapie i nie moja, że ktoś nie ma jaj, żeby się przyznać, że wytok nadaję się do wywalenia, bo czaprak się spodobał. Na pewno byśmy się jakoś dogadały gdybym dostała info i zdjęcia, jak teraz wygląda wytok. Nie ma kasy, mogłaby zapłacić w ratach etc. Albo czaprak by wrócił i tyle.

Jeszcze raz powiem, że nie będę się godzić na takie traktowanie i kropka. Choćbym miała się z tym męczyć przez następny rok. I tak jest to oszustwo.

Swoją drogą, mam taki czaprak, wszystko pięknie, czysty, niebrzydki, jakiś NoName, ale przyjemny. Leży w stajni, nie śmierdzi, wygląda dobrze, nieźle układa się pod siodłem. 5 miesięcy temu był śliczny i prawie nowy. Tylko teraz go myszy zeżarły. Też powinnam sprzedać jako stan idealny, używany rzadko i tłumaczyć się tym, że 2-centymetrowe dziury to nie moja wina, bo taką mam (miałam w sumie) stajnię? Nie zniżajmy się do takiego poziomu. Szkoda sprzętu, owszem, ale trudno, zdarza się niestety. Można mieć pretensje do siebie, albo co najwyżej do właściciela obiektu, a nie do niepoinformowanego o wadzie kupującego.
dragonnia, jestem za tym żeby wpisać InteriorTerra na naszą czarną listę na czerwono do czasu, aż nie odda czapraka. Po prostu nie można tego tak zostawić i spokojnie pozwolić żeby taki oszust pisał sobie codziennie na naszym forum.
wstyd...

a wydawałoby sie ze znana użytkowniczka i można jej zaufać ( to pewnie uśpiło czujność emptyline )

ciekawe co by ktoś musiał robić z wytokiem zeby w ciągi 3 dni doprowadzić go do takiego stanu...
zresztą ja osobiści nie wpadłabym na to żeby prosić o fotki centymetr po centymetrze  😵

totalna porażka znanej userki
majeczka   Galopem przez życie!
28 marca 2012 09:08
Nie oceniajcie ludzi po jednej niepoważnej osobie. Jest wielu uczciwych forumowiczów i z nimi jak najbardziej można robić interesy. Osobiście bardzo lubie wymiany, zakupy, sprzedaż na forum. A co do qniara miałam z nią również piękne przeboje, co prawda nie polegały na oszustwie ale to jak ta osoba mnie nawyzywała i na obrażała to nikomu nie życzę. Nic dobrego po kims kto ma takie szambo w buzi nie można się było spodziewać. Jakby chciała mnie podac do sądu mam jej wszystkie pw i maile zachowane, ciekawe kto lepiej by na tym wyszedł...
emptyline popros forumowego bogdana o ocene tej skory,kto jak kto, ale On od razu Ci powie jak sie prezentuje ten "super" wytoczek i z tym mozna isc do sadu...zeby dac nauczke
dla mnie to jakas farsa po prostu!
BASZNIA   mleczna i deserowa
28 marca 2012 09:50
Nie da sie ABSOLUTNIE doprowadzic wytoka do takiego stanu w kilka dni. Wiem, bo miewalam rozne siodlarnie, przeprowadzka, sprzet nie mial latwego zycia, czesc sprzetu u mnie w stajni jest bardzo stara, nie wszyscy lubia czyscic-w tym ja- moge sfotografowac oglowie, ktore juz kiedys plesn zlapalo i lezy w siodlarni od kilku miesiecy nieuzywane-przy wytoku wyglada jak milion dolcow. emptyline, wspolczucia, InteriorTerra oszukala Cie bezczelnie i chamsko, niesamowite....
interiorterra jest oszustka, oszukala emptyline. nie ma nawet szans, zeby  uzywajac wytoka przez 3 dni epmtyline doprowadzila go do takiego stanu. nawet jakby ten wytok w gnoju przez tydzien lezal to by tak nie wygladal.
InteriorTerra powinna trafic na liste na czerwono, poniewaz OSZUKALA perfidnie i z cala pewnoscia na pieniadze.
czekam na wezwanie do sadu 😎
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
28 marca 2012 09:55
Kurde nie było mnie kilka dni. Dajmy czas Interior na wypowiedź do piątku, żeby nie było. Jeżeli nic nie napisze to zasili listę na czerwono.
dragonnia, jak sie dowiedzielismy, interior nie ma zamiaru sie tu wypowiadac. wpisz ja na liste od razu, dopoki nie odesle czapraka.
Ja też poproszę wezwanie do sądu, bo jako ostatnio ofiara oszustwa przez Dancer,  czuję się osobiście i ponownie obrażona wymianą Interiorterra i emptyline...

Przecież to wstyd wysłać takie coś... Ja zawsze przed wymianą czy sprzedażą doprowadzam sprzęt do jak najlepszego stanu...
Na szczęście w obecnej dobie internetu takie wieści się szybko rozchodzą, i chyba tez dzięki temu większość spraw kończy się dobrze.
Jak można zaufać kolejnemu użytkownikowi widząc, że na naszym forum się dzieją takie rzeczy...
Każdy potencjalny kupiec traci na wiarygodności, bo takie przykłady jak ten, no i mój i Dancer, obniżają ją kompletnie 😵
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
28 marca 2012 10:34
Katija, każdy dostawał tą szansę 2 dni na wytłumaczenie. Mnie tam lotto kiedy listę wklepię, mogę i zaraz. Ale bądźmy sprawiedliwi.
dragonnia, sprawiedliwie to powinna sie natychmiast odmienic. a sadzac po rozmowie jaka odbyla z isabelle, to nie ma takiego zamiaru. to jest skrajna nieuczciwosc!
Kurna, masakra. Wypadałoby chociaż przeprosić. A może to my jesteśmy durni, lepiej walić w .... ?? Po co ja wyjmowałam pęsetą włosy z ochraniaczy? Człowiek jest "gupi" ;p

To trzeba napiętnować, bombardować sms'ami, mailami, listem poleconym, nie wiem.
cieciorka   kocioł bałkański
28 marca 2012 10:55
Iteriorterra/quniara- jesteś powaloną oszustką i niepoważną gówniarą. W dodatku hipokrytką, tchórzem i złodziejką. Ponadto oceniasz innych swoją miarą twierdząc, że emptyline kłamie twierdząc, że wytoku nie używała.
Nie jest twoją winą że masz pleśń w piwnicy, ale sprzedajesz zardzewiały rower w cenie nowego- to taka analogia. A kupujący sam sobie winien, że nie sprawdzał, czy aby nie kantujesz, bo nie  prosił o zdjęcia centymetr po centymetrze, tylko po prostu zaufał twoim słowom i przyjął, że zdjęcie prezentuje stan faktyczny. To tak jakbym uwierzyła złodziejowi, że nie jest złodziejem i dała mu potrzymać torebkę a on uciekł. No kurcze, sama sobie jestem winna.

Powinna zostać wpisana na listę na czerwono.

A tak swoją drogą, jak się ktoś loguje z nickiem w typie "quniara" od razu wzbudza moje podejrzenia jeśli chodzi o swoją dojrzałość :P
Przecież jest logiczne nawet dla półidioty, że taką pleśń się hoduje latami, tak wrośniętą.
cieciorko,  - masz 100% racji!!!

emptyline, jesli chcesz, mam wytok, chyba no name, nie jest mi potrzebny, bo kupiłam z gumami, tamten jest zwykły skórzany, sprawdzę rozmiar - jeżeli byłby Ci przydatny, daj znać. Jeśli go wyniosę na strych, to będzie tak samo wyglądał, jak ten niefortunny, więc jakbyś chciała - daj znać. Ja nie zbiednieję, bo wiem, że sprzedawać go pewnie nie będę (bo mi sie nie chce robić fot, pisać tekstów etc), a Tobie się przyda ewentualnie 🙂

Interiorterra/quniara - może jakieś dwa słowa??
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
28 marca 2012 13:30
dragonnia, sprawiedliwie to powinna sie natychmiast odmienic. a sadzac po rozmowie jaka odbyla z isabelle, to nie ma takiego zamiaru. to jest skrajna nieuczciwosc!


No właśnie, sama napisałaś sądząc po rozmowie z Isabelle. Spokojnie, 2 dni to wystarczająco dużo czasu, by zebrać się na odwagę, przeprosić i polecieć na pocztę, by odesłać czaprak. No dajmy szansę. Jeżeli żaden z tych faktów nie nastąpi, bez skrupułów wpiszę Interior/quniarę na listę.

Moje zdanie? Wytok należy wyrzucić do kosza - tyle się nadaje do użytku. By wyhodować taką pleśń trzeba naprawdę czasu i sporo wilgoci. To się nie stało w przesyłce w ciągu kilku dni. Skąd wiem? Historia pewnego ogłowia.
W starej stajni, raz na miesiąc była akcja smarowania rzędu końskiego (czasy szkółkowe). Wszystko wysmarowane, wyczyszczone i złożone do użytku. Niestety, nie każdy dba o sprzęt i ogłowie, które zresztą było sporadycznie używane, nie zostało odniesione do siodlarni. Przyszła jesień, zima, wiosna i przypomniało się nam o tym ogłowiu. Szukamy. Okazało się, że przeleżało w stajni cały ten czas, ciśnięte w kąt, za jakieś stare miotły itp. W stajni wilgoć była ale to ogłowie nie było tak zapyziałe jak pokazany na fotach wytok. Owszem, ślady początkującej pleśni pokazały się ale nie w takim stopniu jak wspomniany wytok.

Wniosek? Wytok nie był należycie konserwowany, nie był szanowany (pęknięcia) i w efekcie wygląda jak wygląda. Można pokusić się o renowację jego ale litości, nie za taki czaprak!!!!!!!

Generalnie sprawę należy załatwić. Dziwię się, że to właśnie ta użytkowniczka tak postąpiła. Mam nadzieję, że wykorzysta te 2 dni i załatwi sprawę jak dorosła baba, a nie rozkapryszona qniarka.
emptyline w sumie nie musi interiorterra tego wytoka odsylac. jeszcze chwila, wystarczy, ze mu poda adres i wytok sam pojdzie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się